Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Mary Llis
Mary Llis Organik Pamuk Crop Atlet

Mary Llis Organik Pamuk Crop Atlet

Mary Llis
29,61 TL
( / adet)
Renk
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000820
Mary Llis Organik Pamuk Crop Atlet
Mary & LLis, değerli anneler, sevimli bebek ve çocuklarının hep birlikte ahenk ile giyinebileceği ekolojik  unisex tasarımlar sunar.

Control Union ve Global Organic Textile Standard sertifikalı ürünlerimiz, ultra yumuşak dokusu ile %95 organik pamuk %5 likra içerir.

Uygun bedeni bulmak için beden tablosunu kullanabilirsiniz. Lütfen yaş bilgilerinin yalnızca bir rehber olduğunu ve doğru bedeni bulmak için en iyi yolun beden tablosundan faydalanmak olduğunu unutmayınız.

 GOTS Sertifikası Nedir?

Küresel Organik Tekstil Standartları Organizasyonudur. Global Organik Tekstil Standardı (GOTS), organik elyaflardan yapılan tekstiller için dünyanın önde gelen işleme standardı olarak kabul edilmektedir. Sadece bitkilerin organik olarak yetiştirilmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çevresel ve sosyal açıdan sorumlu bir üretim gerektirir.

 Organik Pamuk  Nedir?

Sertifikalandırılmış organik pamuğun temelinde organik tarım prensipleri yer almaktadır. Üretim süreci yapay girdilerden arındırılarak doğal süreçlere tabi tutulmuştur. Bu sayede ekosistemin ve insan sağlığının korunması hedef alınmıştır.  Organik pamuk prensipleri çerçevesinde, toksik kimyasalların, kalıcı pestisitlerin ve yapay ilaçların kullanımı yasaklanmıştır. Bu zararlı maddelerin yerine, ekosistemde yer alan tüm değerlerin kalitesini arttırmak adına geleneksel yöntemler, inovasyon ve bilimden faydalanmak esas alınmıştır.

Organik pamuğun bilinen faydalarının yanında tüketicilere ciltlerini daha yumuşak hissettirmesi ile özdeşleşmiştir. Cilt dostu yatıştırıcı ve zararsız liflerden oluşur. Bu yenidoğan bebeklerin ciltlerinin korunması için elzemdir.

Pamuk, dünya üzerinde en çok ilaç bağımlı ürünlerden biri iken organik pamuk üretiminde bu söz konusu olmamaktadır. Bu toprak, su, ekosistemdeki denge ve biz insanlar için çok daha iyidir.

GOTS (Küresel Organik Tekstil Standardı), kıyafetlerinizdeki organik içeriği izler ve sosyal ve sürdürülebilir bir şekilde işlenmesini sağlar.   Sizlerin ve bizlerin bugün yapmış olduğu bu basit eylemlerin gelecek üzerinde çok büyük olumlu etkilerinin olabileceğini savunmaktayız.
Cinsiyet Kadın
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000W5LUP
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön