Matmazel markası, hem küçük hem de büyük boyutlu eşyalar için sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle şık tasarımlı çantalar üretiyor. Farklı ceplere sahip olan çantaların kullanışlı yapısı sayesinde birçok önemli eşyanın kolaylıkla taşınabilmesi mümkün hâle geliyor. Modern çizgiler taşıyan tasarımlar, dayanıklı kumaş dokusu ve güçlü dikişlerle birleşerek uzun süreli kullanımlar için ideal bir niteliğe erişiyor. Erkeklere özel cüzdan tasarımları da gerçekleştiren firma, tarzlarını cüzdanlarına da taşıyarak fark yaratmak isteyen erkeklerin birinci tercihi konumuna erişiyor. Bez çantalar, el çantaları ve valizlerle taşıma ihtiyaçlarına akılcı çözümler getiren Matmazel, yağışlı havalarda da kullanılabilen ürün modelleriyle kullanıcılarının hayatına konfor katıyor. 

Çıt çıt ve fermuarı bir arada bulunduran Matmazel cüzdanlar aracılığıyla günlük hayatta nakit ödemeler yaparken güvenli bir taşıma sağlayan şık cüzdan modellerinden yararlanılabiliyor. Çoklu kartlık bölmesi özelliğinden yararlanarak otobüs kartları ve banka kartları, birbirleriyle temas etmeyecek şekilde ayrı ayrı bölmelerde saklanabiliyor. Kâğıt paraların kolayca saklanabilmesi için gerekli alanı oluşturan Matmazel cüzdanlar, aynı zamanda madeni paraların bir arada saklanabilmesi için de uygun bölmeler taşıyor. Kadın ve erkek kullanıcılar için uygun olan sade tasarımlarıyla dikkat çeken kartlıkların farklı renk seçenekleri sayesinde kişisel zevklere uygun bir ürüne sahip olunabiliyor. Islak mendil, bez gibi temizleyicilerle hızlı ve pratik olarak hijyenik hâle getirilebilen Matmazel cüzdanlar, kullanıcılarına sağlıklı bir kullanım deneyimi yaşatıyor.

Dayanıklı ve sert plastik kaplamalarıyla devrilme, çarpma gibi problemlere karşı koruma sağlayan Matmazel valizler, kolay çekme imkanı sağlayan tekerleri yardımıyla düşük oranda enerji harcayarak yüklerin taşınabilmesini mümkün kılıyor. Kilit sistemine de sahip olan Matmazel valizler, yolculuklarda kilit altına alınarak, çalınma tehlikesine karşı önlem oluşturmaya yardım ediyor. Çift yönlü esneme özelliği sayesinde eşyaların valize yerleştirilebilmesi kolaylaşıyor. Geniş iç alanından yaralanarak seyahatlerde ve tatillerde kullanıcıların işine yarayacak birçok giysi ve gerecin ürüne sığdırılabilmesi olanak kazanıyor. Boş ağırlığı da oldukça düşük olan Matmazel valizlerin bu özelliği yardımıyla yetişkinler ve yaşlılar için taşıma kolaylığı oluşturan bir ürüne sahip olunabiliyor.

Matmazel kadın çanta modelleri arasında yer alan el ve omuz çantaları aracılığıyla ihtiyaca ve giyimin uygunluğuna göre elde ya da omuzda taşınabilen kullanışlı çantalardan yararlanılabiliyor. Şık tasarımlı askılarıyla dikkat çeken çantalar, omuzda taşınırken iz bırakmayarak konforlu bir taşıma imkanı oluşturuyor. Ergonomik yapıları ve kolay kavranabilir askılık bölümleri sayesinde Matmazel kadın çantaları, kayma ve düşme problemleri yaşatmayarak içerisine yerleştirilen eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesini mümkün hâle geliyor. İş görüşmelerinde çalışan kadınların hayatını kolaylaştıran Matmazel iş portföyü çantaları sayesinde belge ve dosyaların depolanabilmesi için uygun genişlikte alan yaratılıyor. Mıknatıslı kapanış özelliğiyle pratik bir kullanım deneyimi yaşatarak beğeni kazanıyor. Çeşitli motiflere sahip süsleme özellikleriyle görsel anlamda da çekici bir çanta olmayı başarıyor. 

Kumaş askılı kadın çantalarının yanı sıra zincir askılı kadın çantalarıyla da dikkat çeken Matmazel, gece ve gündüz giyimlerine uyum sağlayabilen birbirinden havalı çanta modelleriyle saygı topluyor. Giyimin tamamlayıcısı olarak uyumlu bir görünüm elde edilmesine yardımcı olan zincir askılı kadın çantası tasarımlarıyla ilgi çekici bir görünüm yakalanıyor. Kopma ya da esneyerek açılma gibi problemleri ortadan kaldıran zincir askılar, parlak görünümleriyle gece ziyaretlerinde şık bir görünüm elde etmeye yardımcı oluyor. Uygun üretim malzemelerinin sağladığı avantajla yağışlı havalarda çanta içerisinde su sızıntısı oluşmasını önleyen Matmazel ürünleriyle güvenli ve konforlu bir kullanım alanı elde edilerek tüketicilerin beklentileri tam olarak karşılanıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Matmazel

264 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Renk
 7. Ebatlar
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön