Ucuz ve kaliteli Erkek Çocuk Uyku Tulumu Modelleri

Uyku tulumları, çocukların ve bebeklerin rahat uyumalarını sağlayan ürünler olarak tercih ediliyor. Tek parça olmaları sebebiyle, kolay giyilip çıkartılan ürünler, şıklıklarıyla göz alıyor. Bebeklerin ve çocukların uyurken pijamalarının açılması ve üşümeleri oldukça yüksek bir ihtimal iken, tulumla uyuyan çocuklar için bu durum söz konusu olmuyor. Esnek kumaşları ve bol kesimleriyle çocukların hareketlerini engellemeyen tulumlar, rahat uyku imkanı sağlıyor. Ebeveynler için de hem sağladığı giydirme, çıkartma kolaylığıyla hem de çocuklarının soğuktan pratik şekilde korunmasıyla iç rahatlatıcı bir ürün oluyor.

Erkek Çocuk Uyku Tulumu

Çocuk uyku tulumları, genellikle pamuklu kumaştan üretilerek, bebek ve çocukların hassas ciltlerini rahatsız etmeyen bir yapı sergiliyor, alerjiye sebep olmuyor. Tulumlar, giydirme kolaylıklarıyla ebeveynlerin tercihi olurken, rahatlıklarıyla da çocukların gözde ürünleri arasında yer alıyor. Bebek tulumlarında rahat giydirmeyi sağlayan esnek baş kısmı ve alt değiştirmeyi kolaylaştıran çıtçıtlı kısmı ürünleri anne, babaların favorileri arasına yerleştiriyor. Yekpare giyim tarzıyla ürün, çocuklara ayrı bir sevimlilik veriyor. Mama önlüğü, şapka gibi farklı giyim parçalarını içeren hastane çıkış setleri, yeni ebeveynlerin tercihi oluyor. Giysileri ayrı olarak bulma ve alma zahmetinden kurtarıyor. Konforlu kot tulumlar, enerjik erkek çocuklarının rahatça oynamalarına imkan tanıyor, sağladığı giyim kolaylığıyla da hem çocukların hem ebeveynlerin tercihi oluyor.

Erkek Çocuk Uyku Tulumu Modelleri

Erkek Çocuk uyku tulumu modelleri, tarzları ve malzemeleriyle geniş bir yelpaze sergiliyor. Çoğunlukla pamuklu ya da havlu malzemeden üretilen ürünler, desenli, çizgili, baskılı, sade tasarımlarla, fermuarlı ya da çıtçıtlı kapatma metotlarıyla farklı zevklere hitap ediyor. Baskılı ürünler, üstlerindeki sevimli baskılarla bebeklere ayrı bir tatlılık katıyor. Esnek kumaşlar, çocukların uyku sırasında rahat hareket etmelerini sağlıyor. Fermuarlı tulumlar, sundukları pratiklikle üşengeç çocukların gözdesi olmayı başarıyor. Fermuarlı ürünler, boyundan ayağa ya da beden boyu olmalarına göre iki kategoride sunuluyor. Her mevsime uygun üretilen tulumlar, yaz için terlemeyi engelleyen, nefes alan, ince kumaştan, genelde kısa kollu olarak üretilirken, kışlık ürünler soğuğu geçirmeyen kalın kumaştan tercih ediliyor. Ayakların üşümesini engelleyen patikli modeller, tüm vücudu sarmalayıp, soğuktan korurken, çocuklar için de bir nevi kostüm rolü de oynuyor. Patikli modeller, özellikle çorap giymeyi sevmeyen çocuklar için öneriliyor. Patiksiz modeller ise ayağın hava alması istendiğinde ya da, ayrı çorap kullanılmak istendiğinde tercih ediliyor. Kapüşonlu tulumlar, soğuk mevsimlerde başı sıcak tutmayı sağlamasıyla tercih sebebi oluyor. Kol ve ayak bilekleri lastikli ürünler, çocukları sıkmadan vücuda hava girişini azaltmasıyla, soğuk havalarda ilgi görüyor.

Erkek Çocuk Uyku Tulumu Fiyatları

Modelleriyle ve tarzlarıyla geniş bir aralıkta sunulan erkek çocuk uyku tulumu fiyatları, farklı kesimlere hitap etmeyi başarıyor. Set halindeki ürünler, daha ekonomik seçenekler oluşturmalarıyla tercih ediliyor. Ürünler, fiyat – performans optimizasyonu açısından incelendiğinde oldukça uygun bir aralıkta yer alıyor. Şortlu ve askılı tulumlar yaz aylarının gözdesi olurken, kalın, içi muflonlu tulumlar kış aylarında tercih ediliyor. Tulumların içindeki bebekler ve çocuklar, yaşadıkları konforun yanı sıra, ekstra bir sevimlilik de kazanıyor. Ürün, ebeveynleri çocuklarının uyurken üstünü açıp, üşütmesi kaygısından uzak tutuyor. Anne, babaları ayrı alt ya da üst bebek kıyafeti arama derdinden de kurtaran tulumlar, pratik kullanımlarının yanı sıra ekonomik bir tercih de sergiliyor. Tulumları giyen çocukların hayal güçleri devreye giriyor, uykudan önce ve uyandıktan sonra keyifli oyunlar oynanıyor. Aktivite rahatlığı sağlayan tulumu giyen oğlunuzla birlikte, uykudan önce ya da uykudan sonra egzersizler yapabilir, birlikte keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Çocuk Uyku Tulumu Modelleri

726 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler