Ucuz ve kaliteli Erkek Çocuk Kravat Modelleri ve Fiyatları

Çocuk kravatları, yetişkinlere özenen ve şık giyinmeyi seven çocukların favori ürünlerinden oluyor. Trend kravat ve papyonlar, çocukların renkli dünyalarını ifade edecek şekilde tasarlanıyor ve farklı ortamlarda ön plana çıkmalarını sağlıyor. Çocuklara sevimlilik kadar, ciddiyet de kazandıran ürünler, balo, parti, mezuniyet gibi özel günlerde şık olmalarını sağlıyor. Papyon ve kravat, takan çocuklar adeta sevimli küçük adamlara dönüşüyor, giysinin getirdiği ağırlığı yansıtıyorlar.

Çocuk Kravat

Erkek çocuk kravat kategorisi, büyükler gibi görünmek isteyen çocukları mutlu ediyor. Çocuk boyuna özel hazırlanmış küçük boydaki kravatlar, çocukların bedenlerinde uyumlu duruyor. Farklı renklerle çocuk iç dünyasına da uyum sağlayan ürünler, giyim tarzına bir ciddiyet getiriyor. Kravat kullanımı uzun yapısı sebebiyle küçük çocuklarda risk yaratabiliyor, bu sebeple tavsiye edilmiyor. Lastikli kravatlar, hem boynu sıkmıyor hem de kravat bağlama derdini çocuklar için ortadan kaldırıyor, pratik bir şekilde takılabiliyor ve çıkartılabiliyor. Kravat kullanımını kolaylaştırmak için, çocuk kravat iğnelerini kullanabilirsiniz. Böylece ürünü orta yerinde gömleğe tutturarak, daha rahat hareket etmeyi sağlayabilirsiniz. Papyonlar, özellikle pantolon askılarıyla birlikte kullanıldığında çocuklara ayrı bir karizma kazandırıyor. Kravat gibi uzun olmaması da çocukların hareketlerini kısıtlamıyor.

Çocuk Kravat Modelleri

Erkek çocuk kravat modelleri, üründe kullanılan malzemeye ve ürünlerin tarzına göre çeşitlilik gösteriyor ve farklı zevk sahiplerine hitap ediyor. Mavi, pembe, ve turuncu gibi renklerle, parlak ya da mat kumaşlardan elde edilen ürünler, ekose, çizgili ve desenli modellerle sunuluyor. Ense kısmı lastikli kravat ve papyonlar, çocukların ihtiyacı olan pratikliği sağlıyor. Renkli papyon seçenekleri, farklı kıyafetlerle kombine edilebiliyor ve sevimli çocuklarınızı çok daha sevimli yapıyor. Elastik yapılarıyla papyonlar, çocukların boynundan incitmeden rahatça geçiyor ve boynunu sıkmıyor, hem sevimli hem de şık bir görüntü sergiliyor. Yaz aylarında sezona uygun daha ince kumaştan elde edilen ürünler, kış aylarında da daha kalın kumaşlardan üretiliyor. Desenli, çizgili kravatları, düz gömleklerle, sade kravatları, desenli, çizgili, ekose gömleklerle birlikte takarak, güzel pratik kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Kravat seçiminde kontrast renklerden faydalanarak, ürünleri başarılı şekilde kombine edebilirsiniz. Yetişkinlerde bir kravat takıldığı zaman, kravat ucunun pantolon kemerinin altına gelmesi ideal ölçü oluyor, çocuklarda da kravat boyunun pantolona yakın olması tercih ediliyor, ancak kilolu çocuklarda bu oranı sağlamak güçleşiyor. Dolayısıyla kravat seçiminde kilolu çocuklar için papyon seçimi daha estetik bir görünüm sağlıyor.

Çocuk Kravat Fiyatları

Erkek çocuk kravat fiyatları, ürün model ve markalarına göre değişiklik gösterse de herkese hitap eden bir aralıkta seyrediyor. Set halinde satılan ürünler, ebeveynlere daha ekonomik seçenekler sunuyor. Kravat takan çocuklar, ürünün getirdiği şıklık ve ciddiyetle, yetişkin edasıyla hareket ediyor ve sevimliliklerini arttırıyor. Büyüme göstergesi olarak da ele alınan kravatlar, erkek çocuklarının gözünde farklı bir yer taşıyor. Moda akımlarının tesiriyle de tercih edilen ürünler, trend giysileri tercih eden çocukların favorisi oluyor. Lastikli ürünler, pratik olmaları sebebiyle de rağbet görüyor. Oğlunuza takım elbisesiyle birlikte kullanması için alacağınız kravat ya da papyon ile, güzel bir kombinasyon oluşturarak daha şık olmasını sağlayabilirsiniz. Doğru kombin edilen kravatlarla, doğum günü partilerine giderken ya da bayramlarda oğlunuzun giyimi ile ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Gömleği ile kravatını tuttuğu spor takımının renklerini oluşturacak şekilde kombine ederek, oğlunuza ayrı bir mutluluk kaynağı çıkartabilirsiniz. Kravatı, çocukların ebeveynlerinin kıyafetleri ile uyumlu giyinmelerinde bir araç olarak kullanabilir, hep birlikte birbirinizin şıklığını tamamlayan güzel kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Çocuk Kravat Modelleri

226 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 226 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?