Giyim aksesuarı formundaki eldivenlerin, giyilen kıyafete bağlı olarak şıklığı tamamlayıcı etkisi olabilir. Erkeklerin, farklı mevsim koşullarına uyum sağlaması ve bu koşullardan asgari düzeyde etkilenmemesi için geliştirilen erkek eldiven modellerinin yanı sıra sportif aktivitelerle ilgilenen erkekler için de geliştirilen çok sayıda eldiven modeli vardır. Çeşitli markalar tarafından ortaya konan modeller, renkleri, tasarımları ve üretim sürecinde yer verilen materyale göre büyük çeşitlilik gösterir.

Daha çok sonbahar ve kış aylarında erkekler tarafından tercih edilen erkek eldiven modelleri, büyük oranda akrilik, az miktarda polyester ve elastan ile güçlendirilerek kullanıcılara sunulur. Lastikli bilek boğumlu olan ürünler, ellerin ve bilek çevresinin soğuktan etkilenmemesini sağlarken parmaksız yapıdaki eldivenler ise ellerin büyük kısmını soğuktan korurken, cep telefonu kullanımında ya da rahat tutulabilmesi gereken küçük nesnelerin kavranmasında önemli rol oynar. Markaların, kullanıcıların gereksinimleri doğrultusunda ürettikleri akrilik eldivenler, seçilen modele göre ince ya da kalın formda olabilir. Özellikle kış aylarının çetin geçtiği bölgelerde tercih edilebilecek kalın yapıdaki erkek eldiven modelleri, bu koşullar neticesinde ellerin etkilenmemesine yardım eder. Klasik giyinen ve akrilik eldivenler yerine deri eldiven kullanmayı tercih eden erkekleri hedefleyen deri eldivenler, dış kısımları dikiş detayları ile zenginleştirilen, iç kısımları ise düz napa ile üretilen modellerdir. Kullanım sırasında el bileğini daha iyi sarması için çıtçıt bantlarla donatılan ürünler, soğuk kış günlerinde şıklığını sürdürmek isteyen erkeklere hitap eder.

Halı saha futbol maçlarına katılıp kalecilik yapan erkekler için özel olarak tasarlanan amatör ve yarı profesyonel yapıdaki kaleci eldivenleri, oyun sırasında kalecinin topu daha rahat kavraması için özel malzemeden üretilir. Yumuşak iç dokusu ile uzun süreli maçlarda ellerin rahat etmesini sağlayan ürünler, belirli bölgelerine konumlandırılan file (Mesh) yapılar sayesinde ellerin nefes almasını da mümkün kılar. Parmakları koruyacak şekilde yapılandırılan kaleci erkek eldiven modelleri, topu tutuş sırasında da hareket kolaylığı sağlayarak kalecinin oyuna hakim olmasına yardım eder. Lateks karışımlı pürüzsüz köpük teknolojisiyle geliştirilen bu ürünler, tam boy cırtları ve tekstil yapıdaki iç bilek yüzeyleri sayesinde de kullanım esnasında herhangi bir şekilde rahatsız etmez.

Spor salonlarında ağırlık çalışan ve ellerinin bu ağırlıklar neticesinde nasır tutmamasını arzu eden erkeklerin kullanımına sunulan ağırlık eldivenleri, bar ve dambılların rahat kavranmasında etkili rol oynar. Parmaksız olmaları ve elin üst kısmına denk gelen alanların deliklerle zenginleştirilmiş olması, en sıkı kavrayış anlarında bile ellerin rahat etmesine imkan tanır. Amatör olarak boksla ilgilenen erkeklere özel hazırlanan boks eldivenleri, kum torbası çalışması, gölge boksu ya da antrenman maçları için ideal ürünlerdir. Sentetik dış deri yüzeye sahip olan erkek eldiven modelleri, darbe etkilerine dayanıklı gelişmiş yapıları sayesinde maç sırasında konsantrasyon sağlanmasına yardım eder. Nefes alan file malzemeli avuç içi yüzeyleriyle beğeni toplayan ürünler, antibakteriyel bölgeleri ve koku yapmayan yapılarıyla tercih nedeniniz haline gelebilir.

Edinmeyi düşündüğünüz erkek eldiven fiyatları, seçeceğiniz ürünün; markası, modeli, kullanım amacı, üretim malzemesine göre değişiklik gösterir. Bu bağlamda kendinize en uygun ürünü seçmek için edineceğiniz ürünü hangi alanlarda ve hangi amaçlarla kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. Eğer kış aylarında soğuktan kendinizi korumak ve ellerinizde soğuk havaya bağlı olarak oluşabilecek çatlakları engellemek arzusundaysanız, deri ya da akrilik eldivenlere yönelebilirsiniz. Hedefiniz, amatör, yarı profesyonel ya da profesyonel olarak ilgilendiğiniz spor dalında daha başarılı olmaksa, ilgili spor için üretilen erkek eldiven modellerinden dilediklerinizi alabilir, hedefinize ulaşabilirsiniz.

Erkek Eldiven Modelleri

131 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Cacharel
  2. Cazador
  3. DeFacto
  4. Suyutti
  5. Zemin Giyim
  6. Adidas
  7. Everlast
  8. Kinetix
  9. Koton
  10. Nike
  11. Armani Collezioni
  12. Busso
  13. Helen's Fashion
  14. LC Waikiki
  15. LTB
  16. Colin's
  17. La Pescara
  18. O'neill
  19. Rodin Hills
  20. Columbia
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Renk
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001104/60004019
BAŞA DÖN