İlk Sütyen

İlk Sütyen Modelleri

Yetişkin sütyenlerinden daha sade tarzda ve kullanımda sunduğu rahatlık açısından kız çocuk sütyenleri gelişmekte olan göğüslerin sağlıklı şekil almasında büyük rol oynar. Gelişim çağındaki genç kızları sütyene alıştırmak için modern ve rahatsızlık vermeyen iç çamaşırları olarak büstiyer, body ve sütyen modelleri geliştirilmiştir.

Genç kızlıktan olgun kadınlığa geçiş dönemindeki kız çocuklarının gün içerisinde özgürce hareket edebilmeleri ve dahası vücut sağlıkları için doğru ve kaliteli iç çamaşırı seçimi çok önemlidir. Uzun süre cilde temas ettiği için seçilen iç çamaşırı cilde nefes aldırmalı ve terlemeyi önlemelidir.

Kullanım kolaylığı sağlayan, farklı renk, model ve ölçülerde bulabileceğiniz ilk sütyenler gelişim çağındaki genç kızların sağlıklı gelişimlerini destekler.

Sağlıklı ve Rahat Modeller

Yaklaşık oranları olmakla birlikte %95 pamuk %5 elastan malzemeden üretilmiş iç çamaşırları gün boyu hareket halindeki vücudu sıkmaz. Gerçek sütyen formuna benzer desenler ve sadece geniş göğüs kesimleriyle ilk sütyen deneyimini sorunsuz yaşatır.

Geniş yaka kıyafetlerle kullanılabilecek tasarımı sayesinde kıyafetlerden görünmez. Renk ve desen seçenekleriyle kız çocuklarının beğenerek kolaylıkla kullanacağı alıştırma sütyenlerinin önden geçirmeli aparatıyla konforludur.

Kalpli, boncuklu, puantiyeli, rambo, baskılı, çizgili, kurdeleli, üçgen formların yanı sıra düz, ten rengi ve sade pastel tonlarda üretilen modeller bulunabilir. Bazı genç kız alıştırma modelleri rahatsızlık hissi yaratmayacak şekilde dışarıdan dikiş yöntemiyle göğüse destek verir. Göğüs altı lastikli spor modeller ürünün bel bölgesine tam oturmasını sağlar. Cilde nefes aldıran penye modellerin kenarları dantel detaylarla hareketlendirilmiştir.

Klasik, sade veya spor modellere ek olarak likralı, lastikli, penye, ön taraftan giymeyi kolaylaştıran sütyen alternatifleriyle geçiş dönemlerinde tercih edilen genç kız ilk sütyenleri;

- Yumuşak ve esnek yapısı nedeniyle sıkmaz.

- Vücudu yumuşakça sarar.

- Kullanımı rahattır.

Esnek ve Spor

Normal, yetişkin sütyenlerinden farklı olan kız çocuk sütyeni göğüslerin büyürken daha rahat şekil almasını sağlar. Anatomik değişimin getirdiği yeniliklere alışmanın ilk adımı öncelikle vücuda uygun sütyen modeli bulmaktır. Günlük kullanılabilecek pamuklu ve lastikli spor tarzda seçilen ilk sütyenin olumlu etki bırakması genç kızların sonraki tercihleri açısından çok önemlidir.

Gün içerisinde yerinde durmayan, enerjik kız çocuklarının cildine dost body modelleri hareketlerini kısıtlamaz. Hava alan gözenekleri sayesinde terleme yapmaz ve cildi tahriş etmez.

Baskılı genç kız çocuk ilk sütyen ürünlerinden body modeli eğlenceli tasarımları nedeniyle sıcak havalarda şort veya eteklerle birlikte giyilebilir. Daha fazla esnek yapısıyla kilo değişimlerine uyumludur. Sırt detayı vücuda tam oturmasını sağlar. Aktivitesi bol olan genç kızların ilk sütyen modeli olarak kullanabilecekleri body sütyenler;

- Terletmez.

- Cilt dostudur.

- Tahriş etmez, cilde nefes aldırır.

- Vücut esnekliğini engellemez.

Şık ve Özgür Tasarımlar

Sağlıklı bir iç çamaşırının nefes alması cilt sağlığı için olmazsa olmazdır. %100 pamuklu çeşitleri de bulunan önü dantel işlemeli, bel bölgesi lastikli olan büstiyerler cildi nefes aldıran, nemli bırakmayan, sıkmayan elastik yapısıyla şıklığın harmanlandığı ürünlerdir. İç çamaşırının şık olduğu kadar konforlu olması da genç kızların gelişimlerini pozitif yönde etkilemektedir.

Likralı formu geniş hareket özgürlüğü sunar. Ön kısmı oyuntulu modellerin yanı sıra genellikle geniş kesim olup, göğüs oyuntusu çok belirgin değildir. Bazı büstiyerler düğün, davet gibi kullanım yerlerine göre tasarlanmış olup dantel detaylarıyla hoş bir tasarıma sahiptir. Kız çocuklarının ilk sütyeni olarak şıklık ve rahatlığı bir arada sunan büstiyerler;

- Nefes aldıran dokusu cildi tahriş etmez.

- Vücudun şeklini alır ve sıkmaz.

- Sağlıklı ve kalitelidir.

Tek bir ürün şeklinde veya birkaç ürünün birlikte sunulduğu paket değişim ve iadeleri mevzuat gereği, hijyen nedeniyle iç giyim ürünlerinde yapılamamaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İlk Sütyen Modelleri

237 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 49 / 237 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?