Erkek Çanta Modelleri

Çantalar, sağladıkları taşıma kolaylığı sayesinde hayatı kolaylaştırırken, estetik duruşları ve kıyafetleri tamamlamalarıyla da şıklık sağlıyor. Günümüzde çanta ve cüzdanlar, erkek aksesuarlarının eksilmez parçaları arasında yer alıyor. Dışarı çıkarken, seyahat ederken, okula giderken, doğa yürüyüşlerine katılırken, spora giderken, çantalar şık erkeklerin vazgeçilmezleri arasına giriyor. Çantalar taşıma kolaylığı dışında, eşyalarınızı organize bir şekilde muhafaza etmenize de izin veriyor.

Erkek Çantası

Erkek çantasında, farklı markalar tarafından sunulan ürün çeşitliliği dikkatleri çekiyor. Sade cüzdanların çarpıcı güzellikleri kadar, kartlık çeşitleri ve para klipsleri de ilgi uyandırıyor. Deri cüzdanlara eşlik eden şık kemerlerle, kıyafetler bütünleniyor. Okulda, işte, dağda kullanılabilen sırt çantaları hayatın bir parçası haline gelirken, bel çantaları seyahat sevenlerin ve spor yapanların gözdesi oluyor. Kinetix gibi spor ve seyahat çantalarının yanı sıra ipli mesh bag’ler, spor merkezlerine ya da yüzmeye gidenler tarafından keyifle kullanıyor. Hayatı kolaylaştıran valiz çeşitleri, yolculuk yapanlara sundukları seçeneklerle, kendilerine uygun bavulu sunuyor. Her boy valize ihtiyaç duyanlardansanız, farklı boy bavulları içeren valiz setleri arayışınıza çare oluyor. Seyahat Cüzdan’ları çeşitleriyle, pasaport, bilet, kimlik gibi önemli dokümanları bir arada tutmanıza yardım ediyor. Çapraz askılı postacı çantaları, erkeklerin hem şık hem organize olmasını sağlarken, estetik evrak çantaları, evraklar kadar, önemli diğer eşyaların da güvenle taşınmasını sağlıyor. Laptop çantaları, tablet ve laptop kılıfları da teknolojiden ayrılamayanların dikkatini çekiyor.

Erkek Çantası Modelleri

Erkek çantası, ürünlerindeki model çeşitliliği sebebiyle, oldukça zengin seçenekler sunuyor. Deri, suni deri ve kumaş malzemeden yapılan birbirinden şık cüzdanlar, Pierre Cardin, Levis, Guard gibi dünya markalarının sunduğu farklı modellerle karşınıza çıkıyor. Adidas, Nike, Puma gibi markaların sunduğu cırt cırtlı ya da fermuarlı kumaş spor cüzdanlar da, deri sevmeyenlerin tercihi oluyor. Pierre Cardin şık evrak çantaları sunduğu tarzıyla, klasik tarzı sevenleri cezbediyor. Sırt çantalarındaysa; Ççs ürünlerindeki gibi, küçük ve oldukça estetik ürünlerin yanı sıra, Lescon, Timberland gibi modellerin sunduğu klasik sırt çantaları da, eşyalarını sırtında taşımayı sevenlerin gözünü alıyor. North Face sırt çantalarıysa; konforlu yapıları, havalandırmalı sırt destek üniteleri, taşıma kolaylığı sağlayan bel kemeri ile uzun yol yürüyenlerin favorisi oluyor. Seyahat cüzdanlarında Pf Concept ürünleri kadar, el yapımı pasaportluk ürünleriyle Triplewallet da ilgi çekiyor. Omuz askılı postacı çantaları da Docker’s, Guard, Lacoste, Lexon, Adidas gibi meşhur markaların sunduğu farklı modelleri içeriyor. Hem spor hem klasik tarzlar içeren modeller, kapaklı, kapaksız, fermuarlı, çok gözlü, körüklü seçenekleri içeriyor. Tekerlekli, çekçekli pratik valizler farklı boylarla, renklerle ve tasarımlarla odak noktası oluyor.

Erkek Çantası Fiyatları

Sundukları tarzla, fonksiyonellikleri ve renk çeşitliliğiyle erkek çantası modelleri, çanta ihtiyacı olanları çekim alanına alıyor. Ürünler geniş fiyat aralıkları sayesinde, büyük bir kitleye hitap etmeyi başarıyor. Modellerin sahip olduğu renk, tarz, fonksiyonellik kadar, kaliteleri de aranan özellikler arasında oluyor. Taşımayı pratikleştiren, birbirinden şık bavullarla yolculuklarınız çok daha konforlu bir hal alıyor. Omuz çantaları, önemli eşyaları unutma derdinden kurtarıyor ve eşyalarınızın sürekli el altında olmasını sağlıyor. Birbirinden şık cüzdanlar, paranız kadar, kredi kartlarınızı da muhafaza ederken, özel aksesuarlar olarak giyiminizi tamamlıyor. Seyahat cüzdanları sayesinde, yolculukların en dikkat dağıtan anlarında bile, pasaport ya da evraklarınız göz önünde oluyor. Sunulan teknoloji ürünlerini muhafaza imkanlarıyla da hem laptop’larınızı hem tablet’lerinizi yanınızda taşımanız çok daha kolaylaşıyor. Bunca pratikliği sunan erkek çantaları, sahip oldukları kaliteyle de aranan ürünler oluyor. Erkek çanta fiyatları, geniş bir aralıkta yer alıyor ve her kesime hitap etmeyi başarıyor. Kalite fiyat karşılaştırması yapıldığında, yüksek performanslı ürünlerin uygun fiyatlar taşıdığı görülüyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Erkek Çanta Modelleri ve Fiyatları

Sırt Çantası
Postacı Çantası
Omuz Çantası
Evrak Çantası
El Çantası
Bel Çantası
Cüzdan
Kartlık
Spor Çanta
Seyahat
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001104/60003896