Giyinme ihtiyacı en temel ihtiyaçların başında gelir. Temel ihtiyacın karşılanmasının yanında şık ve kaliteli giyinmek de önemli bir noktadır. Her mevsimde ayrı kumaştan giysiler giyme ihtiyacı çeşitli modeller ve çeşitlere ihtiyaç doğurur. Hatemoğlu yıllardır varoluşuyla birlikte farklı tasarımlarıyla kendini yenilemeyi sürdürür. Erkek giyiminde ilkler biri olup sadece erkeklere özel ürünler üretmesi markayı ön plana çıkarır. Her yaşta erkeğe hitap etmesi, farklı tarzlarda ürünler üretmesi markayı erkek giyimde ön plana çıkarır. Klasik giyimin yanında ürettiği kravat iğnesi gibi aksesuar alternatifleriyle birçok erkeğin isteklerini karşılar. Klasik, sportif, casual tarzda ürünler üreten Hatemoğlu giyim ile modayı yakalayabilirsiniz. Kazak, takım, pantolon gibi giysilerin dışında aksesuarlar da müşterilerin ilgisini çeker. Erkekler için şık ve çok amaçlı bir cüzdan günün kurtarıcısıdır. Yıllardır erkek giyimde öncülük eden marka giysilerin yanında farklı renk deri kemerleriyle seçenek imkanı sunar. Hatemoğlu cüzdan giysilere şık bir hava katarak giysileri tamamlar. Cumhuriyetin ilk yıllarından beri erkek giyimde varlığını sürdüren marka değişen dünyayla birlikte ürünlerine çeşitlilik katar. İç giyim, dış giyim, klasik giyim, çeşitli aksesuarlarla giysi dolaplarında yerini alır. Ayakkabılar giysilerin en başta gelen tamamlayıcısıdır. Ayakkabının kıyafete uyumu, sağlam ve rahat olması dikkat edilen noktalardır. Klasik, casual, suet, rugan, günlük ayakkabı seçenekleriyle Hatemoğlu ayakkabı kıyafetlere şıklık katar. İş hayatın ya da hayatın herhangi bir alanında bütün gün ayaklar ayakkabının içinde olacağından ayakkabının rahat olması önemlidir. Ayakkabı ile giyilecek çorabın da terletmeyen Cotton kumaşla üretilmesi günü rahat tamamlamayı sağlar. Marka çeşitli renk ve modelleriyle çorap ihtiyacını karşılar.

Çeşitli Seçenekleriyle Hatemoğlu

Cumhuriyetin ilk yıllarında Kayseri’de ilk mağazasını açan marka erkekler için giyim ürünleri tasarlamaya devam eder. Hatemoğlu, erkeklere özel giysiler üretmesiyle erkeklere tepeden tırnağa giyinme imkanı sunar. Dış giyim için üretilen Hatemoğlu kaban ile farklı tarzlar yaratabilirsiniz. Erkekler günlük hayatta, işte, birçok yerde sık sık tişört giyer. Hatemoğlu tişört sıklıkla tercih edilen bir ürün olduğu için kumaş yapısının, kaliteli olmasının önemli bir yeri vardır. Polo yaka, hakim yaka, basic, bisiklet yaka, V yaka çeşitleriyle Hatemoğlu tişört %100 pamuk kumaşıyla farklı seçenekler sunar. Sonbahar ve kış aylarında erkeklerin tercih ettiği giysilerin başında kazaklar ve trikolar gelir. Soğuk havalarda tarzları yaratacak ve sıcak tutacak giysiler üreten Hatemoğlu %100 yün ve pamuktan ürettiği kazak ve trikoları ile erkeklerin gözdesi haline gelir. Serin havalarda Hatemoğlu erkek kazak ile tarzınızı bir adım öne taşıyabilirsiniz. Erkek giyiminde çekicilik katan ceketler kaliteli kumaştan üretildiğinde kombinlerin özel parçası haline gelebilir. Ceketler klasik kumaş pantolon ile kombin edileceği gibi kot pantolonlarla da kombinlenir. Ceketlerin farklı kumaş, yaka kesimi, slim fit oluşu gibi çeşitli seçenekleriyle kombin alanını genişletir. Hatemoğlu deri ceket dokusuyla kombine spor bir görünüm kazandırır. Pantolonlar, neredeyse her kombinde kullanılan parçalardır. Pantolonlar her gün kombinlenen giysiler olduğu için sık sık yıkanırlar. Pantolonların renklerinin solmaması, uzun ömürlü olmaları rahat şık olmalarının yanında değer sahibidir. Slim fit, regular fit, dinamik fit gibi farklı kesim ve modelleriyle Hatemoğlu pantolon nefes alan kumaşıyla rahatlık sunar. Kot pantolonlar günlük hayatta tarzınızla uyum sağlarken klasik pantolonlar özgün içerik alanları oluşturur. Pantolonlara şıklık katan en değerli aksesuarlar kemerlerdir. Kemerlerin sağlam deri kumaşlardan yapılması uzun ömürlü olmasını artırır. Paslanmaz demirden yapılması da kemerin kalitesini ortaya çıkarır. Marka çeşitli renk ve modelleriyle kemer seçiminde geniş seçenek sunar. Pantolon askısı pantolonun belde durmasını sağlayarak spor bir hava yaratır. Hatemoğlu ürettiği çeşitli pantolon askısı ile pantolonlara güzel bir hava katar.

Özel Günlerin Kurtarıcısı Hatemoğlu Ürünleri

Takım elbise özel günlerde iş hayatında erkeklerin tercih ettiği veya giymekte zorunlu olduğu giysilerdir. Takım elbisenin sürekli kullanıldığı için uzun ömürlü olması kaliteli kumaştan üretilmesi ilk tercih edilecek detaydır. Takım elbise seçerken nerede giyileceği, fit göstermesi, kaliteli kumaştan yapılması dikkat çeken detaylardır. Hatemoğlu erkek takım elbise ile bu detayları yakalayabilirsiniz. Bir erkek için en önemli günü düğünü olabilir. Seçilecek olacak damatlığın rahat oluşunun yanı sıra kaliteli kumaştan yapılması da göz alıcıdır. Damatlığın kesimi ve rengiyle giyecek kişiye uyum sağlaması önemlidir. Hatemoğlu damatlık düğünde farklı tasarımını ortaya koyarak damada güzel bir görünüm kazandırır. Hatemoğlu farklı renklerde yaka çiçekleri üreterek damatlığa farklı dokunuşlar katar. Takım elbiseyi tamamlayan kravat, papyon ve yaka mendilinin kaliteli kumaştan üretilmesi gerekir. Hatemoğlu, bu aksesuarları ister teker teker ister de set halinde alınmasını sağlayacak seçenekler sunar. Hatemoğlu kravat ile takım elbiseyi tamamlayarak tarzınıza tarz katabilirsiniz. Düğün, nişan, davet gibi zamanlarda takım elbiseye ihtiyaç duyulduğu gibi takım elbise, çeşitli iş alanlarında da erkeklerin tercih ettiği giysidir. Hatemoğlu tasarımcıları takımlara yakışacak bir aksesuar olan kol düğmeleri de üretmektedir. Seçilen Hatemoğlu takım ile kol düğmesini buluşturarak özel günlere ışık tutabilirsiniz. Takım elbiseyi ister klasik ister spor tamamlamak kişiye özel bir şeydir. Bazen seçilen spor ayakkabıyla takımı sporlaştırırken bazen de kot pantolonla takımı spor kombinleyebilirsiniz. Takım elbisenin modaya uyumu da ön planda tutulan bir konudur. Dar kesim, rahat kesim gibi çeşitleriyle farklı moda uyumu yaratan takımlar erkek giyiminde önemli alana sahiptir. Hatemoğlu takım elbise ile seçilen Hatemoğlu kot pantolon ile kombini sporlaştırarak öne çıkabilirsiniz. Takım elbise ile tercih edilen ayakkabı uyumu da takım elbiseyi taşır. Marka klasik, Oxford, casual, süet, rugan, günlük ayakkabı çeşitleriyle giysilere alternatif oluşturur.

Her Yaşa Uygun Hatemoğlu

Cumhuriyetin ilk yıllarından beri özel sektördeki ilk giyim markası olan Hatemoğlu değişen dünyayla birlikte ürünlerine farklılık katmayı sürdürür. Her yaştan erkeğin bulabileceği geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Hatemoğlu sweatshirt ister genç, ister orta yaşlı ve yaşlı kısacası her yaştaki erkeklerin giyebileceği farklı renk ve desenleri ile tasarlanır. Giysilerin kaliteli, tarza hitap etmesinin yanı sıra onlarla birlikte kullanılan aksesuarların seçimi de giysiyi farklı dünyalara taşır. Hatemoğlu, cüzdan, kemer, atkı, pantalon askısı, bere gibi birçok aksesuar üreterek müşterinin kombin tamamlama ihtiyacını karşılar. Hatemoğlu atkı polyester ve viskon kumaşı farklı renk ve desenleri ile modayı yakalamayı sağlar. Triko tişört ve triko kazak her yaşta erkeğin dolabında bulunan giysiler arasındadır. Trikonun pamuklu kumaştan üretimi onu diğer giysilerin önüne çeker. Yaz kış tercih edilen trikolar farklı kesim, renk ve modelleriyle şıklığınıza şıklık katar. Hatemoğlu triko slim fit, regular fit kesimleriyle tarzınıza ayna tutar. Kış aylarında ya da serin havalarda bir klasik gömleğin üzerine bile giyilen hırkalar orta yaşlı ve yaşlı erkekler için farklı bir hava yaratırken genç erkekler için liseli havası yaratabilir. Farklı renk seçenekleriyle Hatemoğlu hırka her yaştaki erkeğin giysi dolabında yer alır. Gündelik hayatta, özel gün ve davetlerde Hatemoğlu gömlek modelleri erkeklerin kurtarıcı giysisidir. Gömleğin kumaşının kaliteli oluşu, desenli veya sade oluşu, kesimi her erkek için farklılık gösterir. Farklı mevsim ve günlerde tercih edilen Hatemoğlu gömlek ile ister spor ister klasik kombinler yapabilirsiniz. Marka atkı, bere, şapka gibi aksesuarlarla her yaştaki erkekler için farklı kombinler oluşturur. Marka %80 pamuk %20 polyesterden üreten şapkasıyla ister spor giysilerinize ister klasik takımlarınıza özgün hava katar.

Serin Havalarda Şıklık Katan Hatemoğlu

Soğuk havalarda giyilen dış giyimin sıcak tutması, kaliteli kumaştan üretilip şık olması sürekli tercih edilir. Çok sade bir giyimi şık bir Hatemoğlu pardesü ile tamamlayabilirsiniz. Mont soğuk havalarda çoğunlukla tercih edilen dış giyim ürünlerinden bir tanesidir. Spor bir tarza sahip olan erkeklerin vazgeçilmezi montlar ince, kalın, yünlü birçok kumaştan yapılır. Farklı tarz, renk ve desenleri ile bazı Hatemoğlu mont modelleri su geçirmez ve rüzgar geçirmez bir yapıya sahiptir. Özel günlerde ya da işlerde erkekler için kışın şıklığı kaban ile çıkartılır. Kabanların gerek kesimi, gerek farklı modelleri kombinlere spor ya da ciddi hava katar. Rahat kalıp ile tasarlanan Hatemoğlu erkek kaban tarzınıza şıklık katarken yün dokusuyla da sizi soğuk havalara karşı korur. Mont erkekler için sıklıkla tercih edilen bir parçadır. Montlar ince, hafif, baharlık olmakla birlikte kış aylarında kullanılan montlar da çeşitli kesim ve modellerle giysi dolaplarını doldurur. Hatemoğlu erkek mont ince baharlık yapısıyla modanın trendleri ile uyumu yakalar şık bir kış geçirme imkanı sunar. Montlar günlük hayatta kullanımda önemli alana sahiptir. Sweatshirt veya kazakların üzerine giyildiğinde güzel durmasının yanı sıra klasik bir giyimde bile hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Gündelik hayatta kahve içmeye giderken veya kışlık bir tatil planında tercih edilen Hatemoğlu şişme mont ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilirsiniz. Montun sıcak tutması ve kumaş kalitesi uzun yıllar kullanımı sağlayacağından dikkat edilen detaylardandır. Hatemoğlu uzun yıllar erkek giyim için giysiler üreterek kalite konusunda müşterilere güven oluşturur.

Her Güne Bir Hatemoğlu

Uzun yıllar varlığını sürdüren Hatemoğlu erkek dolaplarında her çeşit giysi ve aksesuarı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahiptir. Kurulduğu ilk yıllarda orta yaş ve yaşlı erkeklere hitap eden klasik giyim anlayışını zamanla dönüştürerek gençlerin giysi dolaplarında da yer almayı sürdürür. Hatemoğlu blazer ceket iş hayatında, günlük hayatta ya da özel günlerde her yaştan erkeğin dolabında bulunacak parçalardan biridir. Yelek erkek giyiminde star parçalardan biridir. Klasik, spor ve örgü yelek modelleri kombini tamamlayarak güne devam etmenizi sağlar. Ilık havalarda mont giymek yerine şişme yelek giymek sıklıkla tercih edilir. Hatemoğlu yelek şişme fit yelek, yün yelek, klasik yelek olmakla birlikte çeşitli kalıp ve desenleriyle farklı kombinler ve tarzlar yapmayı moda ruhunu ortaya çıkarır. Pantolon en temel erkek giysisi olarak giysi dolaplarında en önemli yerini alır. Günlük hayat rahat kesim ve kot pantolonlar tercih edilirken iş hayatında ya da özel günler klasik kumaş pantolonlar tercih edilir. Hatemoğlu kumaş pantolon özel günlerde, iş hayatında yanınızdadır. Ceket erkek giyimin özgün bir hava yaratmak için vazgeçilmeyen giysilerdendir. Geçmişten bugüne genç ve yaşlı bütün erkekler ceket giyerler. Ceket rahat kesim spor, klasik, deri olarak farklı renk ve modellerle giysi dolaplarını süsler. Klasik ceket iş hayatı ve özel günlerde tercih edilirken spor ve deri ceketler gündelik hayatta gözde parçalar olarak yerini alır. Hatemoğlu ceket çeşitleriyle klasik tarzla birlikte kombine spor bir hava katarak da parlayabilirsiniz. Kazak erkek giyiminde erkeklerin en rahat kombinleyeceği giysiler arasında yerini doldurur. Bir kazak ve bir kot pantolonla şık bir görünüme sahip olup hayatın her alanında kullanabilirsiniz. Kazağın yün ve pamuklu oluşu naylon terletmeyen yapısı onu ön plana çıkarır. Hatemoğlu kazak yün, pamuk, triko seçenekleriyle her mevsim kurtarıcı olur. Kazağın uzun süreler kullanılması tercih edilen detaylar arasındadır. Erkek giyiminde uzun süredir kazak üreten marka müşteriye çeşitli imkanlar sunarak beğeni kazanır. Kazakla üretilen spor kombinler olduğu gibi klasik kombinler de üretilir. Hatemoğlu ceket ile ürettiği triko kazak kombinlenebilir.

Hatemoğlu Fiyatları ve Yorumları

Uzun yıllardır erkek giyimde öncülük eden marka kalitesi ve müşteri yorumlarıyla sürekli beğeni toplar. Hatemoğlu tasarımcılarının kumaş seçimindeki kalite anlayışı ve modern tasarımlarıyla erkek giyimde öncü marka olarak yaşamını devam ettirir. Kendini özel hisseden erkekler için ürünler üreterek birçok yere ürün ulaşımı sağlayan marka kendini üst seviyelere taşır. 1924’ten bugüne kadar giysi dolaplarında yer alan Hatemoğlu ürünleri fiyatları üretildiği kumaşa, malzemeye ve boyutuna göre değişim gösterir. Kaban, palto, kazak gibi giysilerin yünlü ve pamuklu olması kışın sıcak tutması açısından markayı ön plana çıkarır. Marka dış giyim, klasik giyimin yanı sıra yaka çiçeği, kemer, cüzdan, kol düğmesi gibi birçok aksesuar üreterek erkek dolaplarına farklı dokunuşlar katar. Marka giysi aksesuar üretiminin yanı sıra erkek parfümleri de üreterek erkekler için özel bir marka olduğunu açığa çıkarır. Hatemoğlu parfüm yorumları satın alan müşteriler tarafından gerek odunsu gerek çeşitli kokuları ve kalıcılığı ile olumluluk taşır. Marka çeşitli parfümler üreterek gerek günlük hayatta gerek özel hayatta temiz ferah bir hava katar. Parfümler içeriklerinde çeşitli baharat ve çiçekler bulundurarak hoş kokuların müşteriye ulaşmasını sağlar. Hacim olarak 100 ml olan parfümler uzun süre kullanım sağlar. Hatemoğlu, erkek giyiminde akla gelecek iç giyim, dış giyim, damatlık, takım, ayakkabı, cüzdan, kemer, kravat gibi birçok aksesuar üreterek varlığını sürdürmeyi başarmıştır. Uzun yıllar erkeklere özel giysiler, aksesuarlar, parfümler üreten Hatemoğlu yorum bakımında müşteriler açısından olumlu sonuçlar alır. Marka mevsimlik mont seçenekleriyle özel anlarda da müşterisini yalnız bırakmayacak paltolar, kabanlar üretir. Evlenmek üzere olan bir erkeklere damatlıklar üreterek bununla birlikte yaka çiçeği, kravat gibi farklı renk ve model seçenekleriyle tarz yaratma fırsatı tanır. Cumhuriyetin ilk yıllarından beri varlığını sürdüren erkek giyim mağazası Hatemoğlu ürünlerine Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hatemoğlu Takım Elbiseleri Kaliteli midir?

Hatemoğlu 1924’te ilk mağazasını açarak varoluşunu bugüne kadar sürdürür. Erkek klasik giyimde ilklerden biri olan marka uzun yıllardır çeşitli takım elbise üretmektedir. Erkek klasik giyimde kravat iğnesi aksesuarı da üreterek takımlara şıklık katar.

Hatemoğlu Kazak Çeşitleri Nelerdir?

Hatemoğlu %100 pamuklu triko kazaklar üreterek farklı renk ve desenlerle kışlık giyimde giysi dolaplarını doldurur. Balıkçı yaka, bisiklet yaka, V yaka, Polo yaka, yün kazak farklı kesim ve modelleriyle çeşitlilik gösterir.

Hatemoğlu Her Yaşa Hitap Eder mi?

Açıldığı ilk yıllarda orta yaşlı ve yaşlı seçkin giyinmeyi seven erkekler için giysilere üreten marka zamanla genç erkekler için de giysiler üretmeyi sürdürür. Kaliteli kumaş ve farklı tarzları bir arada tutan Hatemoğlu her yaş için ürettiği giysilerle hayatlarda yer alır.

Hatemoğlu Parfümleri Uzun Süre Kullanılır mı?

Çeşitli baharat ve çiçekleri bir araya getiren parfümler hacmi 100 ml olduğu için uzun süre kullanım sağlar. İçeriğinde bulunan baharat ve maddeler parfümün kalıcılığını artırarak beğeni kazanır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hatemoğlu

1.247 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Beden A-Z
 7. Renk
 8. Desen A-Z
 9. Kol Boyu
 10. Stil
 11. Satıcı
 12. İndirimli Ürünler
 13. Sepette Kampanyalı Ürünler
 14. Kelime Filtresi
Başa dön