2020 Mayokini Modelleri

Mayo ve bikinilerin görünümünden esinlenerek ortak bir parça haline dönüştürülen mayokiniler son dönemin favori ürünleri arasında yerini alır. Tek parça halinde hazırlanan mayokini görüntüsüyle kendisine hayran bırakır. Markaların üretimlerinde önem verdiği tasarımlar yaz koleksiyonlarının aranılan parçalarındandır. Yaza hazırlık döneminde araştırma içine girilen mayokini nedir sorusu bütün zihinlerde oluşmaya başlar. Plajlarda hem yüzme esnasında hem de aktivitelerde kullanıma uygun olan bir parça olduğunun söylenmesi doğru olur. Mayokini çeşitleri destekli ve desteksiz şekilde üretilerek seçim hakkı sunar. Bu avantajlı hak sayesinde vücut orantısı ve bölgesel değişikliklerinize göre uygun tasarımlar arasından tercihte bulunabilirsiniz. Göğüslerinizin daha dolgun görünmesini istediğinizde destekli modellerden kullanım sağlayabilir, büyük göğüslere sahipseniz desteksiz tasarımlardan tercih edebilirsiniz. Son moda trendlerine uygun olarak oluşturulan parçalar tüm yaş grupları için uygunluk gösterir. Günün her saatinde kullanılabilme rahatlığını sağlar. Dış işlemeleri ve farklı bölümlerdeki bant detayları diğer ürünlerden ayrıldığı noktalardandır. Havuz başı partilerinde, akşam üzeri sahil oturmalarında, şezlong sohbetlerinde, akşamları soğuk bir şeyler yudumlama esnasında farklı kombinler oluşturmanıza katkı sağlar. Zerafeti ve çekiciliği ile ön plana çıkan modeller günün her saatinde kullanılabilme avantajını sunar. Hem kusurları gizleyebilir aynı zamanda da kendinizi çekici kılabilirsiniz. Klasik ve etnik desenler arasından zevkinize uygun modelleri bulmanız mümkündür. Aksesuarlar ve kemer detayları ürünlerin farklı bir havaya girmesini sağlar. Alışılagelen plaj kıyafetlerinin dışında bir görünüm oluşturulması stil sahibi olduğunuz izlenimini etrafınıza yansıtır. Sırt dekolteleri ve karın kaslarının ortaya çıkarılması için özel detaylara yer verilir. Alt bölgenin parçasının bel üstüne kadar çıkması, rahatsız olduğunuz yağlanmaların kapatılmasına yardımcı olur. Kampanya dönemlerini takip ederek mayokini satın alabilir, bütçenize katkı sağlarken çekiciliğinizi öne çıkarabilirsiniz.

Su Tutmayan Özelliği ile Mayokiniler

Havuz ve deniz gibi ortamlarda kullanılan mayokini modelleri rahat edebilmeniz için su tutmayan özelliğe sahiptir. Suyun kumaş üzerinde birikmesi ağırlık oluşturur. Oluşan bu ağırlık yüzmeyi engellerken aynı zamanda plajda rahat hareket edebilmeyi de kısıtlar. Bu sebeple istediğiniz ortama girebilmek ve kendinizi konforda hissetmeniz bu ürünlerde önemlidir. Kumaş yüzeyinin sıkı ipliklerle dokunması suyu itici özellik gösterir. Özellikle denye kumaştan elde edilen mayokiniler suyun kumaş üzerinde birikmesini engeller. İpliklerin birbirine sıkı şekilde geçirilerek dokunması ile elde edilen denge kumaşlar, mayokinilerde çoğunlukla tercih edilen kumaş türleridir. İlmeklerin arasında hiç bir boşluk bırakılmadığı için su vücuda temas etmez. Deliklerin arasında su birikmediği için dış yüzeyde kalır. Güneşte kısa bir süre bekledikten sonra hemen kuruduğunu fark edersiniz. Normal şekilde yıkadığınız zaman dilimlerinde de doğal yollarla kurutabilirsiniz. Kumaşların yapısı makineden yıkanmaya uygun değildir. Denizden sonra eteksiz ve etekli mayokini çeşitleri üzerinde tuz lekeleri görülebilir. Bu sebeple suyun altında tutarak tuzların yüzeyden akmasını sağlayabilirsiniz. Siz duşun yanından ayrılırken kısa süre içerisinde kumaşın kuruduğunu hissedersiniz. Böylelikle bu tarz kumaşlar plaj ortamlarında rahat yüzebilmenize aynı zamanda çeşitli aktivitelere katılabilmenize kolaylık sağlar. İpliklerin sık dokunma özelliklerine göre üzerinde su tutma süresi değişiklik gösterir. Daha sık dokunan malzemeler çok çabuk bir sürede kuruyarak farklı ortamlara geçiş yapabilmenize ve eğlencenize orada devam edebilmenize imkan tanır. Hafif seyrek yapıda dokunan iplikler bu modellere göre süre bakımından biraz daha geç kurur. Likralı kumaş türlerine de göz gezdirerek yine su itme özelliğinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda likra kumaş vücudunuzun ölçüsüne göre şekil alabilen bir form oluşturur. Size plajlarda avantaj sağlayacak mayokini çeşitlerinin tümüne Hepsiburada üzerinden ulaşabilir, renk seçeneklerini inceleyerek zevkinize uygun tasarımlar arasından siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Şık Görünümleriyle Mayokini Modelleri

Günlük yaşamın dışında tatil dönemlerinde de tarz kıyafetlere yer vermek önemlidir. Plaj şıklığı adı altında oluşan bir moda anlayışı vardır. Her ne kadar çoğunlukla denizde daha çok vakit geçirilse de, güneşlenirken ve su sporları etkinliklerine katılırken üzerinizdeki tasarımlar dikkat çeker. Bu bakımdan siyah mayokini modellerini, klasik tarzlar oluşturmak istediğiniz dönemlerde tercih edebilirsiniz. Siyah renk klasik tonlarda yer almasına rağmen üzerinde yer verilen çeşitli işlemeler gece eğlencelerine bile katılmanıza imkan tanır. Taş detayları ve simli geçişler, üzerinde kullanılan fermuar detayları ve kesim şekillerindeki farklılıklar pek çok farklı modelin ortaya çıkmasını sağlar. Size fiyat avantajı sağlayacak ucuz mayokini modellerinden tercihte bulunarak bulunduğunuz ortamda şık kombinler yaratabilirsiniz. Gündüz kumsaldan deniz keyfini yaşayıp akşam plaj eğlencelerine aynı kıyafet ile devam edebilirsiniz. Modellerin etekli veya eteksiz şekilde hazırlanması, straplez veya askılı detaylara yer verilmesi mayokinileri bir elbise görünümüne dönüştürür. Dantelli mayokini ip askılı şekilde tasarlanarak pareo modelleriyle geceye devam edebilmenize yardımcı olur. Pembe renklerin hakim olduğu leopar desenli modeller son trend ürünler arasında yer alır. Leopara farklı bir hava katan pudra ve mor renk tonları sizi dikkat çekici kılar. Omuz ölçülerinizin genişliğine göre tek omuzlu tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Bel ve sırt dekoltesinin çeşitli çizgi geçişleri ile oluşturulduğu modellerle de şık görünümlere sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda bu tarz tasarımlar plaj modasını en iyi şekilde yansıtabilmenize katkı sağlar. İstediğiniz aksesuarlar ile kullanıma uygundur. Boyundan birleşen ve iki askılı şekilde göğüs dekoltesi oluşturulan tasarımları fiziki yapınıza göre tercih edebilirsiniz. Elit görüntünüzü artırmayı hedefliyorsanız şapkalarla taş detaylı küpelerle destekleyebilirsiniz.Tek parçadan elde edilen ve göğüs bölümü desteksiz olarak tasarlanan yüksek belli modellere de gardırobunuzda yer verebilirsiniz.

Özel Kumaş Dokusuna Sahip Mayokiniler

Sık dokumadan elde edilen kadın mayokini çeşitleri diğer kıyafet türlerinden ayrılır. Dış giyim ve iç giyimde yer verilen kumaşlar, su içinde giyilmesi gereken kıyafetlerin kumaşından farklıdır. Günlük hayatta yağmurun altında kalındığı düşünüldüğünde normal kıyafetlerin üzerinizde ağırlık hissi oluşturduğunu fark edebilirsiniz. Bu tarz kumaşlar ürün içinde daha rahat hareket edebilmenizi sağlar. Kumaşların ham maddesinde suyu iten poliüretan ve pes gibi çeşitli malzemelere yer verilir. Aynı zamanda makine ve el dokumaları da suyun üzerinde birikmesini önleyici etkiye sahiptir. Dikiş aralarının seyrek bir şekilde bırakılmaması suyun diğer tarafa geçmesini önler. Kısa sürede kuruyan ve plajlarda tüm etkinlikleri yapabilmenize olanak tanıyan örgü mayokini, plaj şıklığını en iyi şekilde yansıtabilmenizi sağlar. Yün iplikler ile elde edilen örgüler farklı renklerle oluşturulduğu için dikkat çekici tasarımlar ortaya çıkar. Zevkinize uygun renk seçenekleri ve örgü çeşitleri arasından seçiminizi yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Plaj modasına yeni bir anlayış getiren mayokiniler istediğiniz bölümde dekolte verebilmenize yardımcı olur. Zerafet ve çekiciliği ile farklılık oluşturan tasarımlar şıklık yarışında galip gelmenize katkı sağlar. Aynı zamanda bir elbise görünümü sunarak her ortamda kullanıma uygunluk gösterir. Taş boncuk detayları ile hazırlanarak dikkat çekici hale gelir. Esnek dokuları sayesinde bir mayo rahatlığını üzerinizde hissedebilirsiniz. Hem sportif hem de klasik tasarımlarla plaj davetlerini süsleyebilirsiniz. Her yaş grubunun tercih edebileceği mayokiniler bütün vücut ölçülerine uygunluk gösterir. İnce veya kalın fiziki yapınızın olmasının bir önemi olmamakla beraber dilediğiniz modelleri tercih ederek kullanabilirsiniz. Farklı noktalarda dekoltelere yer verilebilme özelliğiyle öne çıkan bu tasarımlar, plajların gözdesi olacak kıyafet türlerindendir. Kamuflaj yapmak istediğiniz bölümleri gizleyebilir, öne çıkarmak istediğiniz bölümlerde dekoltelerin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Eşsiz Tasarımıyla Mayokini Özellikleri

Yaz tatilleri için aylar öncesinden yapılan hazırlıklar arasında kıyafet seçimi yer alır. Vücut ölçülerinize uygun ve istediğiniz bölümde dekoltelerin kullanıldığı modellere ulaşarak zevkinize uygun tasarımlar arasından tercih yapabilirsiniz. Her fiziki yapının farklı ölçülerde olması markaların üretimlerinde önemsediği detaylardandır. Müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için farklı ölçülerde mayokiniler hazırlanır. Kullanıcıların önemsediği ve ürünlerde yer alan özellikler şu şekilde sıralanabilir:

 • Kumaşlar denye özellikteki ince ipliklerden hazırlanır.
 • Kumaş yüzeyleri suyu iterek vücuda değmesini önler.
 • Toparlayıcı mayokini modelleri göğüslerin derli toplu bir şekilde durmasını sağlar. Özellikle büyük beden ölçülerine sahip göğüslerde toparlayıcı modellerden destek alınabilir.
 • Mayo ve bikinilerin birleşiminden tasarlanan yapısı sayesinde her iki ürününde kullanım avantajlarından yararlanabilirsiniz.
 • Tasarımlar mayoların sportif rahatlığından oluşturulur, aynı zamanda bikinilerin şık ve modaya uygun tarzlarından da fikirler elde edilerek ortaya çıkarılır.
 • En önemli özelliklerinden birisi mayo ve bikini arasında seçim yapamayanlara alternatif bir ürün sunmasıdır.
 • Her vücut ölçüsüne uygunluk göstermesi bikinilerden ayrılan özelliklerden birisidir.
 • İddialı detaylardan oluşan mayokiniler farklı ortamlarda kullanılabilme avantajını sunar. Gündüz deniz keyfinin yaşandığı günlerde gece eğlencelerine rahat bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
 • İp, bant, askı geçişlerinin mayokini modellerinde çok fazla kullanılması, farklı noktalarda dekolte bölümlerinin oluşmasına katkı sağlar.
 • Tasarımlar, bant ve kemer geçişleri sayesinde öne çıkmasını istemediğiniz kısımların kapatılmasını sağlayabilme özelliğine sahiptir.
 • Dolgulu mayokini küçük göğüslerin aranılan özelliklerindendir. Vücudunuzda bu bölgelerden rahatsızlık duyuyorsanız dolgu özelliğine sahip modellerden yararlanarak istediğiniz görünümlere kavuşabilirsiniz.
 • Alt ve üst parçalarının birleştirilerek oluşturulduğu mayokinilerfe farklı renklerin kullanılması, iki ayrı parçaymış gibi görünmesi de bu tarz ürünlerin önemli özelliklerindendir.
 • Mayokinilerin en önemli özellikleri arasında plaj etkinliklerine ve gece organizasyonlarına katılabilme imkanı sağlayan tasarımlardan oluşması yer alır.
Mayokini Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her sezon yenilenen deniz kıyafetleri seçim konusunda kafanızı karıştırabilir. Moda dünyasının yakından takip edilerek tasarlandığı son trend ürünler kendisine hayran bırakır. İhtiyacınız olduğunda veya sadece farklı tasarımlardan yararlanmak istediğinizde bu tarz modellere göz gezdirebilirsiniz. Yaz dönemi boyunca ürünlerden memnun kalmanız ve severek kullanmayı istemeniz önemlidir. Renk ve desen seçimlerinden hangisine öncelik vermeniz gerektiği konusunda aklınıza soru işaretleri takılabilir. Bu noktada mayokini alırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

 • Vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurmanız ilk olarak dikkat edilmesi gereken konulardandır. Büyük beden mayokini fazla yağlanmaları kapatarak fit bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.
 • Göğüslerin büyüklüğü ve küçüklüğüne göre ip askılı ya da çift askılı modellerden tercih edilebilir.
 • Karın ve kalça bölgesinde fazla yağlardan rahatsız oluyorsanız bu bölümlerin üzerinden kumaş geçen mayokini modellerinden yararlanabilirsiniz.
 • Öne çıkmasını istediğiniz ve vücudunuzda beğendiğiniz hatlarınız varsa bu bölümlerin kemer ve bant geçişleri ile kapatılmadığı modellerden seçim yapabilirsiniz.
 • Göğüslerin küçük olduğu vücutlarda omuzların fırfırlı ve desenlerinin çok fazla renkten oluştuğu modeller tercih edilebilir. Küçük beden üstler için büyük desen kumaşlar dikkat çekebilir.
 • Günlük olarak da bir body gibi kullanmayı düşünürseniz uzun kollu mayokini çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Çıtçıtlı veya düz kesim modeller farklı parçalarla kullanılabilme avantajını sizlere sunar.
 • Üst bedeni küçük göstermek istiyorsanız, üçgen göğüs hatlarına sahip kesimlerden yararlanabilirsiniz. Boyundan iple bağlamalı modellerde size bu konuda yardımcı olabilir.
 • Mayokini seçiminde en önemli noktalardan birisi vücut ölçülerine göre renklerinin belirlenmesidir. Geniş ve büyük hatlarda açık, dar ve küçük bölgelerde koyu tonlar tercih edebilirsiniz.
 • Kaliteli tasarımları uygun fiyatlara temin ederek bütçenize katkı sağlamayı da arzuluyorsanız, indirimli mayokini modellerini takip edebilirsiniz.
Model Çeşitliliği Sunan Mayokini Fiyatları

Plaj modasına yön vererek şık tasarımlardan elde edilen mayokiniler eşsiz görünümlerde sunulur. Yüzmeyi kolaylaştıran sportif ve uzun kollu modelleri ihtiyacınız doğrultusunda yerini dans ederken bile size rahatsızlık vermeyecek tasarımlara bırakır. Yaz dönemlerinde hareketliliğin yüksek safhada olduğu plajlarda sürekli eğleneceğiniz ortamlar oluşur. Her yaştan kadının ilgisini çeken mayokini fiyatları beden ölçülerinin dikkate alınarak tasarlanmasından dolayı değişiklik gösterir. Bant geçişleri ve üzerine yerleştirilen taş işlemeleri farklı fiyatların karşınıza çıkmasında etkilidir. Boyundan bağlamalı, straplez, püsküllü, ip askılı tasarımlar farklı fiyat seçenekleriyle karşılaşmanıza etki eder. Kumsallarda kendinizden söz ettiren tasarımlar sayesinde şık görünümler elde edebilirsiniz. Toparlayıcı destekli ürünlerle göğüs bölgesindeki tüm detayları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Esnek dokudaki ürünlerle denizde keyifli saatler geçirebilir, kumsaldaki tüm etkinliklere katılabilirsiniz. Sabah yüzdükten sonra voleybol oyunları ile keyifli sporlar yapabilirsiniz. Toparlayıcı modeller yüksek atlayışlarda ve sıçrayışlarda tüm hareketlerinizi güven içerisinde yapabilmenize imkan tanır. Estetik kumaş dokusundan tasarlanan sade klasik modellerle yoga ve nefes egzersizlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Hareketlerinizi kısıtlamayan ve kısa sürede kuruyan modeller markaların önem vererek ekleme yaptığı özelliklerden dolayı farklı fiyat seçenekleri ile karşılaşmanıza etki eder. En uygun mayokini fiyatları arasından değerlendirme yapabilmeniz için kampanya dönemlerini takip etmeniz önemlidir. Böylelikle bütçenize katkı sağlayabilir indirimli ürünler arasından 1 adetten fazla sayıda seçimi yaparak sonraki sezonlarda da kullanım sağlayabilirsiniz. Kumaşların kısa sürede kuruması yüzeyinde su tutmaması kullanılan kumaş dokusu ile ilgilidir. Ürünlerin astarlı ve astarsız şekilde üretilmesi markaların tercihlerine göre değişen bir durumdur. Bu sebeple aralarında fiyat farklılıklarının oluşması normal olarak değerlendirilebilir. Rahatsız olacağınız durumlarda astarlı modellerin iç göstermeme özelliğinden yararlanarak bu tarz ürünler seçebilirsiniz. S, M, L, XL, beden ölçüleri arasından vücudunuza tam oturacak tasarımları tercih edebilirsiniz.

Mayokini Kumaşları Nasıl Olmalıdır?

Plajlarda tüm aktivitelere katılabilmeniz, havuz başı eğlencelerinde istediğiniz hareketleri yapabilmeniz ve suda kulaç atarken zorlanmamanız açısından mayokini kumaşları su tutmayan özelliğe sahip olmalıdır. Çok çabuk kuruması da ayrıntılı seçimi kolaylaştırabilir. Göğüslerinizin daha büyük ve dolgun görünmesini istiyorsanız Püsküllü mayokini çeşitlerinden açık tonlu kumaşlardan tercihte bulunabilirsiniz.

Mayokini Her Vücut Ölçüsüne Uygun mudur?

Yaz dönemleri vücut hatlarının ortaya çıktığı kıyafetlerin kullanılmasından kaynaklı olarak, kadınların korkulu rüyası haline gelir. Mayokinilerin avantajlarından birisi her vücut ölçüsüne uygunluk göstermesidir. İstenilen hatları öne çıkarılabilir, rahatsız olunan bölümler kumaş detaylarıyla kapatılabilir. Karın bölgesini kapatan kumaş vücudu tamamen sararak fit bir görünüm oluşmasına katkı sağlar.

Mayokini ve Bikini Arasındaki Fark nedir?

Mayo ve bikinilerin birleşiminden elde edilen edilen mayokiniler pek çok noktasıyla diğer deniz kıyafetlerinden ayrılır. Bunlardan birisi bikininin iki ayrı parçadan oluşmasıdır. Mayokininin alt ve üst kısmının birleştirilerek elde edilmesi ve tek parçada sunulmasıdır. Mayonun ve bikininin çeşitli özellikleri baz alınarak üretimi yapılır.

En Çok Tercih Edilen Mayokiniler Hangileridir?

Ürünler arasında fiziki yapıya uygunluk gösteren tasarımlar en çok tercih edilenlerdir. Bunun yanı sıra plajda erken saatlerde deniz keyfinin yaşanıp, geceye devam etmeyi sağlayan özel tasarımlar da en çok tercih edilen parçalar arasında yerini alır. Göğüslerin sarkmasını önleyen destekli mayokini de tercih edilen tasarımlardandır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Mayokini Modelleri

698 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 29 / 698 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?