Çocukların kıyafetlerine, beğenilerine, renk seçimlerine uygun olarak tasarlanan toka ve saç aksesuarları çocukların beğenisini kazanıyor. Farklı markalara ait farklı renk ve modellerde aksesuarlar, çocukların saçlarına farklı bir dokunuş sağlıyor. Toka ve saç aksesuarları sayesinde çocuklar, saçlarını birçok farklı modelde kullanabiliyor. Birçok renk alternatifi ile sunulan ürünler, kıyafetlerle rahatlıkla kombinleniyor. Soo be, Parkway, İkizim ve Ben gibi birçok kaliteli markanın farklı tasarımlara sahip aksesuarlarını inceleyebilir; beğendiklerinizi çocuklarınız için seçebilirsiniz.

Saç aksesuarlarını çocuklarda kullanma amacı genellikle işlevsel olsa da şıklığın bir parçası olarak da tercih ediliyor. Çocukların saçlarını derleyip toplamanın yanında kıyafetleri ile uyum içinde olması da önemseniyor. Tek bir saç tokası, rengi ve çekici tasarımıyla çocuğun şık bir görünüme kavuşmasına yetiyor. Kaliteli markaların koleksiyonlarında yer alan tokalar, dikkatli ve düzenli kullanıldığında uzun ömürlü oluyor. Lastikleri çabuk bozulmuyor; üzerlerindeki süsler kolayca yıpranmıyor. Çocukların hareketli yaşamlarına uygun biçimde tasarlanan aksesuarlar, uzun ömürlü olmaları ile kullanımda sıklıkla tercih ediliyor. Bazı aktivitelerde de tokalar kullanılabiliyor. Çocuğun kostümüne uygun olarak tokaların üzerindeki renkleri ya da süslemeleri inceleyip seçiminizi yapabilirsiniz.

Aksesuarlar içerisinde yer alan lastik tokalar ile çocuğunuzun saçlarını atkuyruğu yapabilir ya da ördükten sonra saç uçlarına takabilirsiniz. Saçların derli toplu görünmesini sağlayan rengarenk lastik tokaların yapısı hemen bozulmuyor; ürünler, uzun süre boyunca ilk günkü gibi kullanılabiliyor. Klipsli tokaların üzerinde ise çocukların seveceği figürler, rengarenk desenler ve motifler yer alıyor. Çocuklarınızın kıyafetine uygun renkte seçimler yaparak şık bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Klipsli tokalar ile saçların tamamını arkada birleştirerek toplayabilir ya da kafanın sağ ve sol tarafına takarak çocuğunuzun saçlarının önüne gelmesini engelleyebilirsiniz. Üstelik de bunu şık klipsli tokalar ile estetik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Çocukların ilgisini çeken renklerde tasarlanan toka & saç aksesuarları üzerinde küçük simgeler de yer alıyor. Düğme şekline benzeyen minik süsler; inci, çilek, elma, gül, kurdele, kalp, kelebek, ponpon gibi detaylardan oluşuyor.

Taçlar ile çocuğunuzun saçlarını düzenli hâle getirebiliyorsunuz. Saç bantları da, aynı şekilde, çocuğunuzun saçlarını alnından geriye doğru kaydırarak oyun oynarken ya da ders çalışırken hareketlerini kısıtlamadan konfor sağlıyor. Ayrıca, rengarenk tasarımlar ile de onların neşesine uyum gösteriyor. Kırmızı, pembe, yeşil, mavi, sarı, mor gibi pastel tonlarda renklerden oluşan tokalar, çocukların severek kullandığı aksesuarları oluyor. Beyaz ve siyah klasik renklerde de tasarlanan tokalar ise sadelikleri ile öne çıkıyor.

Klipsli minik tokalar, işlevsel olmaları ile hemen hemen herkesin sıklıkla kullandığı modeller arasında bulunuyor. Klipsli tokalar, saçların ayrıntılı olarak düzenlenmesine yardım ediyor. Topuzun etrafına takılarak topuzu sıkılaştırıyor ve saçın açılmasını engelliyor. Ayrıca, tasarımlarıyla saça şık bir görünüm kazandırıyor. Öne düşen perçemleri, dağınık ve kabarık saçların düzene girmesini sağlıyor. Klipsler yardımı ile çocuğunuzun saçlarını hemen tutturabilir; basit bir şekilde toplayabilirsiniz.

Toka ve saç aksesuarlarının fiyatları ise markaların tasarımına, tasarımlarında kullandıkları malzemeye ve ilave aksesuarlara göre farklılık gösteriyor. Filtreleme özelliğini kullanarak markaya ve fiyata göre seçim yapabilirsiniz. Çok geniş bir seçenek yelpazesi sunan tasarımlar arasından çocuğunuzun beğenisine uygun bir tokayı mutlaka bulabilirsiniz. Ayrıca, çocuklarınızın arkadaşlarına ya da tanıdığınız miniklere de bu hoş tasarım saç aksesuarlarından hediye ederek onları sevindirebilirsiniz. Toka ve saç aksesuarları arasında bazı şapka ve çanta modellerini de görebilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip ürünler; renkleri, dokuları, baskıları, süslemeleri ile çocuklarınızın kullanımına sunuluyor. Ürünleri inceleyebilir; ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Toka & Saç Aksesuarları

İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 3402 ürün
DSACategoryId/2147483636/60002723/205474/60002725/80088005