Şık kemerler kattıkları estetik etkinin yanı sıra, fonksiyonel olmasıyla da tercih sebebi oluyor. Doğru kemer seçimi kıyafeti bütünleyip, oldukça güzel kombinasyonlar oluşturabiliyor. Pantolonların bedenden düşmesini engelleyen kemerler, giyenlere ayrı bir hava da katıyor. Çocuk kemerleri de gerek şıklık açısından gerek işlevsellikleri açısından tercih görüyor. Giyimde zarif bir stil kazandıran kemerlerin yanı sıra, sofistike bir hava katan pantolon askıları da, çocukların ilgisini çekiyor.

Erkek Çocuk Kemer

Klasik görüntü veren kemerler, hem pantolonu tutuyor hem de kıyafete ayrı bir ciddiyet katıyor, bu sebeple de büyüklerine özenen çocukları mutlu ediyor. Fiyakalı tokalarıyla ve kıyafete kattıkları ağırlıkla kemerler çocukların gözdesi oluyor. Kemer ve ayakkabı arasında yakalanacak renk uyumu da şıklığı oldukça arttırıyor. Kullanımı eski bir aksesuar olan pantolon askıları ise, oldukça konforlu ürünler olarak tercih ediliyor ve her yaşta ve her kilodaki çocuk için, pratik kullanım sunuyor. Pantolon askıları, kilolu çocuklarda, estetik bir görüntü sağlarken, zayıf çocuklarda, pantolonun düşmesini engellemesiyle de ilgi çekiyor. Tarihte bir statü göstergesi olarak da kullanılan askılar, günümüzde moda akımlarının getirdiği bir aksesuar oluyor. Kullanan çocuklara hayatı kolaylaştırmasının yanı sıra, karizmatik bir hava da katıyor. İlk bakışta kullanımı zor gibi görünse de, aslında büyük bir kullanım kolaylığı sağlayan askılar, omuzdan kolayca inmeleri sebebiyle çocuklara pantolonu giyip çıkartmada büyük bir pratiklik sağlıyor.

Erkek Çocuk Kemer Modelleri

Erkek çocuk kemer modelleri temel olarak; kemerler ve pantolon askıları olmak üzere iki grupta toplanıyor. Kemerler, deri ve spor kategorilerinde, elastik malzeme, deri, kumaş gibi malzemelerden değişik renklerde ve kalınlıklarda üretilerek, farklı zevk sahiplerine hitap ediyor. Daha ağır bir hava katan deri kemerler, özellikle kumaş pantolonla ve klasik giyim tarzıyla tercih ediliyor. Spor kemerler ise kot ve spor pantolonlarla kullanılıyor. Farklı kemer tokası tarzları da kemer seçimlerini etkiliyor. Stil farkının yanı sıra kemer tokaları, malzemeleri açısından da farklılık gösteriyor, çelik tokalar daha dayanıklı olmaları sebebiyle rağbet görüyor. Çocuk kemer modelleri günlük olarak ya da özel günlerde keyifle kullanılıyor. Pantolon askıları ise, dar ve geniş enleriyle, düz ya da çapraz yapılarıyla, kıskaçlı, maşalı ya da düğmeli tarzlarıyla geniş bir yelpazede sunuluyor. Kıskaçlı askılar alındıkları halleriyle kullanılabilirken, düğmeli askılar için pantolonun iç kısmına düğme dikilmesi gerekiyor. Ayarlı askılar, farklı boylardaki çocuklarda kullanılabilme kolaylığı sunuyor, böylece kardeşler birbirlerinin askılarını kullanabiliyor. Ayrıca ürün bu özelliğiyle, büyüme çağındaki çocukların büyüme süreçlerinde, farklı boylarda aynı askıyı kullanabilmesine de olanak tanıyor. Ürünler, koton, keten ya da kot pantolonlarla gayet şık şekilde kullanılabiliyor.

Erkek Çocuk Kemer Fiyatları

Erkek çocuk kemer fiyatları, ürünlerin marka, model ve malzemelerine göre değişiklik gösterse de, ürünler genel olarak herkese hitap ediyor. Her yaştaki erkek çocuğu kemer ve askı kullanarak, hem şıklık kazanıyor hem pantolonunu tutturuyor. Kilitli kemer tokaları, klasik kemer tokası kullanmakta zorlanan çocukların işlerini kolaylaştırırken, pantolon askıları çocuklar için kemer kullanmanın tüm zorluklarını ortadan kaldırıyor. Omuzdan kolayca inen askılar ile çocuklar kendi başlarına tuvalete gidebilmenin keyfini yaşıyor. İyi görünmeyi sağlayan ve rahat hareket etmeye izin veren ürünler, sundukları kolaylıklarla çocukların özgüvelerini de arttırıyor. Çocukların tarzına uygun ürünler tercih edilerek,kendi stillerini ifade edebilmelerine imkan tanınıyor. Böylece çocuklar hem modayı takip edebiliyor hem de kendilerini daha büyük hissedebiliyor. Çocuklarınıza alacağınız kemer ve askılarla, bir yandan pantolonlarının aşağı kayıp hareketlerini zorlaştırmalarını engelleyebilir, diğer yandan da şık olmalarını temin edebilirsiniz. Uygun ayakkabı seçimiyle bu şıklığı arttırabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Erkek Çocuk Kemerleri

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 134 ürün
DSACategoryId/2147483636/60002723/205454/206099/60006905