Kadın, erkek ve çocuk giyim koleksiyonlarında konforu ön planda tutan Hays markası, iç giyim ve pijama modelleri ile dikkat çekiyor. Cilt dostu kumaşlar ve rahat kalıplar kullanarak dizayn ettiği tasarımlar, pek çok farklı zevke hitap edebiliyor. Ev giyim ürünleri hazırlayarak konforlu bir gün geçirmeye yardımcı olan marka, hem yazlık hem kışlık giyim modellerini beğeniye sunuyor. Markanın kadın giyim ürünleri arasında yer alan pijama takımları, büyük ilgi görüyor.

Alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşan pijama takımlarına alternatif olarak sabahlık da içeren 3’lü setler de kullanıma sunuluyor. Marka pijama modellerinde pamuklu kumaşlara ağırlık veriyor ve aynı zamanda desenli kumaşlar da tercih ediyor. Üst ve alt parça uzun olarak hazırlanan kışlık pijama takımlarına alternatif olarak şortlu takımlar da tercih edilebiliyor. Desen seçeneklerinin de son derece geniş olması, farklı giyim stillerine sahip olan kadınların zevklerine uygun seçimler yapabilmesine olanak tanıyor.

Markanın gecelik modellerinde de konforlu kesimlere ağırlık verdiği biliniyor. Feminen bir duruş sergilemeyi sağlayan parçaların da bulunduğu gecelik kreasyonunda diz üstü ve maksi etek boyuna sahip modeller de yer alıyor. Hays, anne adaylarını da unutmuyor. Rahat bir hamilelik ve lohusalık dönemi geçirmeye yardımcı olacak hamile pijaması, emzirme sütyeni, hamile geceliği gibi pek çok ürün markanın ürün koleksiyonu içerisinde bulunuyor. Bu tasarımlarda da rahatlıkla birlikte şıklık ve cilt dostu kumaşlar kullanılması göze çarpıyor.

Kadın iç giyim modellerinde günlük hayatta kullanıma uygun onlarca farklı tasarım bulmak mümkün olabiliyor. İç giyimde sadelikten yana olan kadınların memnuniyetini kazanacak parçalar, farklı renk seçenekleri eşliğinde beğeniye sunuluyor. Aynı zamanda desenlerle daha hareketli bir görünüm kazandırılmış olan iç giyim modelleri de markanın koleksiyonlarında bulunuyor. Sütyen, atlet, külot gibi iç giyim ürünlerinde dantellerle süslenmiş olan parçaları da bulmak mümkün olabiliyor.

Hays erkek giyim modellerinde ise pijama takımları dikkat çekiyor. Rahat kesimlere sahip olan erkek pijama takımlarında markanın sadeliği ön planda tuttuğu görülüyor. Çizgi, kare gibi sade desenlerle dizayn edilen alt parçaya, düz ya da baskılı üst parçalar eşlik ediyor. Kısa ve uzun kol seçenekleri eşliğinde beğeniye sunulan bu tasarımlar, deforme olmadan çok uzun süre kullanım olanağı tanıyor. Markanın erkek pijama takımlarında sıfır yaka ve gömlek yaka seçenekleri de bulunuyor.

Kız ve erkek çocuklar için özel olarak dizayn edilen tasarımlarda şirin görünüm dikkat çekiyor. Marka, bu tasarımlarda sevimli hayvan figürlerini içeren baskılara ve nakışlara geniş yer ayırıyor. Çocukların renkli dünyasına hitap edebilecek pijama takımlarında canlı renkler ve çocuklara yönelik desenler kullanılıyor. Nakışlarla süslenerek sevimli bir görünüm kazanmış olan 3’lü setler de bu ürün grubunda bulunuyor. Battaniye ya da makyaj çantası gibi farklı ürünleri içeren bu setler, miniklere hediyelik olarak tercih edilebiliyor.

Hays, tasarladığı pijamalar ile uyumlu bir duruş sergileyen ev botu modelleri de üretiyor. Tüylü dış kumaşı ve ayakları sıcak tutan iç tasarımı ile beğeni alan ürünler, soğuk kış mevsimini daha sıcak ve konforlu geçirmeye yardımcı oluyor. Markanın ev botu modellerinde mutlaka küçük süslemeler de kullanılıyor. Bu sayede çok daha göz alıcı bir görünüm almaları sağlanıyor. Düğme, ponpon ya da nakış gibi çeşitli süslemelerle daha dikkat çekici bir görünüm alan ev botu modellerinde geniş renk ve desen seçeneği de sunuluyor. Evde geçirilen zamanda üst düzey konfor arayanların öncelikli rotası, Hays oluyor.

Hays

310 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk A-Z
  7. Satıcı
BAŞA DÖN