Ucuz Omuz Çantası Fiyatları

Çantalar; eşyaları taşımak, korumak ve şık olmak amaçlarıyla kullanılan bir aksesuar olarak karşımıza çıkıyor. Omuzdan asılan askılı çantalar, tempolu yaşantı içinde, kullananlara oldukça yardımcı oluyor. İki el doluyken bile taşınabiliniyor olmaları, askılı çantalara ayrı bir değer kazandırıyor. Hafif olmaları da taşınmalarını çok daha kolaylaştırıyor. Özellikle erkeklerin sürekli yanlarında taşımak istedikleri cüzdan, anahtar, telefon üçlüsünün ve araba ruhsatı, gözlük, mendil gibi diğer önemli eşyaların bir arada taşınmasına olanak veriyor. Askılı çantalar, bozuk paraların ortalığa saçılmasına da bir son veriyor.

Omuz Çantası

Sağladıkları pratik ve rahat kullanım avantajlarıyla erkek omuz çantaları, farklı zevklere sahip insanlara hitap ediyor. Eşyaların bir arada taşınmasının yanı sıra, iyi organize edilmelerini de sağlayan çantalarda, aranan eşyanın bulunması çok kısa bir süre alıyor. Bu sebeple, çok gözlü askılı çantalar, pratik, derli-toplu, düzenli, organize yaşamayı seven erkeklerin tercihi oluyor. Tüm önemli eşyalarını kolayca yanında taşıyan erkekler, önemli eşyalarını unutma kaygısından kurtuluyor. Çantalar fonksiyonelliklerinin yanı sıra, giysileri de tamamlıyor. Böylece omuz çantaları, çok fazla aksesuar sahibi olmayan erkeklere, giyimlerini şıklaştırabilmeleri için imkan tanıyor. Spor kıyafetlerle bütünlük sağlayan spor bir tarza sahip National Geographic, klasik kıyafetlerle kullanılabilen Twn çantalar, hem istediğiniz gibi giyinmenize hem de şıklığınızın daha belirgin olmasına izin veriyor. Tarzınız nasıl olursa olsun, zengin seçenekler içinde kendinize uygun çantayı bulmanız mümkün oluyor. Omuz çantası, şehir hayatında olduğu kadar, dağda, deniz kenarında, doğa yürüyüşlerinde de hayatı kolaylaştırıyor.

Omuz Çantası Modelleri

Sunulan omuz çantası seçenekleriyle geniş bir yelpaze sunan markaların farklı modelleri, çeşitlilikleriyle herkese ulaşmayı başarıyor. Klasik ve spor seçenekler her kıyafete uygun bir çanta bulabilmenizi sağlıyor. Deri ve kumaş malzemelerden yapılan çantalar sayesinde, dilediğiniz tür çantaya sahip olabilirsiniz. En yaygın kullanıma sahip postacı tarzı çantalar, çeşitleriyle baş döndürüyor. Çok gözlü, fermuarlı çantalar, daha organize yaşayabilmenize olanak tanıyor.

Spor modellerden; kapaklı, kapaksız Docker’s çantalar desenli ve sade modelleriyle ilgi çekerken, kapaklı ve kapaksız National Geographic modelleri de renkleriyle dikkatleri üzerinde topluyor. Spor ürünleriyle, dinamik çizgiler taşıyan Cat ve Skechers’a ait modeller de göz dolduruyor. Çapraz askılı, oldukça şık olan Guard kadar Twn çanta ürünleri de klasik giyinmeyi sevenlerin giysilerini tamamlıyor. Estetik bir tarza sahip olan Ççs şık giyinmeyi sevenlerin gözdesi olurken, Sd Toys Star Wars markalı çanta modelleri, Yıldız Savaşları filmi hayranlarının favori ürünlerinden oluyor. Sade bir şıklığa sahip Lexon çantaların yanı sıra, Lexon tablet çantaları da teknolojiden ayrılamayanların tercihi oluyor. Askılı evrak çanta çeşitleri de, taşıma kolaylığı sebebiyle evrak çantası kullananların dikkatini çekiyor.

Omuz Çantası Fiyatları

Sunduğu fiyat aralıklarıyla geniş bir kesime hitap edebilen omuz çantası modelleri, farklı kullanım alanlarına ve farklı zevklere hitap etme özellikleriyle de herkese ulaşmayı başarıyor. Omuz çantaları, hem hayatı kolaylaştırıyor, hem şık görünmeyi sağlıyor. Şık deri çantanızı, takım elbisenizle birlikte kullanabilir ya da, spor giyim üzerine spor askılı çantalardan birini kullanarak şıklığınızı arttırabilirsiniz. Dünya markalarını içeren seçenekler, şık giyinmeyi seven erkekleri çağırıyor. Omuz çantalarıyla, unutulan ya da düşürülen cüzdan, anahtar problemleri de ortadan kalkıyor. Dayanıklı tarzlarıyla uzun vadeli kullanım sunan ürünler, fiyat - kalite oranı testini başarıyla veriyor. Kalite, düzen ve şıklığı bir arada arayanlar, mevcut seçenekler içinden her koşula ve kendi tarzlarına uygun bir modeli buluyor. Omuz çantaları, fonksiyonellikleriyle ve estetik yapılarıyla olduğu kadar fiyatlarıyla da dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Omuz Çantaları

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Güvenle Kapında
Değerlendirme Puanı
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001104/60003896/60005617