Ucuz Kapri Modelleri

Farklı renk, kalıp, desen ve aksesuar çeşitliliği ile üretilen kapri modelleri ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Yaz ve bahar aylarının vazgeçilmezi olan kapriler farklı cinsiyet, zevk ve kullanım alanı gibi kriterler göz önüne alınarak üretiliyor. Örneğin özel bir davet için de koşu ya da gündelik giyim için de kapri bulmak mümkün oluyor. Tasarım çeşitliliği ise farklı stillere sahip kişilerin istedikleri tarzda ürünü bulmasında kendini belli ediyor. Kullanılan ana materyal, kumaşın türü ve kalınlığı, varsa aksesuar detayı ve bunda kullanılan malzemeler, kesim ve dikim yöntemleri modelden modele farklılaşıyor. Kapri modelleri ve fiyatları markaya, sezona ve kampanyalara göre değişkenlik gösteriyor.

Gündelik Giyime Uygun Alt Giyim Ürünleri

Kaprilerin birbirinden farklı pek çok çeşidi bulunuyor. Desenli kapriler en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Çizgili, ekoseli, kareli vb. geometrik desenli olanlar, doğa temalı modeller, yazılı ve karma baskılılar da dahil geniş bir ürün yelpazesi sizleri bekliyor. Ayrıca ürünler tek bir renkten oluşabildiği gibi farklı renklerin uyumlu birlikteliğini de yansıtabiliyor. Fermuar, düğme, kemer, yırtmaç detaylı olanlar da oldukça dikkat çekiyor. Keten, elastan, viskon, polyester, penye ve benzeri bileşenlerden imal edilen kapri pantolon serileri ile farklı kombinler yapmak mümkün oluyor. Ayrıca, kışlık kapri çeşitleri olduğunu da bu noktada belirtmek önem arz ediyor.

Şık ve Zarif Kapri Modelleri

Kapri pantolonların açık alanda, evde, yatarken giyilmeye uygun olanları bir yana, kapalı alanda ve özel davetlerde giyim için özel üretilenleri de bulunuyor. Şık ve estetik yapıları ile öne çıkan bu modeller üzerinde çeşitli taş detayları, cep kesimleri, stilize güpür ayrıntıları ve dantel işleme gibi dokunuşlar bulunabiliyor. Gece gezmeleri, özel partiler ve davetler için tasarlanan stilistik kapriler de farklı renk, kumaş ve kalıp çeşitliliği ile üretiliyor. Kullanılan aksesuarların mahiyetine, tasarımcıya, kumaş türüne göre farklı fiyatlandırmayla ürünler sizlere sunuluyor.

Farklı Özelliklerle Harmanlanan Kapri Çeşitleri

Kapriler hem açık alanda yürüyüş, gezinti gibi aktivitelerde hem de evde oturma süreçlerinde tercih ediliyor. Klasik ve sportif modellerin kullanım alanı son derece geniş olmakla birlikte özel kesim, dikim ve kalıplar birbirinden farklı görünümler sunuyor. Spor kapri ve şort çeşitlerinin slim fit, ekstra dar kalıp, dökümlü, kemerli, düğme detaylı, kot, desenli ve baskılı, yüksek ya da düşük belli olanları da dahil yüzlerce modeli bulunuyor. Kapri takım çeşitleri de yaygın biçimde tercih ediliyor. Birbiri ile desen ve renk uyumluluğu gösteren takımlar rahat ve konforlu olması ile öne çıkıyor. Kot kapriler daha sportif bir görünüm sunuyor. Ürünlerin boyları ve kalıpları tercih edilen kumaş içeriği ile uyumlu bir yapı sergiliyor. Büyük beden kapri seçeneklerinin hamileler için kapriler de üretiliyor. Hamile kapri çeşitleri esnek yapıları, rahat kesimleri ve özel bel bölgesi tasarımları ile cezbediyor. Kapri ve şort fiyatları ürünlerin bu tür niteliklerine göre değişiyor.

Kapri, Şort Satın Alım ve Kullanım Önerileri

Satın aldığınız ürünleri önerilen sıcaklık değerlerinde ve sürede yıkamaya özen gösterin, yıkama ve kurutma yöntemlerine de mutlaka uyun. Taşlı, dantelli, işlemeli kapri modellerinin yıkama ve kurutma süreçlerinde önerilere uymanın son derece önemli olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Nemli ve rutubetli alanlarda uzun süre bekletmek kumaş, renk, desen ve baskılar üzerinde tahribata sebep olabiliyor. Bu sebeple havadar alanlarda muhafaza etmek önem arz ediyor. Ayrıca farklı renklerdeki kaprilerinizi güneş ışınlarına yoğun biçimde maruz bırakmamak gerektiğini de unutmayın.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kapri Modelleri ve Fiyatları

111 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 38 / 111 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?