İlk sütyen modellerini birçok seçenek arasından hepsiburada.com kalitesi ve güvencesiyle seçme imkanı ayağınıza geliyor. İlk sütyen, genç kızlarda gelişim başladıktan sonra önemli bir ihtiyaçtır. İlk sütyen seçimi bu nedenle dikkat edilmesi gereken bir konudur. Ergenlik çağındaki genç kızlar için olmazsa olmaz bu ürünü seçerken farklı marka alternatiflerini inceleyebilir, karşılaştırabilir ve en uygun modeli onlarca seçenek arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

İlk sütyen kullanımı büyüme çağındaki gençler için büyük önem taşıyor. Uzmanlar gelişim çağından itibaren sütyen kullanımının önemini sık sık ifade ediyorlar. Farklı renk, model ve ölçülerde bulabileceğiniz sütyenler, genç kızlara gelişim çağında sağlıklı bir büyüme sağlıyor. Büyüme dönemindeki genç kızlara özel tasarlanan modeller; büstiyer, balensiz ve dolgulu gibi birçok seçenek ile ayağınıza geliyor. Tüm sütyen modelleri maksimum konfor sağlıyor. Ergenlik çağında olan genç kızların ilgisini çekebilecek renkli, eğlenceli modellerin yanı sıra, klasik, düz renk seçenekleri de bulunan sütyen çeşitlerini alırken doğru bedeni ölçü tablosundan hesaplayabilir ve sizin için doğru modeli bulabilirsiniz. Doğru sütyen ölçünüzü mezura yardımı ile ölçüp, tablodan doğru bedeninizi hesaplayabilirsiniz. Sütyenlerinizi takım olarak seçebilir ya da tekli, ikili veya üçlü paketler halinde alabilirsiniz.

Türkiye'nin en seçkin online alışveriş sitesi hepsiburada.com, orijinal ürünleri onlarca seçenek içinden seçebilme imkanını ayağınıza getiriyor. İlk sütyen için Maranda, Bonprix gibi pek çok kaliteli marka arasından, işinize en çok yarayacak olan ürünleri seçebilmenize olanak sağlıyor.


İlk Sütyen Modelleri

6 ürün var
 1. Markalar
  1. NBB
  2. Özkan
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Renk
 4. Beden
 5. Satıcı
DSACategoryId/2147483636/60002723/205474/60002729/60005126
BAŞA DÖN