Twigy Modelleri

Ayakkabı tutkunları için bazı markalar vardır ki,içlerindeki çocuksu heyecanı ve ayaklarının sağlığını korumak için eşsiz birrahatlığı simgeler. İşte Twigy de 20 yılı aşkın bir zamandır her yaştan kadın, erkekve çocuk fark etmeksizin birbirinden rahat, renkli, dinamik ve şık ayakkabılarsunmaya devam ediyor.

Yazlık veya kışlık terlikleriyle evlerimizin gözdemarkalarından biri haline gelen Twigy'nin koleksiyonu oldukça geniş. Özellikletaraftar terlik konseptiyle tüm futbol tutkunları, evlerinde de futbolaşklarını Twigy taraftar terlikleriyle yaşıyor. Böylece futbol severlermisafirlerine de takım sevgilerini sunuyor, savaşmak yerine tarzlarıylaşakalaşıyorlar.

Türkiye'nin en beğenilen, en eğlenceli ve renkliterlikleriyle ayakkabılarının sunan Twigy'nin ciddi bir müşteri kitlesi var. Bukitlenin her yaşa dağılmış olan durumu markayı daha da güçlendiriyor ve markaile müşterisi arasında kopmaz bir sevgi bağı kuruyor. Geçtiğimiz dönemde GiseleBündchen'in de Twigy reklamlarında rol alması, markanın tanınırlığını adetacoşturdu. Brezilya, Rio de Janerio'da dünyaca ünlü en popüler iki plajdanbirinin adı Copacabana, diğeri ise Ipanema'dır. İşte Gisele Bündchen'in rolaldığı reklam filminde Ipanema plajındaki taşlardan alınan ilhamla üretilenIpanema modeller, bilhassa Türkiye'deki birçok plajda boy gösterdi. Kadınlarmayo ve bikinilerine uygun Ipanema'ları o kadar çok sevdi ki hiç vazgeçemedi.Rahatlığı ve renkliliğiyle yazın tüm canlılığının sunan bu modeller gelecekdönemlerde de adından çok söz ettirecek gibi görünüyor.

Twigy Terlik ve Ev Botları

Yaratıcı ve dinamik tasarım anlayışını en sevilen çizgi filmkahramanlarının pofuduk terliklerinde, ev botu ürünlerinde, kaymazçoraplarında, kışın vazgeçilmezi olan ve ayakları sıcacık tutan panduflarında,kadınların evde de giymeye bayıldıkları babetlerinde, erkeklerin yaz kış farketmeden rahat rahat kullanabildikleri sandaletlerinde ve her yaşa uygun terlikmodellerinde kullanan Twigy, çocukların da gönlünü fethediyor. Kız çocuklarıiçin Hello Kitty ve erkek çocukları için Bakugan modellerini üreten marka, tümaile fertlerini düşünüyor. Kışın soğukluğu Twigy ile yuva sıcaklığınabürünüyor.

 

Kalpli, leopar tasarımlı, çizgili, tüylü, çocukların çoksevdiği hayvanların figürleriyle tasarlanmış yüzlerce ev ayakkabısı, terliği vesandaleti Twigy'nin en popüler ürünlerini oluşturuyor. Çocuklar evlerdeayaklarından Twigy'i hiç çıkarmıyor, severek kullanıyor, böylece soluksuzoynadıkları oyunlarda sabahtan akşama kadar ayakları hiç üşümüyor! Annelerin deiçi rahat ediyor.

Geniş ürün yelpazesine her cebe uygun fiyat avantajını daeklediğimizde, Twigy tüm evlerin en sevilen markalarından biri oluyor.Unutmadan, Twigy yağmur çizmeleriyle ve diğer ürünleriyle sadece evlerin değilsokakların da eğlencesi! Evde uzun süre keyifli vakit geçirmeye düşkün olanlar,eve iş götürenler, pijama partisini çok sevenler, ilginç ve eğlenceliaksesuarlara meraklı olanlar, iç ısıtacak kombinlere ilgi duyanlar, kısacasıhayatın güzel taraflarını keşfetmeye açık olan herkes Twigy ürünleriyle evinive kendisini yeniliyor, sürekli tazeleniyor ve yeni kalıyor.

 Twigy markasını tüm dünyaya pazarlayan ve 1988 yılındakurulan Terteks; Beşiktaş ve Galatasaray kulüplerinin lisanslı tek terlik üreticisiolarak ürünlerini Rusya, Ukrayna ve İran'a da ihraç ediyor. Terteks, Twigymarkasıyla birlikte 2003 yılında Beşiktaş Kulübünden "En BaşarılıLisansiye Ödülü", 2004 yılında Ekonomist dergisinin düzenlediği "Morİnek Farklılaşma Ödülleri" yarışmasında Türkiye'nin önde gelen markaları arasında 2.'liğe kazandı. Öte yandan 2006 yılıitibariyle dünyanın en beğenilen modellerinden biri olan Gisele Bündchen ile Ipanemakoleksiyonunu Türkiye'ye sunan Terteks, 2011 yılında Gisele Bündchen'iTürkiye'de ağırlayarak tüm dünyanın dikkatlerini ülkemize çekmeyi başarmış vemarkalarına değer katmıştı.

Twigy Fiyatları

Hepsiburada.com, tüm Twigy ürünlerini cazip fiyatlarlamüşterilerine sunuyor, evlerine neşe ve eğlence katıyor! Mağaza mağazagezmekten yoruluyorsanız, oturduğunuz yerden tek bir tıkla Twigy ürünleriniayağınıza getirmek için vazgeçilmez adresiniz Hepsiburada.com! Siz de eşinize,sevdiklerinize, çocuklarınıza ve arkadaşlarınıza Twigy ürünleri almakistiyorsanız, güvenli ve kolay alışveriş ile hızlı gönderi imkanlarınıkaçırmayın, cazip fiyatlarla istediğiniz Twigy'i hemen alın!

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Twigy Modelleri

1.216 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön