Dış görünüşüne dikkat eden her erkeğin özenle seçtiği aksesuarlar, kombinlerinizi tarzınıza göre tamamlayabilme imkânı tanır. Küçük detaylar gibi gözükseler de imajınızı bir adım ileriye taşımada ve güçlü bir tarz yaratmada en büyük yardımcınız olan aksesuarlar, aynı zamanda işlevsel olmaları bakımından da öne çıkar. Günlük hayatta arkadaşlarınızla buluşurken, seyahat ederken ya da küçük bir şehir turu atarken her an yanınızda bulunacak aksesuarlar, farklı renk ve desen çeşitleriyle size kendi kişiliğinizi yansıtabilmeniz için büyük bir fırsat sunar. Bunun yanında şık davetlerde, iş hayatında ya da kokteyl gibi etkinliklerde de kullanılabilen çeşitli aksesuarlar sizi iş ortaklarınıza karşı daha profesyonel gösterir. Bu yüzden hayatınızın her alanında kombinleriniz için vazgeçilmez bir konuma sahip olan aksesuarlar sizi daha havalı, karizmatik ya da samimi gösterebilir.

Tarzınızı Güçlendiren İşlevsel Detaylar

Aksesuarlar güzel bir süs olmalarının yanında işlevsel yapılarıyla da dikkat çeker. Erkeklerin en çok kullandığı aksesuarların başında cüzdan ve kartlıklar sayılabilir. Deri modellerin öne çıktığı bu aksesuarlarda farklı kumaş, renk ve tasarım çeşitleri erkeklere alternatif tarzlar sunar. O günkü tarzınıza göre şık ya da casual modeller tercih ederek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Çantalar da erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlardan bir diğeridir. Hem iş hayatında hem günlük hayatta kullanılan, bölmeleri ve hacmi sayesinde eşyaların ya da evrakların kolayca taşınmasına imkân tanıyan çantalar, fazlasıyla kullanışlı olmaları açısından önemli bir yer tutar. Genellikle sade modellerin öne çıktığı çantalarda renkli ve hareketli tasarımlar bulmak da mümkündür. Şapka, bileklik, atkı, eldiven ve daha birçok aksesuar, sundukları alternatif tasarımlar sayesinde tarzını detaylandırmak isteyen erkeklerin her alanda yanlarında olur.

Şıklığınızı, Aksesuarlarla Katlayın

Özellikle iş toplantılarında profesyonel gözükmek ve iş ortaklarına güven vermek isteyen erkekler tercih ettikleri takımlardaki detaylara fazlasıyla önem vermek zorundadır. Takımlar için kullanılan en önemli aksesuarların başında kemer, kravat, papyon, kol düğmesi ve mendil gelir. Gömlek, ceket ve pantolonunuzun tam ortasında bulunan kemerler, doğru renk tercihi ile dış görünümünüzde fark yaratır. Bu yüzden kemer denince yalnızca pantolonunuzu belinize göre ayarlamanızı sağlayan bir araç değil, aynı zamanda tarzınız için önemli bir aksesuar aklınıza gelmeli. Bunun yanında yine seçtiğiniz takımın rengine uyum sağlayacak bir kravat ya da papyon tercihi, sizi bulunduğunuz ortamda öne çıkaracaktır. Manşetlerde küçük bir detay olarak gözükse de fazlasıyla önemli olan kol düğmeleri ise dikkat edilmesi gereken önemli aksesuarlar arasında gelir. Oluşturduğunuz bütün bu kombine, uygun bir mendille güzel bir nokta koyabilir; iş toplantılarında ve şık davetlerde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Aksesuar Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kullanacağınız aksesuarı nasıl bir tarz için düşündüğünüz, fazlasıyla önem taşır. Renk ve tasarım olarak seçeceğiniz aksesuar, kıyafet kombinlerinizde sırıtmamalı, kombini tamamlamalıdır.
  • Günlük hayatta kullandığınız işlevsel eşyaların da birer aksesuar olduğunu unutmamalısınız. Örneğin, alacağınız bir şemsiyenin sizi yağmurdan korurken kıyafetinizle de uyumlu olması gerekir.
  • Olabildiğince çeşitli bir aksesuar koleksiyonunuzun olması, gideceğiniz yere göre farklı kombinler yaratmanızı sağlar. Ayrıca çevrenizdeki insanların karşısında her seferinde farklı bir aksesuarla çıkmanız, sizi onların gözünde kendini yenileyen ve her gün tazelenen bir imaja yükseltir.
  • Aksesuarlarınız her ne kadar güzel olsa da, kıyafetlerinizde bir bozulma ya da kötü bir görünüm yaratmamalıdır. Örneğin, bir cüzdan, cebinizde şişkin görünecek kadar dolu ya da büyük olmamalıdır.
  • Alacağınız aksesuarlar, size alternatif kullanım sunarak bir adım öne çıkar. Mesela gerektiğinde sırtınızda ya da elinizde taşıyabilme imkanı sunan çantalar, daha pratik bir kullanma sahiptir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Aksesuarlar

Çanta
Kemer
Kol Düğmesi
Kravat
Papyon
Mendil
Aksesuar Seti
Pantolon Askısı
Şapka
Bileklik
Şemsiye
Atkı
Bere
Eldiven
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001104