Mayoral, anneler ve çocuklar için üretiği giyim ürünleriyle dikkat çekiyor. Annelerin, çocuklarının bakımı için gerekli olan malzemeleri bir arada taşıyabilmelerine yardım eden yenidoğan çantaları sayesinde bebek bakımı yapmak, oldukça kolaylaşıyor. Bebek bezi, emzik, biberon, mendil, mama gibi birçok farklı eşyanın taşınabilmesi için gerekli bölmelere sahip olan yenidoğan çantaları aracılığıyla bebeklerin konforu artırılıyor. Annelere güven veren kapasiteleri ve kullanışlı özellikleri sayesinde bebekler için gerekli olan birçok eşyaya anında ulaşılabiliyor. Hem elde hem de omuzda taşınabilme imkanı sağlayan askılı tasarım avantajından yararlanılarak etkili bir bakım gerçekleştirilebiliyor. Soğuk havalarda içerisinde yer alan ürünleri koruyan kumaşıyla göz dolduruyor. Kolay açılır fermuar desteği, yağmurlu hava koşullarında çanta içerisinde bulunan ürünlerin ıslanmasını önlemeye yardım ediyor. Kanserojen madde içermeyen malzemelerle üretilmiş olan yenidoğan çantaları, hem bebeğin hem de annenin sağlığı için risk içermeyen üretim malzemeleriyle güvenilir bir nitelik taşıyor.

Çocukların kış aylarında soğuk havalardan olumsuz olarak etkilenmemesi ve hastalıklara karşı korunabilmesi için geliştirilmiş olan Mayoral kışlık parkalar, sevimli tasarımlarıyla da beğeni toplamayı başarıyor. İç kısmın kürklü yapısıyla sıcaklık sağlanırken kapüşonlu tasarımdan yararlanılarak karlı havalarda çocukların başının ıslanmaması mümkün hâle geliyor. Ekstra çıt çıtlı düğmeler yardımıyla vücudu iyice saran Mayoral parkalar, cep tasarımlarıyla önemli eşyaların taşınabilmesi için alan yaratıyor. Kolay hareket edebilmeyi mümkün kılan esnek kumaş dokusundan yararlanarak çocukların oyun oynarken rahatlığa kavuşması olanak kazanıyor. 

Yaz aylarında çocukların ferah bir şekilde oyun oynayabilmesi ve seyahat edebilmesi için ideal olan Mayoral tişörtler, hava geçirgenliği sağlayan kumaş dokularıyla terleme problemini de ortadan kaldırarak beğeni topluyor. Mayoral, farklı tasarımlarıyla çok sayıda tişört modelini ebeveynlerin ve çocukların beğenisine sunuyor. Yarım kollu tasarımlar sayesinde kolların özgür kalması ve vücudun havayla daha çok temas etmesi sağlanıyor. Çocuk şortları tatil bölgelerinde çocuklar için pratik bir giyim olanağı yaratıyor. Sıcak yaz aylarında açık renkli kumaşlarıyla güneş ışınlarını yansıtarak daha serin hissetmeye yardım eden Mayoral çocuk şortları, kemerli tasarımlarıyla göze hoş gelen bir görünüm oluşturuyor. Pamuklu kumaş yapısının sağlıklı özellikleri sayesinde tende kızarıklık oluşması gibi problemlerin önüne geçilirken aynı zamanda esnek bir şort giymenin avantajlarından oyun oynarken de faydalanılabiliyor. 

Fitilli erkek çocuk pantolonları, kutlamalarda ve misafir ziyaretlerinde çocukların şık bir görünüme ulaşmasını sağlıyor. Kırışıklığı azaltan kumaş yapısı, biçimli görünümünü korumayı başarıyor. Ekose çocuk gömlekleriyle dikkat çeken Mayoral, özel günlerde giyilmeye uygun gömlek modelleriyle ebeveynlerin de beğenisini kazanıyor. Uzun kollu ve kısa kollu çocuk gömlek modelleri, yaz ve kış ayları için giyim alternatifleri yaratıyor. Mayoral'in örme çizgilere sahip kazak modelleri, soğuklardan korunmaya yardımcı oluyor. Sweatshirt modelleriyle hem kolların tamamen kapanarak sıcak tutulması hem de yumuşaklık hissi veren kumaşı sayesinde keyifli bir uykuya dalınması mümkün hâle geliyor.

Bebekler için ideal olan tulum modelleri, pratik bir giyim sağlamasıyla annelerin takdirini topluyor. Bol ve esnek yapıları sayesinde bebeklerin hareket edebilme ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı olan bir yapı taşıyan tulumlar, hassas ciltlere sahip bebekler için de konforlu bir giysi olmayı başarıyor. Kadife kumaştan üretilen kız bebek tulumları, bebeklerin kış aylarını sıcacık geçirmesini sağlaması sayesinde annelere huzur veriyor. İkili takımlarla beraber çocukların giyimi, bir bütünlük kazanıyor ve daha uyumlu bir görünüme ulaşılıyor. Uzun ömürlü kullanımı mümkün kılan ve çamaşır makinesi ile yıkanabilen çocuk giyimi ürünleriyle dikkatleri üzerinde toplayan Mayoral markası, sağlıklı ve kullanışlı ürün tasarımlarıyla anne ve babaların takdirini kazanıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mayoral

5.732 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön