Yağmur geçirmeyen yüzeyleri ile tanınan ve sonbahar sezonunda kullanılan yağmurluklar herkesin ihtiyaç duyduğu kıyafet çeşitlerinden biri oluyor. Ağırlıklı olarak kapüşonlu modelle ve fermuarlı ön kısma sahip olan ürünler; kadınlara, erkeklere ve çocuklara yönelik tasarımlar olarak karşınıza çıkıyor. Erkek çocuklara yönelik yağmurluk modelleri arasında 1,5 yaştan başlayarak 11-12 yaş gruba kadar çıkan ürün çeşitleri farklı model seçenekleri ile sizlere sunuluyor.

Erkek Çocuk Yağmurluk Modelleri

Erkek çocuk yağmurluk modelleri yaşa ve markaya bağlı olarak küçük detaylar ile değişiklik gösterse de temelde kapüşonlu ve yağmur geçirmez kumaşlardan üretilen modeller olarak öne çıkıyorlar. Özellikle popüler giyim markalarının 10- 12 yaş grubunda erkek çocuklar için tasarladıkları ürünler, daha estetik tasarımlar olduğu için tercih ediliyor. Daha büyük çocuklara hitap eden modellerde özellikle iki farklı renkteki ürünler gençlerin ilgisini çekerken tek renkli modeller klasik yağmurluklar olarak modası geçmeden giyilebiliyor. 2-3 yaş grubuna hitap eden yağmurluklar ise bebeklere yönelik kıyafet üreten markalarda bulunuyor. Kolları ve etek bölümü esnek lastikler ile kaplı olan ürünler çocukları soğuktan korumaya yardımcı oluyor ve önden fermuarlı tasarımı ile kolayca giydirilip çıkarılabiliyor. Cep kısımları da bulunan bebeklere yönelik yağmurluk modelleri birbirine benzer tasarımlara sahip olsa da renk açısından çeşitlilik gösteriyor. Lacivertten turuncuya kadar birçok renk seçeneğine sahip olan ürünler arasında aynı tasarıma sahip fakat 10-11 yaş grubunda çocuklara hitap eden ürünleri bulabilirsiniz.

Yağmurluk çeşitlerinde kapüşonsuz modellerde yerini alıyor. Kapüşonsuz modeller, hakim yaka tasarımları ve kollardan şeritli tasarımları ile sportif bir duruş sergileyen ürünler olarak öne çıkıyor. Özellikle birden fazla rengin kullanıldığı modeller ceket olarak bahar sezonlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. 1,5 – 2 yaş grubundaki bebeklere yönelik ürünler ise kapüşonları ve fermuarlı tasarımları ile klasik yağmurluklar oluyor. Renk tercihlerinde ise daha açık renk tonlarına sahip olan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Erkek Çocuk Yağmurluk Fiyatları

Erkek çocukları için üretilen yağmurluk modellerinde fiyatlar ürünün markası ile paralel olarak değişiyor. Bebek ve çocuk için kıyafetler üreten markaların ürünleri tasarım olarak birbiri ile aynı olsa da ürünler hitap ettikleri yaş gruplarına bağlı olarak farklı fiyatlara satılıyor. 8-9 yaş grubundan başlayarak 11- 12 yaş grubu arasında erkek çocuklara uygun olan yağmurluk fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Daha büyük yaşlara hitap eden aynı markaların erkek çocuk yağmurluk çeşitleri renk olarak değişse de tasarım olarak farklılık göstermiyor ve sabit fiyatları ile aynı bütçelere hitap ediyor. 1,5- 2 yaş grubundaki erkek bebekler için üretilen ürünler ise daha cazip fiyatlar ile kullanıcıya sunuluyor. Markaları değişmese de hitap ettikleri yaşa bağlı olarak fiyatları değişen ürünlerin renkleri ise farklılık gösteriyor.

Popüler hazır giyim markalarına ait erkek çocuk yağmurluk fiyatları ise daha ekonomik bütçelere hitap ediyor. 8- 9 yaş grubunda çocuklar için olan yağmurluklar modaya uygun tasarımları ve renkli modelleri ile ilgi çekiyor. Yağmurluklar arasında aynı modellerin farklı renk seçeneklerini de bulabilirsiniz. %100 polyesterden üretilen ve fermuarlı cepleri ile kullanışlı bir model olarak öne çıkan yağmurlukların kesimlerini detaylıca inceleyebilirsiniz. Ağırlıklı olarak kapüşonlu tasarıma sahip olan yağmurluklar arasında kapüşonsuz ceket tarzı modeller ise diğer modellere oranla daha cazip fiyat aralığında kullanıcıya sunuluyor. Cazip fiyatlara sahip olan ceket tarzı yağmurlukları 7 ile 12 yaş grubuna hitap eden beden aralığında bulabilirsiniz. Tasarımları ve markalarına bağlı olarak farklı bütçelere hitap eden erkek çocuk yağmurluk çeşitlerinden uygun olanı satın alabilirsiniz.

Erkek Çocuk Yağmurluk

49 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. LC Waikiki
  2. DeFacto
  3. Soobe
  4. Breeze
  5. Zeyland
  6. Mayoral
  7. Tuc Tuc
  8. Maibella
  9. Kidorable
  10. Bebelop
  11. Turkapolo
  12. İndirim Hareketi
  13. Axis
  14. Esso
  15. Fenerium
  16. Spiderman
  17. Vertbaudet
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Renk
 4. Beden A-Z
 5. Ürün Puanı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483636/60002723/205454/205504/80073001
Başa dön