Erkek Kartlık Modelleri ve Erkek Kartlıklar

Para, yerini kredi kartlarına bırakırken, artan kredi kartları sebebiyle bazen cüzdanlar yetmiyor, bu da yeni arayışları tetikliyor. Öte yandan tanışılan kişilerden alınan kartvizitleri, organize şekilde taşımak da önem taşıyor. Birbirinden farklı üretilen kartlıklar, bu noktada devreye giriyor; hem çok sayıda kartı hem de kredi kartlarını düzenli şekilde muhafaza ediyor. Nakit para kullanmayı bırakanlar kartlıkları, cüzdan yerine kullanılıyor. Kartlıklar; ehliyetlerinizi, üyelik kartlarınızı, toplu taşım kartlarınızı, farklı kimliklerinizi rahatlıkla muhafaza ediyor. Kartlık cüzdanlar, kartlarınızı, kimliklerinizi koruyor, bunun yanı sıra giyiminizi bütünleyerek şıklığınızı da arttırıyor. Bir yandan da kartlıklar, içlerinden kartvizitler çıkartılırken, estetik yapılarıyla insanları etkilemeyi başarıyor.

Erkek Kartlık

Kredi kartlarınızdan, kartvizitlerinize, indirim kartlarınızdan, kimliklerinize, tüm kartlarınızı bir arada tutmanızı sağlayan kartlık cüzdanlar, cebinizde ağırlık yapmıyor. Para cüzdanlarına göre daha küçük boyutlara sahip olan kartlıklar, oldukça kolay taşınıyor. Geniş kartlık çeşitleri, hem kartlarınızı bir arada tutuyor hem de oldukça şık bir aksesuar oluyor, giyiminizi tamamlıyor. Deri ya da metal bir kartlık ile, önem verdiğiniz kartvizitleri ya da, kendi kartvizitlerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Para taşımayanlar, ya da parayı cebinde taşımayı tercih edenler için, erkek kartlıklar ceplerde cüzdanın yerini alıyor. Hem zarif hem şık çizgileriyle hem de modern tasarımlarıyla kartlıklar, görenleri etkiliyor. Kartvizitinizi uzatırken, çağdaş tasarımlı kartlığınızla etklileyici ilk imajınızı oluşturabilirsiniz. Dünya markalarını içeren kartlıklar ile bir yandan kaliteyi yaşayıp, bir yandan ceplerinizi organize edebilirsiniz. Erkek kartlıklar, kaybolan, yırtılan, kırılan kartlara ve kartvizitlere son veriyor. Kartları bir yandan düzenli tutarken, bir yandan da koruyor. Kartlık kullanmak, getirdiği düzen ve nizam ile kullananlarda alışkanlık yapıyor. Tasarım harikası kartlıklar, kredi kartı, üyelik kartı ve kartvizit kullananlar için güzel bir hediye oluyor.

Erkek Kartlık Modelleri

Gördüğü rağbet sebebiyle, tanınan markalar değişik kartlık modelleri üretiyor. Farklı yapısıyla dikkat çeken Cat fermuarlı kartlık içine; kartlarınızı, paranızı, hatta ruhsatınızı koyabilir, dıştaki gizli gözde de telefonunuzu taşıyabilirsiniz. El yapımı Triplewallet ürünleri, elde dikiş yöntemiyle üretiliyor. Etkileyici dikişleriyle ve birbirinden farklı şık modelleriyle tarzını gösteriyor. Rengarenk, çıtçıtlı Cengiz Pakel ürünleriyle; kimlikleriniz, kartlarınız, renkli ve modern bir ortamda muhafaza ediliyor. Carda alüminyum kartlık, sert dış yüzeyiyle kartlarınızı daha izole bir ortamda muhafaza ediyor. Farklı renkleriyle ve dayanıklı kutusuyla dikkatleri çekiyor. Siyah deri malzemeden üretilen Dalvey kredi kartlık ve para klipsi, ön tarafında ayna cilalı paslanmaz çelik para klipsi bulunduruyor. Bu sayede hem kartınızı hem de paranızı taşıyor. Sade, elegan görünümüyle bol kart gözü olan Tony Belluci kartlıklar, el işçiliğiyle üretiliyor. Birbirinden şık Bond hakiki deri ürünleri, Guard, Pierre Cardin ürünleri, sundukları bol kart taşıyan seçeneklerle adeta şıklığın tanımını yapıyor. Kolayca cebinize koyacağınız deri kartlıklar, kimlikleri birbirinden ayrı gözlerde tutarak, kartların organize durmalarını sağlıyor.

Erkek Kartlık Çeşitleri

Dünya çapında tanınan markalar, ürettikleri model çeşitleri ile birbiriyle yarışıyor. Deri, metal, suni deri, malzemeden üretilen ürünler, tanınan markaları içeriyor. Farklı modellerin çeşitleri içinden seçeceğiniz kartlık; ayakkabı, kemer ya da çantanızla uyumlu ise, stilinizi ifade eden bir bütünlük gösteriyor ve şıklığınızı arttırıyor. Cüzdanı anımsatan, kapaklı kartlıklar kadar, sade tek kat ürünler de yalınlıklarıyla dikkatleri çekiyor. Öte yandan çift renkli çıtçıtlı ürünler de, kartlarınızı taşırken coşku dolu bir ifade sunuyor. Pasaport ve kartlığı bir arada sunan ürünler, diğerlerine göre göreceli olarak büyük üretiliyor. Bu sayede pasaport boyundaki kart ve dokümanları da içeriyor. El işçiliğiyle üretilen ürünler, estetik yapılarıyla kolayca fark ediliyor. Tek cepli, renkli ve desenli ürünler, taşıyanlara olduğu kadar, girdikleri ortamlara da enerji veriyor. Birbirinden etkileyici kartlıklar, kartlarınız ve kimlikleriniz dışında, kartvizitlerinizi de muhafaza ediyor, böylece önemli bağlantılarınızın bilgilerini kaybetme korkusu ortadan kalkıyor.

Erkek Kartlık Modelleri

1.254 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Cengiz Pakel
  2. Grande
  3. Daniel Klein
  4. Pegia
  5. Bouletta
  6. Tergan
  7. Pierre Cardin
  8. Guzini
  9. West Polo
  10. DC
  11. Centone
  12. Alpe
  13. Otto
  14. U.S. Polo Assn.
  15. Anı Yüzük
  16. Abess
  17. Triplewallet
  18. Aşkı Bulacaksın
  19. Bond
  20. Axpe
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Renk
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001104/60003896/60003985
BAŞA DÖN