Loft 

Loft, 1990 senesinden bu yana seçkin giyim üretim malzemeleri imal ederek, popülerliğini artırmayı başarmıştır. Yükseliş grafiğini ise günümüzde de devam ettiren kaliteli markalardan bir tanesidir. Canlı, dinamik, heyecan verici üretimleriyle, başta genç ve kendini genç hisseden her bireye hitap eden üretimler yapar. Stil sahibi erkek ve kadınların ihtiyaçlarını karşılarken, girmek istedikleri tarza da girmelerine yardımcı olmaktadır. Markanın kendine özgü olarak ürettiği modelleri, son derece dikkat çekici özelliklere sahiptir. Bireyler, şehirli insan, modern bir görünüm, günlük iş koşturmacası ve gece kombinleri yaparak girdikleri ortama uygun seçimler yapabilirler. Çünkü Loft markasının ürettiği giyim ürünleri, bu görünümlere rahatlıkla girmenize yardımcı olur. 

Loft markası, her sezonda seçkin üretimleriyle fark yaratmayı başarmıştır. Birbirinden iddialı ve şık spor giyim ürünleriyle her kesime hitap etmektedir. Aynı zamanda, markanın iç giyim üretimleri de geniş bir kategoriye ayrılmaktadır. İç giyim kadar dış giyim ürünlerine de hitap eden seçenekler marka farkıyla zevkinize sunulmaktadır. Örneğin, Loft mont modelleri, erkek ve kadınların beden yapısına uygun olarak üretilmiştir. Ancak erkekler için üretilen üst giyim kategorisinde dikkat çeken giysiler arasında uzun kollu keten gömlekler yer alır. Markanın koleksiyonunun en çarpıcı ve ilgi gören ürünleri keten gömleklerdir. Çünkü farklı renk seçenekleri ile satışa sunulan ürünlerdir. 

Loft Ürün Modelleri

Loft jeans üretimleri ile öne çıkan popüler markalar arasında yerini almaktadır. Jeans üretimleriyle dikkat çekse de farklı giyim ürünlerine de kreasyonları arasında yer vermektedir. Örneğin, keten pantolonlar ile uzun kollu gömlek ve sweatshirtleri, kombin yaparak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Çünkü bazı gömlek modellerinde, kolların iç bölümünde aparatlar yer almaktadır. Uzun kollu olan gömlekleri, isteğe bağlı olarak bu aparatlardan tutturarak, fakir kol şeklinde de kullanabilirsiniz. Ayrıca kadın ve erkek giyime yön veren kısa kollu gömlek modelleri de yaz aylarının vazgeçilmezi olan seçeneklerdir. 

Yaz aylarında sık sık kullanılan Loft tişört modelleri de kısa şortlar, kapriler, mini etekler ve deniz şortlarıyla kombin yapılabilir. Aynı zamanda, deniz sezonunda kullanabilmeniz adına üretilen deniz şortları, su geçirmez yapısıyla dikkat çekmektedir. Belden bağlanan özellikleriyle imal edilen şortlar, her beden yapısına uyumlu olan seçeneklere ayrılır. Deniz şortlarında kullanılan bağcıkları ise belinizin ölçüsüne uygun şekilde bağlayabilirsiniz. Genellikle, deniz şortlarının yan kısmında spor cepler tasarlanmıştır. Dolayısıyla deniz sezonu dışında da bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü son derece fonksiyonel olan ürünlerden bir tanesidir. Tasarlanan yan cepler, günlük kullanıldığında, cep içine kimlik, kartı, cüzdan ya da cep telefonu koyacağınız genişliktedir. Aynı zamanda, küçük obje ve eşyaları da yanınıza almanız için son derece işlevsel olan ceplerdir. Deniz şortları, çarpıcı renklerle tasarlandığı için plaj modasında muhteşem görünmenize yardımcı olur. 

Loft Özel Koleksiyonları

Loft erkek ve kadın giyim ürünlerini imal ederek, farklı koleksiyonlara imza atmaktadır. Markanın koleksiyonlarının önemli modelleri arasında; Jean pantolonlar yer alır. Düşük, yüksek ve orta bel özellikleriyle her kullanım alanını destekleyen ürünlerdir. Loft pantolon renkleri ise siyah, lacivert, buz mavisi ve benzeri olarak değişkenlik gösterir. Marka, özel olarak kullandığı kot renklerini taşlama sistemiyle elde ederek seçkin tasarımlar ortaya çıkarmıştır. Kadın ve erkeklerin tarzlarına ve bedenlerine özel olarak tasarlanmış olan ürünler de yer alır. Örneğin, hem kadın hem de erkeklerin giyebileceği unisex özellikli pantolonlar da seçenekler arasındadır. 

Markanın Jean pantolon koleksiyonunda günümüz moda trendlerinden ilham alınarak tasarlanan seçenekler de yer almaktadır. Spor giyimden vazgeçemeyen kadın ve erkekler için son derece dikkat çekici üretimler yapılmıştır. Jean pantolonların modası asla geçmediği için Loft markası bu durumu kendi marka kimliğiyle şekillendirmektedir. Jeanların yanı sıra, Loft sweatshirt modelleri de sık sık tercih edilen giyim ürünlerinden bir tanesidir Sade ve içine giyilecek olan tişörtler ile son derece şık kombinler yaratabilirsiniz. Desen ve renk anlamında farklı birçok tasarımla karşınıza çıkan sweatshirt kreasyonları, her kullanım alanını destekler. Çünkü bisiklet yaka, kapüşonlu ve sade modeller şeklinde tasarlanmaktadır. Markanın ürettiği sweatshirt modellerinin üzerine özel desen ve baskılar yapılmıştır. Loft serisinde yer alan baskılı modelleri, günün her saatinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü iş ya da günlük yaşama rahatlıkla ayak uyduran modellerdir. 

Loft Kışlık Ürünler

Loft erkek mont üretimlerinin yanı sıra, kadınlara özel olarak da üretimler yapar. Kış aylarında sıcak kalmanıza yardımcı olan montlar, özel teknolojiler kullanılarak tasarlanmıştır. Bu nedenle, asla soğuğu içine almadan kış aylarını rahat atlatmanıza yardımcı olan mont modelleri vardır. Erkek ve kadınlar için farklı görselliklerle hazırlanan mont modelleri, renk seçenekleri sayesinde, her kıyafetle kombinlenebilir. Loft mont modellerinin bazılarında içi yünlü, pamuklu materyaller kullanılmıştır. Aynı malzemeler, markanın ürettiği kazaklarda da vardır. Kazak üretimlerinin yumuşak ve esnek yapıda olması kış boyunca sıcak kalmanıza yardımcı olur. Loft mont kadın modellerinde ise aynı işçilik ve özenle farklı seçenekler yaratılmaktadır. 

Kış aylarında deri şıklığından hoşlanan erkek ve kadınlar için özel koleksiyonlar bulunmaktadır. Loft deri mont dış giyim modasına yön verecek özellikte tasarlanan modellerdir. Sağlam yapılı deri montlar, tamamen orijinal ürünler kullanılarak tasarlanmıştır. İşçiliğinin kaliteli olması ise montların uzun ömürlü bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Deri montlar, Loft erkek gömlek ile harika bir görsellik oluşturur. Ancak kadınlar da deri mont modellerini istediği gömlek ya da kazakla rahatlıkla kombinleyebilir. 

Loft Ürün Fiyat Aralıkları

Loft gömlek, Jean, gömlek, mont, kaban ve benzeri giyim ürünleri imal eder. Erkekler için tasarlamış olduğu boxer, babet, soket, atlet ve çoraplar iç giyime hitap eden ürünlerdir. Kadınlara özel olarak ise iç ve dış giyim ürünleri bulunmaktadır. Örneğin, kapri, atlet, mont ve benzeri ürünler kadın giyim alanındaki üretimlerden bir kaçıdır. Loft markasının zengin ürün seçeneği sayesinde, fiyat aralıkları her üründe farklılık gösterir. Genel olarak, ürünlerin özellikleri, işçiliği, malzemesi, kumaşı ve benzeri durumlar fiyatların değişmesine neden olur. Örneğin, Loft gömlek modellerinde kullanılan kumaş ve malzemeler fiyatlarının değişmesine neden olur. 

Loft erkek pantolon modelleri de yine yazlık, kışlık ve mevsimlik olarak üretilir. Bu gibi durumlar da fiyatının değişmesine neden olur. Loft erkek tişört modelleri ise üzerindeki baskılara ve kullanılan işçiliğe bağlı olarak fiyatlandırılır. Ancak genel olarak Loft markasının ürettiği giyim ürünleri bütçe dostu oranlardadır. 

Loft Ürünleri Sağlam mı?

Loft markası, kullanıcılara kendini kanıtlamış olan bir markadır. Son derece sağlam ve kaliteli üretimler yaparak, git gide kullanıcı kitlesini artırmaya devam etmektedir. 

Loft Markası Hangi Ürünleri Üretir?

Markanın üretimleri arasında, iç giyim, dış giyim, kozmetik kişisel bakım, saç ve vücut bakım ürünleri de yer almaktadır. Ürünlerinin kaliteli ve çeşitli olması markanın dikkat çekmesini sağlamaktadır.

Loft Markasının Sahibi Kim?

Loft ve Colin’s markalarının sahibi, Hollandalı Mexx’ti. Ancak Eroğlu Holding Mexx’ten markayı satın aldı. 1983 yılında temelleri Eroğlu Holding bünyesinde atılan bir markadır. 90’lı yıllarda ise Türkiye’de var olan markalardan bir tanesidir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...