Penti Külot

Penti, iç çamaşırı üretiminde dünya markası olması ile birlikte ürün çeşidi oldukça geniştir. Markanın ürünleri ise, sutyen, külot, çorap, fantezi giyim, gecelik, pijama takımı ve sabahlık çeşitleridir. Penti külot modelleri birçok çeşitte üretilmekte olup, her bedene göre tasarlanmıştır. Farklı malzeme kullanımı ve kalite standardı yüksek olan malzemeler yardımı ile istenilen üretime hakimdir. İç giyimde en önemli detaylardan biri de kumaş seçeneği ve içerik malzemelerinin kullanım açısından herhangi bir sağlık sorunu teşkil etmemesidir. Penti iç çamaşır modelleri arasında en yaygın talep edilen külot çeşitlerinde üretim malzemesi, pamuklu dokuma, elastan ve penye şeklinde devam eden yumuşak dokulu kumaşlardır. 

Vücudun daha iyi nefes almasını sağlayan bir ürün kullanımı söz konusudur. Aynı zamanda iç çamaşırlarda tercih edilen kumaş türleri ise, pamuklu, süprem, ribana, kaşkorse, likra ve modal çeşidi ile üretilir. Geniş bir ürün yelpazesi ile hazırlanan iç giyim modelleri, farklı tarzların öne çıkmasını sağlar. Penti iç giyimde herkese hitap eden özel bir markadır. Bu sebeple de erkek, kadın ve çocuk olmak üzere geniş çapta hizmet alanına sahiptir. Birçok ürün yapısı ile kaliteyi en iyi seviyeye taşıyan marka, aynı zamanda farklı kesimleri ile de istenilen modellere sahiptir. Kumaşlar özellik olarak son derece önemlidir. İç giyim tenle temas etmesi bakımından sağlıkla yakından ilgilidir. Bu nedenle, üretimlerde pamuk gibi doğal liflerden üretilen iplikler kullanılır. Bu sebeple de yüksek ter emici özelliği sayesinde tercih edilmektedir. Ürünlerin çoğu %100 pamuktan üretilmiştir. Bu sebeple de sağlıklı ve doğal bir içeriğe sahiptir.

 İç çamaşırı için kullanılan malzeme yapısında cilde nefes aldıran kumaş çeşidi tercih edilmiştir. Kumaşın esneme oranı ise oldukça düşüktür. Bu sayede ürün vücudu kavrama özelliği gösterir. Slip Külot, cilt dostu pamuklu kumaşıyla gün boyu huzurlu ve mutlu olmanıza imkan tanır. Tercih edilen külot modelleri arasında 3’lü seçeneklerde mevcuttur. Dot Print 3'lü slip külot, farklı renklerdeki üç modeli bir araya getirir. Krem renkli slip külot, minik puantiye desenleriyle bezenirken siyah ve gri modeller, iri puantiyelerle süslenmektedir. Dot Print 3'lü Slip külot modeli, her cilt yapısına uyum sağlayan yumuşak pamuklu dokusu ve kalçayı tamamen örten slip kesimiyle daima rahatlık sunmaktadır. Elastik bel ve bacak kenarları sayesinde hareketlerinizi özgürleştirerek günün her anınızda konforla eşlik eder. 

Penti Külot Çeşitleri

Penti, külot çeşitleri ile konforu en üst düzeye çıkaran modellerini sunmaktadır. Rahat kesim ve dikişsiz modelleri ile tercih aralığı oldukça geniş ürünler hazırlar. Birbirinden farklı kesim ve renklerde üretilen modellerin her birinde farklı kumaş yapısı ve dokuma hakimdir. Penti külot çeşitlerinde ise, Hipster külot modelleri, Boxer külot modelleri, String külot modelleri, Brazilian külot modelleri, slip külot modelleri, dantel külot modelleri, pamuklu saten modeller ve Ma ViePrivee koleksiyonu olarak birçok çeşide sahiptir. Bazı ürün yapısı ile korse işlevi gören toparlayıcı ürün içeriği oluşturulur. Toparlayıcı bir ürün özelliğinde olan külot modeli aynı zamanda vücuda şekil vererek de fonksiyonlu bir kullanım sunar. 

Rahat bir giyim imkanı tanıyan markanın külot çeşitleri, kesim ve dikiş yerleri ile sağlığa zarar vermeyen bir yapıya sahiptir. Dikiş izi belli olmayan ürünlerde konforu en üst seviyeye çıkarır. Hafif ürünler olması ile kumaş ağırlığı söz konusu değildir. Birçok ürün çeşidi olan Penti külot modelleri arasında dikişsiz ürünler olduğu gibi, fantezi iç çamaşır çeşitleri de mevcuttur. Tercih edilen modeller arasında en yaygın kullanımı ile hem konforlu hem de şık bir stile kavuşmak için Cotton Basic Slip Külot çeşidi de en şık ürünler arasında yerini alır. Rahat bir kesim ile kıyafetlerin içerisinde yokmuşçasına bir his veren külot çeşitleri birçok modeli ve renkli yapısı ile tercih edilir. Slip çeşidi ile kalçayı saran yapısı sayesinde kıyafetlerde dikiş izi çıkmaz. Slip modellerin iki yanında yer alan çapraz formdaki şeritleriyle stilinize çok şık bir dokunuş yaparken sınırlarını süsleyen dikiş detaylarıyla tarzını zirveye taşır. Tercih edilen diğer modellerde de bel çevresindeki ince su taşı şeridi ve ön kısmında bulunan kurdele detayı tasarıma hareket katar. 

Delight Point Brazilian Külot, kaliteli kumaşının yumuşaklığı ve esnekliği ile kullanımda kolaylık sunar. Talebe göre Penti külot seti ile de avantajlı paket tercihi yapılabilir. Her detayı ile farklı desenlerin hakim olduğu ürünlerde en çok tercih edilen modeller ise her zaman slip külot çeşitleridir. Rahat giyim imkanı sunduğu kadar her birinde beden seçenekleri de mevcuttur. İsteyenler için büyük beden üretimde sağlanmaktadır. 

Penti İç Giyim Ürünleri 

Penti giyim seçenekleri arasında en çok tercih edilen çamaşır modelleri arasında farklı ürün yapıları hakimdir. Her modeli ile kullanım yapısı ve kalitesini ön plana çıkaran ürünler ise, külot modelleri, çoraplar, Bralet, sutyen, jartier, Babydoll, atlet, korse, kombinezon ve tüm iç giyim ürünlerine sahiptir. Üretim içerisinde mevcut olan kalite standardı üst sırada tutulmuştur. Her zaman giyimde fark yaratan modelleri ile Penti, ürünlerinde mevcut olan dikişsiz yapısı ve iz bırakmayan bir giyim imkanı tanıması oldukça önemlidir. Markaya ait olan ürün model yapısında birçok çeşit gözlenmiştir. Fark edilir bir kaliteye hakim olan külot modelleri, sutyen, jüpon, korse, jartiyer, boxer slip ve atlet olarak çeşit arz eder. 

Penti giyim ürünlerinde önemli olan kumaş dokusu ile konforu en iyi şekilde sağlamaktır. Dikiş izi olmayan ürünlerin tercihi ile de iz yapmadan kullanım imkanı sunar. Markanın her üretiminde mevcut olan içerik kalitesi dayanıklı ürün yapısı ile kendini kanıtlar. İç giyim ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken birçok detay mevcuttur. Külot tercihlerinde kullanılan kumaş sağlık açısından oldukça önemlidir. Dar ve naylon kumaşlı iç çamaşırları özel bölge sağlığı ve temizliğini olumsuz yönde etkileyen önemli bir unsurdur. Dar külot hem rahat hissettirmemesi açısından hem de iz yapması sebebiyle tercih edilmez. Cildi tahriş edebilir. Bunun yanı sıra bol külotlarda katlanarak hoş olmayan görünümlere sebep olur. 

Sentetik polyester olarak hava geçirgenliği olmaması sağlıklı değildir. Özel bölgede oluşabilecek bakteri yoğunluğu pişik ve buna bağlı cilt hastalıkları ve mantara sebep olabilir. Bu noktada penti nefes aldıran pamuklu kumaşlarla üretim yaparak aynı zamanda sağlık bakımından da katkı sağlamaktadır. Bu duruma bağlı üretiminde steril ve sağlık açısından istenilen ürün yapısına sahip olan Penti, beklentileri karşılayan bir ürün özelliğine sahiptir. 

Penti Toparlayıcı Külot 

Kalça bölgesinde toparlanma sağlayan bir iç çamaşır modeli olan Penti toparlayıcı külot modelleri, vücudu saran yapısı ve esneyen kumaş özelliği ile kolay bir kullanım sağlar. Yüksek bel yapısı ve sıkı-elastik kumaşı sayesinde giyildiği anda vücuda daha ince bir görünüm kazandıran özellikte hazırlanmıştır. Bu özelliği sayesinde söz konusu modeller, bölgesel kilolarından şikayetçi kadınlar tarafından günlük kullanım veya abiye elbise altına giymek için tercih edilir. Göbek deliği hizasında biten yüksek bel toparlayıcı külotlar, yağlanmaya daha fazla eğilimli olan alt karın ve üst basen bölgesini başarılı bir şekilde toparlar. Bu modeller, aynı zamanda bel kıvrımını da oldukça feminen bir şekilde belirginleştirmesi açısından önemlidir. Normal bel toparlayıcı külot çeşitleri ise bel kısmında ki lastik bölümünden itibaren, alt karın bölgesindeki en çıkıntılı alanı çevreleyerek anında fit bir görünüm sağlar. Belirtilen ürünler arasında gelen toparlayıcı külotlar, boy sebebi ile pantolonlarla rahatça kombinleme imkanı sunar. Toparlayıcı yapısı sayesinde sıkılaştırma işlevi gören ürün aynı zamanda korse yapısına sahip olduğu için de vücutta toparlama işlevi sağlar. 

Penti Korse Çeşitleri

Her zaman bel, basen ve bacak bölgesinin toparlanarak kilo kontrolü sağlanması gereken önemli bir üründür. Bu sebeple de öncelikle fazlalık olan bölgenin şekil alması ve kilo kaybı sağlanarak şekillenmesi için belirli bir süre kullanımı gereklidir. Birçok ürün yapısına sahip olan Penti, kore çeşitleri ile de kullanımda kolaylık tanımaktadır. Ürünlerde yüksek bel ve esnek yapı hakimken aynı zamanda sıkı bir kumaşa da sahiptir. Bacaklara kadar uzanan yüksek belli şort kesimiyle öne çıkar.

 Kalça ve karın bölgesini toparlayıp bel ve bacakların incelerek, vücudun istediğiniz gibi şekillenmesi sağlanır. Özel dikişli tasarımıyla kıyafetlerin altından iz yapmayan bir üretim hakimdir. İsteyenlerin şort, isteyenlerinde slip şeklinde ürün tercihi olmaktadır. Yapılan ürünlerde şık duran şekiller oluşturmakla beraber delikli kumaşı hem teninize nefes aldırır hem de stilinizde etkileyici bir hava estirir. Ürün yapısına uygun olarak tasarlanmış olan sutyen tasarımları da mevcuttur.

 Her zaman üretimde konfor ön planda tutulmuştur. Hafif ve yumuşak dokusuyla, dolgusuz Sutyen’i birlikte giyerek kullanışlı bir kombin oluşturma imkanınız mevcuttur. Penti külot korse yapılması ile ürünün fonksiyonel özelliğini en iyi şekilde ortaya koymaktadır. Teknolojik emici katmanlara sahiptir. Bu sayede her katmanın suyu emmesi ile vücuda gelmeden suyu kumaş içerisinde hapseder. Böylelikle kuruma eğilimi kısa sürede gerçekleşerek konforlu bir ürün yapısında kullanılmaya devam eder. 

Penti Regl Külot

Kadınların kurtarıcısı olan regl külotları, geniş ürün yelpazesine sahip olan Penti sayesinde tercih edilmektedir. Penti regl külot çeşidi her zaman kurtarıcı bir rol üstlenmesini sağlayarak Regl destek külotta günlük ped kullanımının yerine geçmektedir. Bu sayede doğal yosun ve elyaf içeren yapısı sayesinde koku oluşumunu engelleyen bir içerik özelliğine sahiptir. Dikişsiz olması özellikle kumaş pantolonlarda son derece ideal bir durumdur. Ayrıca özel yapıştırma tekniği sayesinde sızıntı yapmayan bir üründür.

 Her zaman kolaylıkla tercih edilen ürünler arasında gelen regl külot markası Penti, floral motiflerin eşlik ettiği transparan kumaşıyla her zamankinden çok daha çekici gösterir. Kaplarının hemen altında yer alan oval formdaki pencere detayı ve sırt kısmındaki derin dekoltesi teninin ışıltısına gizemli bir dokunuş yapar. Satın Eyelesh Bodysuit'in kap sınırlarından taşan minik püskülleri göz kamaştıran bir etki yaratır. Bu sayede kolay bir kullanım imkanı tanıyarak, talepleri en iyi şekilde üretimi ile karşılar. 

Penti Pop Up Külot

Penti, kadınların en çok tercih ettiği pop up slip modelleri ile beğeni almaktadır. Üretiminde mevcut olan kumaş çeşidi ve üretim modeli ile kalçalara şekil veren bir yapıya sahiptir. Penti pop up külot modelleri sayesinde kalçalarda belirgin derecede şekillenme oluşmaktadır. Hava alan gözenekleri sayesinde ciltte tahriş etkisi yaratmayan bir ürün içeriğine sahiptir. Kalçalarınıza daha dolgun ve kıvrımlı bir görünüm sağlayarak, tercih ettiğiniz şekilde görünüm kazandırır. Yumuşak dolgusu ile doğal bir görünüm sunan ürünü arzu ettiğiniz tüm kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanma imkanı tanır. Pop up özelliği sayesinde kalçalarınıza daha dik bir form kazandıran slip modeli, tüm çekiciliğini gözler önüne seren yapıda üretilmiştir. Sınırlarını çevreleyen şeritleri, özgürce hareket etmeni desteklerken aynı zamanda stiline estetik bir dokunuş yapan önemli bir markadır.

 Her zaman kadınların beğenisini alan dantelli ürünler arasında Penti geniş kapsamda üretim sağlamaktadır. Bu sebeple de model seçeneği oldukça fazla olan ürün yapısında dantel detayı ile birçok kişi tarafından beğeni alır. Esnek ve kaliteli kumaşıyla kalçada şekillenmeyi kolaylaştırır. Penti dolgulu külot seçeneği ise kalçada istenilen dolgunluğun sağlanması amacı ile görünümde fark yaratan bir üründür. İçerik yapısı ile kalçanın dolgun görünümünü sağlar. Kalçayı mükemmel bir uyumla sararak hatlarınızda etkileyici güzelliğini vurgulamayı amaçlamıştır. 

Yumuşacık dokusuyla tenine ipeksi dokunuşlar yapan Satin Eyelesh Bodysuit, ayarlanabilir askıları sayesinde vücut formuna uygun yapısıyla her zaman tercih edilir. Sıra dışı bir tasarım ile iç giyim alışkanlıklarınızı değiştirmeyi sağlar. Her detayıyla kendine hayran bıraktıracak olan Full Lace Triangle Bralet, balensiz yapısı sayesinde dekoltenin doğal güzel olduğunu ortaya çıkarır. Göğüslerini narince saran üçgen formdaki göz alıcı tasarımını, göğüslerinin altından geçerek bedenini kavrayan şık bir şeritle tamamlar. Büyülü güzellikteki transparan dantel dokusu ve dikkat çeken geometrik motifleriyle iç giyim stilinde modern rüzgarlar estirmektedir.

Penti Külot Fiyatları

Penti külot fiyatları her üründe ayrı ayrı kategoride yer alan modelleri kapsar. Bu sebeple de öncelikle üründe kullanılan içerik yapısı her zaman en çok dikkat edilen detaydır. Penti külot fiyatları her zaman uygun maliyetlerde satışa sunulmuştur. Her üründe farklı bir fiyatlandırma söz konusudur. Uygun maliyeti satış hacmi ile geniş kapsamda ele alınmaktadır. Bu şekilde Penti ürünleri kalite standardında en üst seviyede yer alır. Bu durumun en önemli sebebi ise dayanıklı ürün yapısı ile uzun süre kullanımda deformasyona uğramayan bir ürün özelliği taşır. 

Tercih edilen ürünler arasında V Shape Brazilian, Penti külot dantelli tasarımını floral desenler ile zenginleştirerek iddialı bir tarzın anahtarını sunar. Çiçek motifleriyle süslenen transparan kumaşıyla kusursuz bir ürün ortaya koymaktadır. Brazilian kesimiyle vücudu saran yapıya hakimdir. Penti dantelli külot çeşitleri içerisinde en çok kullanılan ürünlerden biri de külot çeşitlerine uygun bralet ürünlerdir. Vücudu en iyi şekilde saran kumaşı sayesinde tercihe uygun bir ürün yapısında olması en çok dikkat edilen özellikler arasındadır. 

İç çamaşırı modellerinde yer alan külot modelleri arasında Penti korseli külot tasarımı kendinden desenli üretimi ile iddialı bir duruş vadediyor. Kusursuz dantel işlemeleriyle bedenini sararak şık bir duruş yakalar. Invisible Lace Hipster Külot modelinde ise, ön yüzünün bel bölgesini ve arka yüzünün bacak kenarlarını süsleyen pointel motifleriyle muhteşem bir güzelliğe ulaşır. Hipster kesimiyle kala kısmını kavrayarak hatların tamamen ortaya çıkmasına yardımcı olur. Invisible Lace Hipster Külot, geri dönüşümle üretilen yumuşak kumaşıyla bedeni saran yapısı sayesinde gün boyu konforu hissettirir.

Penti üretiminde iç çamaşırları hangi malzemeden imal ediliyor?

Penti iç çamaşırları süprem, ribana, kaşkorse, likra, modal ve pamuklu kumaş yapısı ile üretilmektedir. 

Penti külot çeşitlerinde antialerjen malzeme kullanılıyor mu?

Ürünlerde cilde zarar veren bir malzeme bulunmamaktadır. Bu sebeple de antiaerjen ürün özelliğindedir. 

Penti iç çamaşırı alırken nelere dikkat edilmeli?

İç çamaşırı alırken öncelikle kumaş çeşidine dikkat edilmelidir. Alerjik bir reaksiyon göstermemesi için kalite standardı yüksek ve kanıtlanmış bir ürün olması önemlidir. 

.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Penti Kadın Külot Modelleri

477 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 477 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000679/penti