Kom Külot

Kom iç giyim ürününde geniş ürün yelpazesine sahip önemli bir marka olarak hizmet verir. 1950 yılında kurulan markanın iç giyim alanında geniş ürün perspektifine sahip olması ile üretimde birbirinden şık tasarımlara sahiptir. Her giyim ürününde konforlu içyapısı ve kumaşlarında mevcut olan kaliteyi ön plana taşır. Bu sayede amaç öncelikle dikkat edilen ergonomik tasarım ile konforlu bir ürün yapısı oluşturmaktır. Kom külot çeşitlerinde ip kalitesinden üretimde tercih edilen kumaş seçeneğine kadar geniş kapsamda aşamalardan geçer. Bu sayede dayanıklı ürünler imal ederek tercih olanağında artış sağlamaktadır. İç giyim ürünlerinde sağlıklı ve konforlu bir üretim olması göz önünde bulundurulması gereken en önemli özelliklerinden biridir. Bu sebeple de üretim malzemesinde kaliteli içerik yapısı ön planda olmalıdır. 

Tercih edilen Kom külot çeşitleri ise, bikini slip külot, paçalı külot, çiçek dantelli külot, korse likralı toparlayıcı külot ve daha pek çok çeşit içeriğine sahiptir. Her bir üründe mevcut olan kumaş çeşidi ise dayanıklı iplik yapısı sayesinde nem dengesini sağlamaktadır. Bu sayede nem dengesini koruyan bir kumaş yapısı ile kullanımı daha fazla tercih edilir. Ürün çeşitleri kadın, erkek ve çocuklar için üç ayrı kategoride ele alınmaktadır. Kom külot kadın ürünlerinde ise külot, sütyen, kombinezon, jüpon, korse, atlet, babydoll ve gelinlik koleksiyonları mevcuttur. 

Kom Külot Çeşitleri

Kom ürünleri arasında yer alan külot çeşitleri ise; slip, hamile külot, lazer kesim dikişsiz külot, Lazer Brezilian külot, Paçalı külot, pamuklu külot ve daha pek çok ürün modeli sunar. Her zaman fark edilir yapısı ile kaliteyi ön plana taşıyan Kom ürünleri, her beden için tasarıma sahiptir. 36 bedenden 42 bedene kadar geniş bir ürün imalatı sunar. Pamuklu içerik yapısı sayesinde özel kesimi ile rahat bir ürün öelliğine sahiptir. Kumaş çeşitlerinde terletmeyen konforlu bir kullanım olanağı sunar. Kadın külot modellerinde pamuk astarı çift kat üretilmiştir. Kaliteli kumaşı ile uzun süre formunu korur, bedene mükemmel şekilde oturmaktadır. Ağ kısmı ise %100 pamuktan imal edilmiştir. Cildin tahriş etmeyen özelliği ile sıcak ve soğuk havalara uygun bir şekilde tasarlanmıştır. 

Ürün içeriğinde pamuk, elastan ve modal kumaş yapısı hakimdir. Kom külot modelleri geniş kapsamda üretim yapısı ile her modeli tasarlamaktadır. Ürün içeriğinde mevcut olan malzeme yapısı ile istenilen ürün formuna sahiptir. Dikişsiz modellerde iz yapmayan ürün, giyim konforunu en iyi şekilde sağlar. Kom ürün kumaşı uzun süre formunu korur ve bedene mükemmel şekilde oturmaktadır. Lazer kesim string modellerde tercihe göre birçok renk çeşidi de bulunmaktadır. Dikişsiz yapısıyla iz yapmayan modeller, giyimde tercih edilen kaliteyi en iyi şekilde sunar. Vücudunuzun nefes almasını sağlayan pamuklu kumaş, özel kesim ile rahat ve günlük kullanım için ideal bir özelliğe sahiptir. 

Kom Külot Üretim Kalitesi

Kom külot ürün yapısında mevcut olan kalite standardı oldukça yüksektir. İçerik malzemeleri ile kaliteli ürün yapısını ortaya koyar. Kom ürün yapısında dayanıklılık hakimdir. Herhangi bir durumda yırtılma veya deformasyon göstermez. Bu sebeple de öncelikle üretim kalitesi ön plandadır. Markanın her külot modelinde iz yapmayan kumaşa sahip olması ile birlikte lazer kesim ön plandadır. Birbirinden farklı ürün yapısı ile birlikte fonksiyonel bir kumaş çeşidine sahiptir. Kom külot lazer kesim külot modellerinde dikişsiz kalın kenarları ile kaliteli Kom kumaşı tercih edilmiştir. Her üründe farklı kesim özelliği sağlanarak içerik malzemesi değişim gösterir. 

Her model külot çeşidinde pamuklu kumaş kullanımı mevcuttur. Tercih edilen kumaşın oranı ise değişim gösterebilir. Kom külot çeşitlerinde düz modellerin üretimi yapıldığı gibi baskı desenli ürünler de mevcuttur. İstediğinizde sutyen çeşitleri ile takım yapma imkanı sunar. Geniş renk ve desen çeşitlerine sahip olan Kom külot çeşitleri ile konforu derinden hissedeceğiniz tasarımlara imza atar. Yumuşak ve ferah hissetmenizi sağlayan ürün yapısına hakimdir. Külot çeşitleri vücudu tamamen sararak gece konforlu bir uyku uyumanıza yardımcı olur. 

Ürünlerde temizleme özelliklerine de dikkat etmek oldukça önemlidir. Yıkama işlemi sırasında her kumaş yapısı değişim gösterir. Bu sebeple de kumaşların her birinde yıkama ve temizleme yöntemine uymak gerekir. Bazı ürünlerde ütüleme yapılmamalıyken, bazılarında da belirli yıkama ayrıntılarına uyulması önemlidir. Bu sebeple de ürünlerde kullanım için belirtilen talimat ve uyarıları dikkate almak gerekir. 

Kom Külot Renk Çeşidi

Kom külot markasında renk çeşitleri geniş skalada ele alınmıştır. Ürün yapısında renk çeşidi de dikkat edilen detaylar arasında gelir. Gri, ten rengi, kırmızı, siyah ve beyaz tonlarının ağırlık kazanması ile üretim, belirtilen renk seçeneklerine yönelik hazırlanır. Birçok modelde kesim ve üretim özelliği sağlanan külot çeşitlerinde lazer dikim ön plandadır. Ürünlerde bedene oturan özellikte olması ile ağ kısmının %100 pamuktan olmasına özen gösterilmiştir. Birçok ürün çeşidi olan Kom, kaliteli bir üretim ortaya koymaya özen gösterir. 

Kom pamuklu külot seçeneklerinde mevcut olan ürün fonksiyonel anlamda birçok özelliğe sahiptir. Hava alabilen yapısı sayesinde nem dengesini korur. Ciltte herhangi bir sorun yaratmaz ve hassas ciltler için de özel olarak imal edilmiştir. Her modelinde mevcut olan kumaş seçeneği ise Kom kumaştan hazırlanır. Belirtilen kumaş çeşidi ise, Kom markaya ait olan iç çamaşırı ve mayolarında kullanım alanı bulur. Ürünlerde son derece konfora önem verilmiştir. Her modelde rahat bir içerik yapısı ile kullanımı kolaylık sağlamaktadır.

Kom Külot Fiyatları

Birçok iç çamaşır modeli ve ev giyim ürünlerine sahip olan Kom, üretimde mevcut olan ürünleri için belirli bir fiyat aralığı sunar. Uygun maliyetlerde satışa sunulan ürünlerde istenilen içerik yapısı mevcuttur. Herkesin alım gücüne göre hazırlanmış olan ürünlerde Kom külot fiyatları ile beklentiyi en iyi şekilde karşılayan bir ürün yapısı hakimdir. Külot modellerinde ergonomik tasarım söz konusu olup içerik özelliği ile fonksiyonel bir ürün hazırlanmıştır. Satışa sunulan ürün yapısı her zaman uzun süre kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Dayanıklı bir ürün içeriğine sahip olan marka aynı zamanda uygun fiyatlarda satışa sunulur.

 Her modeli ile beğeni alan Kom, iç giyimde çığır açmış önemli bir markadır. Bu sebeple de model seçeneği oldukça geniş yelpazededir. Tercihe göre sadece külot modelleri değil aynı zamanda sutyen, jertiyer, jüpon ve atlet çeşitleri de geniş kapsamda üretim imkanı sunar. Her modeli ile farklı bir kombin imkanı sunan ürün, yapısı ve üretimde kullanılan malzeme kalitesi ile fark yaratan tasarımlara imza atar. Fantezi giyiminde de ön planda olan markanın dantelli külot çeşitleri de en çok tercih edilen modeller arasındadır. Estetik görünümü ve yumuşak danteli ile gün boyu konfor sağlayan ürün yapısı hakimdir.

Kom Külot Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kom külot modellerinde beden yapısı, tercih edilen kumaş seçeneği ve giyilecek kıyafete uyum sağlaması en önemli detaydır. 

Kom Külot Her Bedende Üretim Sağlar mı?

Kom ürünlerinde her bedene göre üretim mevcuttur. Ürünlerde 36-42 beden aralığında üretim sağlanır. 

Kom Külot Kumaşı Anti Alerjen Özellikte mi Üretiliyor?

Kom markaya ait olan külot modellerinde alerjen etki sağlamaması ve anti alerjen özellikte olması en önemli detaylar arasında gelir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kom Kadın Külot Modelleri

Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 674 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000679/kom