Erkek Çocuk Önlük Ürünleri ve Fiyatları

Erkek çocuk önlükleri, annelerin sürekli elinin altında olan pratik bir tekstil ürünüdür. Bebeğiniz ve çocuklarınız için aldığınız tertemiz, yeni, giydirmeye kıyamadığınız kıyafetlerin lekelenmesini önler. Çocuklarınızın yemek yerken ya da siz onlara yedirirken yemeğin üzerlerine dökülmesi sonucu oluşan lekeleri kıyafetlerden çıkarmaya çalışmak yerine önlük kullanarak pratik çözümler üretebilirsiniz.

Erkek Çocuk Önlük

Erkek çocuk önlükleri arasında genellikle bilinen çocukların boynundan bağlanarak giydirilen yaka kısmında oluşan bir tekstil parçasının tasarımıdır. Zaman içinde ihtiyaca göre farklı modeller de geliştirilmiştir. Omuz bezi, standart örtü gibi çeşitler bulunabilir. Omuz bezi genellikle yenidoğanlarda kullanılmaya başlar ve bebek altı aylık olana kadar kullanılabilir. Bebek emzirildikten ya da maması yedirildikten sonra, gazını çıkarsın diye dik tutulması sırasında yediklerinin birazını istemsizce ağzından çıkarabilir. Bu gibi durumlar için omuz bezi, annenin ya da çocuğun gazını çıkaracak kişinin omzuna koyulması suretiyle işe yarar. Bebek biraz daha büyümeye başladığında boyundan bağlanan önlük modellerinden kullanabilirsiniz. Bu tarz modeller, daha çok bebeğin kaşıkla beslendiği zamanlar içindir. Aynı zamanda bebeklerin diş çıkarma dönemlerinde tükürük salgısının fazla olması ve bunu kontrol edememeleri sebebiyle de önlükler pratik çözüm sağlar. Önlük sayesinde, bebeğinizin kıyafetleri, tükürük sebebi ile ıslanmaz.

Standart örtüler ise çocuğun kendi başına oturabildiği ve eline verilen küçük bisküvi ve meyveleri yiyebildiği dönemde gerekir. Örtüyü yere serip çocuğunuzu üzerine oturtun ve yiyeceklerini özgürce yiyebilmesini sağlayın. Dökülen parçalar, sadece örtüyü kirletir ve siz de sadece örtüyü temizlemek zorunda kalırsınız. Çocuklarınıza sizin yemek yedirdiğiniz zamanlarda da yere örtü sererseniz etrafa dökme korkusu olmadan, rahatça çocuğunuzun beslenme saatini gerçekleştirebilirsiniz.

Erkek Çocuk Önlük Modelleri

Bebek dünyaya gelmeden önce hazırlıklar yapılırken yatak odası için mobilyalar, nevresim takımları ve kıyafetler önemli görülse de aslında bir bebek dünyaya geldiğinde, ihtiyacı olan en önemli eşyalardan biri önlüklerdir. Doğar doğmaz beslenmeye başlayan bebeğiniz için önlük modellerini ihtiyacınız doğrultusunda seçebilirsiniz. Yenidoğanlar için kullanılan önlükler ile çocuklar için kullanılan önlüklerden farklıdır. Bebekler büyüdükçe ihtiyaçları da değişir. Ürünleri bu şekilde inceleyip tercihler yapmanız önerilir.

Erkek çocuk önlük modelleri arasında omuz bezi, önlük, bez, banyo havlusu ve battaniye yer alır. Ürünler tekli, iki ya da dörtlü set halinde görülebilir. Tasarımında genellikle pastel tonlarda, bebeğin cildine uygun, yumuşak kumaşlar kullanılır. Desen olarak hayvan figürlü baskılar yer alır. Anne ve bebeğin ilişkisine ithafen yazılan sözler de bazı önlüklerin tasarımını oluşturur. Boyundan bağlamalı önlüklerde genellikle cırtlı kapama kullanılması sayesinde önlükler kolayla giydirilip çıkartılabilir.

Erkek Çocuk Önlük Fiyatları

Erkek çocuk önlük fiyatları, ürünün markasına, tasarımına, set halinde olup olmamasına göre farklılık gösterebilir. Bebek kıyafet ve aksesuarları arasında yer alan önlükler, belirli bir fiyat kalite dengesi gözetilerek sunulur. Birçok modelin yer alması ile çocuğunuzun kıyafetlerine uygun bir ürün tercih edebilme şansınız artar. Çok sayıda ürün içerisinde bütçenize uygun bir modeli mutlaka bulabilirsiniz.

Bebeğinizin odasını, kıyafetlerini, hatta duvar rengini dahi seçerken belirli renkler üzerinde durursunuz. Özenerek hazırladığınız eşyalar, örtüler ve kıyafetler bebeğinizin uzun süre kullanacağı şekilde hazırlanır. Tüm bu hazırlığın içinde bazı küçük şeylere sonradan karar verilir ve sizin seçtiğiniz renklere uygun olmadığını görürsünüz. Bunun gibi küçük sürprizler ile karşılaşmamak için bebeğinizin eşyalarını hazırlarken onun için seçtiğiniz renklere uygun önlük modellerini de inceleyebilirsiniz. Böylece onun için oluşturduğunuz konsepte uygun hikayeye sahip renkler ve desenlerde ürünleri, o henüz gelmeden onun için alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Çocuk Önlük Ürünleri

Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 15 / 15 ürün
DSACategoryId/2147483636/60002723/205454/206099/60000372