Twigy Modelleri

Twigy 

Twigy ayakkabı ve terlik konusunda son derece yaratıcı tasarımlar ortaya koyuyor. Ev içerisinde konforu arayan ve aynı zamanda farklı tasarımlara merakı olanlar için Twigy son derece şık modeller sunuyor. Ev ayakkabı ve terliği konusunda önde gelen markalar arasında yer alması tercih edilebilirliği üzerinde son derece etkilidir. Eşsiz bir konforu amaç edinen ancak bunun yanında kullanıcılarına en farklı tasarımları sunan Twigy terlik ve panduf konusunda oldukça beğeni toplar. Kadın, erkek ve çocuk kullanıcılara sunulan tüm modellerde konfor ve ayak sağlığı en çok önem verilen konulardır. Hemen her kullanıcı için son derece dinamik ve yaratıcı tasarımlar sunar. Kullanım rahatlığı yanında renkli ve hareketli tasarımlar sunması birçok kişiyi cezbeden özellikleri arasında yer alır. Hem yazlık hem de kışlık kullanımlar için en iyi tasarımları sunması Twigy markasının en önemli yanlarındandır. Koleksiyonu çok geniş olan Twigy beklentileri en iyi şekilde karşılamakla kalmaz aynı zamanda panduflarla çocuksu ruhunuzu da beslemeye özen gösterir. Eğlenceli ve oldukça renkli terlikleri ile hayatınıza renk katmayı amaçlayan marka her yaş grubuna en iyi şekilde hitap eder. Standartlarınızı yüksek tutarsanız tek yapmanız gereken Twigy terlik, ayakkabı ve panduf koleksiyonlarına göz atmaktır. Her zevke hitap eden tasarımları sayesinde marka son zamanların en konforlu ev ayakkabı ve terliklerini sunar. 

En Konforlu Twigy Ürün Çeşitleri

Birçok kullanıcıya hitap eden Twigy son derece şık tasarımları ile ilgi odağı olan bir markadır. Hem ürün skalasının çok geniş olması hem de her durumda kullanılabilecek terlik modellerinin bulunması tercih edilebilirliğini artırır. Son derece şık tasarımları içerisinde özellikle içeri terlikleri en çok öne çıkanlar arasında yer alır. Konfor yanında sevimli görünümleri sayesinde de çok fazla tercih edilirler. Konforlu ve farklı tasarımlara sahip Twigy ürünleri arasında şunlara yer verilebilir. 

Twigy Pandufları

Hem çocuklar hem de yetişkinler için ev içerisinde giyilebilecek son derece tarz panduflar bulunur. Hayvan figürlerinin ağırlık kazandığı bu panduf ayakkabılar sayesinde soğuk havalarda ayaklarınız kesinlikle üşümüyor. Twigy panduf çeşitleri içerisinde hem farklı ayak numarasına uygun modeller bulunur hem de desen seçenekleri son derece fazladır. Köpek ve kedi figürleri yanında çizgi karakterlerden de esinlenilerek tasarlanan birçok model vardır. Taban kısımları son derece sağlam olan panduflarda dikkat etmeniz gereken özellik nefes alabilir yapıda olmasıdır. Her ne kadar kış aylarının soğuk günlerinde kullanılacak da olsa Twigy pandufları nefes alabilir şekilde tasarlanır ve kullanım sırasında ayaklarınızı terletmez. Aynı zamanda dikim kalitesi son derece yüksek olmasının yanında en kaliteli polar ve pelüş materyaller kullanılarak tasarlanır. Bu ürünlerin iç elyaf malzemesinin de yine sağlıklı olmasına dikkat edilir. Ev pandufları ile son derece rahat edebilir ve kış aylarının soğuk günlerinde kendinizi sıcacık hissedebilirsiniz. Twigy kadın panduf modelleri içerisinde son derece sevimli tasarımlar yer alır. Tavşan, kedi, zürafa modeller yanında sade tasarımlar da bulunur. Aynı zamanda Twigy erkek panduf çeşitleri de son derece kaliteli tasarımlardır.

Twigy Ev Terlikleri

Twigy ev terlikleri konusunda en kaliteli ürünleri tasarlayan markalar arasında yer alır. Hem ayak anatominize uygun hem de rahat kullanımı olan bu terlikler şık tasarımları ile son derece tarz ürünlerdir. Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren Twigy ev terliği erkek modelleri çapraz modeller yanında klasik tasarımlarıyla da dikkati çeker. Bu terliklerde öne çıkan renkler arasında siyah, kahverengi ve daha birçok farklı renk seçeneği bulunur. En küçük numaradan en büyük numaraya kadar hemen her erkek kendi ayağına uygun olan terlik modelini bulabilir. Ev ortamında rahatına düşkün hanımlar için de son derece kaliteli terlikler bulunur. Twigy ev terlik modelleri içerisinde pelüş kumaştan üretilen birçok model alternatifi vardır. Ayakları yormayan ve çevresel faktörlerden yüksek oranda koruma sağlayan son derece konforlu ürünlerdir. Beğendiğiniz terlik modelleri içerisinde ayak numaranıza en uygun seçeneği bularak siparişinizi verebilirsiniz. 

Twigy Dışarı Terlikleri

Twigy dışarıda giyilen özel tasarım terlikler de üretir. Bu terlikler içerisinde parmak arası terlikler oldukça rağbet gören modeller içerisinde yer alır. Twigy erkek terlik modelleri içerisinde de parmak arası ve burnu kapalı olan birçok modele rastlanabilir. Klasik tasarımlar çok tercih edilse de çapraz modeller de son derece estetik bir duruşa sahiptir. Twigy kadın terlik modellerinin birçok zevke hitap etmesi de yine beklentilere yanıt veren tasarımlar arasında yer alır. Tabanı ve üst kısmı esnek olan bu terlikler ayaklarınızı deforme etmeden rahat bir kullanım olanağı sunar. Bu şekilde gündelik yaşamda daha rahat bir hareket kabiliyeti kazanma fırsatı bulabilirsiniz. Twigy bayan terlik modellerinin kaliteli bir şekilde tasarlanması kadınların yalnızca kısa mesafelerde değil aynı zamanda uzun mesafelerde de bu terlikleri tercih etmesine imkan yaratır. Bu modellere ek olarak plaj terlikleri de eklenebilir. Plaj ayakkabısı ve terliği konusunda markanın birçok farklı ürün seçeneği bulunur. Yüksek kalitede materyallerden üretilen Twigy terlikler her kullanıcıya en iyi kullanım çözümlerini sunar. 

Twigy Ev Botları

Ev ortamında rahatlık arayışı içerisindeyseniz ev botlarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Son derece şık tasarımı bulunan ev botları beklentileri en iyi şekilde karşılar. Twigy ev botu tasarımları sayesinde evinizin içerisinde de çok rahat hareket edebilirsiniz. Hem evin içerisinde ayaklarınız sıcak kalır hem de ev stilinize farklı bir hava kazandırabilirsiniz. Kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt veren markanın en çok tercih edilenlerinden biri olan ev botları çocuklar, kadınlar ve erkekler için özel olarak tasarlanır. Kullanımı da son derece rahat ürünlerdir.

Twigy İle Ev Giyiminde Yeni Stiller

Ev ortamı genelde kişilerin daha salaş zaman geçirdikleri ortamdır. Ofis ya da dışarı ortamları gibi çok fazla kendinizi sıkıntıya sokmayacak kıyafetler tercih edilmesi konfor açısından büyük bir önem taşır. Twigy ev ayakkabı ve terlik modelleri de sizlere bu rahatlığı en iyi şekilde sağlar. Hem kaliteli tasarımları hem de yenilikçi yaklaşımı ile her zevke hitap eden ürünler sunar. Beklentilerinizi yüksek tutuyorsanız rahatlıkla markanın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Kullanım bakımından rahatlığı yanında dayanıklılığı da en çok öne çıkan özellikleri arasındadır. Modaya hitap eden ürünler olması da ayrıca göze çarpan özelliklerindendir. Terlik modelleri yanında ev botlarının hareketi kısıtlamaması ve gün içerisinde sürekli ayakta olmasına rağmen kokuya neden olmaması kullanıcıdan tam not almasını sağlar. Terliklerin taban yapılarının esnekliği ve üst kısımlarının ayaklarınızı tahriş etmemesi bu ürünlerde en çok dikkati çeken yanlardandır. 

Twigy Fiyatları

Kullanıcı beklentisine kalite açısından tam olarak yanıt veren Twigy ürünleri fiyat bakımından son derece idealdir. Kullanımı çok rahat olan bu ürünlerde en ulaşılabilir fiyatlar sizlere sunulur. Her yaşa ve zevke hitap eden ev terlikleri, pandufları ve botları uygun fiyatlarla satışa sunulur. 

Twigy Hangi Yaşa Hitap Ediyor?

Twigy ayakkabı ve terlik markası her yaşa uygun ürün sunar. 

Twigy Hangi Kategorilerde Ürün Sunar?

Ev terlikleri, ev botları, panduflar, plaj terlikleri, dışarı terlikleri gibi birçok kategorisi olan bir markadır. 

Twigy Ürünleri Nasıldır?

Twigy ürünleri materyalleri ve işçiliği bakımından son derece kalitelidir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Twigy Modelleri

955 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Kırtasiye / Ofis
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler