Eldiven

Gerek soğuk kış günleri için gerekse çeşitli sportif faaliyetlerde kullanılmak üzere üretilen eldivenler, farklı yaş aralıkları için boyut, renk ve yapı farklılıklarıyla her türlü gereksinime cevap veriyor. Erkek çocuk eldiven modelleri, ellerini soğuktan korumak isteyen ve katıldığı sportif aktiviteyi en iyi şekilde gerçekleştirmek isteyen küçükler için rahat bir kullanım sunuyor. Çok sayıda markanın özenle tasarladığı ürünler, yoğun kullanımlarda ilk günkü renk ve formlarını korumalarıyla dikkat çekiyor.

Erkek Çocuk Eldiven Modelleri

Çetin kış koşullarının ya da soğuk sonbahar aylarının yaşandığı yerlerde değerlendirilebilecek nitelikteki yün ya da pamuktan üretilen erkek çocuk eldiven modelleri; parmaklı, kesik parmaklı ve parmaksız yapılarıyla ilgi görüyor. Erkek çocuklarının beğeneceği görsellerle süslenen ve kimi ürünlerde çizgi film, animasyon filmi ve karikatür karakterleriyle renklenen ürünlerin yanı sıra, tek ya da iki renkli modeller de tercihini düz renklerden yana kullanan küçüklere hitap ediyor. İç kısmı yün veya pamuk, dış kısmı ise polyester yapıdaki eldivenler, soğuk havanın eldiven içine geçmesini engellerken, küçüklerin yağmur ve kar gibi mevsim etkilerinden asgari düzeyde etkilenmesini sağlıyor. Bilek kısmında cırtlı yapıya da sahip olabilen ürünler, hareketli anlarda eldivenin elde stabil şekilde kalmasına yardımcı oluyor.

Okulların dönem arası tatillerini aileleriyle birlikte kış tatili için snowboard yapılabilen yerlerde geçiren küçükler için uygunluk gösteren parmaklı ve yalnız başparmak kısmı bulunan snowboard eldivenleri, burun ve gözlük silinebilmesini mümkün kılan özel alanlarla geliyor. Poliüretan ve polyester karışımı materyallerle imal edilen erkek çocuk eldivenleri, ele tam olarak oturması ve bilekten cırtlı olmaları sayesinde snowboard faaliyetlerinin etkili biçimde gerçekleştirilebilmesini izin veriyor. Soğuğa karşı dayanıklı olan ürünler, kendilerine özel teknolojileri aracılığıyla elleri sürekli sıcak tutabiliyor. Renk ve model açısından çok sayıda alternatifi olan snowboard eldivenleri, küçüklerin bu aktiviteden azami ölçüde faydalanıp keyif alabilmelerine imkan tanıyor.

Yaşı daha küçük olan erkek çocuklar için özel olarak tasarlanan bilek yukarısına kadar uzanan erkek çocuk eldiven modelleri, yalıtımlı yapılarıyla küçüklerin üşümesini tamamen engelliyor. Fermuarlı sistemiyle kolay kullanım sunan poliüretan materyalli sahte deri avuç içi kısımları, çocukların tutunma ve kavramalarına kolaylık sağlıyor. Elastik formuyla rahatsızlık yaratmayan modeller, üzerlerinde bulunan sevimli görselleriyle çocukların şıklığını tamamlıyor.

Erkek Çocuk Eldiven Fiyatları

Yeni yürümeye başlayan çocuklardan ortaokul çağındaki çocuklara kadar son derece geniş bir yelpazede yer alan erkek çocuk eldivenleri, tercih edilecek ürünün markası ve modeline göre farklı fiyat aralıklarında bulunuyor. Çocukların gereksinimlerini ve beklentilerini karşılayan erkek çocuk eldiven fiyatları, aynı zamanda ürünlerin imal edildikleri materyale göre de değişiklik arz ediyor. Pamuklu ve yünlü kışlık eldiven modellerinden, yapıları ve üretildikleri materyalle ayrılan snowboard eldivenleri, sundukları ekstra özellikler dolayısıyla fiyat noktasında klasik eldivenlerden ayrılıyor.

Çocuklarının kış ayları da dahil olmak üzere her mevsimde en iyi aksesuarları kullanmasını arzu eden ebeveynler için yeterlilik gösteren erkek çocuk eldiven modelleri, küçüklerin ellerinde sonbahar ve kış aylarındaki soğuk havaya bağlı olarak gelişebilecek cilt rahatsızlıklarının da önüne geçmeye yardımcı oluyor. Özellikle cildi hassas olan küçükler için değerlendirilebilecek olan içi pamuk veya yünlü dışı ise polyester kaplamalı modeller, çocukların ellerinin keskin rüzgarlardan etkilenmesini engelleyebiliyor. Kış ayları ve özel sporlar için üretilen modellerin yanı sıra görselleriyle dikkat çeken ve genellikle özel günlerde ve kutlamalarda kullanılabilecek erkek çocuk eldiven modelleri de kullanıcılarıyla buluşuyor.

Çocukların ellerini soğuktan korurken onların gerçekleştireceği sportif faaliyetlere destek veren eldiven modellerini inceleyebilir, dilediklerinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Çocuk Eldiven

225 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 225 ürün
DSACategoryId/2147483636/60002723/205454/206099/60002306