Ucuz Jartiyer Çorapları

Kadın dünyasının çok özel ve sofistike aksesuarlarından biri olan jartiyer, özenle ve kadın ruhundan ilham alarak tasarlanmış modelleri ile kategori üzerinden hanımların özgürce seçimine sunuluyor. En zarif kıyafet kombinasyonlarının, en keyifli zamanların sihirli parçası olan jartiyer, kadına kendisini güzelliğinin doruğunda hissettirmekle kalmıyor, sade bir kıyafete yıldız gibi parlamasını sağlayan bir özellik katıyor. Kendisine yakışacak, vücudu ile bütünleşecek jartiyeri bulmak, jartiyer giyme keyfini doyasıya yaşamak isteyen hanımlar için pek çok farklı seçenek bir araya geliyor. Oldukça narin bir giysi olan jartiyer çorap, en kaliteli tül ve kumaşlardan üretilmiş, aynı zamanda en kaliteli tarzda üretilmiş modelleri ile hanımların yaşamına, kadınlığı kutsayarak eşlik ediyor. Jartiyer modelleri, bir yandan bir hanım çorabı işlevi görürken bir yandan da çorabın çok ötesinde bir estetik aksesuar olarak dikkat çekiyor. Kadınsılığın sembolü olan ürünler, her kullanım biçimi ile zarafeti zirveye taşıyor.

Jartiyer çorap modelleri, daima şıklığını ve estetiği ön planda tutan, zevkli, kalitenin peşindeki kadınlar için farklı beklentilere yönelik çeşitler içeriyor. Kadın çorabını en dişi yorumu ile giymek isteyen hanımlar, istedikleri zevkli ürünleri jartiyer modelleri arasında bulabiliyor. Klasik siyahın ve beyazın zarafetini taşıyan çeşitleri olduğu gibi, kırmızı, pembe gibi çok farklı renklerde seçenekler de görülebiliyor. Renklerdeki farklılaşma, düz renklerden karma desenlere kadar uzanıyor. Jartiyer modellerinin dokuların ve örgüleri de birbirinden farklılık gösteriyor. Seyrek file görünümlü tüller, ince dokulu çoraplar, parlak likralı yüzeyler, mat seçenekler birbirini takip ediyor. Jartiyerlerdeki bazı çeşitler ise, çorap olarak işlev görmeye de uygun olmakla beraber, estetik ve artistik özellikleri ile ön plana çıkıyor. Kadına özel yaşamında en keyifli kullanım olanaklarını sağlamak üzere tasarlanan modeller arasında, yaratıcı yeteneğin ürünü çeşitler mevcut. Bazılarında romantizmin bazılarında ise erotizmin önde geldiği tasarımlar, ince detaylarla daha da ilgi çekici hale geliyor. Özel ipli modellerde, tül dokumaların çapraz ipli detaylarla bezendiği görülüyor. Silikonlu modellerde ürünle aynı zamanda bacak güzelliğine güzellik katıyor. Düzgün, pürüzsüz, çekici ve etkileyici bir bacak görünümü yaratıyor. Silikonlu parlak yüzeyli seçeneklerin de farklı renk alternatifleri bulunuyor. Daha fantastik tasarımları tercih edenler için özel bölgeleri açıkta bırakan modeller beğeniye sunuluyor. Kadın duygusallığına seslenen çeşitlerde ise hoş bir romans görmek mümkün. Özellikle dantellerin bolca kullanıldığı jartiyer modellerinde, genç kız romantizmi kadın duyarlılığı ile bir araya geliyor. Dantel bileşenlerin çiçeksi desenleri, modellere sanat eseri görünümü katıyor. Jartiyer modellerinde süs unsuru olarak ayrıntılarda görülebilen materyallerden biri de saten kumaş ve saten kurdeleler. Diz üstü kısımlarda kullanılan fiyonklar, kurdele bağcıklar, parlak saten şeritler göz kamaştırıyor. Şerit detayların boyuna kullanıldığı jartiyer çorap modelleri bacak boyunu daha da uzun gösteriyor. Dantel ayrıntılar ve canlı renklerle bütünleşen bir diğer seçenek olarak file tarzındaki çoraplar, çarpıcı görünüme katkı sağlıyor. Jartiyerli çorap çeşitlerinin arasında bulunan beyaz seçenekler, özellikle evliliğin eşiğinde bulunan hanımların gelinlik giyimlerinin bir parçası oluyor.

Jartiyer çorap fiyatları, kadın oluşunun tadını çıkarmak isteyen tüm hanımların ulaşabileceği ölçülerde belirleniyor. Zevkli ve şık eteklerle, elbiselerle kombine edilerek çok geniş bir kullanım alanı kazanan, özel günlerde her kadının aynada en güzel görünümü yakalamasını sağlayan modeller, işlevinin ve estetiğinin hakkını, erişilebilir koşullarla pekiştiriyor. Zevkli ve uzun kullanım ömrünün yanı sıra, jartiyerli çorap modelleri fiyat kalite dengesindeki avantajla kullanıcısına hitap ediyor. Çorap ve aksesuar çekmecelerindeki vazgeçilmez giysiler olan jartiyer çeşitlerinin her biri, hanımların yaşamına renk katmayı bekliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Jartiyer Çorabı Modelleri

338 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Penti Jartiyer Çorabı
  2. Merry See Jartiyer Çorabı
  3. La Blinque Jartiyer Çorabı
  4. Mite Love Jartiyer Çorabı
  5. Derin İç Giyim Jartiyer Çorabı
  6. Vixson Jartiyer Çorabı
  7. Lagom Liv Jartiyer Çorabı
  8. Sistina Jartiyer Çorabı
  9. İtaliana Jartiyer Çorabı
  10. NBB Jartiyer Çorabı
  11. DayMod Jartiyer Çorabı
  12. VB Butik Jartiyer Çorabı
  13. Mozsoo Jartiyer Çorabı
  14. Music Legs Jartiyer Çorabı
  15. Pierre Cardin Jartiyer Çorabı
  16. Doremi Jartiyer Çorabı
  17. Halvin Butik Jartiyer Çorabı
  18. My Passion Jartiyer Çorabı
  19. Çorap Evi Jartiyer Çorabı
  20. Culotte Jartiyer Çorabı
 2. Beden A-Z
 3. Renk
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Değerlendirme Puanı
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000682/60004878
Başa dön