Bikini, kadınlar için özel tasarlanan iki parçalı plaj giyim türüdür. Mayo türlerinin hepsinde olduğu gibi bikinide de suya karşı dayanıklı kumaşlar kullanılır. Pierre Cardin bikini modelleri de bu standartlar ile üretilir. Çeşitli tasarımları bulunan Pierre Cardin bikini takımı modelleri, yaz aylarında suda ya da plajda konfor sağlamak için özenle üretilir. Pierre Cardin mayo bikini modelleri pek çok kişi tarafından yoğun talep görür.

Pierre Cardin’in Göz Dolduran Bikini Modelleri

Pierre Cardin markası, istek ve tercihlere göre farklı modellerde bikiniler tasarlar. Pierre Cardin kadın bikini çeşitlerine bakıldığında her kadının kendine göre bir tasarım bulabileceği görülür. Örneğin, şortlu ürünleri tercih edenler için Pierre Cardin şortlu bikini modeli vardır. Yüzücüler için de konfor sağlayan Pierre Cardin yüzücü bikini modelleri tasarlanır. Konforu şortlu modellerde elde etmek isteyen kişiler Pierre Cardin şortlu yüzücü bikini modellerine bakabilirler. Pierre Cardin üçgen bikini tasarımları da sevilen modeller arasında yer alır. Plajda da şık olmak isteyenler Pierre Cardin fırfırlı bikini modelleri ile istedikleri görüntüye ulaşabilirler. Pierre Cardin bikini modellerinin çeşitli renkleri de mevcuttur. Pierre Cardin beyaz bikini en çok tercih edilen renklerden biridir. Pierre Cardin siyah bikini ise koyu renk sevenlerin tercihidir. Sevilen bir başka renk ise Pierre Cardin kırmızı bikini seçeneklerinde kendini gösterir.

Pierre Cardin Bikini Çeşitleri

Pierre Cardin bikinilerinde farklı modeller bulunur. Bölgesel kilo sorunu olan kişiler için Pierre Cardin toparlayıcı bikini çeşidi üretilir. Aynı zamanda hem toparlayıcı hem de balenli olan Pierre Cardin balenli toparlayıcı bikini türleri de vücut şekline göre tercih edilebilir. Pierre Cardin bikini takımları farklı vücut tipleri göz önünde bulundurularak tasarlanır. Takım dışında tek parça ürün ihtiyacı olan kişiler Pierre Cardin bikini altı modellerine bakabilirler. Aynı şekilde Pierre Cardin bikini üstü modelleri de farklı renk ve desenleri ile kullanıcılara sunulur. Marka, farklı beden ölçülerine sahip kişileri düşünerek özel tasarımlar da yapar. Bu ürünler arasında Pierre Cardin büyük beden bikini modelleri gösterilebilir. Sevdiğiniz bikini modellerini Pierre Cardin plaj elbiseleri ile de tamamlayabilirsiniz.

Pierre Cardin Bikini Fiyatları

Bikini fiyatları; ürünün kalitesine, tasarımına ve markasına göre belirlenir. Pierre Cardin bikini fiyatları da modelden modele, tasarımdan tasarıma çeşitlilik gösterir. Farklı renklerde ve modellerde Pierre Cardin bikini modelleri vardır. Dilerseniz bu modellerden takım halinde alabilir, dilerseniz de alt ve üst olarak ayrı ayrı tercih edebilirsiniz. Takım ya da tek parça halindeki ürünlerde de fiyat farkları gözlemlenir. Pierre Cardin kadın bikinileri her bütçeye uygun fiyat aralığına sahiptir. Siz de kendi ihtiyacınız ve bütçenize en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Pierre Cardin bikinilerini en uygun fiyata almak için indirimleri takip etmeniz yeterlidir. Pierre Cardin bikini modellerine Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

Pierre Cardin Bikinilerinde Nasıl Bir Kumaş Kullanılır?

Pierre Cardin bikini modelleri suya dayanıklı kumaşlar kullanılarak üretilir. Bu kumaşlar çeşitli renklerde tasarlanır. Üretimde kullanılan malzemelerin kalitesi, ürünlerin uzun ömürlü kullanımını sağlar.

Pierre Cardin Bikini Alırken Beden Nasıl Seçilir?

Plaj ve günlük giyim kıyafetleri arasında beden farklılıkları olabilir. Bu yüzden en doğru seçim beden tablosuna bakmak olur. Pierre Cardin bikini modellerinin çeşitli bedenleri mevcuttur. Bikini alacağınız zaman beden tablosunda bulunan ölçülere göre tercih yapabilirsiniz.

En İyi Pierre Cardin Bikini Modeli Hangisidir?

Pierre Cardin bikini tasarımları çok çeşitlidir. Herkesin tarzı birbirinden farklı olabilir. Bu sebeple en iyi bikini modeli sizin ihtiyacınıza ve zevkinize göre olan modeldir. Pierre Cardin’in çeşitli kadın bikini modellerinde her tarza uygun ürün bulmak mümkündür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pierre Cardin Bikini Modelleri

Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 458 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60005259/1121818/pierrecardin