Ucuz Topuklu Sandalet

Soğuk havaların ardından canlılıkla beraber gelen ilkbahar aylarında ayakların şıklığını daha belirgin şekilde ortaya koyan topuklu sandaletler, her sezon bambaşka görünümlere bürünerek meydana çıkıyor. Her çeşit kıyafetleri göğüslemeye yardımcı olan sandaletler, aynı zamanda birçok ayakkabı tarzına da ışık tutuyor. Feminen, maskülen, spor, klasik ve dahası ise her durumda şıklığın anahtarı olan stillere işaret ediyor. Özellikle yeni sezonda ayak dekoltesini vurgulayan sandalet modelleri ile siz de şıklığınızdan taviz verdirmeyen kombinler yaratabilirsiniz. Moda trendlerine uygun giyinmeyi seviyorsanız da popüler olan sigaret pantolonlarla, bol kesim basıclerle kombine ederek daha estetik ve spor görüntüler elde edebilirsiniz.

Topuklu Sandalet

Her sezon bin bir çeşit modelleriyle kadınları farklı stil dünyalarına davet eden topuklu sandaletler, girildikleri kombinlerin havasına hemen uyum sağladıkları için oldukça beğeni topluyor. Sokak modasının çoşkusunu artıran sandalet modelleri, zarif kesim topuklarıyla daha çok feminen görünmek isteyen ve şıklığını her durumda sergilemekten vazgeçemeyen kadınların kombinlerinde baskınlık gösteriyor. İlkbahar ve yaz aylarında her çeşit kombinin kurtarıcısı haline gelen modeller, her yaşa uygun geniş seçeneklerle ön plana çıkıyor. Ayakların güzelliğine dikkati çeken sandaletler, ürün yelpazesinde yaş sınırını dikkate almadıkları için aynı zamanda modanın yaşı olmadığını da vurgulamış oluyor.

İlkbaharın cıvıltısı ufukta görüldükten sonra yavaş yavaş yüzlerini göstermeye başlayan topuklu sandalet modelleri, son yıllarda sadeliklerine lüks detaylarla dinamiklik kazandırıyor. Modellerin yenilikçi çizgileri ise kadınların stil ikonlarını aratmayacak kadar kusursuz kombinler yapmalarına yardımcı oluyor.

Topuklu Sandalet Modelleri

Son yıllarda çeşitli tarzlarla harmanlanarak biraz daha abartılı görünümlerle ön plana çıkmaya başlayan topuklu sandaletler, her kadının çabasız şıklık kazanmasına yardım ediyor. Renkleriyle ve tasarımlarıyla göz dolduran sandaletler, model alternatifi olarak oldukça geniş bir çeşitlilik sunuyor. Beyazın temizliğine, siyahın asaletine, tabanın trendliğine, morun asaletine ve kahvenin ağırlığına vurulan topuklu sandalet modelleri, yaz aylarında kadınların ayaklarına estetik görünümler kazandırıyor.

Ayrıca sandaletler, son yılların moda trendlerinde sesini her yere duyuran ve doğaya geri dönüşün simgesi haline gelen toprak tonlarıyla da model seçeneklerine yenilik katıyor. Topuklu sandaletler, tasarım açısından ise öncelikle kadınların giyim stillerini ve yaş aralıklarını dikkate alıyor. Neticede genç stiller daha çok moda akımlarının izleriyle harmanlanırken, orta yaşlı kadınlara hitap eden topuklu sandalet modelleri ağır ve asil duruşlarıyla ün yapıyor.

Topuklu Sandalet Fiyatları

İdeal fiyat aralıklarında satışa sunularak her kadının şıklığı hak ettiğini anlatmaya çalışan topuklu sandaletlerin bohem akımının sorumluluğunda olan püskül, transparan, kalın topuk, süet kumaş, platform topuk, dolgu topuk, burnu açık, bağcık, gladyatör, terlik kesim, parmak arası ve çift bant gibi çeşitli seçenekleri daha çok gençlerin stillerini ortaya koyuyor. Özellikle gerek sokak modasında gerekse de ünlü dünyasında popülerliğini her geçen gün daha yükseklere çıkarmaya başlayan, giyim-aksesuar konusunda her çeşit parçaya yansıyan ve ayakkabı olarak da genç stillerin topuklu sandalet modelleri arasında yer alan püskül detayı kombinlerin dinamik tarafını tutuyor.

Moda dünyasını son yıllarda oldukça kurcalayan püskül detayının farklı çizgilerle ve dekoratif taşlarla zenginleştirilen modelleri, gençler arasında dilden dile dolaşıyor. Ayakların güzelliğini ve ince görünümünü ortaya koyan transparan sandaletler de direk akla feminenlik kelimesini getiriyor. Genç stillerin kombinlerinde rahatlığın ve doğallığın yavaş yavaş adını duyurmaya başladığı son sezonlarda terlik kesim modeller varlıklarını belli ediyor. Günlük şıklıkta bağlama ve bütünleştirme gibi dertleri ortadan kaldıran terlik modeller, aynı zamanda bu rahatlıkları sayesinde orta yaşlı kadınların giyim anlayışlarıyla da örtüşüyor. Başta dolgu ve kauçuk tabanlı olmak üzere lazer kesimli, delikli, çiçek desenli, antik desenli, deri kumaşlı gibi daha pek çok seçenek ise orta yaştaki kadınların giyim stillerine uyum sağlayan diğer modellere dikkati çekiyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Topuklu Sandaletler

Siyah
Beyaz
Bej
Kahverengi
Krem
Pembe
Kırmızı
Sarı
Yeşil
Gümüş
Mavi
Gri
Lacivert
Turuncu
Mor
Çok Renkli
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 6125 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/60003863/60003911