Ucuz ve kaliteli Erkek Çocuk Mont Modelleri

Her mevsimin kendine has hava koşullarına sahip oluşu, insanların farklı giyim eşyalarına yönelmesine neden olur. Genel olarak yaz sıcaklarında ince kıyafetler tercih edilirken kış soğuklarında kalın ve zorlu hava şartlarına karşı koruyucu yapıda ürünler giyilir. Mont, serin havalardan olabildiğince az etkilenmek ve vücut ısısını korumak için yaygın olarak tercih edilen bu ürünlerden biridir. Mont, genç yaşlı her yaşa ve kadın erkek tüm cinsiyetlere uygun çeşitlerde yer alır. Yetişkinlere oranla daha hassas bünyeye sahip olan çocuklar için ise soğuk havalardan korunmak için mont giymek önemlidir. Çocuk montları erkek ve kızlar için geniş model yelpazesine sahiptir. Birçok marka tarafından üretilen ve kullanıma sunulan farklı desen ve renklerde ürünler arasında erkek çocuk mont çeşitleri öne çıkar. Erkek çocukların soğuk ya da yağmurlu havalara karşı koruyan montlar; şişme, deri, kaşe, kaz tüyü gibi birbirinden farklı özellikte malzemeyle sunulur. Ayrıca fermuarlı, düğmeli, çıtçıtlı, kapüşonlu ya da kapüşonsuz birçok tasarımda alternatife sahiptir. Yenidoğandan 15 yaş erkek mont modellerine her dönemin giyim tarzına uygun ürünler bulunur. Yaş ile beraber kişisel giyim tercihi de değişirken her çocuğun zevkine uygun mont bulmak mümkün olur. Erkek çocuklar için mont modellerini inceleyerek çocuğunuzun ve sevdiklerinizin soğuk havalara karşı hazırlıklı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tasarımlarla Erkek Çocuk Mont Modelleri

Birbirinden farklı tasarım ve renkte erkek çocuk mont çeşitleri dikkat çeker. 3 yaştan başlayıp 14 yaş erkek mont modellerine kadar her ürün birbirinden farklı tasarımlarla sunulur. Çocuklar için tasarlanan montlar parkta, sokakta, okulda her dış mekanda rahatça giyilir. Erkek çocuk mont modelleri mevsimlere göre farklı kumaş ve özelliğe sahiptir. Şişme, deri, kaşe, yağmurluk mont çeşitlerinin kullanımları hava şartlarına bağlı olarak değişir. Serin havalarda şişme, kaşe gibi kalın dokuda montlar tercih edilirken bahar aylarında yağmurluk, deri ya da kadife gibi orta kalınlıkta ürünler tercih etmekte yarar vardır. Erkek çocuk yazlık mont modelleri de dış giyim kıyafeti olarak ebeveynlerin çocuklarına aldıkları ürünler olarak gösterilir. Kışlık ürünlerinin aksine yaz modelleri erkek çocuk ince mont olarak piyasaya sunulur. Çocukları terletmeyen kumaş yapısıyla yer alan yazlık montlar aynı zamanda üşümelerine de mani olan kalitededir. Erkek çocuk mont modelleri farklı yaş gruplarından her çocuğun dikkatini çekecek tarzdadır. Örneğin 12 yaş erkek çocuğu mont tercihi yaparken tek renk ya da sade ürünlere yönelirken daha küçük yaştakiler ilgilerini çeken renklerde ve desenlerde modelleri giymekten hoşlanırlar. Araba, motosiklet desenli tasarımların yanı sıra çocukların sevdiği çizgi karakterlerin yer aldığı montlar oldukça fazla tercih edilir. Özellikle 3, 4, 5 yaş erkek çocuğu mont modellerinden farklı figürlere sahip tasarımlar almak çocuğu sevimli gösterirken aynı zamanda montu severek giymesini sağlar. Erkek çocuk montları arasında son dönemlerde oldukça popüler olan bir başka ürün ise erkek bebek astronot mont modelidir. Şapkalı ve yekpare tulum oluşuyla bu mont modeli ebeveynlerin gözdesi halinde gelir. Özellikle beyaz ve gri renkleri oldukça sık kullanılır. Erkek çocuk mont modelleri ve fiyatları markanın özelliklerine, kumaş yapısı ve kalitesine, tasarımında kullanılan detaylara göre çeşitlenir.

Konforlu ve Şık Erkek Çocuk Mont Çeşitleri

Montlar, kumaş ve tasarımına bağlı olarak birbirinden farklı çeşitlerde yer alır. Sıcaklığı ve konforu bir arada barındıran ürünler arasında akla hemen erkek çocuk şişme mont modelleri gelir. İlgi çeken mont modelleri arasında sıkça tercih edilen şişme montlar sahip olduğu özellikleri ile kullanıcıları memnun eder. Şişme montlar arasında tek renk ve sade tasarıma sahip olanlar olduğu gibi farklı desenlerde ve detaylarla bezeli modeller de oldukça fazladır. Çift taraflı renk seçeneği sunan şişme montlar çocuğunuz için yapacağınız kombine uyum sağlar. Kürklü ya da kürksüz kapüşona sahip şişme montlar arasında dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Çıkarılabilir kapüşona sahip modeller ile de çocuğunuz için ergonomik bir mont alabilirsiniz. 3, 4 ya da 5 yaş erkek mont çeşitlerinde farklı tasarımlı ürünlerle çocuğunuza mont giydirmeyi sevdirebilirsiniz. Yaşça daha büyük çocuklarınız için 11, 12, 13 yaş erkek mont modellerine bakabilirsiniz. Oldukça sık ve beğeni ile kullanılan bir ürün de deri mont tasarımlarıdır. Giyim ürünlerinde yetişkinler gibi çocuklar için de vazgeçilmez malzemelerden biri olan deri, montlar arasında da yerini korur. Deri montlar, kullanıma sunuldukları günden bu yana oldukça fazla tercih edilerek her döneme damgasını vurur. Montlar arasında hakiki deriden üretilenler olduğu gibi suni olanlarda mevcuttur. Erkek çocuklar için tasarlanan deri montlar şık görünümü ile dikkat çeker. Siyah, lacivert, kırmızı, kahverengi gibi çeşitli renklerde sunulan deri montlar ile çocuğunuzun tarzını şık bir şekilde oluşturabilirsiniz. Erkek çocuklar için üretilen deri montlar hem spor hem klasik kıyafetlerle kolayca kombinlenerek ergonomik kullanım sağlar. Montlardan bazıları, polyester, elyaf ya da ördek tüyünü içeren malzemelerden üretilirken erkek çocuk kaz tüyü mont çeşitleri de oldukça fazla tercih edilen modeller arasında yer alır. Kaz tüyü montlar soğuk hava şartlarına karşı kişinin az etkilenmesini sağlar ve giyildiği takdirde sıcacık bir kullanım sunar. Çocuklar, yumuşak dokuya ve hafif bir yapıya sahip olan deri montları severek giyerler. Bu modeller şık görünümlerinin yanı sıra rahat giyilebilir ve taşınabilir olması ile de çocukların dikkatini çeker.

Erkek Çocuk Mont Çeşitleri Kullanım Avantajları

Erkek çocuk montları şık tasarımları kadar maksimum koruma düzeyleri ile de avantajlı kullanım sunar. Bu ürünler sadece dış görünüşü güzelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda vücudun soğuk ve yağışlı havalara karşı korunmasında da katkı sunar. Konforlu modellerden biri olan şişme montlar soğuk ya da yağmurlu havalarda kurtarıcı görev üstlenerek çocukların hava durumundan en az oranda etkilenmesine yardımcı olur. Şişme montların özel kumaşlarla üretilen dış malzemesi, sudan etkilenmeyen ve emme yapmayan yapısıyla adeta yağmurluk görevi görür. Su kaydırma özelliğine sahip olan kumaşlarla yapılan bu ürünler yağışlı havalarda uzun süreli koruma sağlar. Ayrıca suyun yanı sıra herhangi bir lekede de erkek çocuk şişme montlar kolayca temizlenebilir ve hemen kurur. Şişme montların pratik temizlenebilir yapısı özellikle oyun çağında çocuklara sahip olan ebeveynler için oldukça kurtarıcı görev görür. Bu sayede çocuğunuzu, üzerine gelecek lekelerden korkmadan gezintiye çıkarabilir ya da parka götürebilirsiniz. Şişme montların hafif yapıda olanları çocuğun hareket kabiliyetini kısıtlamaz. Çocuklar kendilerine engel olacak bir ağırlık hissetmeden istediği oyunları rahatlıkla oynayabilir. Erkek çocuk şişme montların konforlu olması gibi kişiyi maksimum düzeyde sıcak tutması da öne çıkan bir başka özelliğidir. Göz alıcı tasarımlara sahip deri montlar da oldukça işlevsel bir kullanıma sahiptir. Günlük kullanımda giyilebilen deri montu özel davetler için de kullanarak çocuğunuzun kendini iyi hissedeceği bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. Deri montlar tasarım özelliklerine göre farklı mevsimlerde giyilmek üzere üretilir. Örneğin içi astarlı ve ince yapıya sahip deri montlar bahar aylarında ya da yazın giyilmeye uygundur. Bu ürünleri, çocuğunuza kışın giydirmek isterseniz de daha korunaklı bir montun altına kombine ederek kullanabilirsiniz. Bununla beraber kış mevsiminin soğuk hava şartlarına uygun bir ürün isterim derseniz erkek çocuğu deri mont modelleri arasında içi kürklü ve kalın yapıdakileri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda kapüşonlu erkek çocuk deri mont ürünleri ile de kışa hazırlık yapabilirsiniz. Erkek çocuğu deri mont ürünleri her yaşa uygun tasarımlarla sunulur. Deri mont seçiminde çocuğunuzun zevkine ve sizin beğeninize uygun modellere bakabilirsiniz. 4 yaş erkek mont modelleri arasından seçeceğiniz deri ürün ile 12 yaş erkek mont tasarım ve boyları farklı olur. Bu sebeple mont alırken çocuğunuzun boy ve kilosunu göz önünde bulundurmaya dikkat edebilirsiniz.

Her Mevsime Uygun Erkek Çocuk Mont Tasarımları

Erkek çocuk kışlık mont ürünleri kışın zorlu hava koşullarına uygun özelliklere sahip olarak üretilirken daha ılıman mevsimler için tasarlanan modeller de mevcuttur. Sıcaklığından ya da havanın gidişatından emin olunamayan şartlarda mevsimlik montlar tercih edilir. Mevsimlik montlar, geçiş dönemi olarak bilinen bahar aylarına uygun yapıda olmasıyla günü kurtarıcı görevi görür. Erkek çocuk mevsimlik mont modelleri keten, gabardin, polyester, kadife, pamuk ya da denim kumaşlardan üretilerek geniş bir yelpazeye sahiptir. Farklı özelliklere sahip kumaşların kullanımında hava durumuna dikkat etmek gerekir. Örneğin polyester ürünler su geçirmeyen ve kırışmayan yapısı ile bilinir. Pamuk, rahat ve yumuşak dokusu ile çocuğunuzu terletmez ve sağlıklı bir kullanım sunar. Aynı şekilde keten kumaşlı montlarda rahat ve yumuşak dokuda ve dayanıklı yapıda olmasıyla tercih edilir. Denim montlar kullanışlı ve şık görünüme sahipken farklı tasarımlarla kullanım avantajı sağlar. Günlük hava durumu gibi çocuğun hangi aktivite için dışarı çıktığı da önemlidir. Uzun süre dışarıda kalması, oyun oynaması ya da kısa süreli gezinti yapması çocuklar için mont seçiminin belirleyici etkenlerindendir. Klasik ya da modern tasarımlarla ortaya konan erkek çocuk mont modelleri arasından seçeceğiniz ürün ile çocuğunuzun hem rahat hem şık olmasını sağlayabilirsiniz. Yuvarlak ya da dik şekle sahip yün veya deri, yaka çeşitlerine sahip mevsimlik montlar arasında çocuğunuza uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca çıkarılabilir kapüşonlu montlar ile işlevsel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Soğuktan ve Yağmurdan Koruyan Erkek Çocuk Montları

Erkek çocuk mont çeşitleri, her yaştan çocuk için kış aylarında kar ve yağmur gibi insan vücudunu oldukça fazla etkileyen etmenlere karşın kalın ve su geçirmez kumaşlara sahip olarak üretilir. Bunlardan biri olan erkek çocuk kaşe mont modelleri kış aylarında oldukça fazla tercih edilir. Kaşe mont çocuğun soğuk havadan etkilenmesini en aza indirgemeye yardımcı olarak onu sıcak tutar. Soğuk havalarda vazgeçilmez dış giyimlerden olan kaşe ürünlerin yanı sıra yağmurlu günler için tasarlanan işlevsel yapıda mont çeşitleri de mevcuttur. Hem yaz ve kış aylarında hem de mevsimsel geçişlerde her an karşılaşılan yağmurlu günlerde ise erkek çocuk yağmurluk mont tercih edilir. Yağmurluk montlar su geçirmeyen, çabuk kuruyan ve kırışmayan yapıları ile oldukça işlevsel bir kullanım sunar. Yağmurluk montlar ihtiyaç duyulduğu an her mevsim kullanılan bir ürün olmasıyla beğeni toplar. Bu mont modelleri arasında yalnızca yağmura karşı koruyan ince yapıda ürünler olduğu gibi daha kalın ve rüzgara karşı da koruma sağlayan çeşitler de mevcuttur. İnce yağmurlukları yaz aylarında da kullanabilirsiniz. Bununla beraber kışın çocuğunuzun kalın montunun üzerine giymesini sağlayarak yağmurdan ıslanmasını önleyebilirsiniz. Şapkalı yağmurluk modellerini tercih ederek çocuğunuzun başını da soğuktan koruyabilirsiniz. Tek parça halinde kafadan geçirilerek giyilen yağmurluk modelleri ile çocuğunuzun ıslanmasını sıfıra indirmeye çalışırken fermuarlı olanları tercih ederek kolay giyip çıkarmalarını da sağlayabilirsiniz. Yeşil, kırmızı, mavi, sarı, turuncu gibi renklerde yağmurluk modelleri ile çocukların bitmeyen enerjileri uyum gösterir. Bununla beraber siyah, beyaz, gri gibi şık duruş sergileyen ve her kıyafetle uyum sağlayan yağmurluk mont erkek çocuk modellerini de inceleyebilirsiniz. Yağmurluk montlarda çocukların yaşlarına ve boylarına uyumlu ürün seçmek kullanımda kolaylık olması bakımından önem arz eder. Örneğin; oyun çağındaki çocuklarınız için 3 yaş erkek mont ve yağmurluk modelleri arasından hareket özgürlüğünü kısıtlamayacak bir ürünü seçebilirsiniz. Daha büyük çocuklarınız için de 6, 8, 10, 13 yaş erkek çocuğu mont modelleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. Zorlu hava şartlarına önlem olarak çocuklarınıza alacağınız erkek çocuk bot modelleri ile de yağmurlu günlerde ayaklarının kuru kalmasını sağlayabilirsiniz.

Erkek Çocuk Mont Fiyatları

Erkek çocuk mont modelleri her yaşa uygun renk ve desenlerde alternatiflerle sunulur. Her biri farklı işlevsellikleri ile öne çıkan erkek çocuk uzun mont ya da kısa mont seçenekleri arasından çocukların yaşlarına uygun boy ve ölçülerde ürün almak daha rahat bir kullanım sunar. Uygun Erkek çocuk mont fiyatları sayesinde kaliteli modellere kolayca sahip olabilirsiniz. Soğuk havalara karşı önlem almak ve çocuğunuzun korunmasını sağlamak için erkek çocuk atkı bere eldiven ürünlerine de bakabilirsiniz. Boğazlarını koruyan örme kaşkol modelleri ile çocuğunuzu gönül rahatlığıyla dışarı çıkarabilirsiniz. Ayrıca kaşkol ile birlikte bere ve eldivenlerle de satılan ürünleri inceleyerek aldığınız erkek çocuk monta uyumlu bir kombin oluşturabilirsiniz. Mevcut kampanyalarla alacağınız 5- 6 yaş erkek mont ile okula başlayan çocuğunuzu kışa hazırlayabilirsiniz. Çocuğunuzu kışa hazırlamak için Hepsiburada üzerinden erkek çocuk mont modellerine hemen göz atabilirsiniz.

Erkek Çocuk Mont Alırken Neye Dikkat Edilmelidir?

İlk adım olarak, erkek çocuklarına alınacak montun hangi mevsimde kullanılacağına karar verilmelidir. Karar verilen mevsimin hava şartlarına uygun kumaş ve doku özelliğinde mont tercih edilmelidir. Çocuğun hareket kabiliyetini kısıtlamayan modeller seçilmeli ve ölçüleri çocuğa uyumlu olmalıdır. Oyun çağındaki çocuklar için alınacak montların kolay temizlenebilir olması ebeveynleri mutlu ederken alınacak modele çocukla birlikte karar vermek keyifli bir alışveriş sunar.

Erkek Çocuk Yağmurluk Mont Seçerken Neye Dikkat Edilir?

Yağmurlu havalarda giyilmek üzere alınacak montların en büyük özelliği su tutmaması ve çabuk kuruyabilir kumaşla dokunmuş olmasıdır. Yağmurluk montun çocukların hareketli yapısına uyumlu olması ve terleme yapmaması gerekir. Nefes alan özellikte kumaşa sahip olan su geçirmez yağmurluklar iyi bir deneyim sunar. Bununla beraber sıcak tutan yağmurluk yalnızca suya değil soğuğa karşı da koruma sağlar.

Erkek Çocuk Mont Ürünleri Nasıl Temizlenir?

Erkek çocuk montları kumaş yapılarına uygun temizleme işlemi ile kirden arındırılır. Montların kaynar suda yıkanması çabuk yıpranmalarına neden olacağından doğru değildir. Erkek çocuk montlarının genel olarak 30 derece sıcaklık ile hassas yıkama yapılarak temizlenmesi tavsiye edilse de her ürünün üzerinde yer alan kullanma talimatlarına uyulmasında fayda vardır. Kullanım talimatlarına uyulan ürünler daha uzun süre dayanır.

Erkek Çocuk Deri Montlar Nasıl Kombinlenir?

Erkek çocuklar için tasarlanan deri montlar hem klasik hem spor tarz ürünlerle kombinlenebilir. Siyah, lacivert gibi koyu renklerin yanı sıra açık renkli pantolonlarla da giyilebilen deri mont modelleri oldukça şık bir görünüm sunar. Deri montlarla spor ya da klasik ayakkabılar tercih edilerek oldukça rahat kullanılır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Çocuk Mont

2301 ürün listeleniyor
Sepette Kampanyalı Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 48 / 2301 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?