Polo yaka sweatshirt, örme yakası olan, önünde bir patı ve düğmeleri bulunan uzun kollu sweatshirt çeşididir. Kadın polo yaka sweatshirt modellerini erkek polo yaka sweatshirt modellerinden ayıran en önemli farklılık, ön patlarının genellikle daha uzun olması; patın çoğunlukla göğüs bölgesine kadar inmesi ve bu patlarda yer alan düğme sayısının fazla olmasıdır. Erkek modelleri, genellikle 3 düğmeli iken kadın modellerinde düğme sayısı 3'ten fazla olabilir. Çok düğmeli tasarımlar, genellikle modele feminen bir hava kattığı için tercih edilir.

Polo yaka sweatshirt modelleri; süprem, pike, iki iplik, üç iplik, interlok gibi örme kumaşlardan üretilir. Örme kumaşın yapısı gereği sweatshirt'ler, esnek ve vücudun formuna kolaylıkla uyum sağlayan yapılarıyla dikkat çekerler. Genellikle polo sweatshirt üretiminde yüzde yüz pamuklu ya da değişik oranlardaki pamuk ve polyester karışımı yumuşak kumaşlar kullanılır. Bazı modeller ise sadece polyester ya da farklı sentetik karışımları da içerebilir. Genellikle iki ya da üç iplik gibi kalın kumaşların iç taraflarının tüylendirilmesi işlemi olan şardonlama sayesinde sweatshirt'ler, özellikle kışa uygun giysiler hâline getirilir. Spor kadın giyimin olmazsa olmazları arasında yer alan kadın polo yaka sweatshirt modellerindeki ünlü markalara ait birbirinden güzel çeşitler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Kadın Polo Yaka Sweatshirt Modelleri

Oldukça pratik kullanım özelliği gösteren kadın polo yaka sweatshirt modellerinde markalara göre modeller de değişiklik gösterir. Bazı modellerde beden kumaşı ile "tone in tone" renklerde yaka kullanılırken, bazı tasarımlarda ise yaka rengi, kontrast olarak tercih edilebilir. Aynı şekilde pat rengi de beden kumaşından seçilebildiği gibi modele hareket getirmesi açısından bazı kadın sweatshirt'lerinde iç ya da dış patta farklı kumaş ya da farklı renkler kullanılabilir. Genellikle basic kalıplar kullanılan polo yaka bayan sweatshirt tasarımlarında kol ve etek uçları, kendinden kıvırmalı, reçmeli, likralı, ribanalı ya da elastik triko bantlarla esneklik kazandırılmış formlarda olabilir. Etek ve kol ucunda ribana ya da bant kullanılan modeller, esneklikleriyle oldukça pratik olarak giyilip çıkarılabilir.

Genel olarak düz renkli kumaşlardan üretilen sweatshirt'lerin sol göğüs hizasında marka logosu içeren bir nakış ya da baskı bulunur. Bazı ürünlerde ise çizgili, kendinden desenli kumaşlar gibi seçimlerle modeller hareket kazanır. Ürünlerin kolları, çoğunlukla uzundur. Bazı tasarımlarda ise kendinden katlamalı ya da düğmeli, truvakar ya da yarım kol seçenekleri de yer alabilir. Spor pantolonlarla, kotlarla ya da eteklerle şık ve rahat kombinler oluşturulabilen sweatshirt'leri günlük yaşamınızda veya spor aktivitelerinde ya da hafta sonu yürüyüşlerinde kullanabilirsiniz. Casual giysiyle gidilebilen iş kolları için de kadın sweatshirt'ler oldukça pratik bir giysi seçeneği oluşturabilir. Geniş beden aralığında üretilen sweatshirt'ler arasından tarzınıza en uygun ürünleri seçerek gardırobunuza şık ve pratik seçenekler ekleyebilirsiniz.

Kadın Polo Yaka Sweatshirt Fiyatları

Kadın polo yaka sweatshirt fiyatları, markalara göre, kullanılan kumaş çeşitlerine göre, kullanılan garni malzemelere göre çeşitlilik gösterir. Her yaştan kadının giyebileceği alternatif giysiler arasında yer alan polo yaka sweatshirt'ler arasından alışveriş bütçenize uygun seçimleri tercih edebilirsiniz. Şıklığın yanı sıra kalite anlamında da tatmin edici seçeneklere yer veren kadın polo yaka sweatshirt kategorisinde dilerseniz fiyata göre listeleme yapabilirsiniz. Yapacağınız fiyat filtrelemesi ile dilediğiniz aralıktaki ürünleri kolayca bulabilir; farklı markaları karşılaştırarak seçiminizi hızla tamamlayabilirsiniz.

Modanın her sezon değişen dinamiklerine rağmen her dönem beğeniyle tercih edilen polo yaka sweatshirt'ler, zamansız giysiler arasında yer alırlar. Dolayısıyla seçim yaptığınız sweatshirt'ü yıkama ve kullanma talimatlarına uygun olarak uzun süre kullanabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Polo Yaka Sweatshirt

Toplam 24 / 188 ürün
DSACategoryId/60004640/12101382/2147483636/12087178/80077039