Uzun süre ayakta çalıştığınız bir işe sahipseniz,  sizin için ayaklarınızın sağlığı ve konforu oldukça önem arz eden bir konu olarak ön plana çıkmalı. Eğer ayaklarınızı rahatlatacak ve oldukça konfor sağlayabilecek bir terlik arıyorsanız, terlik ve ortopedik ürünler alanında yıllarını vermiş, bu konu üzerinde pek çok araştırma ve geliştirme çalışması yapan Sabo ürünleri tam size göre olacak. Ortopedik Sabo Terlikleri, ayağınıza tam uyum sağlarken, siz kullanıcılarına sunduğu renk ve desen seçenekleriyle, konfor ve şıklığı  da bir arada vadediyor. 

Sabo kelimesinin terminolojisine gelecek olursak, Sanayi Devrimi sırasında İngiliz işçiler tarafından yapılarak gösteri ve grevler esnasında  giyilen bu terlikler, günümüzde kullandığımız sabotaj kelimesinin de kökü olmuş hale geldi. Küçük bir hatırlatma, Sabo kelimesinin genel anlamı sandalet ve tahta ayakkabı olarak geçtiği için ayak sağlığınızı düşünüyorsanız orijinal Sabo  ürünlerini bulmak önem arz eden bir konu. Piyasada bir çok muadil ve aynı isme sahip ürün bulunmakta. Orijinal ürünler, diğer ürünlere nazaran  tasarım ve rahatlıklarıyla kendilerini öne çıkararak belli ediyorlar. Muadil ürünlerden kaçınarak, rahatlığın ve şıklığın keyfini orijinal Sabo Terlikleri ile çıkarın. 

Sabo Terlik Özellikleri 

Sabo terlikleri göze hoş gelen sade ve şık tasarımıyla kullanıcılarının gönlünü feth etmeyi başarıyor. Nefes alan dokusu, ayak ısınızı ve ayak sağlığınızı korurken, ergonomik tasarımı ise ayağınızla bir bütün olarak adeta ayağınızda yokmuşçasına konforlu bir deneyim yaşamanıza olanak sağlıyor. Bir giyenin bir daha ayağından çıkarmadığı Sabo terliklerinin rahatlığına sizler de çok şaşıracak ve gündelik hayatınız dahil bütün zamanınızı onlarla geçirmeniz işten bile olmayacak.  Sabo terlikleri sunduğu özellikler ile uzun saatler boyunca ayakta kalarak çalışan meslek gruplarında daha çok yaygın hale gelmiş durumda. Bu meslek gruplarının çoğunluğunu da sağlık alanı kapsıyor. Günümüz de adeta doktor terliği olarak da bilinen sabo terlikleri, tam anlamıyla tıp çalışanlarının gözdesi durumunda. Ergonomik yapısı, tabanında yer alan kauçuk sayesinde kaydırmaz oluşu, hava alan gözenekli yapısı ve yumuşak zemini, uzun saatler boyunca ayakta kalarak çalışan sağlık çalışanlarının yardımına koşmasının yanında  değişilmez çalışma arkadaşı olmasını da sağlıyor. Ayrıca ek bir özellik olarak hava alan yapısı sayesinde ayak terlemesinin önüne de geçiyor. Pek çok özelliğe sahip olan Sabo terlikleri, Satın alırken pişman olmayacağınıza ve ürün için vereceğiniz paranın sonuna kadar hak edeceğine emin olabilirsiniz. 

Sabo Terlik Tasarımı

Sabo terlikleri tasarımsal olarak ilk modellerini, oldukça klasik, üstü kapalı ve arka tarafı açık bir sandalet şeklinde kullanıcıların beğenisine sunarken, daha sonraki dönemlerde farklı tasarımlar içerisinde de bulundu. Bu tasarımlar da Sabo terliklerini, rakipleri karşısında ön plana çıkaran bir unsur olarak göze çarptı. Sabo terliğinin bir diğer özel tasarımı, içinde yer alan ergonomik taban sayesinde kullanıcıların ayaklarının sağlığını korumasına da yardımcı oluyor.  Üst ve iç astarda kullanılan deri oldukça kaliteli  ve delikli dokusu sayesinde terlik içerisinde yer alan hava akışını düzenli olarak sağlayarak terletmeyi önlüyor. Tabanda yer alan kauçuk yapı da ürünü kaydırmaz bir hale getiriyor. Kullanıcıların isteklerine göre pek çok Sabo terlik tasarımı da bulunuyor. Sabo terlik bayan modelleri veya erkek modelleri arasında özellikle klasik modellerde büyük farklar bulunmuyor. Sabor terliklerinde rahatlık, konfor ve ayak sağlığı ön planda. 

Sabo Terlik Türleri

Sabo terlikleri, kullanıcılarına birbirinden şık ve farklı tasarımlarda ürünler sunuyor. Bu ürünlerin genel skalası,  Sabo çocuk, Sabo erkek ve Sabo Bayan olarak üç ana kola ayrılıyor.  Bu ürünler kullanıcılara,  çocuklar için 30-35 numaralar arasında,  yetişkin erkekler için 40-45 numaralar arasında, ve yetişkin kadınlar için 35-40 numaralar arasında  sunuluyor.

Sabo terliğinin piyasaya sunduğu bazı türleri şu şekilde sıralanıyor; 

Klasik Sabo Terliği: Yıllara meydan okuyan tasarımı ve klasik yapısıyla dikkat çeken klasik Sabo terlikleri oldukça fazla renge ve özel tasarım desen seçeneğine sahip. Ortopedik Sabo terliği, özel destek tabanlıkları sayesinde de adım atarken ayak sağlığınızı koruyor. Gün içinde ayakta fazla duran çalışanlar için ideal bir ürün olan klasik Sabo terlikleri, kalite, konfor ve şıklığı bir arada arayanların değişilmez seçeneği oluyor. Klasik Sabo bayan terliği ve klasik Sabo erkek terliği olarak çeşitleri de bulunmakta.

Airmax Sabo Terliği: Gündelik yaşam için oldukça uygun bir model olarak göze çarpan Sabo Airmax modeli,  rahat iç kısmı ve kaydırmaz tabanı ile ön plana çıkıyor. Lamine hava alabilen derisi sayesinde ayak nemini de düşük seviyelerde tutuyor. Yüksek airmax tabanı sayesinde, ayaklarınıza ve kalçanıza binen yükü minimum seviyelere indirir,  ayakta dururken yaktığınız enerjiyi azaltarak, yorulmanızı engeller ve konforlu bir kullanım sağlar. 

AirLight Sabo Terlik:  Rahatlık için özel tasarlanan airlight sabo terliği, gün boyu kullanım için oldukça uygun bir ürün olarak göze çarpıyor. Taban içerisinde yaylanma özelliğini sağlayan özel bir tasarım bulunuyor. Bu tasarım, siz yürürken bir terlikten bekleyebileceğiniz  konforu sonuna kadar karşılıyor. Ayrıca Bu özelliklerin yanında pek çok şık tasarımı da kullanıcıların beğenisine sunuyor. 

Cushy Sabo Terliği:  Diğer sabo terlik modellerine nazaran daha hafif olma gayesiyle tasarlanan Cushy sabo terliği, bir sabo terliğinden beklediğiniz tüm özellikleri sunmasının yanında, bir den çok tasarıma da sahip. Rahatlığa düşkün olan kullanıcılardan biriyseniz, Cushy Sabo terliğinin hafifliği sayesinde yürürken adeta ayağınızda hissetmeyeceğiniz bu güzide ürünün verdiği konforun keyfini çıkarın. 

Traktör Sabo Terliği:  Hava alabilen üst düzey deri yapısı,  ayağınızı koruyan ortopedik Sabo terlik tasarımının yanında, alt tabanda kullanılan tırtıklı taban sayesinde traktör Sabo terliği, ıslak zeminler dahil çoğu zeminde kaymama özelliğini vaat ediyor. Bu ürünü kullanırken,  tırtıklı tabanın stilinize oldukça hoş bir renk katacağını görecek ve Sabo terliğinin size sunduğu ayrıcalıkların  keyfini çıkarıyor olacaksınız. 

Brown Sabo Terlik:  Bir ortopedik üründen beklentinizin tümünü karşılayan Sabo terliklerinin bu ürününde farklı olarak, kahve rengi taban seçimi kullanılıyor. Bu seçim ürünlere ahşap detayı vererek hoş ve havalı bir ürün olmasını sağlıyor. Kaydırmaz taban, hava alan deri yapısı, ayak sağlığını koruyan darbe emici pedler gibi bir çok özellik ürünle beğeninize sunuluyor. 

Dolgu Sabo Terlik: Bu ürün sadece kadın kullanıcılar için tasarlanmış , topuklu bir yapıya sahip. Dolgu Sabo terliği, birden çok renk ve tasarım seçeneği sunarak, bir sabo terliğinin tüm özelliklerini içinde bulundurmasının yanında, şıklığa ve topuk boyuna önem veren bayan kullanıcıların yardımına koşuyor. Hem rahat hem de şık dolgu bayan Sabo terliklerinin keyfini çıkarın. 

Açık Airmax Terlik: Bu üründe dolgu sabo terliği gibi sadece kadın kullanıcılar için tasarlanmış. Airmax sabo terliğinin tüm özelliklerinin barındırmasını yanında, ürünün yandan küçük bir kısmı ve üst tarafının parmak kısımları açık halde beğeninize sunuluyor. Bu özellik onu şık bir yazlık terlik olmasını da sağlıyor. Oldukça fazla renk seçeneğine sahip olan Açık Airmax terliklerinin stilinize kattığı şıklık ile  yaz günlerinin odak noktası olun. 

Tahta Sabo Terlik: Sabo terliklerinin üst ve iç düzeyinde yer alan özel deri yapısının yanında, gövdesinde kavak ağacını kullandığı bu özel ürünle tanışın. Rahatlığı ve esnekliği bir arada sunan Tahta Sabo Terliğinin tabanı kaydırmaz özellikte kullanıcılarına sunuluyor. Ürünün iç kısma her sabo terliğinden alışık olduğumuz gibi kaliteli ve anatomik yapıda geliyor. Hoş ve farklı bir tasarım arıyorsanız Tahta Sabo terlikleri tam size göre. 

Mantar Sabo Terlik: Sabo terliklerinin birçok özelliğini bünyesinde barından Mantar Sabo Terliği, antibakteriyel ve mantardan yapılmış bir iç taban sunuyor. Tabanın ergonomik yapıda olmasının yanında, üst tarafında terlemeyi önleyen deri tasarım kullanılmaya da devam ediliyor. 

Sabo Terlik Kullanım Yerleri

Sabo terliğini pek çok meslek gruplarının kullanmasının yanında genelde daha çok,  ayakta fazla duran doktor  hemşire ve sağlık çalışanları için ideal bir konumda bulunuyor. Ayrıca, otel çalışanları, aşçılar, pastane, kafe ve fırın çalışanları gibi geniş bir skalada da kullanıldığı alanlar biliniyor. Sabo bünyesinde yaptığı ar-ge çalışmaları ile bu eşsiz konfora sahip terliklerini günlük hayata da entegre etmeyi başarmış durumda. Üstü açık airmax ve airmax tasarımları, adeta  bu tezi destekler nitelikte ürünler olarak göze çarpıyor. Bu ürünler ve tasarımlar ışığında, Sabo terliklerinin iş hayatı ve gündelik hayatta kullanabileceğiniz rahatlıkla söylenebilir. 

Sabo Terlik Artı Ve Eksi Yönleri

Sabo terliğin artı özelliklerini şöyle sıralayabiliriz; 

Uzun saatler boyunca ayakta duruyorsanız ve ayaklarınızda bazı problemler yaşıyorsanız, konfor ve rahatlığın yanında şık tasarımları da sunan Sabo terlikleri tam sizlik. Ürün yelpazesinin genişliği ve bir çok renk yelpazesine sahip oluşu Sabo terliklerinin artı özelliklerinin başında geliyor.  Tasarımında yer alan renklerin canlılığı sayesinde siz kullanıcılarını ön plana çıkarması da bir başka artı özelliği olarak sayılabilir. Ergonomik yapısı, hava alan deri üst ve iç astarları, kaydırmaz tabanlar Sabo terliğinin öne çıkan artı özelliklerinden sadece birkaçı. Kendinize uygun sabo terliğini satın alarak, sabo terliklerinin özelliklerini konfor ve şık tasarımlar eşliğinde keşfedin. 

Sabo terliğinin eksi özellikleri; 

Sabo terliklerinin eksi özellikleri neredeyse yok denecek kadar az denilebilir. Bu özelliklerin en başında sadece ürünlerin pahalı oluşu göze çarpıyor. El işçiliğinin ve kullanılan materyallerin kaliteli oluşu, tasarımda yer alan logo ve renk seçiminin fazlalığı,  Sabo terliklerini pahalı bir ürün olarak göz önüne çıkıyor. Bir  diğer eksi olarak görülebilecek husus ise, erkek ürün çeşitliliğinin, bayan Sabo terlik ürünlerine nazaran daha az yapıda bulunması olarak söylenebilir. 

Sabo Terlik Ürün Değerlendirmesi 

Sabo terliğinin,  iş hayatında uzun süre ayakta duran çalışanlar için ideal bir ürün olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Birden çok tasarıma sahip yapısı ile kullanıcıların iş kıyafetlerine de uyum sağlayabiliyor.  Çoğunluk olarak olumlu kullanıcı yorumlarına sahip Sabo terliklerinin ürünün yapımında kullandığı malzemelerin kalitesinden kaçmıyor oluşları, her cinsiyete ve yaşa uygun ürün yelpazesi sunması, birbirinden güzel tasarımlara sahip oluşu ve ergonomik yapısı,  ürünü kullanışlı ve parasını hak eden bir ürün olarak öne çıkarıyor. Yeni yapılan tasarımsal çalışmalar ile gündelik hayata da entegrasyon sağlayabilen Sabo terliklerinin bir diğer iyi özelliği de gündelik hayatınızda yapacağınız kombinlerinizle uyumlu  hale gelişi oluyor. Sabo terliklerinin saymakla bitmeyen özelliklerini ister iş hayatınızda kullanın ister gündelik hayatta. Sabo terlikleri, uzun süre ayakta kaldığınız sürece sizin yanınızda olacak ve ayak sağlığınızı koruyacak bir ürün. Ayrıca ek olarak, önü açık airmax Sabo terliği gibi modellerini bünyesinde barındırması sayesinde gündelik yaz yürüyüşlerinizde bile yanınızda bulundurabileceğiniz, şıklığınıza şıklık katacak ürünlerinin de olması cabası. Sabo terlikleri yüksek fiyatlarına rağmen tamamıyla kullanıcı dostu, uzun süreli sizi yarı yolda bırakmayacak, fiyatlarını hak eden bir ürün. Rahatlık ve konfor arıyorsanız ayrıca yanında ayak sağlığını da düşüneyim diyenlerdenseniz Sabo terliği sizleri bekliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sabo Kadın Terlik Modelleri

1672 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Beden
Toplam 40 / 1672 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?