Ucuz ve kaliteli Erkek Çocuk Panduf Fiyatları

Çocuklarının üzerine titreyen tüm annelerin, en çok dikkat ettiği şeylerin başında hijyen koşulları ve soğuktan korunmak geliyor. Her anne, yedirdiği yiyecekler kadar yavrusunun vücudunun temas ettiği tüm alanların da sağlığı tehdit edecek mikroplardan arınmış olmasını ve ortam sıcaklığının değişkenliğine bağlı olarak ayaklarını üşütmemesini istiyor. Bu sebeplerden, pek çok annenin çocuğuna her mevsim giydirmekten vazgeçemediği giysilerden birisi panduflar oluyor. Renk ve süslemeleri çocukların giyerken hoşuna gideceği şekilde tasarlanan bu minik erkek çocuk pandufları reyonları süslüyor.

Erkek Çocuk Panduf

Annelerin çocuk giyiminde en gerekli gördüğü giysilerden birisi panduf da denilen ev ayakkabıları oluyor. Vücut ısısını koruma yeteneği yetişkinlere göre daha düşük olan çocuğun, ayak ısısını sabit tutmaya çalışarak ayaklarını üşütmesini ve sindirim sistemi rahatsızlığı yaşamasını engellemeyi amaçlıyor. Ürünler, yeni yürümeye başlamış ve henüz dengede durma konusunda sıkıntı yaşayan çocukların, kucaktayken ya da herhangi bir zeminde daha rahat basabilmelerini sağlıyor. Zeminin pürüzlerinden rahatsız olmalarını azaltmasının yanında hijyenik sebeplerle ayakların tüm yüzeylerle temasını kesebilmek açısından da tercih ediliyor. Genel olarak tüm çocukların renkli, ışıklı ve çizgi ya da hayvan karakterlere ilgisi olsa da, ilginin yoğunluğu bazı figürlerde yoğunlaşıyor. Erkek çocukların motorlu taşıt figürler, süper kahramanlar, hayvanlar ya da çizgi film karakterleri daha çok ilgisini çekebiliyor. Benzer şekilde, erkek çocuğun şekillenen karakteriyle birlikte bazı renklere olan ilgi ve sempatisi artabiliyor.

Erkek Çocuk Panduf Modelleri

Çocuğun yaşına bağlı olarak gelişen algısı ile birlikte, ilgi duyabilme yeteneği de artıyor. Etrafında gördüğü nesnelerle görsel ve işitsel bağ kurarak çevreden zevk alıyor, izlediği çizgi filmler, giysiler ve oyuncaklar arasından bazı şeylere daha çok ilgi duyuyor. Giysilerindeki sevdiği karakterler ve sevimli kahramanlar çevresindeki büyükler kadar onu da mutlu ediyor. Bu yüzden pek çok markanın hem çocukları hem de ebeveynlerini gördükçe mutlu edecek birbirinden farklı, komik, eğlenceli, renkli ve sevimli ev ayakkabıları bulunuyor. Reyonlarda erkek çocukları için üretilen çok sayıda çizgi film ya da film karakterinin yanı sıra insan, uçak, araç, hayvan ve hatta sevimli bitki figürlerinden oluşan birbirinden güzel ve rahat panduflar bulunabiliyor. Markalar kullanıcının tercihlerine uygun olarak patik tarzı, ayakkabı tarzı ve bilek boyu yükseltilerek ayaktan çıkması daha zor bot tarzı gibi çeşitli modeller üretiyor. Bu ürünlerin hepsi çocuk cildine uygun, yumuşak ve terlemeyi önlemesi için nefes alabilen kumaşlardan üretiliyor. Taban kısımları ise yine tüketicinin tercihine bırakılarak, yumuşak kaymaz özellikli tekstilden ya da ince kauçuk tabandan üretiliyor. Ayaktan çıkmasını önlemek için de bileğinden lastikli, ipli, ya da cırt cırtlı tasarlanmış modelleri bulunuyor.

Erkek Çocuk Panduf Fiyatları

Çocuk ayağının ergonomisi ve rahatlığı düşünülerek üretilen panduflar, atılan adımların rahat, şık, sevimli ve güvenilir olmasını sağlıyor. Tüm pandufların alt yüzeyine yerleştirilen ve genellikle kauçuk ya da silikondan üretilen yapışkan noktalar, yüzeye yapışarak çocukların zeminde kaymasını engelleyerek daha güvenli yürümelerini sağlıyor. Bu ürünlerde erkek çocukların güvenlikleri kadar cilt sağlıkları da düşünülerek, beklentilere uygun tekstil tipi tercih ediliyor. Yaz ayları için pamuklu ya da bambu ince tekstilden üretilen şık panduflarda, kış sezonu için daha kalın, dayanıklı ve yalıtımlı kumaşlar tercih ediliyor. Miniklerinizin ayaklarının her zaman sıcak olmasını ve yere daha güvenli basmasını istiyorsanız birbirinden sevimli, komik ve rahat erkek çocuk panduflarına şimdi göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz bir ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi online olarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Erkek Çocuk Panduf Fiyatları

336 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. LC Waikiki
  2. DeFacto
  3. Mickey Mouse
  4. Breeze
  5. Gezer
  6. Sanbe
  7. Akınalbella
  8. Funny Baby
  9. Slipstop
  10. Spiderman
  11. Polaris
  12. Vicco
  13. Igor
  14. Ceyo
  15. Comfortfüsse
  16. Disney
  17. Disney Cars
  18. Spider-man
  19. Minipicco
  20. Twigy
 2. Numara A-Z
 3. Numara A-Z
 4. Renk
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Ürün Puanı
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483636/60002723/205454/205719/60002307
Başa dön