Ninewest Bayan Cüzdanlar

İçinde madeni, kağıt para veya çeşit kartları taşımak için üretilen cüzdan; cepte ya da çantada taşınan eşyadır. Erkekler ve kadınlar için de oldukça önemli ve zaruri bir eşya olan cüzdanlar, sadece bir eşya olmanın ötesinde aynı zamanda bir aksesuardır. Hem zevk hem de ihtiyaç doğrultusunda seçilen cüzdanlar, kadın ve erkekler için farklı modellerde olur. Modelleri ile birlikte kaliteleri, üretilen malzemeleri ve çeşitli özellikleri değişiklik gösteren cüzdan modellerini ayakkabı, çanta ve kemer gibi aksesuarlar üreten farklı markalardan temin edebilirsiniz. Özellikle tasarımları ile farklı zevklere hitap eden kadın cüzdanlarını Nine West markasından inceleyebilirsiniz.

Nine West Bayan Cüzdan

1978 yılında New York’ta kurulan Nine West; ayakkabı, bot, çizme, çanta, cüzdan ve kadınlar için çeşitli aksesuarlar üreten bir markadır. 1997 yılında itibaren Türkiye’de ürünlerini satan marka, kendi kimliğini yansıtan tasarımları ile öne çıkar. Çağın moda anlayışına uygun tasarımları kullanıcılarına sunan Nine West, iş yaşamından çeşitli partilere kadar her alanda kullanılabilecek çeşitli ürünlere sahiptir. Zarif ve sofistike zevkleri birleştiren çizgilere sahip olan marka, özellikle ürettiği cüzdanlarda hem klasik hem de modern çizgiler taşır.

Birçok farklı modelin yer aldığı Ninewest bayan cüzdanlar arasında farklı kullanıcılara hitap eden ürünler bulunur. Gerek gençlere gerek iş kadınlarına gerekse orta yaşlı kadınlara hitap eden marka, her kesimde kadının memnun kalabileceği sade ve modern tasarımları kullanıcılara sunar. Nine West marka kadın cüzdanlarında öne çıkan diğer bir nokta ise cüzdan modellerindeki yaratıcı detaylardır. Cüzdan çeşitleri arasında tamamen markanın kimliğini yansıtan ürünleri bulabileceğiniz gibi, klasik yaklaşımlara sahip ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Nine West Bayan Cüzdan Modelleri

Nine West bayan cüzdanlar arasında hem model olarak hem kullanışlılık açısından farklılık gösteren ürünler bulunur. Tek fermuarlı bölmeden oluşan modeller arasında iç kısmında kart, bozuk para, kağıt para koymak için farklı gözleri bulunan ürünler yer alır. Özellikle iç kısımdaki küçük fermuarlı gözü ile fonksiyonel kullanım sunan ürünleri, farklı renk seçenekleri ile bulabilirsiniz. Çift fermuarlı ürünler arasında, kart gözü içeren geniş ana bölüme ve önde bozuk para gibi nesneleri koymak için kullanılan bölüme sahip ürünler mevcuttur. Çıkarılabilir sap kısmı ile aynı zamanda çanta olarak kullanılabilen ürünleri inceleyebilirsiniz.

Fermuarlı tasarımlar dışında çıtçıtlı kapanma özelliğine sahip ürünleri Nine West modelleri arasında bulabilirsiniz. Kart bölümü ve üç bölmeli iç tasarımı sayesinde düzenli bir kullanım sunan ürünler arasında, farklı desenlere sahip cüzdanlar yer alır. Farklı renklerin kullandığı deri, desenli dış tasarıma sahip cüzdan modelleri arasında tek renk cüzdanlar da mevcuttur.

Nine West Bayan Cüzdan Fiyatları

Nine West bayan cüzdanlar farklı fiyat aralıkları ile kullanıcıya sunulur. Farklı bütçelere hitap eden uygun fiyatlı ürünler içinde, sade ve rahat kullanımlı ürünler bulunur. Dört kart bölmesi, madeni ve kağıt para gözü ve arkada fermuarlı küçük gözü olan ürünler, hem gençlere hem de orta yaşlı kadınlara hitap eder. Aynı zamanda ekonomik fiyatları ile dikkat çeken cüzdan modellerinde farklı renklerde ve desenlerde ürünler yer alır.

Değişik fiyat aralıkları ile kullanıcıya sunulan Nine West cüzdanlar arasında gösterişli tasarıma sahip ürünler de öne çıkar. Mor, siyah, kahverengi gibi renklerin bir arada kullanıldığı modeller ve yandan açılan tasarımlara sahip ürünler, diğer modellere oranla daha yüksek fiyatlara sahiptir. Fiyatları ve stilleri değişiklik gösteren cüzdan modellerinin ölçüleri de farklıdır. Uzunluğu, kalınlığı ve boyu farklı ölçülere sahip olan ürünleri detaylıca inceleyerek, uygun ürünü seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nine West Kadın Cüzdan

35 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 35 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000163/60000164/ninewest