Ucuz Jartiyer Çorapları

Jartiyer çorap, hem ev giyimi hem de genel tarz için oldukça tamamlayıcı bir unsurdur. Döpiyes ve gece elbiseleriyle beraber kullanılabileceği gibi, geceliklerle de kombinlenebilir. Özellikle külotlu çorap kullanmayı sevmeyenlerin ya da nostaljik bir stile sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği jartiyer çorabı, dantelli ve dantelsiz seçenekleriyle pek çok farklı tarzda elbiseye uyum sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Bununla beraber, etekli takımlarda, resmi iş kıyafetlerinde rahat kullanılabilmesi açısından, siyah dışında pek çok farklı renk seçeneği de sunar. Jartiyer çorap çeşitleri, renkle sınırlı kalmaz. Farklı dokuya ve desenlere sahip pek çok model bulunur. Bu durum, jartiyer çorap kullanım alanlarını çeşitlendirir ve ürünün her zevke hitap edebilmesini sağlar.

Jartiyer Çorabı Nedir?

Diz üstüne kadar çıkan, çeşitli doku ve renklerde bulunan, üst kısmı dantelli ya da dantelsiz şeritlerle bezenmiş çoraplara jartiyer çorabı denir. Kullanılmaya başladığı dönemlerde, elbiselerin altına jartiyer adı verilen gereçle tutturulduğu için bu ismi alır. Bununla beraber, ekstra aparata gerek kalmaksızın, tek başına düşmeden durabilen silikonlu seçenekler de mevcuttur. Çorabın dantelli ya da dantelsiz olabilen üst kısmının içine silikon şerit eklenerek üretilen bu modeller, günlük ve gecelik kullanımda oldukça popülerdir. Silikonlu, silikonsuz jartiyer çorabı, çeşitli kullanım alanlarına uygun renk ve desen seçenekleriyle bulunabilir. Bununla beraber, ürünün en ikonik ve popüler çeşidi, siyah dantelli jartiyer çorabı olarak öne çıkar. Diz üstü jartiyer çorap çeşitleri arasında kişisel beklentilerinize ve zevkinize en uygun ürünü bulmak adına, ürün çeşitlerini detaylı olarak incelemek önemlidir.

Jartiyer Çorabı Çeşitleri

Pek çok çeşidi bulunan jartiyer çorap, kadın giyiminin önemli bir aksesuarıdır. Yalnızca işlevsel değil, estetik yönden de göz dolduran ürün, farklı zevklere ve ortamlara uygun pek çok çeşit sunar. Siyah jartiyer çorap, gece elbiseleri ve geceliklerle tercih edilen bir modeldir. Jartiyer çorap modelleri içinde en çok aranan ürünlerden biridir. Parlak ve mat seçeneklerinin yanı sıra, şerit kısmı dantelli, dantelsiz ve deri olanlar da vardır. Parlak jartiyer çorap, özellikle modern ve iddialı gece elbiseleri ile kombinlendiği takdirde, oldukça şık bir görünüm sunar. File jartiyer çorabı ise, asi bir stili bütünlemek için, yerine göre kot şortun altına dahi tercih edilebilir. Yeni nesil moda anlayışının, kalıpları yerle bir eden dışavurumcu ifade biçimine, jartiyer çorabı gibi nostaljik bir giyim unsurunu dönüştürerek kazandıran bu ürün, tarzınıza yepyeni bir stil ile katkıda bulunur. Deri jartiyer çorabı da aynı işlevi gören güncel bir moda unsurudur.

Desenli jartiyer çorap çeşitleri içinde, daha resmi durumlara uygun olanlar da mevcuttur. Ofis şıklığı için döpiyes ve eteklerinizle kullanabileceğiniz pek çok renk ve motif seçeneği bulunur. Beyaz, ten file jartiyer çorap çeşitleri de, file sıklığına ve dokuma biçimine göre iş kıyafetlerine uygun olabilir. Bununla beraber ürün, açık renk geceliklerinize de şık bir dokunuş olur. Dantelli jartiyer çorap, ikonik görünümüyle ilgi çeker. Bununla beraber, ürünlerin dantelsiz versiyonları da çeşitli renk seçenekleriyle hizmetinize sunulur. Taşlı jartiyer çorabı, klasik görünümün seçkin ifadesine gösterişli bir esinti kazandırmak isteyenler tarafından tercih edilir. Çizgili jartiyer çorap ise, 80’ler modasının, sokak ve sahne giyimine güçlü bir dönüş yapmasıyla popülarite kazanan bir ürün haline gelir. Jartiyer çorap ile beraber kullanabileceğiniz bayan gecelik modelleri de ilgili kategoride hizmetinize sunulur.

Jartiyer Çorabı Renk Seçenekleri

Farklı renkler, bir giyim unsuruna çok farklı ifadeler kazandırabilir ve söz konusu parçayı, çeşitli ortamlar için uygun ya da uygunsuz hale getirebilir. Bu nüansı lehinize çevirmek için jartiyer çorap çeşitlerini, renklerine göre seçmek önemlidir. Lacivert, mavi, sarı, ten jartiyer çorabı, resmi ve günlük elbiselere uygun kullanım çeşitliliği sunan, modern tercihlerdir. Bununla beraber, bordo, ekru, kahverengi, mor, pembe jartiyer çorap, keskin renkleri sebebiyle, yerine göre seçilmesi gereken ürünlerdir. Kırmızı jartiyer çorabı, iddialı rengi ile geceliklere yakışırken, beyaz jartiyer çorap, gelinlik ve nişanlık altına kullanıldığında oldukça şık bir birleşim teşkil eder. Renkli jartiyer çorabı seçenekleri içinde, hangisini hangi tür kıyafetlerle giyebileceğinizi belirlemek, ürünün şık bir biçimde kullanılabilmesi için önemlidir. Jartiyer çorap renkleri, farklı giyim tarzlarına ve ortamlara hitap edecek zengin bir palet ve çeşitlilik sunar.

Jartiyer Çorabı Kullanım Alanları

Hem nostaljik görüntüsüyle klasik giyim tarzına hem de güncellenerek yeni bir ifade kazandırılmış modern versiyonlarıyla yeni nesil giyime uygun olan jartiyer çorap, pek çok kullanım alanına sahiptir. Bu kullanım alanları için doğru ürün seçimi, renk ve desen gibi kriterlerin göz önüne alınması ile belirlenir. Kullanım alanları ve bu alanlara göre ürün ayrımları, şu şekilde sıralanabilir:

  • Şeritleri dışarıdan görünmeyen uzun jartiyer çorap, bej ve ten rengi seçenekleri ile, iş kıyafetlerini tamamlamak için kullanılabilir.
  • Beyaz jartiyer çorap, gelinliklerin altına oldukça şık ve konforlu bir detay olur.
  • Çeşitli gece elbiselerinin altında, külotlu çorap alternatifi olarak kullanılabilir.
  • Taşlı, deri ve parlak modeller, gece kıyafetleri için uygundur.
  • Geceliklerle kombinlenebilecek siyah ve kırmızı modellerin, dantelli olanları şıklığınıza ekstra çarpıcı bir dokunuş katar.
  • Asi stilinizi tamamlamak için, deri ve file versiyonların çeşitli renklerinden faydalanabilirsiniz.

Kalın, ince, süper ince jartiyer çorap seçenekleri arasında, dilediğiniz renk ve dokuya sahip olanı rahatlıkla seçebilir, tarzınızı bu göz alıcı aksesuarla tamamlayabilirsiniz. Doğru yerde, doğru kıyafetle kullanıldığı takdirde her çeşidi ile farklı bir şıklık tanımlayan bu ürün, tüm zevklere ve stillere hitap eden pek çok seçenek sunar. Beklentilerinize ve zevkinize en çok yanıt veren ürünleri belirleyerek “jartiyer çorabı satın al” butonuna basabilirsiniz.

Jartiyer Çorabı Fiyatları

Ürünün materyaline, özelliklerine, silikonlu olup olmamasına bağlı olarak jartiyer çorap fiyatları değişkenlik gösterebilir. Bununla beraber, çeşitli satıcıların belirlediği kampanya dönemleri de, tutar değişikliklerine yol açabilir. Her bütçeye uygun jartiyer çorap modelleri mevcuttur. Dönemsel olarak çeşitli indirimlerden ve ödeme seçeneklerinden faydalanmanız mümkündür. Siz de cep dostu modelleri hemen inceleyebilir, kişisel gereksinimlerinize en uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Jartiyer çorabı nasıl giyilir?

İnce ve süper ince modeller başta olmak üzere, tüm jartiyer çorapları öncelikle elde toplanmalı, parmaklar çorabın uç kısmına yerleştirilmeli ve elde toplanan bölüm bacağı saracak biçimde yavaşça yukarı doğru çekilmelidir. Böylelikle, jartiyer çorap yırtılmadan giyilmiş olur. Silikonlu modeller bacaktan kaymaz, kendiliğinden sabit durur. Silikonsuz modeller, belinize takılan jartiyer aparatının, sarkan kopçalarına sabitlenir.

Jartiyer çorabı her elbiseyle giyilir mi?

Her elbise, döpiyes, gecelik ve sabahlık modeline uygun renk ve desenlerde üretilmiş jartiyer çorap çeşitleri mevcuttur. Jartiyer çorap ile kombinlenebilecek tüm sabahlık modelleri de ilgili kategoride hizmetinize sunulur.

Jartiyer çorabı her ortama uygun mudur?

Özellikle asi bir tarz yaratmak istediğinizde kullanabileceğiniz çeşitli jartiyer çorapları bulunur. Bununla beraber, resmi ortamlarda, özellikle şeritleri elbisenin ya da eteğin altından görünmeyecek uzunlukta jartiyer çorabı tercih etmek uygundur. File, deri gibi materyalden üretilmiş versiyonlar resmi ortamlarda abartılı olabilir. Şıklığınıza, olumlu bir dokunuş olması için jartiyer çorap modelleri arasında, ortama en uygun olanların özenli biçimde seçilmesi önemlidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jartiyer Çorabı

1146 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 48 / 1146 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?