RZ NOBLE bavul ve valiz modelleri üreterek seyahatlerinizi daha konforlu hale getirmeyi başarır. Markanın işlevsel özelliklere sahip bavul ve valizlerini kullanarak hem büyük boyutlu eşyalarınızı hem de daha küçük boyutlu eşyalarınızı yolculuklarınızda yanınızda götürebilirsiniz. Fileli ceplerle ayrılan bölmeler yanınızda taşımanız gereken materyalleri birbirinden ayırabilmenizi ve seyahat sonrasında kolayca valizden çıkartabilmenizi sağlar. Dış katmanları sert ve sağlam malzemelerle üretilen bu ürünler otobüste üst üste konulan bavulların arasından yapılarını koruyarak beğeni toplar. Olası darbelere ve kazalara karşı da güven veren bavul ve valiz modelleri birbirinden özel tasarımlara sahip şekilde imal edilir.

Plastik Tekerlerle Eşyalarınızın Ağırlığını Azaltın

RZ NOBLE, bavullarda ve valizlerde kullandığı plastik teker sistemiyle eşyalarınızı taşırken kolunuza binen yük oranını azaltmayı başarır. Bavulunuzu yerden yüksek bir konumda tutan ve karşınıza çıkan kaldırım gibi engelleri rahatlıkla aşabilmenize olanak tanıyan plastik tekerler, son derece sert bir şekilde üretildikleri için ekstra dayanıklı bir yapıya sahiptir. Tekerleklerin tam tur dönebilmesi valizinize 360 derecelik bir hareket açısı sunar. Bu sayede dilediğiniz yöne doğru anında hamle yapabilirsiniz. Büyük tekerli bavullar bozuk yollardaki çakıl, taş gibi engellere ya da kaldırım taşı döşenmiş yollardaki sarsıntılara karşı dayanıklıdır. Hava şartlarına uyum gösteren ve ıslak ya da kuru zeminde kullanılabilen tekerlerinizle beraber valiz içerisinde yer alan eşyalarınızı tek kolunuzla rahatlıkla taşırsınız. Renkleri size hitap eden, genişliği eşyalarınız için yeterli alan sunan bir bavulu ya da valizi sipariş ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Çekçek Sistemi İle Artan Konfor

RZ NOBLE bavul ve valiz çeşitlerinde yer alan çekçeklerle, eşyalarınızı taşıma işlemini çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmenize yardım eder. Uzayabilen çekçekler aracılığıyla boyunuza uygun bir şekilde çekçek kolunu ayarlayarak yürüyüşünüzü gerçekleştirebilirsiniz. Çekçekleri rahatlıkla kavrayabilmenizi sağlayan üst kısmın ergonomik bir şekilde dizayn edilmesi valizinizi kontrol etmenizi kolaylaştırır. RZ NOBLE ince ve hafif metal aksamla üretilen çekçek gövdesi bavulunuzun yaratacağı basınca karşı dayanıklılık taşır. RZ NOBLE valizleri çekçeği kapatarak arabaların ya da otobüslerin bagajına yerleştirebilirsiniz. Çekçek bölümüne dizüstü bilgisayar çantanızı bağlayarak hem eşyalarınızı hem de bilgisayarınızı taşıyabilirsiniz. Bavullarda ve valizlerde gövdenin yan kısımlarında yer alan plastik tutma kollarından yardım alarak taşıyıcı ürünü kaldırabilirsiniz. Bu kollar aynı zamanda bagaj içerisinde yanlardan alınan basıncın azaltılmasına da yardım eder. Gövde malzemesi olarak polikarbondan yararlanılan bavul ve valizler çiziklere karşı da dayanıklıdır.

Kullanışlı Tasarımlarıyla Kolay Kullanım Yaratan Taşıyıcılar 

RZ NOBLE bavullar ve valizler fermuarlı açılış özellikleriyle pratik bir kullanım oluşturur. Her iki yöne doğru da açıp kapatabileceğiniz fermuarlar dayanıklı dikişleriyle taşıyıcı içerisinde eşyalarınızı korur. Geniş bir taşıma alanı sunan bavul ve valiz modelleri giysilerinizi gruplayarak dizebilmenize olanak tanır. Bu sayede otelinize ulaştığınızda eşyalarınızı kısa sürede dolabınıza yerleştirebilirsiniz. Çapraz bantlara da sahip olan bavul ve valizlerin bu özelliğinden yararlanarak düzenli bir şekilde dizdiğiniz giysilerin taşıma süresi boyunca sabit kalmasını sağlarsınız. Esnek yapıları ve iç alanı saran tasarımlarından yararlanarak çapraz bantları etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Bavulunuz yatay ya da dikey olarak bagaja yerleştirilse de bantların sağladığı sabitleme özelliği giysilerinizin yerlerinin değişmemesi sağlar. RZ NOBLE bavul ve valiz çeşitlerinde kullandığı cepli bölmeler aracılığıyla cep telefonunuzu ya da bozuk paralarınızı yerleştirebileceğiniz güvenli alanlar yaratır. Su geçirmeyen taşıyıcılar arasından sipariş vererek yağışlı havalarda da güvenle seyahat edebilirsiniz. Şifreli kilit özelliği bulunan taşıyıcılar da ürün içerisindeki eşyalara sadece sizin ulaşabilmenizi sağlar.

RZ NOBLE

304 ürün var
  1. Ürün Puanı
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Cinsiyet
  5. Renk A-Z
  6. Satıcı
BAŞA DÖN