Woggo Kadın Terlik Modelleri

Ayak sağlığını korumak demek, doğru orantılı bir şekilde tüm vücut sağlığını korumak demektir. Ayakların rahat etmesi, yere sağlam basması, konforunun üst düzey olması ve özellikle de giyilen hiçbir ayakkabı ve terliğin ayakları vurmaması gerekir. Bu sayede ayakların sağlığı güvence altına alınabilir ve ömür boyu ayaklarla alakalı bir problem yaşanmadan sağlık korunmaya devam eder. 

Özellikle de yaz aylarında sık sık çorapsız çıkılan sokak gezilerinde, mahalle yürüyüşlerinde ve ufak çaplı alışverişe çıkışlarda kadınların en çok tercih ettiği ürünler istisnasız terlik modelleridir. Rahatlığıyla, uygun fiyatlarıyla ve yüksek kalitesiyle ön planda olan terlik modelleri kadın kesim tarafından daha çok tercih edilmektedir. Özellikle de ayak tabanlarına uyum sağlayan ve ayakların taraklı ya da kemikli olmasına göre seçilen Woggo kadın terlik modelleri her geçen gün desen ve renk seçeneği açısından artış göstermekte ve kullanıcılarına sunulmaktadır. 

Online bir şekilde temin edebileceğiniz ve oldukça kaliteli ürünler sunan Woggo terlik ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir. Her geçen gün daha farklı modelleri ile dikkat çekmekte olan Woggo, bir terlik markasından çok daha öte hizmet sunmaktadır. Mağaza mağaza gezip yorulmanıza gerek kalmadan günlerce ayağınıza uygun bir terlik modeli aramadan tık diye en sevdiğiniz modelleri online olarak bulabilirsiniz. 

Binlerce renk seçeneğine ve birden fazla modele sahip olan kadın terlik modelleri görünümüyle ve kullanışlı olması özellikleriyle de orantı sağlar. Yaz ve bahar aylarında çorap ve ayakkabı giymekten hoşlanmayan ve gün boyu ayaklarının nefes almasını isteyen tüm kadınlar için birbirinden şık terlik modelleri mevcuttur. 

Woggo Kadın Terlik Modelleri

Rahatlığı her zaman birincil hedef olarak koyan ve kullanıcılarını memnun eden Woggo markası ile ayağınız için en uyumlu olan terlik modellerini bulabilirsiniz. Yüksek kalite ve uygun fiyat politikasına sahip olan bu terlik modelleri arasında cırtlı tasarımlar, lazer kesim detaylar, air masaj özelliği bulunan tabanlar, ortopedik tabanlar, rugan ve deri tasarımlar, taşlı modeller ve hasır modeller yer almaktadır. 

Renk ve desen seçenekleri saymakla bitmeyen Woggo terlikleri ile tanıştığınızda ayağınıza artık başka bir terlik modeli istemeyeceksiniz. Tamamen ayakların kalıbı baz alınarak tasarlanan ve üretiminde ultra hassas davranılan Woggo terlik ile ayaklarınızda herhangi bir sorun meydana gelmesi mümkün değildir. Konforun ve güvenin yanı sıra şıklığı da ön plana çıkarmakta olan bu terlik modellerinde fiyatlar da son derece idealdir. 

Herkes bütçesine ve ayak şekline en uygun terliği kolaylıkla bulabilir ve online bir biçimde temin edebilir. Ayaklarınızın kalıbı ve şekli ne olursa olsun rahatından ödün vermeyen bu terlik modellerinde çeşitli renk seçenekleri de kombinlerinize uyum sağlar. Topuklu modelleri daha şık ve klasik kombinlerle tamamlayabilirsiniz. Günlük kemerli modelleri ve parmak arası modelleri spor bir tarzın altına seçebilirsiniz. Dolgu topuklu modeller ile istediğiniz kadar uzun mesafeleri kat edebilirsiniz. 

Air masaj tekniği kullanılarak tasarlanan modellerde ise ayaklarınızın rahatlığını gün boyu hissedebilirsiniz. Plaja özel tasarlanan modeller ile ayaklarınız kum bulaşmadan ve güneşten yanmadan rahat bir şekilde plajda gezintiye çıkabilirsiniz. Hem sudan etkilenmeyen hem de uzun ömürlü bir şekilde kullanılan Woggo terlikler her zaman dayanıklı olmasıyla bilinmektedir. Sürekli yeni bir terlik almak istemeyenler ve ayağına en uygun modeli bulmak isteyenler için Woggo terlikleri online raflarda yerini almaktadır. 

WoggoPlt 164 Cırtlı Günlük Kadın Terlik

Günlük olarak en çok tercih edilen modeller arasında WoggoPlt 164 cırtlı günlük kadın terlik modelleri yer almaktadır. Kullanımı gerçek anlamda konforlu olan, tabanı ile rahatlığı hissettiren ve gün boyu giyilmeye müsait olan modellerdir. Mint yeşilinden beyaza, hardal sarısından kırmızıya, pudra pembeden griye, siyahtan taba renge varana dek renk seçenekleri oldukça fazla olan modellerden birisidir. 36 numaradan başlayarak 40 numaraya kadar artış gösterir. İlkbahar ve yaz aylarında hem ev içinde hem dışarıda kullanıma uygundur. 

Dış materyal olarak mikrofiber kullanılmaktadır. Aynı şekilde iç materyalinde de mikrofibere yer verilmektedir. Taban materyali olarak poliüretan kullanılmaktadır. Topuk yüksekliği 4 cm, taban yüksekliği ise 2,5 cm’dir. Ağırlığı yalnızca 220 gramdır. Kalıbı ise standart ayak ölçülerine göre tam kalıp şeklinde tasarlanmaktadır. Bu nedenle ayak numaranız ne ise tam olarak onu temin etmeniz doğru olacaktır. 

Woggo 439029 Süet 7 cm Dolgu Topuk Kadın Günlük Terlik

Günlük kullanıma uygun olan ancak çok daha şık ve klasik kombinleri tamamlamak amacıyla tercih edilen modellerden biri de Woggo süet 7 cm dolgu topuk kadın günlük terlik modelidir. 36 – 40 numara arası kalıplara sahiptir. Orta yaş ve üzeri için kullanıma uygundur. Yeni sezon ilkbahar ve yaz dönemlerinde ayaklarınızı oldukça şık göstermeye hazır olan bu süet modelin iç materyali mikrofiber olarak tercih edilir. Taban materyali klasik şekilde poliüretandan oluşmaktadır. Topuk yüksekliği 7 cm ve taban yüksekliği ise 3 cm olarak belirlenmiştir. Ağırlığı 214 gramdır ve giydiğiniz zaman neredeyse ayakta yokmuş gibi hafif bir his verir. 

Aynı zamanda standart ayak ölçülerine göre tasarlandığından tamamen ayak numaranıza uygun olanı temin edebilirsiniz. Plastiğin süngerleştirilmesi sonucunda elde edilen taban ayakları gün boyu rahat ettirir ve sanki topuklu giymemişsiniz gibi bir his verir. Aynı zamanda yumuşak basım ile ayağınızın şeklini almaya ilk giyimden itibaren başlar. Hafif olduğu için ayakta uzun süre durmasına rağmen hiçbir şekilde terleme ve koku sorununa yol açmaz. Oldukça önemli bir özelliği de budur. Ayakların her zaman nefes almasını sağlar. 

Woggo 439030 Rugan Baskılı Günlük Dolgu Topuk Kadın Terlik

Şıklık yarışında her zaman ön plana çıkmayı başaran modellerden biri olan Woggo rugan baskılı dolgu topuk kadın terlik modellerinde genellikle siyah renk tonları tercih edilmektedir. Dış materyal olarak ürünün adından da anlaşılacağı üzere rugan kullanılmaktadır. İç materyali tamamen tekstil materyalidir ve taban olarak da poliüretan kullanılmaktadır. 

Topuk yüksekliği 7 cm olduğu için dolgu topuk tasarımı mevcuttur. Taban yüksekliği ise 3 cm’dir. Ağırlığı 214 gramdır. Standart kalıba sahiptir. 36-40 numara arasında değişiklik gösterir. Yumuşak basıma sahip olduğundan ve tabanı tamamen plastiğin süngerleştirilmesiyle oluşturulan bu model uzun süre giydiğiniz zamanlarda dahi ayakları rahatsız etmez, ter ve koku sorununa yol açmaz. 

WoggoAry20-168 Günlük Kemerli Topuklu Kadın Terlik

Woggoary 20-168 günlük kemerli kadın terlik modeli en klasik modeller arasında yer alır. Ön kısmında kullanılan kemer ve toka tasarımı günlük kullanıma en çok hitap eden tasarım olarak kabul edilir. Ayakları tam saran kalıba sahip olan bu kemerli ve tokalı modeller ise ayaklarınızın zarafetini gözler önüne serebilirsiniz. Hem deri hem rugan hem de hasır üst tasarımlara göz atabilirsiniz. Üstelik bu modellerde neredeyse tüm renk tonları mevcuttur. 

Suni deri kullanılan modeller çok daha fazla tercih edilmektedir. Topuk yüksekliği 4 cm ve taban yüksekliği 1,5 cm olarak belirlenir. Yerden çok yüksek olmaması ve ayağı tam kalıp şeklinde sarması konforunu arttırır. Aynı zamanda ayaklarınızı sıktığı takdirde ve daha büyük numarasını almak istemediğiniz zaman kemerleriniz bollaştırabilir ya da tam tersi sıkılaştırarak kullanabilirsiniz. 

WoggoClst 702 Günlük Topuk Jel Cırtlı Kadın Terlik

Woggoary günlük 4 cm topuk jelli kadın terlik modelleri de 36-40 numara arasındadır. Pudra pembe, kırmızı, lacivert ve siyah olmak üzere dört farklı renk seçeneği mevcuttur. İlkbahar ve yaz mevsimlerinde dışarıda kullanıma uygundur. Sonbahar ve kış mevsimlerinde ise ev giyiminde kullanılabilir. Hem iç hem dış tasarımında materyal olarak mikrofiber yapı tercih edilmektedir. Topuk yüksekliği sadece 3 cm ve taban yüksekliği ise yalnızca 1 cm’dir. Yere en yakın modeller arasında yer alır. Jel topuk kısımları sayesinde topuklara muazzam bir konfor olanağı sunar. Hafif yapı malzemelerinden elde edildiği için 180 gram ağırlığa sahiptir ve ayaklarınızı kesinlikle yormaz ve vurma meydana gelmez. Standart ölçülere göre hazırlandığı için her kadın kendi ayak numarasına uygun olanı tercih edebilir. Bu sayede gün boyu konfor içinde günün tadını çıkarabilirsiniz.

WoggoTwg472 Tokalı Eva Plaj Havuz Kadın Terlik

Yaz aylarında en sık gidilen yerlerden biri de elbette plajlardır. Plajda gezinti esnasında ayaklarınıza cam ve benzeri atık maddelerin batmaması ve kumdan etkilenmemesi için mutlaka taban olması gerekir. Burada devreye giren ve hem renk seçenekleriyle hem de sportif tarzıyla dikkat çeken Woggotwg 472 tokalı yüksek plaj havuz kadın terlik modeli tam size göredir. Ağırlığı sadece 155 gram olan havuz terliklerini havuz kenarında da giyebilirsiniz. Dış ve iç materyali tamamen eva malzemeden elde edilmektedir. Taban materyali olarak da eva kullanılır. Farklı hiçbir yabancı maddenin kullanımına izin verilmez. Topuk yüksekliği 3,5 cm ve taban yüksekliği 3 cm’dir. Ayaklarda yokmuşçasına konfor sunar ve gün boyu rahatça her yere girip çıkabilirsiniz. İster havuz kenarında kaymadan yürüyebilir ister plajın keyfini çıkarabilirsiniz. 

WoggoPnt 439036 Hasır Günlük Kadın Terlik

Günlük modellerin arasında göz kırpan bir diğer modeller ise WoggoPlt 160 dikişli günlük kadın terlik ve pnt hasır modellerdir. Hasır ve suni deri kumaşlar tercih edilerek üretilen bu modeller her zaman ayakların rahatlığını gözler önüne sermektedir. Taban ve topuk yükseklikleri yalnızca 2 cm olan bu modellerde ağırlık ise 170 gram olarak karşınıza çıkar. Süngerimsi eva yapısı ile ayakların gerek topuk kısmına gerekse komple taban kısmına rahatlığı gün boyu hissettirir. Dışarıda giymek istemediğinizde ev terliği olarak da kullanılabilir. 

Woggo Parmak Arası Terlik Modelleri

Düz terlik giymek istemeyenler için en ideal seçenekler parmak arası terliklerdir. Woggo tarafından sunulan parmak arası modellerde genellikle poliüretan tabana yer verilir. Yaz sezonunun vazgeçilmezleri arasında yer alan parmak arası terliklerde, parmak aralarına dair kesinlikle vurma meydana gelmez. 

Terlik Modelleri Fiyatları

Woggo kadın terlik fiyatları model ve çeşitliliği dikkate alındığında birbirinden farklı olması olağandır. Farklı çeşitliliğe sahip olması sebebiyle fiyatlar da değişiktir. Tüm modellerde kullanılan kumaşa, taban ve iç materyale bağlı olarak Woggo bayan terlik fiyatları değişiklik gösterebilir. 

Woggo Kadın Terlik Modelleri Ortopedik Taban mıdır?

Woggo kalitesinde üretilen Woggo kadın Terlik modelleri tamamen esnek ve ortopedik tabanlara sahiptir. 

Woggo Kadın Terlik Modelleri Ayakları Vurur mu?

Woggo kadın terlikleri ayakları ve topukları vurmadığı için gün boyu konforlu bir şekilde giyebilirsiniz. 

Woggo Bayan Terlik Modelleri Evde Giyilir mi? 

Woggo bayan terlik modelleri dışarıda giyilmek için üretilmektedir. Ancak kış sezonlarında rahatlığından ötürü ev ortamında giyilmesinde de bir sakınca yoktur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Woggo Kadın Terlik Modelleri

379 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Beden
Toplam 36 / 379 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?