Kadın Sırt Çantası

Sırt Çantaları

Günlük yaşamda birçok önemli araç ve gerecin her yere kolay bir şekilde taşınabilmesini sağlayan çantalar son yıllarda moda sektörünün de en çok dikkati çeken ürünleri arasında yer alıyor. Hem kadınların hem de erkeklerin kullanabildiği çanta modelleri oldukça geniş kitlelere hitap ediyor. Şık tasarımları ile de göz dolduran çanta modelleri birçok eşyanın kolay taşınması konusunda kullanıcılara yardımcı oluyor ve bu nedenle de çok fazla tercih ediliyor.

Günümüzde birçok farklı marka tarafından hazırlanarak satışa sunulan sırt çanta modelleri hem şık tasarımları hem de kaliteli malzemeleri ile olduğu kadar uygun fiyat aralıkları nedeni ile de beğeni topluyor. Geniş bir seçki ile kullanıcılara sunulan çanta modelleri kadife kumaş veya bez gibi farklı çeşitler ile özel olarak üretiliyor. Günlük yaşamda olduğu kadar özel günlerin de ayrılmaz bir kombin parçası olan çantalar hem alışveriş ortamlarında hem arkadaş gezilerinde hem seyahat ederken hem de en özel günlerde, kadınların ve erkeklerin en önemli yardımcıları konumunda yer alıyor.

Kadın Sırt Çantası Modelleri

Kadınların kullanımı için özel olarak tasarlanan çanta modellerinin birçok günlük eşyayı taşıyabilecek oldukça geniş bir kapasiteye sahip olması gerekiyor. Özel geniş iç yapısı ve birbirinden ayrılabilir fermuarlı bölmeleri ile kadınların kullanımını kolaylaştıran çanta modelleri birbirinden güzel ve dikkat çekici tasarımlar ile de göz dolduruyor. Her ortamda kullanabileceğiniz modeller arasında hem spor hem de klasik tarza uygun birçok ürün seçeneği yer alıyor. Fiyatları, kullanılan materyal, tasarım ve markaya göre değişiklik gösteren çanta modelleri arasından siz de kendi bütçenize uygun olan tasarıma karar vererek güvenli koşullarda alışveriş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Günlük hayatta kullanım için tasarlanan sırt çantası kadın modelleri yaz aylarında daha da ön plana çıkıyor. Hem yaz hem de kış mevsiminde kullanabileceğiniz çanta modelleri arasında yazlık olarak hasır ya da bez çanta tasarımları öne çıkıyor. Her kesimden kullanıcıyı bir araya getiren özel deri tasarımlar da, dört mevsim kullanış özellikleri ile kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Tercihinize göre yazlık modeller arasından iç hacmi geniş olan çantaları tercih edebilir ve ihtiyacınız olan bütün ürünleri gideceğiniz her yere götürebilirsiniz.

Her biri fiyat-performans ürünü olan gündelik sırt çantaları kadın tasarımları arasından isterseniz daha küçük ve şık tasarımlara sahip olan çanta modellerini de tercih ederek başarılı bir kombinasyon sağlayabilirsiniz. Sırt çantaları bayan modelleri her yaşa ve her zevke mükemmel bir şekilde uyum sağlar ve klasik renk modelleri ile her giydiğiniz kombinde muhteşem bir uyum yakalamanıza yardımcı olur.

Erkek Sırt Çantası Modelleri

Sırt çantaları erkek kategorisinde yer alan ürünler erkeklerin gündelik yaşamda ihtiyacı olacak basit gereçlerin taşınmasını kolay hale getirir. Erkek giyim ürünleri ile kolay bir şekilde kombin yapılabilmesi nedeniyle daha ağır renk seçeneklerine sahip olan sırt çantaları modelleri, kaliteleri ile de ön plana çıkar. Çanta içerisinde yer alan gizli bölmeler erkeklere ait daha özel eşyaların muhafaza edilmesini sağlarken çanta içerisinde yer alan geniş bölmeler gündelik yaşamda erkeklerin en önemli eşyalarını yanlarında taşımalarını mümkün hale getirir.

Tarzınıza önem veriyor ve kıyafetleriniz içerisinde muhteşem bir uyum yakalamak istiyorsanız kategoride size sunulan erkek sırt çantası modelleri arasından beğeneceğiniz modeli güvenli koşullarda sipariş verebilirsiniz.

Erkek sırt çantası modelleri size gündelik hayatta muhteşem bir performans sunar. Kategoride beğeninize sunulan ürün çeşitleri arasından tercih edeceğiniz çanta modeli ile spor salonuna giderken ihtiyacınız olacak her türlü malzemeyi yanınızda götürebilirsiniz. Şehir dışı seyahatleriniz için mükemmel bir seçenek olan erkek sırt çantası modelleri sizlere yolculuk sırasında muhteşem bir konfor sağlar. Dilediğiniz mesafeye güvenilir bir şekilde taşıma gerçekleştirebilir ve en değerli eşyalarınızı bile özel iç koruma tasarımına sahip çantalar ile güvenli koşullarda götürebilirsiniz.

Erkek sırt çantaları modelleri arasında birçok farklı renk seçeneği yer alıyor. Her biri birbirinden özel tasarımlar ile dikkat çeken ürünler farklı marka seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Dilediğiniz ürünü inceleyerek detaylı bilgi sahibi olabilir ve birbirinden kaliteli çanta markaları arasından zevkinize ve tarzınıza en uygun olduğunu düşündüğünüz çanta modelini sipariş verebilirsiniz.

Unisex çanta modelleri

Unisex sırt çantası modelleri farklı tasarımları ile göz dolduruyor. Hem kadının hem de erkeğin kullanımına uygun tasarım özelliklerine sahip olan çantalar günlük yaşamda birçok farklı alanda tercih edilebiliyor. Fermuar detayları ve gizli bölmeleri ile her ihtiyacınıza mükemmel bir şekilde karşılık veren unisex sırt çantası modelleri ayrıca birçok farklı marka seçeneği ile de beğeninize sunuluyor. Özel tasarım sırt çantası modelleri ile dilediğiniz aksesuar kombinini yapabilir ve birçok farklı ebat arasından zevkinize uygun olan çanta modelini sipariş verebilirsiniz.

Çocuk Sırt Çantası Modelleri

Sırt çantaları okul malzemeleri arasında ön plana çıkar ve her çocuğun okul yolunda en önemli yardımcılarıdır. Çocukların kullanımı için özel olarak tasarlanan okul sırt çantası modelleri çocukların omurga yapılarını destekleyecek şekilde yumuşak ve ortopedik malzemelerden üretilir. Günlük olarak okula götürülmesi gereken bütün gereçlerin güvenli ve rahat koşullarda taşınmasını sağlayan sırt çantası, okul malzemelerinin korunması konusunda da rol alır. Özel fermuarlı sistem, çanta içerisinde yer alan gereçlerin güvenilir bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Farklı bölme sayılarına sahip olan okul çantaları değişik ebatlar ile her yaştan çocuğun gereksinimini muhteşem bir şekilde karşılar. İhtiyaca en uygun okul sırt çantası modelleri arasından çocuğunuzun beğeneceği modelleri güvenli koşullarda sepetinize ekleyebilir ve satın alma işleminizi dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Çocuklar için özel olarak tasarlanan okul sırt çantaları çocuklara adeta okulu sevdirir. İçerisinde en ünlü çizgi roman karakterlerinin tasarımları da yer alan çantalar, lisanslı özellikleri ile de kalitesini ortaya koyar. Uzun ömürlü kullanım için en iyi tercihler arasında yer alan sırt çantası modelleri arasında hem kız hem de erkek çocuğuna uygun birçok ürün çeşidi yer almaktadır. Çocuklarınızın okul yolunda en büyük destekçisi olan çanta modelleri arasından zevke uygun modelleri en uygun fiyat avantajları ile sipariş verebilirsiniz.

Her Yaşa Uyan Sırt Çantası Çeşitleri

Sırt çantası çeşitleri içerisinde birçok farklı ürün modeli yer alır. Sırt çantaları hem muhafaza edilmesi hem de taşınması oldukça kolay olan çanta modelleri arasındadır. Farklı özelliklere sahip olmasından dolayı tercih edilen çantalar kaliteli tasarımları ile de oldukça beğenilir. Ders kitapları, dosyalar veya dizüstü bilgisayar gibi önemli alet ve eşyaların da taşınmasını mümkün hale getiren çantalar gündelik yaşamda her türlü taşıma ihtiyacını kolaylaştırır.

Her yaşa uyum sağlayan sırt çantası modelleri seyahat etmek, spora gitmek, dağcılık faaliyetleri gibi birçok alanda farklı kullanım seçeneklerine sahiptir. Aksesuar olmanın daha da ötesinde bazı sırt çantası modelleri herhangi bir kombine gerek kalmadan bile kullanılabilir. Görsel açıdan estetik bir görünüm kazanan çantalar hem kombini bütünleştirir hem de aşırı rahat kullanımı nedeni ile her gün kullanım için tercih edilecek aksesuarlar arasında yer alır.

Kategoride yer alan çekçekli sırt çantası modelleri genelde seyahat çantası olarak tercih edebileceğiniz modellerdir. Taşıma açısından son derece kolay imkan sağlayan çekçekli sırt çantası modelleri isteğiniz halinde sırtınızda taşınabilirken yine tercih etmeniz halinde tekerlekli özellikleri ile kullanılabilir. Kabin boy valiz olarak da adlandırılan çekçekli sırt çantası modelleri, profesyonel anlamda ilerleyen kullanıcıların en sık tercih ettikleri çanta modelleri arasında yer alır. Kapasitesi ile de avantaj sağlayan çekçekli çanta modellerini uzak mesafe seyahatleriniz için tercih edebilir veya yatılı ziyaretleriniz için de yanınızda götürebilirsiniz. İçerisi oldukça geniş hacme sahip olan çantalar eşyalarınızın kırılmadan ve hasar görmeden İstediğiniz yere taşınmasını sağlar.

Geniş Kapasitesi ile Beğenilen Sırt Çantası Özellikleri 

Sırt çantasının tercih edilmesindeki en büyük etken içerisinin geniş kapasiteye sahip olmasıdır. Sırt çantaları klasik çanta modellerine göre daha fazla ürünü muhafaza etmeyi sağlayan, geniş hacimli çantalardır. Farklı boyutlara sahip olan çantalar hem küçük hem de büyük ebatlı ürünleri başarılı bir şekilde taşımayı mümkün hale getirir.

Sırt çantası modelleri en geniş ürün ve renk seçeneğine sahip olan çanta modelleridir. Daha çok günlük yaşamda tercih edilmesinden dolayı çok kolay bir şekilde kombine edilebilir.

Sırt çantaları tercihe göre tek kol olarak veya çift kol olarak kullanılabilir. Çift kol olarak kullanıldığı takdirde sırtta yer alacak yükü önemli miktarda dağıtır ve bir omuzda yer alacak yükü yarı yarıya azaltır. Sağlığı destekleyici özellikleri ile sık tercih edilen çanta modelleri ayarlanabilir kol yapıları ile de size rahat bir kullanım sağlar.

Sırt çantası modelleri birçok çantanın aksine dört mevsim kullanılabilir özelliklere sahiptir. Koruyuculuğu en üst düzeyde tutan çantalar kış mevsiminde karşılaşacağınız birçok kötü hava durumuna karşı mükemmel bir koruyuculuk sağlar. Bununla birlikte yazın en sıcak günlerinde de güneş ışığına karşı mükemmel bir şekilde koruma sağlayan sırt çantaları uzun süre boyunca ilk günkü gibi kullanım sağlar.

Sırt çantalarına olan tutkunun her geçen gün artması ürünlerde de aynı oranda her dönemde daha farklı modellerin ortaya çıkmasına zemin hazırlıyor. Tasarımları ile modaya adeta yön veren çanta modelleri yeni ve şık tasarımları ile her kullanıcının dolabında mutlaka yer alması gereken özel ürün çeşitliliğine sahiptir. Fiyat açısından da oldukça memnun eden çanta modelleri hem kişisel ihtiyaçlar için tercih edilir hem de son derece iyi bir hediyelik ürün seçeneğidir. Kullanıcılarına pek çok farklı açıdan alternatif olarak destek sunan sırt çantaları, en kaliteli seçenekleri ve en uygun fiyat avantajları ile güvenli koşullarda sipariş verilebilir.

Rahatlığın Tamamlayıcısı Spor Sırt Çantası Modelleri

Modanın en son geldiği noktada artık sırt çantaları hem kadınlar hem de erkekler için önemli bir aksesuardır. Kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak görülen çantalar diğer aksesuar ürünleri ile bütünlük sağlayacak şekilde tercih edilir. Zamanı kontrol etmek ve zamandan tasarruf sağlamak isteyenlerin sık tercih ettiği sırt çantası modelleri geniş ürün yelpazesi ile de kolay tercih etme seçeneklerine sahiptir. Özellikle en son dönem çıkan klasik polyester tasarımların bir numaralı tamamlayıcısı olarak görülen rahat sırt çantası modelleri, hem pratik kullanım imkanı sunmaları hem de sofistike olmaları nedeni ile çok sık tercih edilmektedir. Hem rahat olmak hem gün içerisinde gerekli olacak bütün gereçleri yanınızda bulundurmak hem de kıyafet kombinlerinizde bütünlük sağlamak için her biri birbirinden rahat kullanım sunan sırt çantası modelleri arasından beğendiğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

Annelerin Hayatını Kolaylaştırın Sırt Çantaları

Çantalar günümüzde birçok farklı amaç için kullanılır. Çeşitli boyları ve kumaş türleri ile ön plana çıkan çantalar aynı zamanda tarzları ile de her daim konuşulur. Stile en yakın modeller piyasada her daim kullanıcılar tarafından sık tercih edilir. Sırt çantalarının en sık kullanılan ve hayat kurtaran özelliğe sahip olan modelleri, bebekli anneler için kullanıma uygun olan çanta çeşitleridir. Bebekli annelerin ev dışında yaşamlarını kolaylaştıran ve çocuklarına ait her türlü malzemeyi yanında taşınabilir hale getiren sırt çantası modelleri, annelerin en büyük kurtarıcılarıdır. Polyester tasarımın yanı sıra deri ile ve pamuk ile birlikte üretilen çantalar, pratik kullanımları ile annelerin yardımına koşar. İçerisinde yer alan birden fazla bölme sayesinde suluk, mama kabı, mamalar, bez ve ıslak mendil gibi birçok önemli gerici birbirine karıştırmadan taşımaya mümkün hale gelir.

Tercihe göre yuvarlak kesimli veya büzgülü poşet olarak da tasarlanabilen çanta modelleri minimal boyutları ile ağırlık yapmadan birçok önemli günlük gerecin taşınmasını sağlar. Ufak tefek eşyaların bile taşınabilmesi için özel olarak tasarlanan sırt çanta modelleri indirimli fiyatları ile kullanıcılara oldukça fayda sağlar.

Sırt Çantası Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmeli

Sırt çantası tercihinde en önemli detay tam olarak nasıl bir çanta modeli istediğinize karar vermenizdir. Sırt çantası tercih ederken günlük yaşamda mı yoksa özel günlerinizde mi kullanacağınıza karar vererek tercihinize en uygun çanta modelini sipariş verebilirsiniz.

Çanta tercihinde dikkat etmeniz gereken bir diğer durum çantayı nerede kullanmak isteyeceğiniz ile ilgilidir. Spor, gezi ya da seyahat gibi amaçlarınıza uygunluk taşıyan çanta modelleri arasından ihtiyacınıza göre beğeneceğiniz modeli sepetinize ekleyebilirsiniz.

Her eşya da olduğu gibi sırt çantası modelleri arasında da fiyat ve kalitesi her daim önemlidir. Uzun ömürlü bir kullanım sağlayacak iseniz ve her şartta mükemmel bir performans almak istiyorsanız tercih edeceğiniz ürünün kaliteli olması önemlidir. Her biri kullanım amacına en uygun materyaller ve kumaşlar kullanılarak üretilen sırt çantası modelleri arasında her bütçeye uygun ürünler yer almaktadır. Dilediğiniz ürünü uygun fiyat seçenekleri ile sipariş verebilir ve alışverişinizi dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Sırt Çantası Fiyatları

Sırt çantası, kullananlar için adeta bir tutkudur. Alışılması halinde, özellikle kadınlar, hayatlarının her anında gidecekleri her yere çantaları eşliğinde giderler. Oldukça geniş ürün kapasitesi ve seçeneğine sahip olan sırt çantaları kalite anlamında da oldukça geniş fiyat aralıkları sunar. Birçok ünlü çanta markası arasından en uygun modeli tercih ederek, indirimli satın alma fiyatlarından da yararlanabilir ve kendiniz için en iyi çanta modelini sipariş verebilirsiniz. Sırt çantaları markaları fiyatları etkileyen en önemli etkenlerden bir tanesidir. Dünya genelinde sayısız kullanıcısı olan ve kalitesi ile ön plana çıkan sırt çantaları markaları arasında; Sakuraa, Eastpak, Old otton, Fossil, Ççs, Escape, DeFacto, Mavi, U.S. Polo Assn., Strong, Smart Bags Versage, Lumberjack, Quiksilver, Kinetix, Wander Bag, Nike, Casper, Pierre Cardin, Calvin Klein, Xiaomi, gibi sayısız dünya devi yer alıyor. Kategoride satışa sunulan birbirinden ünlü çanta marka ve modellerini inceleyebilir ve bütçenize en uygun çanta siparişini güvenilir koşullarda sipariş verebilirsiniz. 

Sırt Çantası Fiyatları Ne Kadar?

Sırt çantası fiyatları marka ve modele göre değişiklik gösterir. Kullanıcılar tercih edecekleri çanta modeline karar verdikten sonra fiyatları hakkında daha net bilgi sahibi olabilir. 

Sırt Çantaları Markaları Nelerdir?

Sırt çantası modelleri arasında öne çıkan markalar Sakuraa, Eastpak, Old otton, Fossil, Ççs, Escape, DeFacto, Mavi, U.S. Polo Assn., Strong, Smart Bags Versage, Lumberjack, Quiksilver, Kinetix, Wander Bag, Nike, Casper, Pierre Cardin, Calvin Klein, Xiaomi’dir. 

Sırt Çantaları Nasıl Temizlenir?

Sırt çantaları özel yıkanabilir kumaşlardan üretilir. Hafif temizleme ürünleri yardımı ile ya da kuru temizleme hizmeti alarak çantaların temizlenmesi mümkündür.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sırt Çantaları

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 48 / 10000+ ürün
Popüler Aramalar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?