Tutku Külot

İç giyimin öncü markalarından Tutku giyim birbirinden kaliteli külotların üretimini yapıyor. Tutku markası; erkek, kadın ve çocuklar için üretmiş olduğu külot modelleriyle kullanıcıların ihtiyacına cevap veriyor. Tutku külot, birçok alternatifle karşımıza çıkıyor. Külot, cilde direkt temas eden bir üründür. O nedenle bu ürünlerin kaliteli olması çok önemlidir. Tutku külot çeşitlerinin en önemli özelliği, nefes alan kumaşlardan üretilmesidir. İnsan sağlığına uygun şekilde Tutku markası külotlar üretmektedir. Bu ürünler kesinlikle tahriş, pişik ve kızarıklık gibi durumlara yol açmaz. 

Tutku külot kullanıcının gün boyu kendini özgür hissetmesini sağlamaktadır. Ünlü iç giyim markası, işçilik ve kaliteli malzemeleri bir araya getirerek kullanıcılara kullanışlı külotlar sunmuştur. Tutku her yaş grubuna özel külot modelleri geliştirmiştir. Marka çok geniş kitleye külot modelleri sunmaktadır. Sunmuş olduğu bu külot modelleri sağlık ve konfor açısından önemli ürünlerdir. Kullanıcı memnuniyetini ön planda tutarak Tutku külotlar tasarlamıştır. Farklı farklı malzemelerden üretilen külot modellerine çok beğeneceksiniz. Markanın en önemli özelliği; külot ve diğer iç giyim ürünlerinde naylon ve sentetik gibi insan sağlığını olumsuz etkileyen kumaşlar kullanmamasıdır. İç giyimde hijyenik kriterleri karşılayan ürünlerin gönül rahatlığıyla kullanılmasını sağlamaktadır. 

Tutku Külot Modelleri

Külotlar kişinin gün boyu kendini rahat hissetmesini sağlayan önemli bir parçadır. Tutku külot modelleri ile kişi özgür hareket etmenin zevkini yaşar. Kişinin devamlı üzerinde olan külotlar, sağlık içinde çok önemlidir. Tutku küçük ve büyük gibi geniş ölçü yelpazesiyle tüketicilerin karşısına çıkmaktadır. Külotu doğru beden seçtiğiniz takdirde üzerinizde sanki yokmuşçasına kendinizi rahat hissedersiniz. Tutku’nun sunmuş olduğu külot modelleriyle dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Erkek ve kadınlara ayrı ayrı külot beden seçenekleri sunmaktadır. XS, S, M, L, XL, 4XL gibi birçok beden çeşitlerinden oluşmuştur. Bu bedenler 3’ten başlayarak 7’e kadar gitmektedir. Tutku markası, tüm bedenlerin rahat edeceği şekilde sıkmayan külotları kullanıcılarına sunmaktadır. 

Tutku külot kadın seçenekleri içerisinde ribana modelleri daha fazla öne çıkmaktadır. Ribana külot modelleri, esnek yapıya sahiptir. Bu modeller kişinin vücuduna göre şekil alır. Onun içinde rahat ve konforlu olmalarıyla bilinmektedir. Ribana külot modelleri;

  • Bölgesel tahriş etmezler,
  • Nefes alabilen kumaşlardır,
  • Etek ve elbiselerin altında çok rahat kullanılabilirler. Çünkü ince bir dokudan oluşmuşlardır,

Tutku külot bayan seçenekleri içinde diğer çok tercih edilen modelse, elittir. Elit Tutku külot modelleri; pamuk, elastan ve modal özelliklere sahiptir. Model aynı zamanda konforlu ve sade tarzıyla da dikkat çekmektedir. Kesim şekli rahat olduğu için her yerde kullanabilirsiniz. Tutku elit külot modelleri;

  • Yüksek belli,
  • Kalçayı iyi saran,
  • Hareket kabiliyeti yüksek ürünlerdir. 

Model özel ve günlük kullanım şekline göre birçok seçenekten oluşmuştur. 

Tutku erkek külot modelleri, kadınlarda olduğu gibi birçok kumaş türünden tasarlanmıştır. Hem hijyen hem de konfor sağlama noktasında erkek kullanıcılardan tam not alan ürünlerdir. 

Tutku’nun erkeklere özel farklı formlarda külotlar tasarlamıştır. Tutku pamuk külot modelleriyle özellikle erkek ve kadınların konforlu bir gün geçirmesini sağlamaktadır. Erkek külot çeşitleri pamuğun yanında yün ve bambu içerikli iplerden üretilmiş modelleri de mevcuttur. Modaya dair popüler çizgileri bu ürünlerde bulabilirsiniz. Renkli tasarımların yanında tek renkten oluşan modellerde iç giyimde kullanıcıya artı seçenek kazandırıyor. Şık ve estetik duran kesim modellerinden oluşmuştur. Hassas materyallerden üretilen ürünler sayesinde günlük yaşamda, koşu, antrenman gibi koşullarda özgürce hareket edebileceksiniz. Tutku likralı erkek külot modelleri, gelişmiş teknolojiyle üretilmiştir. Bu külot modeli bol ve dar şekillerde üretilmiştir. Giysilerin altında likralı modeller belli olmadığı içinde çok kullanışlıdır. Tutku yün erkek külot modelleri de vücut ısısını dengelemede önemli rol oynuyor. Vücut ısısını dengelerken kesinlikle yanma, kaşıntı gibi durumlara yol açmaz. Tutku’nun bambu erkek külot modelleriyse hem yazın hem de kışın çok rahat kullanılabilir. Kaliteli ürün olması sebebiyle uzun süre kullanılabilmektedir. 

Tutku Çocuk Külot Modelleri

Tutku kadın ve erkeklerin yanı sıra çocuklar içinde külotlar üretmektedir. Yetişkinlerle kıyaslandığında çocukların ciltlerinin çok hassas olduğunu söyleyebiliriz. Onun için çocukların kullanacağı külotların mutlaka kaliteli olması gerekiyor. Tutku çocuklar için farklı stil, renk ve modellerde ürünler tasarlamıştır. Tutku aracılığıyla çocuğunuz için kolayca dilediğiniz özelliklerde külot çeşitleri bulabilirsiniz. Tutku külot modelleri bakımından çocuk, kadın ve erkekler için geniş yelpazede ürünler sunmaktadır. Çocukların sevdiği renklerden oluşan külot seçeneklerine sahiptir. Çocuklara hitap eden desenlerden tutunda çizgi film karakterlerine kadar tüm tasarımları bulabilirsiniz. 

Erkek ve kız çocuklarının özelliklerine göre ayrı ayrı modeller tasarlanmıştır. Tutku pamuklu külot modelleri çocukların özgür hareket etmesini sağlamaktadır. Külotların kumaşlarının nefes alma özelliği vardır. Bundan dolayı da çocukların ciltleri ihtiyacı olan tüm havayı alırlar. Böylelikle kendilerini tüm gün rahat ve huzurlu hissederler. Çocuk külot modelleri; turuncu, yeşil, beyaz, pembe, mavi gibi pek çok renk seçeneğinden oluşmaktadır. Dikişsiz, dikişli, likralı, paçalı, esnek yapılı, likrasız ve paçasız şeklinde çocuk külot modelleri kategorilerden oluşmaktadır. Çocuğunuzun ihtiyacını karşılayacak dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. 

Tutku Külot Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kişinin cildiyle direkt temasa geçtiğinden dolayı külot seçimi hayati önem taşıyor. Külot seçiminde rahatlık ve sağlık ön planda olması gerekiyor. Kişinin kendini rahat ettirmesi ve hareketlerini kısıtlamaması çok önemlidir. Külot kıyafet ve bedenle uyumlu olarak seçilmelidir. Dar kıyafetlerin altına örneğin dikişsiz külot seçilmesi daha doğru olacaktır. Külot dikiş izlerinin kıyafetten belli olması ortaya kötü görüntünün çıkmasına sebep olabilir. 

Tutku külot satın alırken birkaç noktaya çok dikkat etmek gerekiyor. O noktaları şöyle sıralayabiliriz;

  • Tasarım,
  • Kullanılacak kıyafet,
  • Beden,
  • Kumaş,

Külot seçimi yaparken nasıl tasarıma sahip olduğu çok önemlidir. Tutku’nun sunmuş olduğu külot çeşitleri farklı farklı tasarımlardan oluşmuştur. Tasarımların bazıları çok hareketliyken bazılarıysa sadelikleriyle dikkat çekmektedir. Kişi zevkine göre bir tercihte bulunmalıdır. Aynı zamanda rahat tasarıma sahip külot modellerinden de seçebilirsiniz. 

Külot satın alırken hangi kıyafetle kullanacağınıza da dikkat etmelisiniz. Saten elbiseler için dikişsiz külot modellerinden seçmek çok mantıklı olacaktır. İşlev ve amaç doğrultusunda seçilen bir külot cildinizin gün boyunca kendini rahat hissetmesini sağlar. Külot kumaş seçiminin yanında beden konusunu da göz önünde bulundurmanız gereklidir. Bedeninizden çok büyük veya küçük külotlar gününüzün kötü geçmesine sebep olur. Çünkü bu özellikteki külotların içinde kendinizi rahat hissedemezsiniz. Külotun kumaşı da ciltle doğrudan temas etmesi sebebiyle büyük önem taşıyor. Cilt dostu kumaşlardan tasarlanmayan külotlar, cildinizde tahrişe sebep olur. Pamuk gibi ürünlerden yapılan külot çeşitlerini seçmeniz cildiniz için daha iyi olacaktır. 

Tutku Külot Fiyatları

Tutku uygun iç giyim ürünleri sunan bir marka olarak dikkat çekmektedir. Tutku külot fiyatları; tasarım, desen ve kumaşına göre şekillenmektedir. Çoklu satılan külotların maliyeti teklilere kıyasla çok uygun fiyata denk gelmektedir. 

Tutku külot fiyatları değişken aralıktan oluşmaktadır. Toparlayıcı ve bedeni incelten yapıdaki külot çeşitlerinin fiyatları diğerlerine göre yüksektir. Ürün genel anlamda geniş yelpazeden oluştuğu için fiyat seçenekleri de çok çeşitlidir. 

Tutkunun Külotları Sağlıklı mıdır?

Tutku sağlıklı kumaşlardan külotlar üretmektedir. O nedenle Tutku’nun külotları sağlıklıdır.

12’li Tutku Bayan Külot Fiyatları Avantajlı mıdır?

12’li Tutku bayan külot çeşitlerini, tekli alımlara nazaran daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

Tutku 6 Numara Kadın Külot Kaç Bedendir?

Tutku 6 numara kadın külot, XXXLarge bedene uyumludur.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tutku Kadın Külot Modelleri

İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 1168 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000679/tutku