Oxelo Paten

Oxelo paten modelleri, çocukların kullanımına uygun ve eğlenceli zaman geçirmesini sağlayan spor ve hobi aletleri olarak geçmektedir. Hem denge ve koordinasyon, hem de kaliteli zaman geçirmeye yardımcı olan Oxelo kaykay ve daha fazlası bu kategori içerisinde bulunabilmektedir. Alınacak olan ürünün hem çocuğun yaşına, hem de bedensel özelliklerin uygun olmasına dikkat edilerek en verimli sonucun alınabileceği model bulunabilmektedir. Kaykay ve paten dışında, Oxelo scooter modelleri de bu kategori içerisinde yer almaktadır. Çocuk hangi aktiviteyi yapmaktan daha çok keyif alıyor ise ona uygun olan ürün tek bir kategori içerisinden temin edilebilmektedir. Bu anlamda kişilere ulaşım kolaylığı da sağlamaktadır.

Aynı kategori içerisinde çocukların bu sporları gerçekleştirirken kullanması gerekli olan diğer ürünlere de ulaşmak mümkündür. Kask, eldiven, dizlik ve daha fazlası olarak sıralanabilecek olan bu ürünler de güvenlik açısından oldukça önemli ve temin edilmesi gerekli ürünlerin başında gelmektedir. Paten kayarken ya da kaykay kayarken alınacak olan keyif, çocuğun kendini bu gibi ürünlerin üzerinde ne kadar güvende hissettiği ile de yakından ilgilidir. Bu nedenle, kaykay ve patenin ya da scooterın seçimine dikkat edilmesi gerektiği kadar diğer araç ve gereçleri alırken de dikkat edilmesi gerekmektedir.

Oxelo Paten Çeşitleri ve Fiyatları

Oxelo markası içerisinde birden fazla ürün için farklı modeller yer almaktadır. Bunların en başında da paten, kaykay ve çocuk scooter modeleri gelmektedir. Her model için birden çok seçenek yer alır. Bu ürünlerin tasarımlarından, yapıldıkları materyale kadar birçok farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu nedenle fiyat açısından da farklılıkların oluşması olağandır. Oxelo paten fiyatları seçilecek olan paten modeline bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu durum, patenin hangi materyalden üretildiğine bağlı olabildiği gibi, diğer birçok tasarım özelliğine bağlı olarak da değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin; paten kategorisi içerisinde tek frenli olan paten modeli ve freeride paten yer almaktadır. Bu iki modelde farklı özellikler yer aldığı için bu iki ürünün fiyatlandırmasında da farklılıklar meydana gelmektedir.

Oxelo kask modelleri için de aynı durum söz konusu olmaktadır. Alınabilecek farklı tasarıma ve özelliklere sahip olan kask modelleri bu kategori altında yer almaktadır. Hangi modelin seçileceği kişinin kendi isteğine ve alınacak olan kişiye olan uyumluluğuna bağlı olmaktadır. Fiyat konusunda da kasklar kendi arasında farklı ücretlendirmelere tabii tutulmaktadır. Kaykaylar ve daha fazlası için de fiyatlandırma, tasarım ve üretilen materyal gibi kıstaslara bağlı olmaktadır. Kaykay kategorisi içerisinde yer alan Oxelo 2 tekerlekli kaykay ve diğer kaykay modellerinde ücret açısından farklılaşma görülmesi olağan olmaktadır.

Çocuklar İçin Eğlenceli Aktiviteler Sağlayan Ürünler

Kategori içerisinde yer alan tüm ürünler, çocukların hem fiziksel, hem de zihinsel gelişimleri için oldukça fazla faydası bulunan ürünlerin başında gelmektedir. Paten, kaykay ve scooter temelinde oluşan bu ürünler, çocukların daha dengeli bir şekilde yürüyebilmeleri ve bunun beraberinde de, çocuğa sosyalleşmek için bir fırsat tanımalarıyla oldukça faydalı olmaktadırlar. Birçok yönden faydalı olan bu ürünler, kullanım açısından da oldukça keyifli olmasının yanı sıra birçok farklı koruma ekibinin kullanılmasını da gerektirmektedir.

Oxelo koruma seti bu gereçlerin tek bir ambalaj içerisinde temin edilebilmesine yardımcı olmaktadır. Bu set sayesinde ürünlerin tek tek alınması, ihtiyacı ortadan kalkacak ve bir paket halinde kullanıcıların hizmetine sunulmuş olacaktır. Sadece kaykay, scooter ve paten için değil aynı zamanda bisiklet için de kullanımı mümkün olan bu set içerisinde dizlik, dirseklik ve bileklik bulundurmaktadır. Çocukların kullanımına uygun olan koruma setlerinin yanı sıra yetişkinlerin de kullanımına uygun olan setler site üzerinden temin edilebilir durumdadır. Oxelo agresif paten ve diğer paten çeşitleri ile bu hobi gerçekleştirilirken de rahatlıkla bu set içerisindeki korumalıklardan yararlanmak mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra Oxelo yetişkin paten ve diğer ürünler için de kullanımı uygun olan koruma setleri olmaktadır.

Farklı Kategorileri İle Yetişkin ve Çocuklar İçin Tasarlanmış Oxelo Ürünleri

Oxelo ürünleri hem yetişkinler, hem de çocuklar için uygun seçenekleri bünyesinde barındıran bir marka olarak göze çarpmaktadır. Bu ürünler, scooter, kaykay, paten gibi alternatiflerde kendini göstermektedir. Çocuklar için ve yetişkinler için ayrı patenlerin yer alması hem aranılan ürünün daha çabuk bulunabilmesine yardımcı olmaktadır, hem de çocukların ve yetişkinlerin farklı beklentilerini daha spesifik bir şekilde karşılayabilmektedir. Aynı durum, Oxelo elektrikli scooter modelleri için de geçerli olmaktadır. Yetişkinler için ve çocuklar için olmak üzere iki ayrı kategori içerisinde değerlendirme yapmak ve seçimde bulunmak mümkün olmaktadır.

Çocuklar için tasarlanmış olan scooter, Oxelo başlangıç pateni ve Oxelo bisiklet modellerinde yetişkin modellerinde yer almayan dikkat çekici tasarımlar yer almaktadır. Bu durum çocukların spor ile kendilerini ifade edebilmelerine de yardımcı olmaktadır. Özellikle ışık ve buna benzer eklenmiş olan tasarım farklılıkları çocukların bu hobi aletleri ile daha çok ilgilenmesine de yardımcı olmaktadır. Tasarımda hem çocukların ilgisini çekebilmek, hem de onların ergonomik bir şekilde sürüş keyfi yapabilmesi için birçok farklı durum göz önünde bulundurulmuştur. Bu nedenle, seçim yaparken boy gibi durumların göz önüne alındığı farklı seçenekler markanın bünyesinde yer almaktadır.

Paten, Kaykay Gibi Aktivitelerin Uygulanışında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından icra edilebilen paten, kaykay, scooter ve bisiklet sürmek gibi aktiviteler eğlenceli ve sağlığa faydalı olmasının yanı sıra, özellikle çocuklar için riskli durumları bünyesinde barındırabilmektedir. Genellikle yaralanma gibi risklerin bulunduğu bu aktivitelerde kişinin kendini korumasına yarayan ekipmanları tam ve doğru şekilde kullanıyor olması oldukça önem arz etmektedir. Oxelo bisiklet kaskı bu ekipmanların en başında gelen ürünlerden biri olmaktadır. Kask sadece bisiklet sürerken değil bahsedilen diğer scooter kullanımı ya da kaykay, paten ile kayarken de kullanılması gereken önemli bir ekipman olmaktadır.

Olası düşme ve kayma durumlarında kafatasının herhangi bir şekilde hasar almasının önlenmesi ancak bu şekilde sağlanabilmektedir. Oxelo buz pateni aktivitesinin gerçekleştirildiği sırada da aynı şekilde gerekli ekipmanların temin edilmiş olması önemli olmaktadır. Ancak bu şekilde olası kazalardan sıfır hasar alarak ya da alınacak olan hasarı en aza indirgeyeyerek aktivite gerçekleştirilebilir. Hem güvenli, hem de eğlenceli bir sürüş keyfi için ekipmanların tam olması önem taşımaktadır.

Paten ve Kaykay Nasıl Sürülür?

Paten ve kaykayın her ikisi için farklı sürüş teknikleri bulunmaktadır. Paten, ayağa giyilerek bir ayakkabı formunu almak ile birlikte kaykayda bu durum daha farklı olmaktadır. Kaykay için uygun ayakkabılar temin edilebilir.

Koruma İçin Hangi Gereçler Temin Edilmelidir?

Kaykay, scooter ve paten gibi hobiler icra edilirken olası risklerden korunabilmek adına bazı gereçler temin edilmelidir. Bunların başında, dizlik, kask, eldiven ve buna benzer diğer gereçler örnek verilebilir.

Kaykay ve Scooter Fiyatları Nelerdir?

Kategori altında yer alan kaykay, scooter ve patenler birbirinden farklı özelliklere sahip olmakla birlikte farklı fiyatlandırmalara tabii tutulmuştur. Bu durumda, alınacak olan paten, scooter ve kaykayın özellikleri belirleyici konumdadır.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oxelo

52 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Beden A-Z
  5. Renk
  6. Satıcı A-Z
  7. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön