Ucuz Kadın Terlikleri

Hemen her kadının gerek şıklığını arttırmak gerekse konforunu en üst düzeyde tutmak için edindiği kadın terlikleri, farklı kullanım alanları ve üretim malzemeleriyle farklılık gösterir. Çok sayıda marka tarafından sunulan bayan terlik modelleri, her mevsim kullanılabilecek ve kişinin en değerli giyim eşyaları arasında yer alacak yapıdadır.

Birçok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz terlik modelleri arasında yer alan dolgu topuklu bayan terlik modelleri, dolgu yükseklikleri itibariyle büyük çeşitliliğe sahiptir. Dolgu detaylarının yanı sıra ürünlerin üst kısımlarına konumlandırılan cırt ve toka yapıları, ürüne görsel anlamda farklılık kazandırırken, kadınların kullanım sırasında rahatlıklarını ön planda tutmalarını sağlar. Geniş ürün yelpazesi arasından seçeceğiniz modelleri, değişik giysilerle birlikte değerlendirebilir, her tarza uygun ürünlerden dilediklerinizi edinebilirsiniz.

Kadınların yaz aylarında sıklıkla tercih ettiği parmak arası yapıdaki kadın terlikleri, özellikle yaz sıcaklarından en az düzeyde etkilenmenizi sağlarken, ayaklarınızın her koşulda ferah kalmasına hizmet eder. Gerek şehir yaşamında gerekse yazlık tatil mekanlarında keyifle kullanabileceğiniz parmak arası bayan terlik modelleri, farklı renk ve tasarımlarıyla şıklığınızı arttırmanıza yardımcı olabilir. Bunun yanı sıra, kimi modellerin tabanlarındaki tırtıklar, özellikle ıslak ve kaygan zeminlerde daha rahat hareket etmenizi mümkün kılar.

Ev kullanımının yanı sıra çalışma özel iş ortamlarında da değerlendirilebilecek nitelikteki sabo yapıdaki kadın terlikleri, genellikle düz renkli olmaları ve ayak sağlığını koruyan ortopedik tabanları sayesinde tercih nedeniniz haline gelebilir. Topuk kısmı bantlı ya da bantsız olan modeller, görünümlerinin yanı sıra hareket anında kullanıcının ayaklarını daha efektif kullanmasında da önemli rol oynayabilir.

Gerek kişisel kullanım için gerekse eve gelen kadın konukların severek kullandıkları ev terliği formundaki bayan terlik modelleri, farklı üretim malzemeleri ve tasarımlarıyla ev içerisinde de şıklığı ve rahatlığı yakalamanızı sağlar. Açık burunlu modeller, ayaklarınızın nefes almasına imkan tanırken, çeşitli yüksekliklerdeki topuk kısımları, ayaklarınızı yere daha doğru basmanıza olanak verir.

Kadınların estetik görünümlerini arttıracak şekilde tasarlanan kadın terlikleri, son derece geniş bir ürün gamı içerisinde yer almasıyla, her türlü gereksinimi kolayca karşılar. Evde, işte, sokakta ya da tatilde değerlendirilebilecek bayan terlik fiyatları, seçeceğiniz ürünün; markası, modeli, üretim malzemesi, kullanım alanı ve sahip olduğu ortopedik özelliklere göre farklılık arz eder. Bu noktada tercih edeceğiniz modelleri nerede ve hangi amaçla edineceğinizi göz önünde bulundurmanız, en doğru ürünlere yönelmeniz açısından önemlidir. Rahatlığınızı ön planda tutuyor ve ayaklarınızın yaz sıcaklarında terlemesini istemiyorsanız, dolgu topuklu ya da parmak arası modellere yönelebilirsiniz. Bu ürünlerin sunduğu tasarım, renk ve yapı çeşitliliği sayesinde farklı kıyafetlerinizle mükemmel bir uyum yakalayabilir, şıklığınızı her ortamda sürdürebilirsiniz. Amacınız, hastane veya eczane gibi mesai saatlerini daha çok ayakta geçirdiğiniz çalışma ortamlarında ayaklarınızın rahat etmesinin yanı sıra genel giyiminizle uyum sağlayacak ürünler edinmekse, arka kısmı bantlı ya da bantsız olan sabo tarzındaki bayan terlik modellerini seçebilirsiniz. Sitemizde terlikleri incelerken 2017 terlik modellerini de en kısa sürede görebileceksiniz.

İlginizi çeken ürünleri edinmeden, alınması planlanan modellerin ayak yapısına uygun olup olmadığına da dikkat edilmesi gerekir. Özellikle, çeşitli sağlık nedenleri dolayısıyla ayakları zaman zaman şişen kadınların, hakiki deriden imal edilen ürünleri ve ön kısmı kemeri aracılığıyla genişletilebilir olmayan modelleri seçerken, özen göstermesinde büyük yarar vardır. Bunun yanı sıra plaj ortamında kullanılacak şekilde yapılandırılan parmak arası terliklerin kumlardan kolay temizlenmesi arzu ediliyorsa, suyla temas ettiğinde üzerindeki kum ve benzeri kalıntıları efor sarf etmeden giderilebilecek modellere yönelmek yerinde olur.

Siz de gereksinimlerinizi belirleyerek Crocs terlik gibi bir çok popüler markanın sunduğu birbirinden renkli ve güzel tasarımlı kadın terliklerinden dilediklerinizi edinebilir, modayı hayatınızın her anında sürdürebilirsiniz.

Kadın Terlik Modelleri

4.113 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Ceyo
  2. Muya
  3. Birkenstock
  4. Polaris
  5. Shop And Shoes
  6. Gezer
  7. Comfortfüsse
  8. Efem
  9. Pembe Potin
  10. Twigy
  11. Butigo
  12. Jump
  13. Crocs
  14. David Jones
  15. Gön
  16. Shalin
  17. Akınalbella
  18. BFG Moda
  19. Sapin
  20. Fox Shoes
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Renk
  1. Siyah
  2. Mavi
  3. Kirmizi
  4. Beyaz
  5. Kahverengi
  6. Pembe
  7. Bej
  8. Sari
  9. Gumus
  10. Gri
  11. Yesil
  12. Krem
  13. Mor
  14. CokRenk
  15. Turuncu
 6. Numara A-Z
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/60003913
BAŞA DÖN