Sünnet kıyafetleri, sünnet düğünlerinde giyilecek tüm parçaları ve aksesuarları içine alıyor. Erkek çocuklarının önemli günlerinde şık bir görünüme kavuşmalarını sağlıyor. Pantolon ve gömlek dışında pelerin, asa, şapka, ayakkabı, terlik, pijama gibi sünnet olacak çocukların tüm ihtiyaçları, sünnet kıyafetleri arasında bulunabiliyor. 1 ve 13 yaş arası erkek çocuklar için farklı renk, desen ve tasarıma sahip sünnet kıyafetlerini bulabilir; törene yönelik tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Sünnet kıyafetleri, takım ya da tekli olarak sunuluyor. Genellikle pantolon, gömlek ve yelek üzerine pelerin tercih ediliyor. Asa ve şapka ise sünnet olacak çocuğun üzerinde olmazsa olmaz aksesuarlar arasında yer alıyor. Aynı zamanda şık bir ayakkabı da çocuğun kombinini tamamlıyor. Düğün sonrasında yapılacak tören için pijama ve terlikler de sunuluyor. Terlik yerine çarıklar da şık bir kombin oluşturabilmeyi sağlıyor. Glory tekstil gibi kaliteli markaların sünnet kıyafetleri arasından çocuğunuzun yaşına uygun parçaları inceleyebilir; zevkinize yönelik seçimler yapabilirsiniz. Organizasyonda kullanılacak renkler planlanmış ise kıyafetlerin rengini de törene uygun olarak seçebilirsiniz.

Takım oluştururken tüm parçaları aynı renkte alabilir ya da farklı renkler ile kombin oluşturabilirsiniz. Pantolonlar; genellikle beyaz, krem ve siyah olarak sunuluyor. Pantolon ve gömleği aynı renkte seçerek yeleği bordo ya da siyah olarak tercih edebilirsiniz. Pelerin de pantolon ve gömlek ile aynı renkte olabilir. Üzerindeki işlemeleri ise yeleğin rengine uygun seçebilirsiniz. Özellikle yelek ve pelerin modellerinde saten ve pullu işlemeler dikkat çekiyor. Aksesuarlardan şapka ve asa, üzerinde simli tellerin olduğu tasarımlardan oluşuyor. Aynı şekilde tüyler de çoğu zaman şapka ve asayı süslemek için kullanılıyor. Pijamalar ise yumuşak dokulu kumaşlardan tasarlanıyor. Böylece sünnet olacak çocukların konforunu sağlamak hedefleniyor.

Sünnet Kıyafeti Fiyatı

Sünnet kıyafeti fiyatı, markaların tasarımlarına, tasarımlarında kullanılan kumaş ve aksesuarlara ve modellerin takım ya da tek parça olarak sunulmasına göre farklılık gösteriyor. Her bütçeye uygun sünnet kıyafeti bulunabiliyor. Aradığınız fiyatta ürüne kolayca ulaşabilmek için filtreleme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bütçenize uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Filtreleme seçenekleri kullanarak uygun fiyat, tasarım ve kıyafete erişerek çocuğunuzun sünnet kombinini tamamlayabilirsiniz.

Sünnet kıyafetleri, sünnet çağı gelmiş çocukların hayalini kurduğu tasarımları ortaya koyuyor. Desensiz şık gömlek ve pantolon; üzerine giyilmiş saten, pullu, ışıltılı bir yelek ile tamamlanıyor. Bu kombine uygun bir pelerin de dikkat çekici tasarımı ile çocuğun sırt bölümünü kaplıyor. Şapka ve asa ile son dokunuş tamamlanıyor. Şapka ve asanın tasarımında dayanıklılık da ön planda oluyor. Sünnet organizasyonuna kadar kıyafetlerin ambalajlarında; şapka ve asanın ise uygun bir kutuda saklanması öneriliyor. Böylece organizasyon günü geldiğinde çocuğunuza tertemiz kıyafetlerini giydirerek onu törene hazırlayabiliyorsunuz.

Markalar, tasarımlarında sünnet olacak çocukların konforunu ön plana aldığı modeller hazırlamaya özen gösteriyor. Böylece çocuklar, hayatlarındaki önemli günlerden birini şık ve rahat bir şekilde geçirebiliyor. Pantolonlar; düğme ve fermuarlı;, gömlekler ise düğmeli kapamaya sahip olarak tasarlanıyor. Yelekler de genellikle düğmeli olarak üretiliyor. Düğmeler, özel günün önemine uygun olarak şık bir şekilde; kumaştan ya da desensiz olarak seçiliyor. Pelerinin çocuğunuzun üzerinde durması için ise boyun kısmında rahatsızlık vermeyecek yumuşak materyalden bir bağcık bulunuyor. Bu şekilde boyun kısmından bağlayarak pelerini sabitleyebiliyorsunuz. Sünnet ayakkabıları, cırt cırtlı ya da bağcıklı olarak tercih ediliyor.

Sünnet olacak çocuklar ve onların anne babaları için önemli olan günde şık bir kıyafete sahip olmanın değerini bilen markalar, size uygun sünnet kıyafeti tasarımına özen gösteriyor. Kaliteli markaların koleksiyonlarını inceleyebilir; çocuğunuz için en uygun sünnet kıyafetine hemen sahip olabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Sünnet Kıyafetleri

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 180 ürün
DSACategoryId/2147483636/60002723/205454/205504/80158011