Elbise, kadınlar için ne kadar önemli ise kız çocukları için de bir o kadar önemlidir. Genel itibariyle kız çocukları anneleri veya sevdikleri bir ablaları itibariyle güzel giyinmeye özen gösterirler. Özellikle çocukluklarının ilk dönemlerinde başlamak üzere annelerinin veya ablalarının kıyafetlerini denemeye başlarlar. Aynı zamanda topuklu ayakkabıları giymek için de oldukça meraklıdırlar. Bu yaşlardan başlayan özenli giyim merakı ilerleyen yıllarda kendi tarzlarını bulma noktasında yardımcı olma eğilimindedir. Özellikle kız çocukları için elbiseler son derece önemlidir. Yaz kış olmak üzere her mevsimde elbise giymeyi severler. Elbise noktasında öncü markalardan biri olan Tivido bünyesinde çocuklarınızın sevebileceği ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Tivido kız çocuk elbise seçenekleri son derece çeşitlilik gösterdiğinden dolayı çocuklarınızın hoşuna gidebilecek ürünleri bulmanız oldukça kolaydır. Ürün seçenekleri arasında sade renk tonlarından oluşan modeller bulunduğu gibi cıvıl cıvıl renk tonlarına sahip modelleri de bulabilirsiniz. Özellikle çocuğunuzun sevdiği bir renk tonu varsa o renk tonlarına sahip ürünlerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Tivido kız çocuk kıyafetleri çoğunlukla kadın kıyafetleri ile benzerlik gösterir. Bu bakımdan çocuklarınız ile uyumlu giyinmek isterseniz benzer şekilde bir kıyafet de kendinize alabilir ve kombin yapabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Tivido Kız Çocuk Elbise Modelleri

Tivido kız çocuk ürünleri içerisinde günlük kullanıma uygun olan ürün seçenekleri bulunmakla birlikte, özel günlerde giyilmek üzere de modeller mevcuttur. Özellikle günlük kullanım için yaz ve kış olmak üzere her mevsim giyebileceğiniz ürün seçeneklerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Markanın genel itibariyle ürünleri farklı ve özel tasarımlar ile satışa sunulur. Marka tasarımlarında dantel detaylarına oldukça fazla yer verir. Rengarenk kıyafetler üzerine işlenmiş dantel detayları, elbiselerin son derece şık bir tasarıma sahip olmasına imkan verir. Çocuğunuzun tarzı ile uyumlu olan tasarımları inceleyerek satın alabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında daha canlı renk tonlarını tercih ederek çocuklarınızın modlarını yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda yaz aylarında dilerseniz kısa kollu dilerseniz de askılı elbiseler yönünde tercihinizi kullanabilirsiniz. Kumaş tipleri yaz aylarında kullanılmaya yönelik olduğundan dolayı çocuklarınız son derece rahat hareket ederler. Özellikle terleme gibi bir problem ortaya çıkarmadığı için oldukça kullanışlı olmaları ile ön plana çıkarlar. Tivido kız çocuk elbise yorumları kısmında da bu durum ile ilgili beğeni değerlendirmeleri yer alır. Bununla birlikte pek çok üründe kullanılan dantel desenleri de farklılık gösterir. Bazı elbiselerin bir kısmında kullanılan dantel desenleri bazılarının yüzeyinin her alanında görülür. Aynı zamanda uzun kollu elbise modellerinde de oldukça fazladantel detayı görmeniz mümkündür. Özellikle kol detaylarında kullanılan minimal dantel desenleri oldukça dikkat çekici bir görüntüye sahiptir. Bununla birlikte marka bünyesinde pek çok farklı desene sahip ürün mevcuttur. Bu bakımdan dilediğiniz desen yönünde tercihinizi kullanabilirsiniz.

Dikkat Çekici Tivido Kız Çocuk Elbise Tasarımları

Her birey çocuğunun güzel ve bakımlı görünmesini ister. Bunun için de kıyafet seçimlerine oldukça fazla dikkat eder. Özellikle elbiseler kız çocukları için birebirdir. Tivido bünyesinde de oldukça farklı tarzda elbise bulunduğundan dolayı her ortama uygun olabilecek elbiseleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Son derece farklı tasarımları ile ön plana çıkan marka, her tarza hitap eder niteliktedir. Marka ürünlerinde genel itibariyle şıklığı ön plana koyar. Bu bakımdan ürünlerin pek çoğunu günlük hayatta kullanabileceğiniz gibi organizasyonlarda da kullanabilirsiniz. Özellikle, düğün, nişan, doğum günleri başta olmak üzere dilediğiniz ortamlarda kullanabilirsiniz. Bir yakınınızın düğününde çocuklarınıza giydirebileceğiniz abiye tarzında elbiseler mevcuttur. Aynı zamanda hem günlük hem de özel günlerde giymeye uygun payet detaylı ürünleri de markanın bünyesinde bulabilirsiniz. Payet detaylarına sahip ürünlerin üzerine bolera veya şık bir ceket giydirerek kış günlerinde de tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte bazı ürünler çanta ve aksesuar ile satışa sunulur. Özellikle organizasyonlarda bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede ek olarak çanta ve aksesuar almak durumunda kalmadan çocuğunuzun kombinini tamamlamanız mümkündür. Dilerseniz aksesuarları kendiniz de satın alabilirsiniz. Aynı zamanda kolye ve benzeri aksesuarlar kullanmak istemezseniz yaka detayı bulunan ürünler yönünde de tercihinizi kullanabilirsiniz. Yaka detayı bulunan elbiselerin pek çoğu vintage bir görüntüye sahiptir. Bu bakımdan da son derece dikkat çekici görüntüleri vardır.

Kullanışlılığı ile Ön Plana Çıkan Tivido Kız Çocuk Elbise Çeşitleri

Çocuklarınız için kıyafet tercihinde bulunurken ön plana koyduğunuz durumlardan bir tanesi rahatlıktır. Bu bakımdan çocuğunuzun giydiği kıyafet içerisinde rahat hareket etmesine özen gösterirsiniz. Tivido markası da bu durum üzerinde oldukça titiz davranır. Özellikle kaliteli kumaşları ile ön plana çıkan markanın ürünleri ile çocuğunuzun konfora sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Çocukların kıyafet değiştirme oranı yetişkinlere göre yüksek olduğundan dolayı birkaç tane dolabınızda bulundurabilirsiniz. Hızlı bir şekilde büyüdüklerinden dolayı düzenli bir şekilde kıyafet almanız gerekir. Özellikle yaz ve bahar aylarında kıyafet değiştirme oranları bir hayli fazladır. Bu aylarda doğanın renklerinden ilham alarak renk seçiminde bulunabilirsiniz. Bu bakımdan yeşil, sarı ve pembe gibi renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte puantiyeli modelleri de satın alabilirsiniz. Kırmızı ve beyaz renklerden oluşan puantiyeli elbiseler yaz ve bahar aylarında son derece dikkat çekici bir görüntü oluşturur. Bayramlarda ve özel günlerde siz de puantiyeli elbise alarak çocuğunuz ile aynı giyinebilirsiniz. Aynı zamanda bayram ve düğün gibi özel günlerde kullanmak üzere tül detayı bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Tül detayı bulunan elbiseler konforlu olmanın yanında oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Renk seçenekleri bulunduğundan dolayı dilediğiniz renk tonlarını tercih edebilirsiniz.

Etkileyici Kombinler için Tivido Kız Çocuk Elbise Seçenekleri

Günlük hayatta çocuklar için daha spor kıyafetler tercih edilse de yaz ve bahar aylarında hava sıcaklıklarından dolayı elbiselere yönelme oranı bir hayli yüksektir. Özellikle özel günlerde yüksek oranda elbise tercihinde bulunulur. Bu bakımdan da kız çocuklarının oldukça fazla giydiği giyim ürünleri arasında elbiseler yer alır. Genel itibariyle elbise modelleri benzerlik gösterse de Tivido bünyesinde oldukça farklı ürün seçenekleri bulunur. Markanın kendine has tasarımları bulunduğu için tercih edilirliği yüksektir. Pek çok yaş grubundan çocuk için ürün çeşitliliği de mevcut olduğundan dolayı kolay bir şekilde aradığınız modeli bulmanız mümkündür. Özellikle kız çocukları gelinlik giymeye oldukça fazla özenir. Marka bünyesinde beyaz ve dantelliolmak üzere gelinlik ile benzerlik gösteren ürünler bulunur. Dilerseniz tanıdıklarınızın düğünleri için satın alabilir ve çocuklarınızın hevesini almasını sağlayabilirsiniz. Genel itibariyle midi boy olan gelinlik tarzı elbiseler arasında önü kısa ve arkası uzun modelleri de bulmanız mümkündür. Bu bakımdan tam anlamıyla abiye tarzını yansıtmadığı için günlük hayatta okul etkinlikleri gibi alanlarda da kullanabilirsiniz. Aynı zamanda okulda yapılan gösteriler için de uygun kıyafetleri marka bünyesinde bulabilirsiniz. Özellikle dantel ve tül detayları bulunan elbiseler okul gösterileri için birebirdir. Daha göz alıcı bir görüntü sunduklarından dolayı oldukça mantıklı bir tercihtir. Okul gösterisinde kullanacağınız elbisenin renk tonuna karar verdikten sonra dilediğiniz model yönünde tercihinizi kullanabilirsiniz.

Kışlık Tivido Kız Çocuk Elbise Modelleri

Elbise denildiği zaman akıllara her ne kadar kısa kollu modeller gelse de kış aylarında giyilmek üzere pek çok farklı model bulunur. Bu noktada önemli olan kumaş seçimidir. Özellikle kış aylarında pamuk ve yün gibi kumaşlar önerilir. Marka bünyesinde de kışlık ürünler oldukça fazladır. Ekose modeline sahip pamuklu ürünler, kışlık ürünlerden bir tanesidir. Ekose modelinde olan ürünler son derece sıcak tutan bir kumaşa sahip olmakla birlikte, şık bir tasarım ile satışa sunulurlar. Bu bakımdan ürünler arasında seçim yaparken zorluk çekebilirsiniz. Özellikle yaka detayları ile oldukça dikkat çekicidirler. Bununla birlikte bazılarında çiçek detayı da bulunur. Çiçek detayları çocukların dikkatini oldukça fazla çektiğinden dolayı tercih edilirliği yüksek bir modeldir. Dilerseniz sade tasarımlara sahip ürünlere de yönelebilirsiniz. Genel itibariyle iki renk tonundan oluşmakla birlikte, son derece sade bir tasarıma sahiptir. Bu bakımdan günlük kullanım için oldukça uygundur. Bazı modeller son derece sade bir tasarıma sahip olmakla birlikte minimal dokunuşlar ile ürünün görselliği arttırılır. Özellikle kol detayları ürünlerin tasarımını oldukça destekler. Bazı ürünlerin kol uçlarında bulunan volan detayı son derece farklı bir hava katar. Bununla birlikte yaz aylarında kullanılmak üzere çiçek detayı bulunan ürünlerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Beyaz renk kumaşın üzerine rengarenk çiçeklerin bulunduğu model bunlardan bir tanesidir. Dilerseniz çocuğunuzun kombinini beyaz babet ile tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda çiçek renklerinden bir tanesini seçerek çanta seçimini o renk yönünde kullanabilirsiniz. Bu ürünleri Tivido kız çocuk elbise indirim dönemlerini takip ederek uygun fiyatlar ile satınalabilirsiniz.

Fiyat Alternatifleri ile Tivido Kız Çocuk Elbise Çeşitleri

Tivido kız çocuk elbise fiyatları son derece değişkenlik gösterir. Genel itibariyle model, kumaş tipi, tasarım ve indirim dönemleri olmak üzere pek çok farklı nedenden dolayı fiyat farklılıklarını görebilirsiniz. Özellikle ürün modeli fiyatlar üzerinde oldukça etkilidir. Marka bünyesinde ürün çeşitliliği fazla olmakla birlikte hepsi farklı tasarımlara sahiptir. Bu bakımdan ürün üzerinde kullanılan malzeme miktarı da farklılık gösterir. Dolayısıyla da fiyatlar da o yönde bir değişikliğe sahiptir. Bununla birlikte, kumaş tipi de oldukça önemli konulardan bir tanesidir. Yazlık kumaşlar bir tık ince olduğundan dolayı genellikle daha uygun fiyatlıdır. Fakat kışlık ürünlerde kullanılan kumaş tipi itibariyle fiyatlarda farklılıklar görülmesi olağandır. Tivido kız çocuk elbise kampanya dönemleri de fiyatlar üzerinde etken rol oynar. Her ürünün indirime girme zamanı farklılık gösterdiğinden dolayı fiyatlarda dalgalanmalar olması normaldir. Bu bakımdan online olarak düzenli bir şekilde fiyatları kontrol etmeniz halinde nispeten uygun fiyatlar ile satın almanız mümkündür. Normal halleri de son derece uygun fiyatlı olduğundan dolayı dilediğiniz şekilde satın alabilirsiniz. Tüm bu bilgilerin ışığında Tivido kız çocuk elbise satın almak isterseniz Hepsiburada üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tivido Kız Çocuk Elbise Modellerinin Kalıbı Nasıl?

Tivido kız çocuk elbiseler genel itibariyle tam kalıptır. Fakat yine de satın almadan önce ürün ölçülerine bakarak satın almayı tercih edebilirsiniz. Bu sayede oluşabilecek olası problemlerin önüne geçebilirsiniz.

Tivido Kız Çocuk Elbise Fiyatlarına Aksesuarlar Dahil midir?

Tivido kız çocuk elbise modellerinin bazılarında çanta ve aksesuar olmak üzere set halinde satışa sunulur. Fakat bazı modellerinde böyle bir durum söz konusu değildir. Bu bakımdan satın alma esnasında bu duruma dikkat edebilirsiniz.

Tivido Kız Çocuk Abiye Elbise Modelleri Bulunur mu?

Tivido kız çocuk elbise modelleri arasında pek çok ortamda giyilebilecek seçenekler mevcuttur. Özellikle abiye tarzı elbise arayışında iseniz markanın bünyesinde rahatlıkla aradığınız ürünü bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tivido Çocuk Elbisesi

34 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Beden
Toplam 34 / 34 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?