Beyaz Crocs

2002 senesinde Kanada’da kurulan Crocs, konforlu ve fonksiyonel ayakkabıları ile her tarza cevap vermeyi başarır. Markanın ilk üretim amacı yalnızca yatçı ve denizci insanlara konfor sağlamak olsa da ürünlerin son derece rahat ve kullanışlı olması, kısa zaman içerisinde her insan tarafından kullanımını mümkün kılar. Özel madde ile tasarlanan Crocs ürünleri anti bakteriyel bir özellik içerir. Hafif ve özel tasarımı ile beraber adeta ayakta yokmuş gibi bir hissiyat verir. Ayağın hava alması için özel bir şekilde tasarlanan hava delikleri, ayağın rahat nefes almasını sağlar. Bununla beraber, terleme ve nem yapmadığında uzun bir süre ayakta da dursa koku oluşturmaz. Bir diğer önemli özelliği ise kolay bir biçimde temizlenmesi ve leke tutmamasıdır. 

Crocs her yapıdaki ayağı kusursuz bir biçimde sarar. Hafif olmasından ötürü yastık üzerinde adım atıyormuş gibi yumuşaklık deneyimi yaşatır. Bütün özelliklerinden ötürü dünyada popüler olan marka, 2005 senesinden beri büyük bir ciro elde ederek büyümeye başlar. Marka yaşadığı başarı ile beraber 200 milyon doları aşkın hisse satışı yapar. Bunun sonucunda ayakkabı sektöründe de devasa yükselmeyi ve halka arzı da pratik bir biçimde gerçekleştirir. Bu sayede ise, crocs online satış hizmeti de sunulur. Bu hızlı büyüme sonrasında marka elde ettiği kazancı daha arttırır ve ürünlerini de çeşitlendirir. Tüketici ihtiyaçlarını ve moda trendlerini takip eden marka, her ürünündeki tasarım ve konforda bu başarısını yansıtır. 

Crocs ürün çeşitliliğini, renk skalasını ve tasarımlarını her geçen gün çeşitlendirir. Tüketicilere yaratıcılık, fonksiyonellik, yenilik sunan marka birçok kombinin tamamlanması hususunda da rol üstlenir. Bin bir renk seçeneğine ve tonuna sahip olan marka da her insan beklentisine hitap eden seçeneği bulabilir. Beyaz crocs en fazla talep gören ürünlerinden bir tanesidir. Kapalı, önü açık ve yarı açık modeller croslite adında bir materyalden elde edilir. Daha önce hiçbir terlikte kullanılmayan bu malzeme hem eşsiz hem de konforlu crocs modellerinin çıkmasına olanak tanır. Crocs terlik beyaz birçok kombini tamamlama konusunda bir numaradır. Hem gündelik yaşamda hem iş hayatında büyük bir kolaylık sağlar. Sayfamıza göz gezdirerek beyaz terlik seçeneklerine bakabilirsiniz. 

Beyaz Crocs Modelleri 

Crocs beyaz terlik kadın ürünleri, üretiminde tercih edilen madde ila beraber anti bakteriyel özellik taşır. Ayağın hava almasını mümkün kılan delikler, nefes aldırarak birçok kokuyu engeller. Nem yapmadığı için ise koku yaratmaz ve leke tutmaz. Söz konusu ürünler ayak yapısına göre şekillendiği için son derece hafif ve yumuşak adımlar atılmasına olanak verir. Marka terlik, sandalet, deniz ayakkabısı, babet, günlük ayakkabı, kar botu ve yağmur botu gibi çeşitli modelleri satışa sunar. Beyaz crocs seçenekleri sağlık çalışanları tarafından da sıklıkla tercih edilir. Her kombinin altına uyum sağlayan bu parça oldukça kurtarıcı bir görev üstlenir.

Beyaz Crocs terlik gündelik yaşamı ve çeşitli aktiviteleri süsleyen bir seçenektir. Eşofman takımlarının, ikili takımların, Jeanların, şortların, tayların ve daha pek çok kıyafetin altına uyum sağlar. Kolayca giyilip çıkarılabilen bu ürünler hayatın neredeyse her alanında kullanılır. Her adımda ayağa hafiflik ve yumuşaklık sunan model, gün boyunca konforlu ayak yapısına sahip olunmasına yardımcı olur. Denizde, uzun doğa yürüyüşlerinde ve gündelik yaşamda beyaz crocs terlik seçenekleri tercih edilebilir. Beyaz crocs kadın ürünleri her tarza da cevap vermeyi başarır. 

Kimi tasarımlar tek renk olduğu gibi kimisi desenli ve minimal detaylı tasarımlarıyla dikkat çeker. Daha enerjik ve şirin bir terlik elde etmek isteyen insanlar ise, sticker yapıştırır. Bu durumda terlikler son derece hareketli duruma gelerek motivasyonu da arttırır. Crocs beyaz bayan terlik her kullanıcının ayak yapısına ve sağlığına cevap verir. Birçok numara seçeneğiyle ise çocuklara, gençlere, yetişkinlere ve yaşlılara hitap eder. Bu sayede çocuk veya yaşlı fark etmeksizin herkes beyaz crocs konforunu yaşayabilir. 

Crocs Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Crocs modelleri giyilen birçok ayakkabıya, ağırlığa ve zemine uyum sağlar. Ancak bu ayakkabı modelinden satın alırken birçok hususu göz önünde bulundurmak gerekir. Öncelikle alınacak modelin ayağın dış etkenlerden korunması için ideal olması gerekir. Bununla beraber kolayca hareket etmeye olanak sağlaması, ayağın hava almasını sağlaması ve ayak şeklini bozmaması oldukça önemlidir. Ayakkabının tabanı de son derece kritiktir. Ortopedi uzmanları tarafından da dile getirildiği gibi çok yüksek topuklu ayakkabılar gibi, düztabanlı ayakkabıları da tercih etmek yanlıştır. Bacak, duruş ve ayak gibi sorunlar bu gibi durumlardan kaynaklanır. Crocs bu açıdan son derece konforlu ayakkabılar sunar. Crocs crocband unisex terlik hem erkek hem de kadın ayak yapısına uyum sağlayan bir seçenektir. Ortopedik tasarımları sunan markanın ürünlerinde bulunan topuk boyu son derece idealdir. 

Topuklu crocs modellerinde de ortopedik taban tasarımı yer alır. Crocs platform terlikleri, rahat bir yürüyüş olanağının dışında uzun ve fit görünümde sunar. Konforlu ve yumuşak tabana sahip olan bu ürünler, yumuşak tabandan oluşur. Bu sayede her ayak tipine hitap eder. Crocs classic dream clog en fazla tercih edilen modellerden biri olma özelliği taşır. Bahsi geçen modellere ve daha fazlasına bakmak için sitemize göz atabilirsiniz.

Beyaz Crocs Fiyatları 

Beyaz crocs rahatlık ve kalitenin başrolünde yer alır. Söz konusu parçadan satın alırken dikkat edilmesi gereken bir unsur fiyat olur. Ortopedik kullanım sunan bu ürün farklı fiyat aralığında seyrederek birçok bütçeye hitap etmeyi başarır. Kaliteli ve konforlu olan bu ürünler markanın fiyatları konusunda da değişiklik yapmasına neden olur. Üstün kalitesi sayesinde uzun seneler kullanılan bu ürünler fiyat ile performans değerlendirmesinde olumlu sonuçlar sunar. Crocs beyaz terlik konusunda birçok seçenek etkili olur. Kullanılan malzeme, koleksiyon ve çeşitli opsiyonlar beyaz crocs fiyatları hususunda etkilidir. 

Her kullanıcı kendi bütçesine uygun olan beyaz crocsa hemen ulaşabilir. Hem çocuklar hem gençler hem de yetişkinler crocs ile eşsiz konforun tadını çıkarabilir. Beyaz crocs fiyatı sezonda daha farklı fiyat seviyesine çıkabilir. Ancak sezon dışında markaların düzenlediği indirim ve avantajlar ile çok daha uygun fiyata alınabilir. Ürünleri incelemek ve satın almak üzere sitemize yönelebilirsiniz. 

Crocs Nasıl Kombinlenir?

Crocs terlik beyaz birçok kombini tamamlama konusunda bir numaradır. Hem gündelik yaşamda hem iş hayatında büyük bir kolaylık sağlar. Sağlık çalışanlarının kıyafetlerini tamamlama konusunda da bir numaralı seçenektir.

Crocs Konforlu mu?

Crocs modelleri giyilen birçok ayakkabıya, ağırlığa ve zemine uyum sağlar. Ortopedik tasarımları sunan markanın ürünlerinde bulunan topuk boyu son derece idealdir. 

Topuklu crocs modellerinde de ortopedik taban tasarımı yer alır.

Crocs Koku Yapar mı?

Ayağın hava almasını mümkün kılan delikler, nefes aldırarak birçok kokuyu engeller. Nem yapmadığı için ise koku yaratmaz ve leke tutmaz. Söz konusu ürünler ayak yapısına göre şekillendiği için son derece hafif ve yumuşak adımlar atılmasına olanak verir. Hem sağlıklı hem konforlu hem de modern bir kullanım sunar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beyaz Kadın Terlik Modelleri

4343 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 4343 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/60003913/60003913