Jüpon Modelleri 2019

Jüpon 

Jüpon olarak üretilen ürünler, astar görevini üstlenen bir özelliğe sahiptir. Jüpon çeşitleri, kadınların iç giyim ihtiyaçlarını karşılayacak seçeneklere ayrılır. Eskiden beri kadınlar tarafından kullanılan jüponlar, farklı moda akımlarına da yön vermiştir. Farklı tasarımlarda kullanıcıların karşısına çıkan jüponlar, her modacının koleksiyonlarında yer verdiği iç giyim ürünlerinden bir tanesidir. Yeni formların ve kaliteli kumaşların jüpon şeklini aldığı modeller seçenekler arasında yerini almaktadır. Jüponların temelde kullanım amacı ise, astar kullanmadan giyilecek olan etek ya da elbiselerin içi göstermesinin engellenmesidir. Aynı zamanda, kadınların içine giydikleri iç çamaşırı izleri de jüponlar sayesinde görünmeyecektir. Kış aylarında ise üşütmeme özelliğinden kaynaklı olarak tercih edilen jüponlar, kadınların ilgisini çekmektedir. Sıcak yaz günlerinde ise elbise ve eteklerin vücuda sürtünüp terletmemesi adına jüpon kullanımlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Özel kumaşlardan imal edilen bu iç giyim ürünleri, abiye, günlük elbise, etek ve benzeri alt giyim parçalarının düzgün görünmesini de sağlamaktadır. 

Beyaz ve krem olarak üretimine başlanan jüponların ekru, lacivert, siyah, bej ya da koyu renkli seçenekleri de vardır. Üst giysi seçimlerini ise jüponların modeline uygun olarak tercih edebilmeniz mümkündür. Kadınlar, elbise dolaplarında yer alan iç astarlardan rahatsız olmaları durumunda, jüponları kullanabilirler. Sevilmeyen astarlar çıkarılarak alt kısma jüponların giyilmesi kullanıcıları daha rahat ettirecektir. Elbise ya da etek gibi ışıkta iç gösterebilen giyim ürünlerinin kusurlarını kapatan jüponlar birçok kadın tarafından ilgiyle kullanılmaktadır. 

Jüpon Modelleri

Jüpon astar modelleri farklı tasarımlara sahip olan iç giyim ürünleridir. Güneşli ortamlarda giysilerin kadınların içini göstermesi durumunda farklı türdeki jüpon kullanımlarına ihtiyaç duyulabilmektedir. İlk defa Fransa’da üretimine başlanan jüponlar, Fransız kadınlarının kullanımıyla dünyaya yayılmıştır. Elbise şeklinde satışa sunulan jüpon modellerinin yanı sıra, sadece alt kısmınıza giyebileceğiniz jüponlar da seçenekler arasındadır. Kadınlar, gece yatak kıyafeti olarak da jüponları kullanabilirler. Kombinezon ismi de verilebilen bu ürünler jüponlarla beraber satışa sunulur. Kendine özen gösteren kadınlar, jüpon kullanımına sık sık ihtiyaç duyarlar. Genel olarak, tasarımı sade olarak imal edilen jüponların, farklı kumaşlarla detay kazandırılarak üretildiğini de söyleyebiliriz. Örneğin, dantelle anlam kazanan zarif jüpon modelleri oldukça şık görünümlü ürünlerdir. Bazı modellerde jüponların etek uçlarına dantel dikilmiştir. İyi giyinmekten hoşlanan kadınlar ise, dantel detaylı jüponları severek kullanmaktadır. Şık bir görünüme sahip olan dantelli jüponlar, form olarak da son derece hafiftir. Bu sayede, kolay bir şekilde dantelli jüponları kullanmanız da mümkün olur. Son derece şık tasarımlara sahip olan jüponlar sayesinde, kadınlar zarafetlerini kolaylıkla yansıtabilirler. Görsel ve ruhsal olarak mutlu eden jüponları kullanan kadınlar, Kendilerini daha özgüvenli hissedeceklerdir. Kadınlar tarafından önemi büyük olan jüponların etek ve elbiselerin kullanımını konforlu hale getirdiğini de söyleyebiliriz. 

Etek gibi tek parça olan giyim ürünlerinin düşmesini de jüponlar sayesinde önleyebilirsiniz. Herhangi bir kaza durumunda da kadınların firikik vermemesi adına, jüpon kullanımının önemi büyüktür. Giysilerin altına kullanılan bu ürünler, kadınların kendilerini rahat hissetmesine yardımcı olmaktadır. Örneğin, yırtmaç detaylı olarak tasarlanan jüponlar, yürürken kadınların rahat hareket etmesini sağlamaktadır. Bu jüponlarla doğru kombinler yapıldığı zaman, son derece güzel, ahenkli ve zarif bir görünüşün ortaya çıkacağından emin olabilirsiniz. Jüponların en önemli özelliğinin dört mevsim boyunca kullanılabilir yapıda tasarlanmasıdır. Likra detaylı jüpon modelleri ise farklı bedenlere sahip olan kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Esneme özelliğiyle ön plana çıkan jüpon modelleri, gün içinde hareketli işler yapan kadınlar için doğru bir seçim olacaktır. Bunun yanı sıra, kumaşlardaki esneme payı sayesinde, gece etkinliklerinde de abiyelerin altına bu iç giyim ürünlerini giyebilmeniz mümkündür. Teninize temas ettiği zaman sizi rahatsız etmeyen jüpon modelleri, hareketinizi de kısıtlamayacaktır. Bu sayede, gece boyunca mutlu ve rahat hissetmeniz mümkün olur. Jüpon modellerinin diz altı, kısa, uzun, renkli, dokulu, sade ve benzeri çeşitlilikte tasarlandığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda, jüpon tarlatan olarak satışa sunulan modeller de seçenekler arasında yer almaktadır. Modern kıyafetler ya da Retro ağırlıklı giysilerinizle tarzınıza farklı bir hava katacak olan jüponlarla şıklığı yakalayabilirsiniz. 

Jüponlardaki Genel Özellikler

Jüpon nedir? Jüponlar giysi içlerine iç göstermemesi nedeniyle kullanılan farklı boyutlarda, dokularda ve uzunluklarda tasarlanan iç giyim ürünleridir. Her jüpon modelinin ise, farklı özellikleri olabilmektedir. Kadınların farklı tarzları, zevkleri ve giyim şekilleri vardır. Bu nedenle, her kadının beden ölçüsü ve tarz konusunda beklentisi farklılık göstermektedir. Kombinezon ve jüpon modelleri farklı modacıların kreasyonlarında değişken özelliklerle yerini almaktadır. Bazı giyim ürünleri transparan olarak tasarlandığında, kadınlar kıyafetin görünüşünden rahatsız olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise jüponlar en iyi kurtarıcılardan biri olacaktır. Jüponlar sayesinde, dekolteli ve transparan elbiseleri rahatlıkla giyebilirsiniz. Şeffafa yakın bir incelikte tasarlanan giyim ürünleriyle jüponları kullanabilmeniz mümkündür. Bu durum, olası kıyafet kazalarının da önüne geçecektir. Çünkü jüponlar sayesinde dilediğiniz elbise ve eteği giyerek tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Jüponların elbiselerle bütünleşebilen özellikte üretildiğini söyleyebiliriz. Sanki giysinizin bir parçasıymış gibi jüponları kullanabilirsiniz. Her kadının giyim stilini yansıtmasına yardımcı olan jüponlar, farklı kullanım amaçlarına hitap eder. Örneğin, külotlu, askılı ya da korseli olarak tasarlanan elbise şeklinde jüponlar da seçenekler arasındadır. Askısız olarak da tasarlanan birçok jüpon modeli vardır. Kadınların rahatlığının göz önüne alınarak imal edilen birçok jüpon modeli bulunmaktadır. 

İleri teknolojiler kullanılarak imal edilen jüponlar, kadınlara yüksek konfor ve fonksiyonellik sunar. Bunun yanı sıra, cilt sağlığını koruyan kumaşlar kullanılarak üretilen jüponlar da kullanıcıları asla rahatsız etmeyecektir. Jüpon elbise eteklerin altına giyilmek isteneceği zaman farklı renk seçenekleri bu ürünlerde aranmaktadır. Jüponların farklı renk seçenekleriyle üretilmesi, her alt giyim ürünüyle bu iç giyim ürünlerini kombin yapabilmenize yardımcı olacaktır. İhtiyaç duyduğunuz her kıyafette ve anda farklı renkteki jüponları kullanabilirsiniz. Genel olarak, esnek yapılı ve yumuşak dokulu olarak tasarlanan jüponlar, göz dolduran özelliklere sahiptir. Muhteşem görünümüyle yanınızda olacak jüponların vücudunuza yapışmayacağından da emin olabilirsiniz. Çünkü vücudunuza yapışmayı önleyen kumaş ve işçilikler kullanılarak jüponların tasarımı yapılmıştır. Omuzu tamamen saran elbise şeklindeki jüponlar da kış aylarında kadınların soğuğun etkilerinden korunmalarına yardımcı olmaktadır. Düz kesim yaka, v yaka ve benzeri özelliklerde imal edilen jüponlar ise kadınlar tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. 

Jüponların Kumaş Özellikleri

Jüpon etek, elbise ve benzeri alt giyim ürünleriyle kullanılan ve farklı kumaş yapılarında imal edilen iç giyim ürünleridir. Tene değen her kumaşın kaliteli olması son derece önemlidir. Teni rahatsız etmeyen ve alerjik reaksiyonlara neden olmayan kumaşların iç giyim parçalarının üretiminde kullanılması gerekmektedir. Jüponlar da direkt olarak tenle temas halinde olan iç giyim ürünleri olduğu için özel yapıda kumaşlar tercih edilmektedir. Ter yapmayan ve antialerjik yapıdaki kumaşlar kullanılarak imal edilen birçok jüpon modeli bulunmaktadır. Bu ürünler ise kadınların cilt sağlığı açısından olumsuz etki yaratmayacak tasarımlara sahiptir. Kış aylarında da kullanılabilecek jüpon modellerinin kumaş yapısı bu unsura göre belirlenmiştir. Ancak çok sık olarak kış aylarında kullanılan jüponları, bahar ve yaz aylarında da sık sık tercih edildiğini görebilirsiniz. Sıcak havalar için imal edilen jüponların üretiminde ise, saten ve elastan kumaşlar tercih edilmektedir. Çünkü ince yapılı kumaşlar, teri önleyerek cildinizin tahriş olmasını önlemektedir. Satın alacağınız jüponu kışın kullanacaksanız, polyester kullanılarak imal edilen jüponlara yönelebilirsiniz. Ancak geçiş mevsimlerde de polyester kumaşlı jüponları kullanmanızda herhangi bir sakınca olmayacaktır. Mikro ve naylon kumaşlardan imal edilen jüponlar ise kadınların hareket halindeyken jüponların yukarıya doğru çıkmasını önleyecektir. 

Sağlıklı bir kumaş dokusuna sahip olan jüpon modelleri, hemen hemen her mevsimde kullanıma uygun şekilde imal edilmiştir. Ter yapmayan ve hava aldıran kumaş yapılarına sahip olan pamuklu jüponlar, farklı bedenlerde olan kadınların kullanabileceği ürünlerdir. Hafif toplu ya da ince yapılı kadınların rahatlıkla kullanabileceği pamuklu jüponlar rahat bir kullanıma sahiptir. Tahrişe sebep olmaması pamuklu jüponların son derece kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Belden lastik ile imal edilen jüponların ise her bedenden kadının kullanımına uygun olduğudur. Bu sayede, jüponların bütün kadınların kullanımına uygun şekilde tasarlandığını söyleyebiliriz. Jüponların yanı sıra, kombinezonlar da iç giyim ürünü olarak satışa sunulmaktadır. Her iki ürün de kıyafetinizin kaymaması adına kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bacağınızda toplanma yapmayan ve bacak yapışmalarını önleyen jüpon ve kombinezon tasarımları, işlevsel bir kullanıma sahiptir. Aynı özelliklere sahip olan kombinezon ve jüponlar arasındaki tek bir fark vardır. Jüponlar etek altına kullanılırken, kombinezonların ise genellikle elbiselerin altına giyildiğini görebilirsiniz. Kombinezonların ise jüponun muadili olarak kullanılabilmesi mümkün olacaktır. Özellikle, abiye elbiselerle genel olarak kombinezonların kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır. 

Jüpon Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Jüpon astar olarak satışa sunulan iç giyim ürünlerini satın alırken dikkat etmeniz gereken bir takım unsurlar bulunmaktadır. Vücut hatlarınızı belli eden bir elbise giyeceğiniz zaman askılı elbise özelliğinde olan jüponları tercih edebilirsiniz. Bu sayede, bedeninizin üst kısmını ve alt kısmını elbise jüponlarla tam olarak çevrelemiş olursunuz. Elbisenizin üstünüzde daha kalıplı durması için elbise tasarımlı jüponları tercih edebilirsiniz. Jüpon etek olarak tercih edebileceğiniz modeller de diz ve kısa bölgesini kapatan yapıda tasarlanmıştır. Tercih edeceğiniz elbise ya da eteklerin boyutuna bağlı olarak jüpon seçimini yapmanız doğru olacaktır. Eğer kısa bir etek altına jüpon kullanacaksanız, etek boyunuzdan biraz kısa olan modellere yönelebilirsiniz. Elbise ya da etek boyundan kısa olan jüponları tercih etmeniz bu aşamada doğru olacaktır. Tercih edeceğiniz eteğin boyundan daha kısa olan jüponlar elbisenizi ya da eteğinizi daha akışkan gösterecektir. Bu sayede etek ve elbiselerinizin üzerinizde duruş şıklığı da korunmuş olacaktır. Jüpon tasarımlarının hemen hemen hepsi kullanışlı bir yapıya sahiptir. Ancak bu ürünleri satın alırken asıl karar verilmesi gereken konuların başında dış görünüş yer almalıdır. Kullanım amacınıza ve yere bağlı olarak farklı jüpon tasarımlarına imza atılmıştır. 

Ev içinde gecelik şeklinde giyebileceğiniz jüponlar, görünüm olarak son derece estetiktir. Bu jüpon modelleriyle görünüşünüzdeki zarifliği yansıtabilirsiniz. Vücudunuza ve bütçenize uygun olan uzun jüpon modelleri bu aşamada ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Kadınlar, uyurken dahi kendilerini özel hissetmek için jüpon kullanımlarına ihtiyaç duyabilirler. Jüpon seçimi yaparken farklı renk seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Kıyafetinizin rengine göre tercih edebileceğiniz birçok jüpon tasarımına imza atılmıştır. Geniş bir kullanım alanı yaratmak adına, jüpon seçimi esnasında açık renk modelleri tercih edebilirsiniz. Açık renkli jüponlar sayesinde, bütün kıyafetlerinizle uyumlu bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. 

.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jüpon Modelleri

621 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 621 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60005057