Pierre Cardin Bayan Cüzdanlar

Kadınlar için aksesuarın önemi kesinlikle tartışılmaz. Aksesuar, kadınları ayrıcalıklı kılan bir enstrüman. Cüzdan da kadınların en çok değer verdiği, vazgeçilmez aksesuarlardan biri. Çünkü kadın cüzdanında, sadece kağıt ve bozuk para, kredi kartı ve kimlik taşımıyor; cüzdanın kendisi hakkında pek çok bilgi taşıdığını da biliyor. Kadınlar için cüzdan sahibinin kişiliğini ortaya koyan, beğenisini gösteren, hayat tarzını vurgulayan bir unsur ve kadının imajını belirleyici bir özelliğe sahip. Aynı zamanda cüzdan kadının günlük hayatının da önemli bir parçası ve sık kullanıldığı için de sağlam, dayanıklı ve işlevsel olmalı. Bu nedenle, cüzdan seçimi kadınlar için çok önemli. Kadınların tercihi; seçimiyle tarzlarını ortaya koyacak, özel, tasarımıyla dikkat çeken cüzdanlar. Ama cüzdan seçerken kişisel beğeninin yanı sıra cüzdanın kalitesine ve kullanım için özelliklerine de dikkat etmek sonradan pişman olmamak için oldukça önemli.

Pierre Cardin Bayan Cüzdanlar

Pierre Cardin dünyada ve ülkemizde kendini ispat etmiş, her ürünü tercih edilen, ünlü bir marka. 1950 yılında Fransa’da Mösyö Pierre Cardin tarafından temelleri atılan marka, ilkleri ve sıra dışı tasarımları ile dünya modasına yön veren, tartışmasız tüm zamanların en büyük moda imparatorluklarından biri. Kendine özgü tasarımlarıyla fark edilmeyi seven ve canlı renkleri sevenlerin markası.

Pierre Cardin Bayan Cüzdan Modelleri

Marka; değerini ortaya koyan, birinci sınıf malzeme ile üretilmiş, kaliteli, detaylarına özen gösterilmiş cüzdanlar üretiyor. Göz alıcı, şık, ergonomik, bir o kadar da kullanışlı olmalarına önem veriyor. Cüzdanlarını, kadınların hem çantalarına hem de kıyafetlerine kombin edebilmeleri için tasarlıyor. Fermuarlı cüzdanlar kadınlara özellikle kullanım kolaylığı sağlıyor. Açık mı kaldı, içinden bir şey mi düşecek korkusu olmadan gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Cüzdanlar içlerindeki fermuarlı ve fermuarsız bölmeler ve kart cepleri sayesinde taşımak istediğiniz her şeyi içine rahatlıkla koymanıza imkan veriyor. Cüzdanların içinin de dışı kadar şık olması artı bir değer. Dış malzemesi ile iç malzemesi aynı olan ve aynı zamanda içi kumaş ile desteklenmiş cüzdanlar daha albenili. Dikdörtgen cüzdanlar ise kadınların en çok tercih ettiği türlerden. Hem taşıması hem kullanması çok kolay. Kağıt paraları katlamadan koymanızı sağlıyor, kartlarınıza bol yer imkanı sunuyor. Üstelik, ister günlük, ister özel günlerde, ister sportif kullanım için oldukça uygunlar.

Pierre Cardin Bayan Cüzdan Fiyatları

Cüzdanlar çok farklı fiyatlara sahip. Yapımında kullanılan malzeme, tasarımı ve boyutu cüzdanın fiyatını etkileyen unsurlardan bazıları.

Cüzdanların çantanız olmadan el cüzdanı olarak da kullanabileceğiniz türleri var. Bu tarz cüzdanlar oldukça avantajlı. Evden yakın bir yere giderken ya da işte, öğle yemeğine çıkarken ya da bir kokteyle giderken hemen elinize alıp gitme şansı veriyorlar. Ayrıca cüzdanların yaz, kış mevsimsiz tasarım ve modası geçmeyecek modelli olanları var ve bunlar da kadınlara beğendiği cüzdanı yıllarca kullanabilme imkanı sağlıyor.

Cüzdanlar kadınlar için bir prestij nedeni. Bunu bilen markalar da oldukça fazla ve farklı seçenek sunuyorlar. Renginden desenine boyutundan malzemesine cüzdanda pek çok alternatif var. Bu alternatifler arasında doğru cüzdanı seçmek pek de kolay değil. Cüzdan alırken önce boyutu, rengi ve deseni ile ilgili karar vermek, hangi amaçla kullanılacağını düşünmek, ardından kullanılan malzemeye dikkat etmek seçimi etkileyecek unsurlar.

Cüzdan, ayrıca doğum günlerinde içine koyacağınız özel bir notla arkadaşlarınıza, sevdiklerinize vermek için ise güzel, şık ve anlamlı bir hediye. Hediye ettiğiniz kişiye değer verdiğinizi, sevdiğinizi gösterecek, onu mutlu edecek, çok özel bir sürpriz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pierre Cardin Kadın Cüzdan

6 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000163/60000164/pierrecardin