Tergan

1972 yılında kurulan ve kemer imalatı ile sektöre giriş yapan Tergan firması, günümüzde kemer imalatının yanı sıra piyasaya sürdüğü ayakkabı, cüzdan, çantalar ve çeşitli deri aksesuarlar ile adından sıklıkla söz ettirmektedir. Yarım asırlık tecrübesi ile Tergan firmasının Türkiye’de 40 mağazası, yurtdışında ise toplamda 13 franchaise mağazası bulunmaktadır. Yurtdışındaki mağazalar, Ukrayna, İngiltere, Bulgarista ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi bölgelerde konumlanmıştır. Oldukça yenilikçi tasarım fikirleri ile şıklığı yansıtan ürünler piyasaya süren Tergan, dünyaya yayılan ünü ile rüştünü kanıtlamış bulunmaktadır. Yalnızca satış sırasında değil, satış sonrasında da kullanıcılarına sunduğu destek ile kullanıcılar, ürünleri edindikten sonra kendilerini güçlü bir ailenin içerisinde bulmaktadırlar. Kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan firma, bu anlamda son derece ilkeli bir duruş sergileyerek takdir toplamayı başarmaktadır.

Tergan firmasının ürün seçenekleri günümüzde oldukça çeşitlenmiş durumdadır. Bu seçenekler arasında yer alan Tergan ayakkabı modelleri en çok öne çıkan ürünler arasında yer almaktadır. Bot, çizme ve klasik tarzdaki ayakkabıları ile gönüllerde taht kuran Tergan, cüzdan ve çanta seçenekleri ile de eleştirmenlerden tam not almayı başarmaktadır. Deri ürünler piyasaya süren ve bu alanda uzmanlaşan firma, ürünlerin uzun ömürlü yapısı sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Evladiyelik olarak görülen Tergan markalı ürünler, yıllandıkça manevi değeri artan, bununla birlikte kalitesinden ödün vermeyen bir yapıya sahiptir. Ürünler, uygun bakım koşullarına uyulduğu takdirde birlikte uzun yıllar geçirmeye oldukça uygundur. Bu nedenle Tergan markalı ürünler, oldukça çekici seçenekler arasında yer almaktadır. Ürettiği cüzdanlar, ceketler ve diğer deri ürünler, kullanıcıların gözünde bir marka değeri taşımaktadır. Bu nedenle önemli toplantılara katılırken ya da başarılı bir benlik sunumu gerçekleştirmek istediğiniz ortamlarda, Tergan markalı ürünler prezantasyon açısından sizi destekleyecek niteliğe sahiptir.

Tergan ile Dikkatleri Üzerinize Çekin

Yarım asırlık tecrübesi ile Tergan, ürettiği ürünlerin kalitesinden sıklıkla söz ettiren ve deri malzeme alanında söz hakkı sahibi olan firmalar arasında yer almaktadır. Ürettiği ürünler, uzun ömürlü olmasının yanında son derece göz alıcı nitelikler arz etmektedir. Ürünlerin taşıdığı marka değeri, onları kullanıcıların gözünde yüksek bir yerde konumlandırmaktadır. Bu nedenle kişiler, önemli toplantılara katılırken ya da önemli gördükleri buluşmalara hazırlanırken, Tergan markalı ürünleri tercih etme eğiliminde olmaktadırlar. Bu ürünler arasında yer alan cüzdanlar, deri ceketler ve ayakkabılar şıklığın yanında kaliteye de önem veren kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ürünler, göze takılan ve baktıkça tekrar bakma ihtiyacı hâsıl eden bir niteliğe sahiptir. Canlı renkleri ve göz alıcı tasarımlarıyla kullanıcılarının sahip olduğu potansiyelleri ortaya koymalarına imkân sağlayan Tergan markalı ürünler, önemli konuşmalar sırasında, dinleyicilerin dikkatlerinin sabitlenmesine ve dikkatin konuşmacıya kanalize edilmesine yardımcı olmaktadırlar. Ürünlerin marka değeri, şık tasarımları ve kaliteli üretim malzemeleri ile birlikte, başarılı bir prezantasyon için kullanıcılar öncelikli olarak Tergan markalı ürünleri tercih etmektedirler. Bu ürünler arasında sıklıkla tercih edilenlerden biri Tergan cüzdan modelleridir. Bu modeldeki ürünler, gerek işlevselliği gerekse şıklığı neticesinde oldukça tatmin edici bir kullanım imkânı sunmaktadırlar.

Tergan markalı cüzdanların yanında, Tergan kartlık modelleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Sıklıkla iş insanları tarafından tercih edilen bu kartlıklar, kartvizitlerin düzenini sağlamanın yanı sıra, son derece sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle, yalnızca fonksiyonel özellikleri ile değil, estetik özellikleri bakımından da oldukça çekici seçenekler arasında yer almaktadırlar. Tergan markalı ürünler arasından sıklıkla tercih edilen bir başka ürün ise Tergan çizme modelleridir. Bu ürünler, soğuk kış günlerinde rüzgârın etkisini azaltması ve ısınmaya yardımcı olmasının yanı sıra, ilgi çekici tasarımları ile oldukça başarılı bir kombin tamamlayıcı olarak görülebilmektedir. Gerek etekler, gerekse pantolonlar ile birlikte kullanılabilen bu ürünler, ürün modelinin özellikleri dâhilinde su geçirmez nitelikler arz edebilmektedirler. Bu ürünler, Tergan yağmur çizmesi olarak da bilinmektedir. Yağmurlu günlerde, konforlu bir kullanım imkânına sahip olabilmek için bu ürünler tercih edilebilir. Modeller çeşitlilik göstermekle birlikte, ihtiyaçlarınız dâhilinde ürün özelliklerinin gözden geçirilmesinde fayda vardır. Bunun yanında Tergan bot modelleri de kış mevsiminde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bu ürünler de yine benzer şekilde su geçirmez nitelikler arz edebilmektedirler; ancak bu özellik ihtiyaç dâhilinde ise ürün modelinin özelliklerini gözden geçirmekte fayda vardır.

Tergan Kaliteyi Şıklıkla Buluşturur

Tergan markalı ürünler, son derece şık ve göz alıcı tasarımlara sahip olmasının yanında, oldukça kaliteli malzemeler ile üretilmiştir. Bu nedenle uygun bakım koşulları altında son derece uzun ömürlü bir nitelik arz edebilir. Yıllarca hiç bozulmadan kullanılabilen bu ürünler, yıllandıkça manevi değer kazanmakta ve bununla birlikte kişiler için çok daha değerli hale gelebilmektedir. Bu nedenle, maneviyata değer veren ve sık sık giyim ürünü ve aksesuar yinelemekten hoşlanmayan biriyseniz, Tergan markalı ürünler, tam olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek niteliklere sahiptir. Bu özellikleri ile Tergan ürünleri, oldukça isabetli hediye tercihleri arasında da yer alabilir. Sevdiklerinize armağan edeceğiniz bu ürünler, baktıkça sizi hatırlatacak ve kolayca eskimeyecek özelliklere sahip olacaktır. Bu nedenle, Tergan deri cüzdan veya Tergan anahtarlık gibi ürünler, sıklıkla tercih edilen hediyelik eşyalar arasında yer alır. Hem uzun ömürlülüğü, hem de klas görünümü sayesinde, kişiler bu hediyeler uzun süre memnuniyetle yanlarında taşıyabilirler. Yalnızca hediyelik eşya olarak değil, kullandığınız eşyaların sizin için ifade ettiği anlamı önemseyen biriyseniz, kendiniz için de anahtarlık ve cüzdan gibi malzemeleri edinebilirsiniz. Sürekli değişen eşyalar arasında anı biriktirmek zor olabilir. Bu eşyalar size hayatınızı kontrol altında tutmanıza imkân sağlayacak niteliktedir.

Tergan markalı ürünlerin son derece şık ve başarılı bir benlik sunumunu destekleyecek özelliklere sahip olduğu bilinmektedir. Bu şıklığın yanında uzun ömürlü bir nitelik arz eden Tergan markalı ürünler, kullanıcıların öncelikli tercihler arasında yer almaktadır. Tergan, çoğunlukla cüzdan ve ayakkabı gibi ürünlerle ön plana çıksa da, deri ceket seçenekleri de son derece ilgi çekicidir. Bu ürünler, rüzgârın hızını keserek soğuk kış günlerini kolayca atlatmanıza ve gereğinden fazla kalın kabanlar giyerek bunaltıcı bir kış geçirmenize engel olur. Kış aylarında kişiler, ısınmak için çoğunlukla üst üste çok fazla kıyafet giyerler ve kalın kaban ve montlara başvururlar. Oysa Tergan markalı deri ceketler, fırtınalı havalarda üşümenizi engelleyecek özelliğe sahip bir deri yüzey ile kaplanmıştır. Bu sayede, fazla kalın olmayan ancak sizi sıcak tutmayı başaran bir cekete sahip olabilirsiniz. Bu da hareket imkânınızın genişleyeceğine işaret eder. Tergan markalı ürünler, size kendinizi özgür hissettirir. Tergan’ın sıklıkla tercih edilen ürünleri arasında Tergan evrak çantası modelleri de yer almaktadır. Bu ürünler, çoğunlukla iş insanları tarafından tercih edilmektedir ve sergilenmek istenen imajı destekleyecek niteliklere sahiptir. Tergan markalı evrak çantaları, şık tasarımlarının yanı sıra, kaliteli yapıları sayesinde içerisine yerleştirilen ürünlerin başarılı bir şekilde muhafaza edilmesine imkân sağlamaktadır.

Tergan ile Kendinizi Güvende Hissedin

Tergan, sahip olduğu marka değeri ve piyasaya sürdüğü kaliteli ürünleri ile kullanıcılarının güvenini kazanmayı başarmış bir firmadır. Ürettiği ürünler, şık tasarımlara sahip olmasının yanında, son derece sağlam bir yapıya da sahiptir. Bu nedenle Tergan, profesyonellerin tercihi olarak kendisini göstermektedir. Çoğunlukla iş insanları tarafından tercih edilen evrak çantası modelleri, şık görünümleri ile başarılı bir benlik sunumu gerçekleştirmeye imkân sağlarken, sağlam yapısı içerisinde bulunan malzemelerin başarılı bir şekilde muhafaza edilmesine imkân tanır. Bez malzemeden üretilen evrak çantaları, yağmurlu günlerde evrakların ya da dizüstü bilgisayarın ıslanıp zarar görmesine neden olabilirken, Tergan markalı deri evrak çantaları, yağmur damlalarının çantanın içerisinde girmesine büyük ölçüde engel olarak eşyalarınızın iyi bir şekilde muhafaza edilmesine imkân tanır. Yalnızca evrak çantaları ile değil, Tergan’ın üretmiş olduğu diğer ürünler de kişilere kendilerini konforlu ve güvende hissetmelerine imkân tanımaktadırlar. Özenli bir şekilde tasarlanmış cüzdanlar, kartlarınızın ve nakit paranızın başarılı bir şekilde muhafaza edilmesine imkân tanımaktadır. Benzer şekilde kartlık modelleri de son derece kolay ve güvenli bir kullanıma sahiptir; sağlam yapısı ile kullanıcılarına güven vermekte, şık görünümü ile ilgi çekmektedir. Bu nedenle Tergan, iş insanları tarafından sıklıkla tercih edilen bir markadır.

Tergan, ürünlerinin sağlamlığı neticesinde insanlara güven aşılamaktadır. Ancak bunun da ötesinde, Tergan markası, yarım asırlık tecrübesi ile bu alanda rüştünü kanıtlamıştır ve kullanıcıların ikinci kere düşünmelerine gerek kalmadan alabildikleri ürünleri piyasaya sürmektedir. Bu da alışveriş esnasında kullanıcıların daha rahat ve konforlu davranmalarına imkân sağlamaktadır. Kişiler, alışveriş esnasında ürünün yalnızca dış görünümünü inceleyerek tercih edebilmektedir; Tergan ise bu güveni başarıyla karşılayabilmekte, son derece uzun ömürlü özellikler arz eden ürünleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarmaktadır. Tergan ürünleri kullanıcılarını yarı yolda bırakmaz. Piyasadaki Tergan markalı botlar, çizmeler ve diğer ayakkabılar, ortopedik şekilde tasarlanmış, uzun süre ayakta zaman geçirmek durumunda kalanların rahat edebilmesi için incelikle üretilmiştir. Ürünlerin bakımını, gerekli deri temizlik malzemeleri ile yapmanızda fayda vardır. Esnek ve terletmeyen yapısı sayesinde ayakkabılar çoğunlukla koku yapmaz, ancak gerektiği durumlarda ayakkabınızı havalandırabilirsiniz. Ayakkabılarınızı çamaşır makinesinde yıkamayınız; aksi durumda istenmeyen sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Hijyen açısından herhangi bir sakınca meydana getirmeyen bu ürünler, çeşitli cilt rahatsızlıkları yaşamanıza da engel olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle Tergan markalı ürünler hem sağlık açısından, hem de diğer birçok detay göz önünde bulundurulduğunda, güven içerisinde kullanılabilecek niteliklere sahiptir.

Uygun Bakım ile Uzun Ömürlü Kullanım İmkânı

Deri malzemelerden üretilen ürünler, uygun bakım koşulları altında uzun süre güven içerisinde kullanılabilmektedir.  Bakım kaideleri üründen ürüne çeşitlilik gösterebilecek niteliktedir. En uygun talimatlara ulaşmak için ürününüzün üzerinde bulunan etiketi dikkate almanızda fayda vardır. Ancak genel olarak, deri yüzeylerin temizliğinde dikkat edilmesi gereken birkaç husustan bahsedilebilir. Deri yüzeye sahip bir ürünün temizlik işlemi gerçekleştirilirken özenli davranmakta fayda vardır. Bu işlem için özel olarak üretilmiş temizlik ürünleri piyasada mevcuttur. Eğer bu ürünlere erişiminiz yoksa temizlik işlemini deterjanla değil sabunlu bir bez ile gerçekleştirmeniz gerekir. Deterjan, deri yüzeyde yıpranmalara neden olabilmektedir. Bunun yanında, doğal ürünler kullanmaya özen göstermenizde fayda vardır. Deri yüzeylerde meydana gelen lekeleri temizleyebilmek için güçlü kimyasallara başvurmayınız. Bu işlemler, deri yüzeyde solmalara ve renk değişimlerine neden olabilir. Bununla birlikte havalandırmak amacıyla deri ürünlerinizi uzun süre güneş ışığına maruz bırakmayın. Bu işlem de yine deri yüzeylerde solmaya ve bozulmaya neden olabilir. Deri ceketlerinizi gerektiğinizde kuru temizleme işleminden geçirmenizde fayda vardır. Ancak bu işlemi sürekli gerçekleştiremiyorsanız, ifade edildiği gibi sabunlu su ile ceketinizi temizleyebilir, gerektiğinde direkt güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde açık havada havalandırabilirsiniz. Bu işlemler, temizlik işlemi için yeterli olacaktır.

Tergan deri ürünler, yukarıda ifade edilen bakım koşullarına uyulduğu takdirde, uzun süreli bir kullanım imkânı sunabilmektedir. Bu durumda, bir kere satın aldığınız bu ürünler, uzun yıllar sizinle birlikte olabilmekte, onlara yüklediğiniz manevi anlamı başarıyla taşıyabilmektedirler. En güzel hatıralarınızı yaşarken üzerinizde bulunan deri ceketiniz, bir zaman sonra sizin anılarınızın taşıyıcısı haline gelebilir. Bu nedenle Tergan markalı ürünler, maneviyata değer veren insanların da öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Tergan, yalnızca klasik türde ürünler üretmemekte, bunlarla birlikte Tergan spor ayakkabı modelleri de kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgiye maruz kalmaktadır. Bu ürünler de, benzer şekilde oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir. Günlük kullanımda konforlu bir ayakkabı ile zamanınızı geçirmek istiyorsanız, bu ayakkabılar sizin için uygun seçenek olabilir. Spor ayakkabıların kolaylıkla bozulan yapısından bunaldıysanız, uzun ömürlü bir spor ayakkabısı deneyimi için Tergan spor ayakkabıları sizin için uygun seçenekler arasında yer alabilir. Bununla beraber, Tergan sandalet ve Tergan terlik gibi ürünler de çoğunlukla talep görmektedir. Deri ürünler, yalnızca kış aylarının değil, yaz aylarının da vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Tergan her mevsim yanınızdadır ve uygun bakım koşulları altında sizinle uzun süreli bir birlikteliği kaldırabilecek nitelikte ürünler ile karşınıza çıkmaktadır.

Tergan Bütçe Dostudur

Kaliteyi şıklıkla buluşturan Tergan, uzun yıllar kalitesinden ödün vermeyen ve güven içerisinde kullanılabilen ürünleri ile ün salmış bir markadır. Bu anlamda, piyasaya sürdüğü ürünler, son derece uzun ömürlüdür; bu da kullanıcıların giyim ihtiyaçlarının uzun süreli bir şekilde karşılanabileceği anlamına gelir. Deri ürünle,r çoğunlukla klasik bir tarzı yansıtsa da, Tergan bu çizginin dışına çıkmaktan çekinmeyerek modern tarzda ürünler ile kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Bu da, her ilgiye hitap edebilen uzun ömürlü ürünlerin kullanıcılar ile buluşması anlamına gelmektedir. Örneğin; Tergan sırt çantası modellerinden klasik tarzda Tergan çanta modellerine kadar birçok farklı türdeki ürün marka adı altında mevcuttur. Geniş bir yelpazede çeşitlenen bu ürünleri edinen kullanıcılar, bu alandaki ihtiyaçlarını uzun süreli olarak gidermişlerdir; bu da kişilerin bütçelerini korumalarına ve sürekli yeniden giyecek ve aksesuar alışverişi yapmak zorunda kalmamalarına imkân sağlamıştır. Bir ürünün sırf fiyatı düşük olduğu için kalitesinden ödün vermesini sorun etmemek, aslında uzun vadede giyim için çok daha fazla harcama yapmak zorunda kalmak anlamına gelebilir. Bu nedenle Tergan ürünleri, hem kaliteli yapısı ile tatmin edici bir kullanım imkânı sunar, hem de ihtiyaçların uzun süreli bir şekilde giderilmesine olanak tanır.

Tergan markalı ürünlerin bakımını yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar, ürünün modeline göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Bu nedenle, ürünün bakım işlemlerini gerçekleştirmeden önce ürün üzerinde yer alan etikete göz atmakta ya da ürünün satıcısı ile iletişime geçmekte fayda vardır. Bakım işlemleri özenli bir biçimde gerçekleştirildiği takdirde ürünler uzun süreli bir kullanım imkânı sunar ve bütçenizi korumanıza yardımcı olur. Bu nedenle, ürün tercihinde bulunurken alacağınız modelin üzerine düşünmenizde ve ihtiyacınız olan ürünlere yönelmenizde yarar vardır. Örneğin; bir cekete ihtiyacınız varsa, bu ceketin gerçekten tarzınızı yansıttığından ve ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmanız gerekebilir. Alışveriş esnasında bu gibi detaylar dikkate alındığında Tergan ürünleri son derece bütçe dostu bir karakter sergilemektedir. Kısa süre içerisinde ihtiyaçlarınızı yinelemek durumunda kalmazsınız. Tergan ürünleri arasından sizin için en uygun olan ürünleri belirlemek için sitemizde yer alan kriter daraltma seçeneğini kullanabilir, listelenen ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize uygun olan ürünleri belirleyebilirsiniz. Sitemizin geniş arama kapasitesi sayesinde bütçenize hitap edecek ürünü ararken ihtiyaçlarınızdan feragat etmek durumunda kalmazsınız. Dilerseniz seçenekler arasında göz gezdirmek için bir an önce Hepsiburada’yı ziyaret edebilir, hızlı ve kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

1- Tergan Ürünleri Ne Derisinden Üretilir?

Tergan ürünleri, çoğunlukla hakiki deri olmakla birlikte bazı ürünlerde, ürün çeşitliliği sağlamak amacıyla sentetik malzemeler de kullanılabilmektedir.

2-Tergan Ürünleri Nasıl Temizlenir?

En uygun talimatlara ulaşmak için ürün üzerinde yer alan etiketi gözden geçirmenizde fayda vardır; her ürün farklı bir temizlik işlemi gerektirebilmektedir.

3- Tergan Ürünleri Dayanıklı mıdır?

Tergan ürünleri, son derece dayanıklı malzemelerden üretilmektedir ve ürünler oldukça uzun ömürlü nitelikler arz eder.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tergan

2.413 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Beden A-Z
 7. Renk
 8. Satıcı
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön