Oleg Cassini

Düğün, nişan ve mezuniyet gibi özel günlerde şık ve son trend giyinmek kadınlar için oldukça önem taşıyor. Alınacak elbisenin hem modaya, hem kişisel beğeniye uygun, hem de içinde rahat edilebilecek bir elbise olması gerekiyor. Günümüzde renk renk tasarlanan son modaya uygun birçok abiye modeli bulunuyor. Bu modeller arasında siyahın şıklığı ile dantelin mükemmel uyumunu öne çıkaran ve beyazın zerafeti ile payetin gösterişini gözler önüne seren şık ve trend tasarımlı elbiseler fazlasıyla tercih ediliyor. Aynı zamanda etek boyu olarak uzun, mini ve orta boylar oldukça kullanılıyor. Özel günlerin vazgeçilmezi olan elbise modelleri, oldukça çeşitli olduğundan seçim yapmak da bir o kadar zorlaşıyor. Abiye tarz ve tasarımlarının yanı sıra seçim yaparken rahatlık ve kalite de oldukça önem taşıyor. Kaliteli, güvenilir ve son trend modelleri tercih etmek gece boyu hem rahatlık, hem de şıklığı beraberinde getiriyor. Siz de dünya çapında kendini kanıtlamış uzun yıllardır mükemmelliğin adresi Oleg Cassini ile gecenin yıldızı olabilirsiniz.

Oleg Cassini uzun yıllardır özel davetler, nişanlar, mezuniyetler ve düğünler için abiye, gelinlik ve bu tarz aksesuarlar tasarlıyor ve oldukça tercih edilen bir markalar arasında yerini alıyor. Markanın gelinlikleri arasında kadınların hayallerini süsleyen hem şık, hem de gösterişli tasarımlar ve kaliteli malzemelerden üretilen modeller bulunuyor. Sizin için önemli bir gece olduğu için düğününüzde de kendinizi içinde mutlu, güzel ve rahat hissedeceğiniz gelinlik modelleri seçmeniz oldukça önemli. Aynı zamanda nişan elbisesi de yine içinizde rahat edeceğiniz ve sizi yansıtan tarzlarda tasarlanmış olmalı. Oleg Cassini duvak ve gelinlikten nişanlık ve mezuniyet abiyelerine kadar kadınlar, gençler ve kız çocukları için çeşit çeşit ürünler üretiyor.

Gelinlik Seçimi İçin Tüyolar

Kusursuz ve göze çarpan bir gelinlik modeli, gelin adayları için oldukça önemli. Vücut tipinden düğünün yapılacağı yere kadar birçok etken gelinlik seçimini etkiliyor. Her şeyden önce tarzınızı belirlemeniz öneriliyor. Gelinlikler için düz, prenses ya da balık gibi birçok etek kesim tarzı bulunuyor. Yukarıdan aşağıya doğru genişleyen çan kesim modeller çoğu vücut tipine uyum sağlamasının yanı sıra daha çok kısa ve orta boylu gelin adayları için öneriliyor. Bu kesim aynı zamanda gelinliğe ekstra bir rahatlık katıyor. En popüler kesimlerden biri olan prenses kesim modeller ise a vücut tipi veya kum saati ve dikdörtgen vücut tiplerine sahip kadınlar için oldukça uygun. Fakat elma vücut tipine sahip gelin adayları için de belden korseli prenses kesim modeller bulunuyor. İddialı bir model arayanlar içinse balık kesim fazlasıyla doğru bir seçim olacaktır. Balık kesimler tam ve yarım etek kesimi şeklinde ikiye ayrılıyor. Bu kesim genellikle kum saati vücut tipine sahip kadınlar arasında daha çok tercih ediliyor.  Dikdörtgen vücut tipleri için de düz kesim gelinlik modelleri oldukça uyumlu. Son olarak empire kesim denilen eteği göğüs altından başlayan modeller ise her vücut tipi için uygunken bacak boyunu uzun göstermek isteyen adaylar için özel olarak tavsiye ediliyor.

Kış düğünleri için kapalı ve sıcak bir alanda olacaksa bile uzun kollu modeller tercih edilebilir. Uzun kol modeller arasında dantel kollara sahip gelinlikler oldukça popülerdir. Yaz ayları içinse askılıdan strapleze birçok model kullanım için oldukça uygun. Oleg Cassini, uzun kollu gelinlik ve kısa kollu ya da straplez olarak birçok model tasarlıyor. İstediğiniz tarzı onunla bulabilmeniz oldukça kolay. Gelinlik yaka seçimi de etek kesimi kadar dikkat edilmesi gereken bir konu. Tek omuzlu, kalp yaka, düşük ve kare yaka, hâkim yaka gibi birçok yaka modeli bulunur. Göğüs ölçüsü gibi vücut özellikleri yaka seçimini etkiler. Yine gelin adayının tarzı da göz önünde bulundurulmalıdır. Popüler yaka tipleri arasında v, kayık ve illüzyon yaka modelleri geliyor. Taç, duvak ve ayakkabı seçimi ise tarzın yanı sıra gelinlikle uyumlu olması gerekiyor. Dolgu topuklu modeller her dönem için kullanıma uygunken günümüzde gece rahat etmek isteyen gelinler için yüksek tabanlı gelinlik spor ayakkabı modelleri öneriliyor. Oleg Cassini damatlık ve gelinlik seçimlerinin de uyumlu yapılması oldukça önemli. Örneğin; balık kesim gelinlikler ile şık, dar ve klasik damatlık modelleri iyi bir ahenk yakalayabilir.

Gecenin Yıldızı İçin Oleg Cassini Gelinlik Modelleri

Özel davetler siz ve sevdikleriniz için önemli geceler olduğundan bu gecelerde şık giyinmek gerekiyor. Özellikle gecenin yıldızı sizseniz bu durum daha da önem taşıyor. Nişanınız ya da düğününüz varsa elbise seçmek eğlenceli olabiliyor ancak bazen büyük kafa karışıklıklarına da sebep olabiliyor. Vücut tipinden tarza kadar birçok nokta seçimi etkiliyor. Oleg Cassini ürettiği özel tasarımlı ve yüksek kalite gelinlik çeşitleriyle herkes için tercih edilebilir bir marka olarak seçim yapmayı kolaylaştırıyor. Markanın en çok tercih edilen modelleri arasında A kesim balon kol dantelli modeli yer alıyor. 36 ve 42 gibi birçok bedeni bulunan bu model tercih edenlerden tam puan alıyor. Yine çok popüler diğer bir gelinlik modeli ise ince askılı v yaka tüllü gelinlik. Bel bölümünde şık bir detaylara sahip bu model A kesim olarak üretiliyor. Madonna yakaya sahip modeller de markanın tercih edilen efsane modellerinden. Madonna yakada kayık yakadan daha bol askılar bulunuyor ve omuzlar tamamen açıkta kalıyor. Bu yaka stilinin en büyük avantajı ise omuzları geniş göstermesi. Markanın Madonna yakaya sahip dantel ve tül detaylı kuyruklu modeli oldukça seviliyor. Bunun dışında farklı tarzlarda ve bedenlerde birçok gelinlik modeli mevcut. Markanın büyük beden kategorisi de bulunuyor.

Tesettürlü gelin adayları için de tarz ve kesimlerde gelinlikler üretiliyor. Yine bu gelin adayları da vücut tiplerine ve tarza uygun bir gelinlik seçimi yapabiliyor. Oleg Cassini tesettür gelinlik çeşitleri arasında prenses ve A kesim eteğe sahip modeller fazlasıyla tercih ediliyor. Özel geceleri kraliyet düğünleri gibi olsun isteyen birçok gelin adayı için uzun kol dantelli hâkim modelleri öneriliyor. Gelinliğiyle ışık saçmak isteyenler için ise pırıltılı modeller de bulunuyor. Oleg Cassini saten gelinlik A kesim ve V yaka modelleri ise Klasik sevenler ve şıklığı sadelikte bulanlar için oldukça uygun. Helen gelinlik tipi de yine günümüzde oldukça popüler gelinlikler arasında yer alıyor. Helen tül etekli, derin dekolte ve ince askılı modeller oldukça tercih ediliyor. Yeni moda gelinlikler arasında alışılmadık tarzda olan kısa boy modeller bulunuyor. Bu modeller arasında ise kat kat dantelli ve kayık yakalı gelinlikler tercih ediliyor. Son trendler arasında bohem gelinlik modelleri de oldukça meşhur. Daha sade bir tarza sahip Oleg Cassini bohem gelinlik modelleri arasında özellikle fırfırlı ve salaş tarzlar dikkat çekiyor. Bu gelinliklere farklı renklerde kemer kombinleri de bohem tarz ile oldukça uyumlu oluyor.

Birbirinden Güzel Gelinlik Aksesuarları

Gelin adayları dantelli, tüllü gibi tasarımlarla kayık yaka ya da hâkim yaka, A kesim ve prenses kesim gibi gelinlik modelleri arasından seçim yaktıktan sonra sıra aksesuar seçimine geliyor. Düğünler için vazgeçilmez olan en önemli aksesuarlar arasında duvak ve gelin çiçeği yer alıyor. Duvaklar, genellikle tül olmakla birlikte uzun ve kısa gibi pek çok farklı çeşidi bulunuyor. Duvak seçiminin birçok püf noktası var. Bunlardan en önemlisi gelinlikle uyumu. Dantel detaylı bir gelinlikle uçları dantel bir duvak oldukça uyumlu olabilir. Yüz şekli de duvak seçiminde oldukça önemli. Örneğin; dikdörtgen yüzler için kabarık ve iki yandan hacim verecek modeller öneriliyor. Yine taç kullanmak ya da kullanmamak tarza bağlı ve gelinliğin tasarımına bağlı olarak değişebilir. Yine taç seçimi de oldukça önemli ve duvağı tamamlayan bir ek aksesuar. Prenses modeller için yuvarlak taşlı taç modelleri oldukça ideal. Aynı şekilde Helen tarzı ve tam yuvarlak taç modelleri popülerler arasında. Saç modeli de taçla uyumlu olmalı. Alına takılan Helen tarzları sade topuzlarla uyumluyken örgü modeller için çiçekli tarzlar öneriliyor. Oleg Cassini taç çeşitlerinde oldukça ince düşünülmüş ve gelinliğinize uyacak taçları kolayca bulabilirsiniz. Çiçekli taşlardan inci modellere birçok seçenek mevcut.

Bunun yanında markanın yine uyumlu duvak modelleri de bulunuyor. Markanın dantelli, biyeli, kısa ve pullu gibi birçok duvak çeşidi bulunuyor. Uzun duvak modellerinden en çok dantelli kısa modellerdense desenli olanlar tercih ediliyor. Düğün çiçekleri de yine taçla uyumlu olarak seçilebilir. Mor çiçekli bir taç seçimiyle mor ve beyaz bir çiçek buketi oldukça uyumlu olacaktır. Oleg Cassini gelin tacı modellerinden dantel ve saten kurdeleli ile çiçekli saç aksesuarı da kullanılabilir. Diğer düğün aksesuarları arasında ise ayakkabı ve eldivenlerdir. Markanın dantelli ve puantiyeli gibi eldiven modelleri vardır. Eldivenler, gelinliğe ayrı bir duruş ve şıklık katar. Özellikle vintage modellerle birlikte eldivenler oldukça kullanılmaktadır. Ayakkabılar ise hem şık duracak, hem de gece boyu rahat ettirecek tasarımlarda seçilmelidir. Düğünler için genellikle topuklu modeller tercih edilir. İnce, kalın ve dolgulu gibi birçok topuklu gelin ayakkabısı vardır. Aynı zamanda yüksek tabanlı şık ve rahat modeller de giyilebilir. Oleg Cassini gelin ayakkabısı modelleri arasında hem topuklu, hem de yüksek tabanlılar bulunur. Yüksek tabanda gelinliğe eşlik edecek dantel tasarımlar topukluda ise tüylü ya da kurdeleleri modeller oldukça popülerdir.

Oleg Cassini Abiye ile Özel Davetlere Hazır Olun

Marka gelinlik modellerinin yanı sıra birçok abiye modeli de üretir. Uzundan miniye pek çok çeşidin yanı sıra markanın herkese hitap eden ürün çeşitliliğiyle hamile ve büyük beden abiyeler de bulunur. Abiye seçimi yaparken öncelikle hangi özel gecede giyileceği dikkate alınmalıdır. Oleg Cassini siyah elbise çeşitlerinden halter yaka ya da yırtmaçlı modeller düğünlerde, tek uzun kollu midi model ise davet yemeklerinde tercih edilebilir. Oleg Cassini beyaz elbise modelleri büyük davetlerde ya da nişanlık olarak tercih edilebilir. Aynı zamanda markanın özel nişanlık modelleri de bulunur. Oleg Cassini nişanlık modellerinden yine kısa beyaz ve fırfırlı tasarımlar tercih edilir. Bunların yanı sıra çeşitli nişan ve düğün cemiyetlerinde tercih edilebilecek kırmızı ve lacivert abiye modelleri de bulunur. Renk seçiminde rengin ten ile uyumu dikkate alınabilir. Oleg Cassini lacivert abiye çeşitleri, doğal ve beyaz tenliler ile oldukça uyumludur. Lacivertte sırt dekolteli çapraz yaka model ve payetli düşük kol model en çok tercih edilenler arasındadır. Payet ve lacivertin uyumu oldukça şık bir görünüm yaratır. Sıcak tenler için ise kırmızı renk tercih edilebilir. Kırmızı uzun modeller arasından fiyonk tasarımlı saten abiye popüler olan çeşitlerindendir. 

Kırmızı abiye modelleri arasından hamileler için de oldukça çeşit vardır. Hamilelerde özellikle eteği göğüs altından başlayan modeller oldukça şık ve güzel durmaktadır. Oleg Cassini hamile abiye modeller arasında siyah ve çiçek desenli tasarımlar da popüler elbiseler arasındadır. Oleg Cassini nikâh elbise renkleri ise beyazdır. Midi ve mini boy olmak üzere uzun boylar da tercih edilebilir. Yine bu modeller arasında tek kollu, dantel işlemeli ve halter yakalı gibi pek çok tasarım tercih edilebilir. Siyah, beyaz, kırmızı ve lacivert gibi renklerin yanı sıra pembe, turuncu, mor ve çok renkli olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi vardır. Saten elbise modelleri arasından romantik akşam yemeklerinde giyilebilecek birçok çeşit bulunur. Abiye ayakkabı da yine özel günler için ayrı bir özen ve seçim gerektirir. Oleg Cassini ayakkabı modelleri arasında siyah, gümüş, antrasit ve nude gibi renklerin yanı sıra şeffaf bantlı popüler tasarımlar da vardır. Bunların yanı sıra ayakkabılar dolgu, ince, kısa ve kalın topuklu birçok modelde üretilir. Yine gelinlik altına giyilebilecek yüksek tabanlı spor tarzı ayakkabılar da vardır.

Unutulmaz Mezuniyet Gecesi Oleg Cassini

Ortaokul, lise ve üniversite dönemlerini bitiren öğrenciler hem başarılı bir eğitim hayatı, hem de yeni bir hayatın başlangıcı olarak mezuniyet töreni kutlarlar. Bu törenlerde kıyafet seçimi tıpkı düğünler ya da davetler gibi oldukça önemlidir. Klasik tasarımların yanı sıra renkli ve ışıltılı modeller de seçilebilir. Oleg Cassini kırmızı abiye modelleri arasından v yaka yırtmaçlı uzun model mezuniyetler için oldukça uygundur. Aynı zamanda neon kırmızı straplez tül model de oldukça uygun olabilir. Pembe renk yine mezuniyetler için tercih edilen popüler renkler arasındadır. Markanın toz pembe çapraz yaka yırtmaçlı modeli tercih edilenler arasındadır. Aynı modelin siyah renk seçeneği de mevcuttur. Elbiselerde farklı bir tarz yaratan önü kısa, arkası uzun elbiseler arasında pembe tül model tercih edilebilir. Bu elbise hem uzun, hem de kısa modeli birlikte sunar. Düz renklerin yanı sıra çok renkli ve farklı desenlerde elbiseler de mezuniyet için giyilebilir. Oleg Cassini elbise modelleri arasında çiçek, leopar ve çizgili desenliler seçilebilir. Oleg Cassini mezuniyet geceleri için tek omzu açık uzun kollu ve çiçek desenli model oldukça uygundur. Markanın mavinin farklı tonlarını kullandığı birçok modeli de yine bu geceler için tercih edilebilir.

Oleg Cassini Türkiye ve birçok ülkede güvenilir bir marka olarak sevenleriyle buluşur. Abiye, nişanlık, gelinlik, ayakkabı ve çeşitli aksesuarların yanı sıra kız çocukları için de birçok modeli mevcuttur. Kız çocuk abiye modelleri arasında düğünlerde tercih edilebilecek gelinlik tarzı prenses modeller tercih edilebilir. Aynı şekilde tül etekli, askılı, kısa kollu, pembe ve mavi gibi birçok tasarımda model vardır. Marka ürünlerinde oldukça kaliteli malzemeler kullanmasının yanı sıra uygun bir fiyat aralığı ile herkese hitap eder.  Saç taraklarından gelinliklere siyah elbiselerden topuklu ayakkabılara kadar her ürün kategorisi geniş olduğu gibi her bütçeye uygun modeller bulunur. Oleg Cassini, gelinlik fiyatları için de geniş bir fiyat aralığı sunarak bu mutlu günde tüm gelin adaylarının yüzünü güldürür. Outlet kategoriler de hem abiye, hem de diğer ürünleri tercih edecekler için oldukça avantajlıdır. Oleg Cassini outlet ürünleri arasında elbiselerden ayakkabılara kadar birçok kategoride çeşitli modeller mevcuttur. Abiye, gelinlik, ayakkabı ve aksesuarın kaliteli ve güvenilir markası Oleg Cassini ürünleri en iyi fiyatlarla Hepsiburada farkı sayesinde ayağınıza gelsin!

Oleg Cassini Bedenleri Nelerdir?

Oleg Cassini, kız çocukları ve kadınlar için çeşitli kategorilerde ürünler üretir. Kadınlar için geniş bir beden aralığı bulunur. Hamile ve büyük beden modeller de vardır.

Oleg Cassini Ürünleri Nasıl Temizlenir?

Oleg Cassini ürünleri, kaliteli malzemelerden üretilir ve yıkama talimatları ürünün malzemesine göre değişebilir. Makineye atmadan önce talimatların incelenmesi önerilir.

Oleg Cassini Nerelerde Giyilir?

Oleg Cassini, özel günler giyilebilecek birçok kıyafet modeli sunar. Bu modeller düğün, sünnet ve nişan cemiyetlerinde giyilebileceği gibi mezuniyet, nikâh ya da özel akşam yemeklerinde tercih edilebilir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oleg Cassini

425 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk
  7. Satıcı
  8. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön