Jüpon Modelleri 2017

Kadın jupon kullanımı kadınların zaman zaman tercih ettiği kıyafetlerin ihtiyaç duyduğu bir iç giyim ürünüdür. Bu ürün farklı model, renk ve bedenlerde üretiliyor.

Bazı elbise ve etekler jupon kullanımını zorunlu kılıyor. Bazı kıyafetler, etek ya da elbise, vücut hatlarını ortaya çıkaran özellikte olmasından dolayı jupon giyme ihtiyacı ortaya çıkıyor. Jupon giyimi kıyafetlerin potluk yapmasını engellerken duruş problemi yaşatmıyor. Elbise ve eteklerin rahatlık içinde taşınmasına katkı sağlıyor. Şık görünümü bozmayan aksine katkı sağlayan kadın jupon tercih edilirken tereddüt edilmiyor. Bütün bunların yanında yaşatacağı rahatlıkla gün içerisinde sık sık kıyafetleri düzeltmek ve kontrol etmek ihtiyacı hissedilmez.

Jupon ürünler askılı elbise şeklinde ise tam jupon olarak adlandırılıyor. Etek şeklinde tasarlanmış ise jupon mini, jupon dar paça, jupon geniş paça şeklinde adlandırılıyor. Bu şekilde farklı kalıplar kullanılarak üretilen jupon kadın iç giyim ürünleri birden çok tercih sunuyor. Farklı tasarımlara sahip bu ürünler uygun kumaş tiplerinde farklı renk ve bedenlerde üretiliyor. Kullanılan materyaller farklı özellikte olabiliyor. Pamuk, polyamide, elestan gibi özelliklerde olabileceği gibi ürün değişen oranlarda farklı özelliklere de sahip olabiliyor.

Farklı markaların ürettiği, farklı model ve renklerdeki kadın jupon ürünlerini hepsiburada.com aracılığıyla incelemek mümkün. Markaların kampanyalarını, indirimlerini görerek uygun avantajlardan faydalanma imkanını söz konusu. Farklı fiyat alternatifleri kadın jupon seçiminizi etkileyebiliyor. Fiyat ve kampanyaları düzenli takip ederek, ideal alışveriş keyfini yaşamak çok kolay.


Jüpon Modelleri

91 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Doreanse
  2. Emay
  3. Kom
  4. Blackspade
  5. Anıl
  6. NBB
  7. Le Jardin
  8. Magic Form
  9. Marc & Andre
  10. LC Waikiki
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Renk
 6. Beden A-Z
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60005057
BAŞA DÖN