Ucuz Jartiyer Takımları

Jartiyer Takım 

Jartiyer takım olarak imal edilen modeller, tutku ve zarafetin harmanlandığı ürünlerdir. Bu ürünler, kadınsılığa vurgu yapan birbirinden seksi tasarımlarla üretilmiştir. Fantezi giyimin en beğenilen modelleri arasında jartiyer takımı ürünleri yer alır. Çünkü jartiyerler, özel tasarımlarından dolayı farklı tip kıyafetlerle rahatlıkla kullanılabilir. Buna bağlı olarak kadınların kendini bu takımların içinde olduğundan daha fit ve zarif hissetmesine yardımcı olan ürünlerdir. Bunun yanı sıra, jartiyer takımları, her bedene uyum sağlayan özelliklerde üretilir. 

Jartiyer takımları, geçmişten günümüze gelen ve kadınların vazgeçemeyerek kullandığı iç giyim ürünleridir. Kendini bulmak ve özel hissetmek isteyen kadınlar ise sıklıkla bu takımları tercih etmektedir. Farklı tarzlara hitap eden ve her bedenden kadın için uygun olan modeller vardır. Bunun yanı sıra, kadınların kendini ayrıcalıklı hissetmelerine de yardımcı olacak dantelli ve transparan modeller de vardır. Özenle tasarlanan bu ürünler, babydollar’ın bir simgesidir. Ayrıca kadınların jartiyer takımlarının şıklığı kadınların ilgisini çekecek özelliktedir. Bu modeller sayesinde, farklı elbise, etek ve kıyafetlerin giyilebilmesi mümkündür. 

Jartiyer Takımı Modelleri

Jartiyer takım modelleri, geniş bir ürün yelpazesine sahip olan iç giyim ürünleridir. Moda trendlerini takip eden farklı pek çok ürün seçeneği bulunmaktadır. Özel tasarımlı jartiyer takımları sayesinde, kadınların iç giyim konusunda iddialı ve özel hissetmeleri mümkün olur. Bu iç giyim ürünleri arasında, jartiyer büstiyer takım en fazla tercih edilen modeller arasındadır. Büstiyerli takımlar, mevsimsel özelliklere uygun olarak üretilen modellerdir. Ayrıca klasik büstiyer jartiyer takımlarının yanı sıra, sade renklerde hazırlanan modeller de vardır. Çılgın renklerle hazırlanan iddialı kostümler de her kadının tarzına hitap edecek ürünlerdir. Dolayısıyla farklı stillerde ürünlerin bulunduğu kategoriler, kadınların bütün zarafetini ön plana çıkaracaktır. 

Jartiyer takımları, nostaljik kabul edilen ürünler olsa da günümüzün moda anlayışıyla yeni bir soluk katılarak üretilmektedir. Her kadının beden yapısına ve tarzına uygun olan ürün seçeneği yeni trendler arasında yerini almaktadır. Ayrıca kadın jartiyer takım modelleri çeşitli aksesuar, işleme, dantel ve benzeri eklemeler ile tasarlanan ürünlerdir. Bu çeşitlilik sayesinde, her kadın ihtiyacına uygun takımı tercih edebilir. Ayrıca küçük detaylar ile hazırlanmış olan modellere de kadınların dikkatini çekmektedir. Hem şık hem de işlevsel jartiyer modelleri sayesinde her kıyafetin altına bu takımları kullanabilirsiniz. 

Jartiyer Takımı Özellikleri

Jartiyer takımı beyaz, siyah, mavi, kırmızı gibi renklerde tasarlanan iç giyim ürünleridir. Bu ürünlerin farklı tip modelleri olmasından dolayı, özellikleri de değişkenlik gösterir. Farklı renk ve tarzlarla kadınların beğenisine sunulan dantel detaylı jartiyerler, vamp bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Bunun yanı sıra, jartiyer takımları, saten, polyester ve benzeri büstiyerli takımlar da seçenekler arasında yerini alır.

Genellikle, jartiyer takımları beyaz ya da kırmızı tonlarda olan modellerden tercih edilir. Kategorilerin içinde bacakları sıkı sıkıya saran jartiyer çoraplara da yer verilmiştir. Bu çoraplarla kombine edilmiş gecelikler de jartiyerleri işlevsel bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar. Jartiyer takım beyaz renkteki farklı bedenlere uygun seçenekleri vardır. Dolayısıyla büyük bedenli kadınların da kıyafetlerinin altına rahatlıkla jartiyer takımı giyebilecekleri modeller seçenekler arasında yer almaktadır. Büyük ya da küçük beden fark etmeksizin dantelli jartiyer takım modelleri, her kadının stiline hitap edecektir. Ayrıca, bu takımlar sayesinde, çorapların düşmeden üstte kalabilmesi mümkündür.

Jartiyer Takımı Kullanım Alanları

Jartiyer takımı kırmızı renkli modeller arasında dantel detaylı ve işlemeli seçenekler senenin modası olarak karşınıza çıkacaktır. Bu ürünler, farklı renk seçenekleriyle üretilir. Dolayısıyla kadınların ten rengine ve tarzına uygun ürün seçenekleri vardır. Jartiyerler, imal edildiği günden bu yana genel olarak, çorapların üstte tutulması için kullanılan ürünler olmuştur. Ayrıca jartiyer takım gelinlik, abiye ve özel giysilerin altına da giyilecek modellerde tasarlanmaktadır. Genel olarak çekici desenler ile zenginlik kazandırılan modeller, kadınların çekiciliğini ve zarifliğini ortaya çıkarır. 

Görsel zevkinize hitap eden ve kullanım rahatlığı olan jartiyer büstiyer ve takımlar her kıyafetinizle uyum sağlayacaktır. Dolayısıyla kullanım alanlarınıza uygun olarak kullanabileceğiniz ürünlerdir. Masum ve şirin bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar için fırfır detaylı modeller oldukça uygundur. Aynı zamanda, dominant bir görünüme sahip olabilmeniz için keskin çizgilerle tasarlanan jartiyer modellerini tercih edebilirsiniz. Bu takımlar, özel aksesuar ve kumaşlarla imal edildiği için giydiğinizde kendinizi rahatsız hissetmezsiniz. Aksine içinde rahat olacağınız ve batma yapmayan seçenekler ürün yelpazesi içinde yer alır. 

Son zamanlarda ilgi odağı olan saten jartiyer modelleri de yumuşaklığıyla kullanım rahatlığı sunan ürünler arasına girmektedir. Bu modeller, transparan olarak üretilebildiği için tutkuları ön plana çıkaran özelliklere sahiptir. Ayrıca zarif ve elit görünmek isteyen kadınlar için de taşlarla süslenmiş olan modeller vardır. 

Jartiyer Takımı Fiyatları

Jartiyer takım büyük beden ya da normal ebatlarda üretilebilen iç giyim ürünleridir. Büyük bedenli olan jartiyer takımlarının özel tasarımlı olması fiyat aralıklarına yansır. Örneğin, kalça ve göğüsleri toparlayıp dikleştiren takımlar, kadınları olduğundan daha seksi gösterir. Jartiyer takımı fiyatları, bu ürünlerin özel tasarımlı olması, kullanılan kumaşlar, işçilikler ve benzeri durumlara bağlı olarak değişkenlik gösterir. İç çamaşırı sektöründe önde gelmekte olan markaların kadınların vücut yapılarını göz önünde bulundurarak ürettiği birçok iç giyim malzemesi bulunur. 

Bu anlamda hazırlanmış olan özel koleksiyonlar ise işlevselliği ve rahat kullanım olanaklarıyla dikkat çekmektedir. Aynı zamanda, jartiyer takımlarının büstiyer kısımlarının toparlayıcı özellikli olanları da kadınların dikkatini çekmektedir. Kadınlar için özenli bir şekilde hazırlanan takımlar, son modanın kalbinde atan modellerden oluşur. Birbirinden farklı kumaşlarda üretilen bu ürünler, teninizle uyum sağlayacaktır. Bu takımları, teninizde hissetmek ise hoşunuza gidecektir. Ayrıca jartiyer takım fiyatları her bütçeye uygun oranlarda satın alabileceğiniz ürünlerdir. 

Jartiyer Takımları İşlevi

Jartiyer takımı siyah renkli modeller, yeni sezonun en fazla tercih edilen renklerinden bir tanesidir. Bu takımlar, farklı detaylar eklenerek ya da sade bir şekilde imal edilerek kadınların beğenisine sunulur. Elbise ve eteklerin altına giyeceğiniz çorapları yukarıda tutarken, aynı zamanda göğüs ve bel kısmınızı da ince göstermeye yardımcı olan özelliklere sahiptir. Çünkü büstiyer destekli olan modeller, özellikle bu amaçlarla kullanılmaktadır. Farklı işlevselliklerdeki jartiyer takımları, içinde kendinizi rahat hissedeceğiniz niteliklere sahiptir. Jartiyer kategorisinde yer alan seçenekler arasında, kendiniz için en uygun modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. 

Jartiyer Takımı Nasıl Giyilir?

Bu takımlar, çoraplı olarak satışa sunulur. Giyimi ise önce çoraplar daha sonra kemeri büstiyere bağlanarak yapılmalıdır. Stripe ismi verilen parça çorabın tutturulmasına yardımcı olur. Genellikle, iki ön iki adette arkada olacak şekilde stripeye yer verilmiştir. 

Jartiyer Ne İşe Yarar?

Jartiyer giyilen çorapları diz üstünde tutmaya yarayan lastikli bağ anlamına gelir. Genel olarak iki parçadan oluşur. Bu ürünlerin ilki çoraplar diğeri ise çorabı tutturmaya yardımcı olan stpirelerdir. Tutturma işlemi büstiyere yapılır. 

Jartiyer Neden Giyilir?

Bu ürünler, abiye, gelinlik ve benzeri ürünlerin altına giyilerek, çorapların üstte durmasına yardımcı olur. Kadınlar için farklı kumaş ve tasarımlarla imal edilen geniş bir ürün skalası bulunur. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jartiyer Takım

4790 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 45 / 4790 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?