Pingu

Pingu çocukların her mevsimde ve hava şartlarında rahat bir şekilde giyebilecekleri ürünler tasarlar. Ayrıca, tasarımıyla çocukların zevkine hitap etmeyi hedefler. Bu markanın çocuklar için ürettiği ürün kategorileri; kız ve erkekler için ayrı ayrı incelenebilir. Pingu markası bot, sandalet ve babet gibi ayakkabı modellerinin tasarımlarını yapar. Pingu bot seçeneklerinde hem erkek hem de kızlar için birçok farklı renk ve desene sahip ayakkabı bulunur. Bu seçeneklerin içerisinden çocuklar, kendi istekleri doğrultusunda seçim yapabilir. Pingu ayakkabı modelleri, beden açısından da geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu numara skalası, 21 ve 30 arasında çeşitlenir.  Çocukların gelişim süreçleri her zaman birbiri ile paralel olmayabilir. Bu gibi durumlarda ayakkabı numaraları da aynı yaş grubu arasındaki çocuklarda farklılaşabilir. Pingu, numara seçenekleri ile her çocuğa uygun olan kalıpta bir ayakkabı bulabilmenize yardımcı olur. 

Pingu Kız Çocuk Ayakkabı Modelleri 

Pingu ayakkabı modelleri, kız ve erkek çocuklar için ayrı kategorilerde pek çok farklı modeli bünyesinde barındırır. Kız çocukları için Pingu markasında beş ayrı farklı kategori bulunmaktadır. Bunlar, babet, sandalet, günlük ayakkabı, terlik ve bot olarak sıralanabilir. Pingu bot çeşitleri, bu kategoriler içerisinde en çok ayakkabı çeşidine sahip olan seçeneklerden biri olarak sayılabilir. Özellikle, çocukların bünyeleri dikkate alındığında kış aylarında soğuktan iyi bir şekilde korunmaları oldukça önemlidir. Bu korunma da mont ve bot gibi materyaller ile sağlanır. Ayakların, soğuktan en çok etkilenen bölge olduğu da göz önüne alındığında, çocuklar için soğuğa karşı dirençli ve dayanıklı bot seçimlerinin yapılması gerekir. Pingu botlar, dayanıklı materyalden ve şık tasarımdan oluşması ile çocukların kış aylarında kullanımı için oldukça uygun bot seçeneklerinden yalnızca birisidir. Sadece dayanıklılık açısından değil, renk ve desen açısından da çocukların beğenebileceği modellere yer veren marka en çok tercih edilenler arasında ilk sıralarda yer alır. Bot kategorisi dışında, terlik ve günlük ayakkabılar içerisinde de birçok farklı model bulunur. Günlük kullanım modellerinde, sandalet, terlik ve benzeri seçeneklerde ayakkabı kullanmayı kolaylaştıran için cırt cırt adı verilen bir sisteme yer verir. Küçük yaştaki çocukların henüz bağcık bağlama gibi becerilere tam erişmemiş olmaları da bu yöntemin daha fazla tercih edilmesinde etkidir. Bu cırt cırtlar sayesinde çocuk kendi başına rahatlıkla ayakkabısını giyebilir. Anne baba yardımı olmadan ayakkabısını kendisinin giyebilmesi dahi çocuğun kendi gelişiminin farkına varabilmesi için önemli bir adım olarak değerlendirilebilir. 

Pingu Erkek Çocuk Ayakkabı Modelleri 

Erkek ve kızlar için ayrı kategorilerde ayakkabı modellerine yer veren marka, kızlar için olduğu kadar erkek çocuklar için de farklı ayakkabı çeşitlerine yer verir. Bu ayakkabı çeşitleri arasında sandalet ve bot modelleri ilk göze çarpanlar olur. Pingu sandalet, kız çocuklar için olduğu kadar erkek çocuklar için de birçok farklı model tasarlar. Erkek çocuklar için tasarlanan tüm bu ayakkabılar, tasarım ve kullanılan materyal açısından çocuğun en rahat edeceği özellikler göz önünde bulundurularak yapılır. Pingu sandalet fiyatları, birçok farklı tasarımın bulunması sebebiyle değişik rakamlar içerir. Sandalet modelinin hangi özellikleri bünyesinde barındırıp barındırmadığına bağlı olarak bu fiyatlandırma değişebilir. Pingu markasının sunduğu konforlu ürünlerin içerisinde erkek çocuklar için satışa sunulan sandalet modelleri ön plana çıkar. Bunun yanı sıra birçok bot modeli de yer alır. Bot modelleri, renk ve ayakkabı numarası açısından farklı birçok seçeneğe sahiptir. Bu sayede, çocuklar için en uygun olan modelin bulunması son derece kolay olur. Bot modelleri içerisinde, içinde tüylerin bulunduğu seçeneklerin yanı sıra kürklü ve desenli seçenekler de bir arada bulunur. Bunların yanında, Pingu markası renk ve desen açısından da seçme şansının oldukça fazla olduğu markalar arasında ilk sıralarda yer alır.  

Çocukların Kullanımı İçin Rahat ve Şık Ayakkabılar 

Ayakkabı seçimi, günlük yaşantıyı büyük ölçüde etkileyen bir parça olarak görülebilir. Ayak sağlığı tüm vücudun sağlığı için son derece önem taşır. Bu nedenle, özellikle kış aylarında soğuktan korunması, yaz aylarında da terlemeye karşı önlem alınması için ayakkabı seçiminde hem kullanılan materyale hem de ayakkabının nasıl bir forma sahip olduğuna dikkat edilmesi gerekir. Özellikle, çocuklar için ayakkabı seçimi daha da önemlidir. Oyun çağında oldukları bir dönemden geçerken park ve bahçeler ile temasın en üst seviyede olduğu bilinir. Bu sebeple süreç boyu kullanılan ayakkabı, çocuğun konforlu bir şekilde gezebilmesi ve oyun oynayabilmesini sağlaması gerekir. Ayrıca dış ortamdan ve hava şartlarından kötü şekilde etkilenmesini engelleyecek şekilde tasarlanmış olması önemlidir. Bu dönemlerde, ayakkabı seçimini aile bireyleri çocuklar için yapar. Materyal ve biçim konusunda güvenilir ve konforlu formlara sahip olan Pingu markası, çeşitli renk ve desen seçenekleri ile çocukların sevebileceği ayakkabı modelleri tasarlamayı başarır. Çocukların ilgi ve beğenisini çekebilecek metalik renkler ya da kamuflaj deseni gibi seçenekleri de modellerinde kullanır. Pingu ayakkabı kullananlar hem çocukların beğenisi hem de konforu açısından oldukça tatmin edici sonuçlar aldıklarını belirtir. 

Birbirinden Şık Sandalet Babet Bot Modelleri 

Çocukların beğenisi ve konforu açısından tercih edilirliği yüksek olan Pingu markasında bot, sandalet, terlik, günlük ayakkabı gibi birçok kategoride çeşitli çocuk ayakkabı modellerine rastlanır. Her bir ayakkabı modeli, kullanıldığı alan, mevsim şartlarına uyumu ve daha birçok özelliği ile birbirinden ayrılır. Pingu bot özellikleri ile soğuk kış günlerine ve yağışlı hava koşullarına uyum gösterir. Kalitesi açısından alternatiflerini geride bırakan ayakkabı çeşitlerinin temizliği ve bakımı da birbirinden farklı şekillerde gerçekleştirilir. Bu nedenle Pingu ayakkabı temizliği, ayakkabının türlerine göre farklılık gösterse de kaliteli materyalleri sebebiyle kolaylıkla yapılabilir. Bot ve kapalı ayakkabı modelleri genellikle kış aylarında giyildiği için yağmur ve çamur gibi dış etkenlere daha fazla maruz kalır. Bu nedenle, sandalet, terlik gibi açık ayakkabı çeşitlerinden daha fazla temizlenmeye ve bakım yapılmasına ihtiyaç duyabilir. Temizlik işlemi için temiz bir bez ve ayakkabı materyaline uygun bir temizleyici kullanılabilir. Kullanılan temizleyiciyle ayakkabının yumuşak hareketlerle silinmesi sağlanabilir. Sizler de Pingu markasının sunduğu tüm bu ayakkabı çeşitlerine ve özelliklerine göz atmak için Hepsiburada sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Pingu Botlar Dayanıklı Mıdır?

Pingu botlar, çocuklar için tasarlanmış ayakkabı modelleridir. Çocukluk çağında, herhangi bir eşyayı koruyabilme gibi güdüler tam anlamıyla gelişmediği ve her tür oyunu oynamaya istekli oldukları için ayakkabıların bu tempoya dayanabilir olması gerekir. Pingu, ayakkabı modellerini tüm bu durumları düşünerek tasarlar. Marka botlarda kullanılan materyal ve dikiş sistemi ile ihtiyaç duyulan dayanıklılığı sağlar. 

Pingu Sandalet Rahat Mıdır?

Pingu sandalet çocukların ayaklarının en iyi şekilde hava alması için özel kumaş teknolojilerini içerir. Ayrıca, çocukların özgürce yürüyüp, koşması için tasarlanır. Gün içinde çocuklar çeşitli ortamlara girip çıkar. Pingu sandaletler tüm bu ortamlarda üstün konfor sağlamayı hedefleyen bir tasarıma sahiptir. 

Pingu Ayakkabı Su Geçirir Mi?

Pİngu botlar, kaliteli materyalleri ve üst düzey tasarımı sayesinde kış aylarında, yağmur ve kar gibi doğa olaylarının mevcut olduğu bir zaman diliminde kullanılabilir. Bu nedenle, su geçirmez özelliğe sahiptir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pingu

46 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Beden A-Z
 7. Renk
 8. Satıcı
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön