El Çantası

Günlük yaşamda kullanıcılarına avantaj kazandıran erkek el çantası çeşitlerinden işe ya da okula giderken yararlanabilirsiniz. Seyahatlerinizde veya açık hava yürüyüşlerinizde kullanabilmeniz için de uygun olan el çantaları ile beraber çok sayıda eşyayı yanınıza alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Birbirinden özel tasarımları ile dikkat çeken bu ürünler, erkek el çantası modelleri ve fiyatları açısından size geniş bir seçim alanı sunar. Böylece, renkleri ve tasarımları bakımından beğenilerinizle uyumlu olan modelleri kolayca sipariş edebilirsiniz. Ebatları bakımından da alternatifler sunan bu ürünler, eşyalarınızın boyutlarına bağlı olarak kullanabileceğiniz alternatif modelleri size sunar. Farklı markaların geliştirdiği zarif ve modaya uygun el çantaları ile keyifli bir kullanım yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda tarzınızı yansıtmanıza da yardım eden bu ürünler, şık bir dış görünüş elde etmenizi sağlayarak size estetik bir tarz kazandırır. İçlerinde cüzdandan telefona ve anahtarlığa kadar çeşitli gereçlerinize yer verebileceğiniz el çantaları, gereksinim duyabileceğiniz çeşitli ürünülerinizi yanınızda toplu halde bulundurabilmenizi sağlar. El çantalarının geniş yapılı gövdeleri, eşyalarınızı bir arada yerleştirebilmeniz için size oldukça konforlu ve kullanışlı bir alan sunar. Çantaların esneme payı, yırtılma tehlikesine karşı da çözüm üretir.

Şık Tutma Sapına Sahip El Çantaları

Tutma sapı kısmı ile kullanıcılarına rahatlık sağlayan el çantası modelleri, elinizin kaymasını engellemeyi başarır. Bu sayede, çantanızı tek elinizle ve sadece birkaç parmağınızı kullanarak güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Tırtıklı yüzeye sahip olan modeller, parmaklarınızın kaymasını zorlaştırmayı başarır. Kaydırmaz yüzey özelliği ile geliştirilmiş olan tutma sapları da bulunur. Ergonomik olan tutacak bölümü desteğiyle dikkat çeken modeller, elinizi rahatça kullanabilmenize yardım eder. Metal aparatlarla desteklenen zarif tutma saplarına sahip olan el çantaları da tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Esneklikleri ve sağlamlıkları ile de dikkat çeken tutma sapları, çantanızın ağırlığını rahatça kaldırır. Çantaların renkleriyle aynı renge sahip şekilde üretilmiş olan tutacak bölümlerinden yararlanarak oldukça şık bir aksesuarı yaşamınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Deformasyona karşı dayanıklı malzemelerle gövdeleri kaplandığı için erkek el çantası modellerini uzun ömürlü şekilde kullanabilirsiniz. Çantaların gövdelerinde yer alan malzemelerin kırışmaya ve çatlama, yırtılma gibi sorunlara karşı dayanıklılık sağlaması sayesinde bu aksesuarları oldukça uzun ömürlü şekilde kullanabilirsiniz. Güneşte solma ve renk değiştirme problemlerine karşı da koruma sağlayan kaplamalar, ürününüzden son derece şık bir biçimde yararlanabilmenize olanak tanır.

El Çantalarının Fermuarlı Bölümleri ile Avantaj Sağlayın

Kullanıcıları için kolaylık yaratan fermuarlı bölmelere sahip olan el çantaları, eşyalarınızı güvenli bir şekilde yerleştirebilmeniz için size yardımcı olur. Fermuarlı bölmeler, açılmaya karşı koruma yaratan dayanıklı fermuar sistemi sayesinde size avantaj sağlar. Dişlerinin dayanıklılığı ve kullanışlılığı ile öne çıkan fermuarları kopçaları sayesinde kolayca kullanabilirsiniz. Fermuar kopçalarının geniş ve kolay kavranabilir şekilde üretilmiş olması da size yardımcı olur. Bozuk para ve kâğıt para gibi değerli objeleri fermuarlı bölmelerde saklayarak ekstra güvenlik elde edebilirsiniz. Birden fazla fermuarlı bölmesi bulunan büyük el çantaları ile USB bellek, toka, mendil, anahtarlık gibi çeşitli aksesuarlarınızı bir arada taşıyabilirsiniz. Tasarımlarında marka logosuna da yer veren el çantası modelleri, şık görünüşleri ile giyiminizi zarif bir aksesuarla tamamlamayı başarır. Fermuarları ile gövde yüzeylerinin uyum yaratması sayesinde el çantaları son derece estetik bir görünüm kazanır. Tabanları geniş şekilde üretilmiş olan çantalar, masa üzerine dik şekilde yerleştirebilmeniz için size yardımcı olur. Yolculuklarınızda araba ve otobüs gibi taşıtlarda çeşitli noktalarda saklayabileceğiniz el çantaları, seyahatlerinizi daha konforlu kılar. Çantaların boş haldeyken oldukça az alan kaplaması, içlerindeki eşyaları boşalttıktan sonra bu ürünleri kolayca saklayabilmenizi sağlar.

Kapaklı Bölme Kısmına Sahip Olan El Çantaları

Bölmeleri kapaklı şekilde tasarlanmış olan el çantalarını kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu çantaların dayanıklı kapak kısmı, bükülme ve ezilme gibi problemlere karşı koruma yaratarak size yardımcı olur. Dikişleri ile de dikkat çeken erkek el çantası modelleri, sökülme sorununa karşı koruma yaratarak size konforlu bir kullanım yaşatmayı başarır. Omuz askısı ile beraber üretilmiş olan çantaları tercih ederek ürününüzü dilerseniz omzunuza da asabilirsiniz. Ellerinizin serbest halde olması gerektiğinde çantanızı omzunuza asarak hareket kabiliyetinizi artırabilirsiniz. Farklı kumaşlarla ve ipliklerle üretilen çantalar, cilt dostu yüzeyleri sayesinde tahriş problemi ile karşı karşıya kalmanızı engeller. Kumaşlarının yumuşak ve kaliteli olması sayesinde el çantalarını daha keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. Çok sayıda renk alternatifine sahip olan el çantaları, giysilerinizle uyumlu olan modelleri tercih ederek tarzınızı daha estetik kılabilmenizi de kolaylaştırır. Açık ve koyu renk tonlarına sahip olan çantalar, canlı ve soluk renk seçeneklerini de beğeninize sunar. Tek renkli olan el çantası çeşitlerinin yanı sıra tasarımlarında birden fazla rengin bir arada kullanıldığı ürünler de vardır. Metal kopçalarla üretilmiş olan modeller, şık görünüşleri ile tarzınızı zarif şekilde tamamlar. Kırılmaya ve çizilmeye dayanıklı metal kopçalar size kullanışlılık sağlar. Astarlı şekilde geliştirilmiş olan el çantaları, ekstra dayanıklılık kazanarak size emniyetli bir deneyim sunar. Astar kısmının yarattığı koruma sayesinde bu çantalarda eşyalarınız için ekstra güvenli bir ortam oluşturarak gün boyunca gereçlerinizi koruyabilirsiniz.

Dikey ve Yatay Ceplerin Yarattığı Kullanışlılık

Tasarımlarında dikey ceplere yer veren el çantalarını kullanarak kalemlerinizi yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Dikey ve dar bölmeleri ile avantaj yaratan bu ürünlerde pilot kalem ve tükenmez kalem de taşıyabilirsiniz. Yatay bölmeli el çantalarının da bulunması, daha geniş ebatlara sahip olan aksesuarlarınızı yanınıza alabilmenize yardımcı olur. Yatay olan bölmeleri not defteri, mendil gibi çeşitli gereçleri konumlandırmak için kullanabilirsiniz. En, boy ve derinlik bilgilerini göz önünde bulundurarak hangi çantalarda cep telefonunuza yer verebileceğiniz rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Tasarımlarının taban kısmında kaydırmaz ayaklara yer veren el çantaları, aksesuarınızı zemine yerleştirdiğinde kayma sorunu yaşamanızı önlemeye yardımcı olur. Tokalı el çantası modellerinin de bulunması, zarif dizaynları ile öne çıkan bu ürünleri tercih ederek giyim stilinize uygun tarz oluşturabilmenizi kolaylaştırır. Açılıp kapatılabilir tokalara ve kemerlere sahip olan modeller, dikkat çekici tasarımları ile giyim tarzınızı zarif bir şekilde vurgulayabilmenize yardımcı olur. Birden fazla el çantası sipariş ederek farklı giysilerinizle uyumlu olan aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Böylece, renkleri ve ebatları bakımından o gün işinize en çok yarayabilecek olan çantayı yanınıza alarak işe gidebilirsiniz. Omuz askılarının yumuşak şekilde tasarlandığı modeller, omzunuzda tahriş sorunu yaşamanızı engeller. Kopmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı olan şık askılar, uzun ömürlü bir kullanım yaşamanız için geliştirilmiştir.

Koruma Pedine Sahip Tasarımla Artan Emniyet

İç kısmında koruma pedine yer veren erkek el çantası modelleri ile hassas eşyalarınızı taşıyabilmeniz kolaylaşır. Bu çantaların dolgulu olan iç kısmı, telefon ve mini bilgisayar gibi elektronik ürünleri daha güvenli bir şekilde koruyabilmeniz için geliştirilmiştir. Darbelere ve muhtemel kazalara karşı etkili bir koruma yaratan pedli çantalar, gün içerisinde yaşayabileceğiniz çeşitli sorunlara karşı emniyetinizi artırır. Su geçirmez gövde özelliği ile üretilen erkek el çantası çeşitleri de vardır. Bu çantalar sayesinde, açık havada yürürken maruz kalabileceğiniz yağmur yağışına karşı koruma elde edebilirsiniz. Suyu geçirmeyen ve suyu emmeyen kumaşları sayesinde bu el çantaları ile açık havada gönül rahatlığıyla yürüyebilirsiniz. Çantanızın fermuarlarını ve ceplerini tam olarak kapattığınızdan emin olduktan sonra su geçirmez ürünleri yağmur altında kullanabilirsiniz. Erkek kullanıcılar için üretilen el çantası çeşitleri arasında deri modeller de bulunur. Deri gövde özelliği ile öne çıkan bu ürünler, parlak ve şık görünüşleri ile beğeninizi kazanır. Deri çantaların yırtılma ve parçalanma gibi sorunlara dayanıklı olan yüzeyleri, aksesuarınızı yıl boyunca keyifli bir biçimde kullanabilmenize yardımcı olur.

Kilit Sistemine Sahip El Çantalarını Güvenli Şekilde Kullanın

Kapak kısmı kilitlenebilen el çantalarını tercih ederek eşyalarınızı koruma altına alabilirsiniz. Kilit sisteminin pratik bir şekilde kullanılabilmesi, çantanızın gövdesini yalnızca birkaç saniyede güvenle kapatabilmenizi sağlar. Askıları ile de dikkat çeken bu ürünler, takılıp çıkarılabilir askılık desteği ile size işlevsellik sağlar. İhtiyaç halinde çantanızın askısını takarak ürününüzü omzunuzda taşıyabilirsiniz. İhtiyaç dışı zamanlarda ise askılığı çıkararak çantanızın içinde saklayabilirsiniz. Yüzeylerinin nemli bezlerle silinebilir olması sayesinde erkek el çantası çeşitlerini kolayca temizleyerek hijyenik bir kullanım yaşayabilirsiniz. Kısa bir sürede kuruyan çantalar, tozlanmaya karşı dayanıklı olan yüzeyleri ile size hijyen kazandırır. Eşyalarınızın bulunduğu iç kısma tozların ulaşmasını önleyen dayanıklı gövdeleri sayesinde el çantaları ile son derece verimli bir kullanım yaşayabilirsiniz. Kitap, defter, ajanda gibi ürünleri yerleştirebileceğiniz çantaların yanı sıra portföy çantaları da bulunur. Bu ürünlerle beraber iş görüşmelerinizde portföyünüzü yanınızda taşıyabilirsiniz. Basılı kâğıtların kırışmasını önleyen portföy çantaları son derece geniş olan iç kısımları sayesinde belgelerinizi yanınızda rahatça taşıyabilirsiniz. Tasarımlarında kart bölmelerine de yer veren el çantaları, kredi kartı ve ulaşım kartı gibi önemli gereçlere ulaşabilmenizi kolaylaştırır.

Suni Deri Kaplamaya Sahip Şık El Çantaları

Gövdeleri suni deri malzeme ile kaplı olan el çantalarını kullanarak uzun ömürlü bir deneyim yaşayabilirsiniz. Dayanıklılıkları ile öne çıkan suni deri el çantaları, enlemesine ve boylamasına şekilde üretilmiş olan birçok alternatif modeli beğeninize sunar. Omuz askılı modellerin ve tutma sapına sahip ürünlerin yanı sıra çaprazlamasına şekilde kullanabileceğiniz suni deri çantalar da vardır. Bu ürünleri sportif şekilde kullanarak giyim tarzınızı daha estetik kılabilirsiniz. Gövdenizden ayırmadan bölmelerine ulaşabileceğiniz çantalar, para ve anahtar gibi önemli gereçlere hemen ulaşabilmenize olanak tanır. Çok katmanlı şekilde üretilmiş olan çantalar sayesinde içten dışa doğru gittikçe küçülen çok sayıda cebe erişebilirsiniz. Bu cepleri eşyalarınızı gruplayarak saklamak için kullanabilirsiniz. Böylece, her bir cepte benzer ebatlara sahip olan eşyalara yer verebilirsiniz. Arka kısmı ve ön kısmı düz şekilde üretilen el çantaları, dar alanlara rahatça sığdırabilmeniz için size kolaylık sağlar. Koku oluşumunu önleyen malzemelerle üretilmiş olan el çantaları, yaz ve kış mevsimleri boyunca son derece rahat bir kullanım gerçekleştirebilmeniz için imal edilmiştir. Hem deri çantalar hem de kumaş çantalar kötü koku oluşumunu karşı koruma yaratır. Aynı zamanda terlemenizi önlemeye de yardımcı olan el çantaları, gün içerisinde açık havada rahatça yürüyerek eşyalarınızı taşıyabilmeniz için size fayda sağlar. Askılarının uzunluğunu ayarlayabileceğiniz erkek el çantası modelleri de bulunur. Bu modellerle beraber boyunuza uygun şekilde aksesuarınızı ayarlayabilirsiniz. Tasarımlarını ekstra ön ve arka ceplerle tamamlayan el çantaları, fazladan eşya taşıyabilmeniz için size büyük bir kolaylık sağlar. Hafif olarak üretilen el çantası çeşitleri, kolunuza fazla yük binmesini önleyerek önemli aksesuarlarınızı yanınızda bulundurabilmeniz için geliştirilmiştir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek El Çantası Modelleri ve Fiyatları

9655 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 62 / 9655 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?