Sırt çantaları; yükü ellerden alıp, vücuttaki güçlü kaslar üzerinde dağıtarak eşya taşımayı oldukça kolaylaştırıyor. Bu sebeple de birçok alanda eşyaları dış etkilerden korumak ve taşımak için tercih ediliyor. Eski kullanım alanları çok daha limitli olsa da, günümüzde oldukça geniş kullanım alanları bulunuyor. Okula, işe, yürüyüşe çıkarken takılan sırt çantaları hem taşıma kolaylığı sağlıyor, hem eşyalarınızı organize şekilde taşımanızı sağlıyor.

Erkek Sırt Çantası

Sırt çantası akımının yaygınlaşmasıyla birlikte dünya çapında bilinen birçok marka, sırt çantası alanında farklı ürünler üretiyor. Yenilikçi modelleriyle North Face ürünleri, konforu, yüksek performans ile birleştiriyor. Tek omuz askılı Ççs’nin küçük boy, şık sırt çantaları, taşıyacak fazla yükü olmayan ve estetiğe önem verenleri kendisine çekiyor. Klasik modellerden Eastpack’in hafifliği ve dayanıklılığıyla efsane sırt çantaları, hem desenli hem sade kumaşlarla sunuluyor. Sportif ve sade Cat çantalar da laptop gözleriyle oldukça fonksiyonellik gösteriyor. DeFacto sade ve ekonomik çantalarla ilgi çekerken, Vans Old Skool’un desenli ve sade hafif sırt çantaları da göze çarpıyor. Çantalar, okul yolunda dayanılmaz hafifliğin keyfini yaşatıyor. Kumaş ve suni deri karışımlı Docker’s ürünleri çok yönlü kullanılabiliyor. Laptop bölmeli, şık National Geographic sırt çantaları, hem teknoloji sever hem macera sever erkeklere hitap ediyor.

Erkek Sırt Çantası Modelleri

Sırt çantaları; klasik çanta, laptop taşıyan çanta, silindir dağ çantası, düz dağ çantası, tek omuzlu çanta, kabin çantaları ve çok daha fazla kategoride sunuluyor. Çanta çeşitleri, mini boydan büyük boya değişen farklı boylarla, kanvastan deriye farklılık gösteren malzemelerle, her amaca yönelik kullanılabilen çeşitlilikler gösteriyor. Farklı renklerde, desenlerde, boylardaki bu çantalar, herkese hitap etmeyi başarıyor. Çok gözlü sırt çantaları, organize olmanızı ve eşyalarınızı bir düzen içinde tutabilmenizi sağlıyor. Tek omuz askılı şık sırt çantaları, şehir hayatına oldukça adapte edilmiş modern çizgiler taşıyan modeller sunuyor.

Klasik çantalar, sadelikleri kadar, hafiflikleri sebebiyle de oldukça tercih ediliyor. Laptop gözü olan çantalar, teknoloji meraklılarının sürekli yanlarında gezdirdikleri sırt çantası türü oluyor. Teknolojiyi kolay ve güvenli taşınır hale getiriyor. Dağcı çantaları, macera seven, yürüyüşlere çıkan erkeklere hitap ediyor. Sundukları gözler sayesinde, su matarasından, fotoğraf makinesine farklı eşyaları pratik taşıma imkanı sağlıyor. Büyük boy sırt çantaları, dağcılık ya da yolculuk için tercih edilirken, orta ve küçük boy çantalar, günlük hayatta sıkça kullanılıyor. Sırt çantalarının çoğu elle tutma sapı da içeriyor. Böylece çantayı bir yere asmak ya da elde tutmak kolaylaşıyor.

Erkek Sırt Çantası Fiyatları

Erkek sırt çantaları, hayatı uygun fiyatlarla kolaylaştırırken geniş fiyat aralıkları ile her kesime hitap eden ürünleri barındırıyor. Sırt çantaları, elde eşya taşımak istemeyenlere, daha sağlıklı alternatifler sunuyor. Gözde markaların çantalarını takanlar, eşyalarını okulda, işte, sokakta ayrı bir hava ile taşıyorlar. Konfor, güven ve kolay taşıma özellikleri bir yana, sırt çantaları taşıdıkları modern çizgilerle ve tasarımlarıyla da popülerlik kazanıyor. Dayanıklı ve kaliteli sırt çantaları, uzun vadede ödenen ücretin karşılığını fazlasıyla veriyor. Az eşya taşımayı seven, ancak sırt çantası isteyenler erkekler, Ççs modellerinden biriyle şıklıklarını arttırıyor. Birçok modelin sunduğu ön gözler, cüzdan, telefon, anahtar gibi el altında tutmak istediğiniz eşyaları ayrı tutmanızı sağlıyor. Çantalar, hayatı kolaylaştırmanın yanı sıra, şık tasarımlarıyla kalabalıklar içinden ayrılmanızı sağlıyor. Uygun fiyatlarla sunulan modeller, ince detaylarıyla gönülleri fethediyor. Farklı modellerle sunulan erkek sırt çantalarıyla; günümüzün vazgeçilmezleri olan tabletten, laptop’a teknolojik ürünleri güvenle taşımak da oldukça kolaylaşıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Sırt Çantaları

Toplam 24 / 4676 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001104/60003896/60000108