Kadınların kullandığı çantalar kimi durumda erkekler tarafından da tercih edilir. Bir aksesuar olarak kullanılmasının yanı sıra ihtiyaç olduğu durumlar da vardır. Kişisel bakım malzemeleri ve özel eşyalar, farklı sayıda bölmeleri olan çantalar içerisinde rahatlıkla taşınabilir. Bu çantalardan birisi olan postacı çantası mini ve büyük ebatları ile pek çok alternatif sunar. Kullanım amacınıza ve alışkanlıklarınıza göre çeşitli tasarımlar arasından tercihte bulunabilirsiniz. Bu ürünlerin çoğunluğu kanvas kumaştan dokunur ve sert bir yapıya sahiptir. Böylelikle iç kısmında taşıdığınız tablet, telefon ve laptoplara zarar gelmesi önlenir. Özel tablet bölmelerinin yer aldığı modellerde USB bağlantı çıkış noktaları da yer alır. Yolculuk esnasında bu bölmelerden bağlantılar kurarak konforlu bir seyahat imkanı sağlayabilirsiniz. Suni deriler çoğunlukla okul çantası olarak tercih edilirken, kimi zaman zevklere göre yerini polyester kumaşlara bırakır. İhtiyaçlara göre kullanışlı ve bol cepli ürünlerin tasarlandığını da görebilirsiniz. Pratik bir kullanım sağlaması aynı zamanda bireylerin özel stillerini oluşturabilmesi bakımından da fark yaratır. Postacı çantalarının kendinizi genç hissetmenizi sağlayan ve tamamen ruha hitap eden yapıları sayesinde dinamik görünümlere kavuşabilirsiniz. Bir noktadan başka bir noktaya ulaşım esnasında sürekli akıllı cihazlardan yararlanılması bu çantalara olan gereksinimi artırır. USB şarj donanımıyla hazırlanan en ucuz postacı çantası, genç bireylerin zevkine hitap eder. Teknolojiden kopamayan her yaştaki bireylerin ilgisini çeken modeller kapaklı, cırt, klips, fermuarlı sistemleri ile güvenli seyahat imkanı sağlar. Modern retro dokunuşlarla süslenen zincirli postacı çantası kadınların günlük ve iş hayatında kullanabilecekleri formlarda hazırlanır. Gösterişli bir kombin oluşturmayı hedeflediğinizde şıklık ve kullanışlılık açısından bu tasarımları tercih edebilirsiniz. Gündüz ve gece şıklığını, tasarımların farklı seçenek sunan avantajlarından yararlanarak en iyi şekilde oluşturabilirsiniz.

Farklı Tasarımlarıyla Postacı Çantası Çeşitleri

Kullanım rahatlığı ile her yaş grubunun ilgisini çeken kumaş postacı çantası çeşitli meslek gruplarında da kullanılır. Çok fonksiyonlu olanlar büyük gözlere sahiptir. Satış ve pazarlama sektöründe çalışanlar için çift askılı ve bol bölmeli modeller avantaj sağlar. Kaliteli dış yüzeyi su geçirmez özelliğe sahiptir. İçerisinde tablet, telefon ve laptop taşınma gözlerinin yer aldığı modeller ana kapaklarla korunaklı hale getirilir. Güven içerisinde bir yerden başka bir noktaya taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Erkekler tarafından çoğunlukla okul çantası olarak da tercih edilen modeller düz ve çapraz şekilde kullanıma uygunluk gösterir. Fiziki yapınız ve omuzlarınızın ağrı hissine göre rahatlıkla yer değiştirebilir, kendinize uygun pozisyonlarda taşıma işlemini yapabilirsiniz. Spor postacı çantası esnek bir dokuda hazırlandığı için kalıplı bir yapısı yoktur. Okul çantaları için ideal olan bu modeller çoğunlukla spor görünümde olanlardır. İçerisine çok fazla kitap ve defter alabilme kapasitesine sahiptir. Kalemler için ayrılan özel bölmelere kalemler kapak kısımlarından tutturulabilir. Tabletlerin taşınması için yer verilen gözler fermuarlı sistemlerle korunaklı hale getirilir. Bu bölümlerde tablet taşımadığınız zamanlarda telefonlarınızı da muhafaza edebilirsiniz. Kış ayları için uygunluk gösteren kapaklı ve cüzdan detaylı deri tasarımlara farklı renklerde ulaşabilirsiniz. Özellikle postallarla uyum yakalayan bu çeşitler erkeklerin sıklıkla tercih ettiği tasarımlardandır. Çalışma hayatında yer alan bireyler için kartları, ev ve araba anahtarlarını, ehliyet, ruhsat ve cüzdan gibi kişisel eşyaları taşımayı sağlayan mini postacı çantası da markaların kategorisinde yer alır. Erkeklerde kemer çeşitleriye kombinlenebilen bu modeller kadınlarda yerini ayakkabı ve kıyafet bütünlüğüne bırakır. Kampanya dönemlerini takip ederek uygun fiyatlı ürünlerle karşılaşabilirsiniz.

Renk Seçenekleri ile Postacı Çantası Tasarımları

Yaşam içerisinde tercih edilecek olan eşyaların kullanışlı olması önemli noktalardan biridir. Bunun dışında yüzeylerinin işlemeleri ve zevklere uygun şekilde renklere yer verilmesi de dikkat edilen diğer önemli unsurlardandır. Her modelin kendi içerisinde farklı renk seçenekleri bulunur. Markalar müşteri memnuniyeti doğrultusunda bazen sadece belirli renkleri ortaya çıkarırken, bazı üretimlerinde de serilerin farklı renk alternatifleri ortaya konulur. Siyah postacı çantası çoğu markanın yer verdiği ve erkekler tarafından da çoğunlukla tercih edilen tasarımlardandır. Siyah renk kadın ve erkekler tarafından, tüm kıyafetlerle uyum yakalaması, aksesuarlarla bütünlük sağlaması bakımından tercih edilir. Günlük koşuşturma içerisinde postacı çantaları omuzda rahat bir taşıma imkanı sağladığı için o gün ne tür kıyafet giyilmiş olursa olsun pratik bir şekilde alınarak dışarı çıkılabilir. Düz ve çapraz takarak farklı stiller oluşturabilirsiniz. Sportif ve konforlu bir gün geçirmeyi arzuluyorsanız, bez kumaşların esnek dokudan olanlarından tercihte bulunabilirsiniz. Dilediğiniz eşyayı taşımanız bu modellerde mümkündür. Egzersiz saatlerinde kullanım sağlayacaksanız dış kısmında yer alan fileli seçeneklerden tercihte bulunmanız daha uygun olur. Özel bir yere katılmayı planlıyorsanız ve şık bir kombin oluşturacaksınız deri postacı çantası ideal olur. Hem erkek hem de kadınlar için klasik ve sade bir şekilde hazırlanan deri yüzeyler kendinizi şık hissetmenize yardımcı olan tasarımlardandır. Renklerin özenli bir şekilde işlenerek ton farklarının oluşturulduğu yüzeylerde parlak dokulara da yer verilir. Kadınların çoğunlukla hoşuna giden bu simli dokular stiletto tarzı topuklu ayakkabılarla, uyum sağlaması bakımından tercihlerde ilk sıralara yerleşir. Sade ve klasik tarzlar oluşturmayı hedeflediğiniz günlerde bu tarz kombinlerden yararlanarak gününüzün güzel geçmesini sağlayabilirsiniz. Dış yüzeyinin çeşitli zımbalar ve metallerle tutturulduğu ürünlerle kendi tarzınızı oluşturabilir, sokak modasına uyum sağlayabilirsiniz.

Kullanışlı Postacı Çantası Özellikleri

Hem işe giderken hem de günlük yaşam içerisinde herhangi bir ziyarette bulunacağınızda elinizde taşıyacağınız bir ürün vardır. Hem kadın hem de erkekler için geçerli olan bu durum, farklı taşıma çantalarının ortaya çıkmasında etkilidir. İş ortamı için kullanılacak postacı çantası modelleri en az 41x32 cm ebatlarda olanlar arasından seçilebilir. 13, 15.6 inç laptopları rahatlıkla taşınabilmesi için ebatların önemi büyüktür. Ürünleri incelerken detaylarına göz gezdirmeniz beklediğiniz performansın karşılanabilmesi açısından önem arz eder. Amacınız bir laptopun taşınmasını sağlamaksa bu durumu göz önünde bulundurmanız önemlidir. Aynı zamanda laptopların kenar kısımlarının yumuşak dokular ile kaplandığı ve darbelere karşı dayanıklı bir yapıda imal edildiği çanta modellerinden temin etmenizde fayda vardır. Bazı modeller içerisinde bilgisayar ve tabletlerin taşınmasına yer verirken bazıları sadece defter ve kitaplar için uygunluk gösterir. Ürün çeşitleri arasında çok fonksiyonlu olarak tasarlanan hem laptop hem de kitapların taşınması için ayrı gözleri bulunan tasarımlar da mevcuttur. Laptop ve kitap taşınması için özel tasarlanan ürünler su geçirmez dokuya sahiptir. Bu özelliğin göz önünde bulundurması yağmurlu havalarda çantalarınızın zarar görmemesini sağlar. Bez postacı çantası deri ve poliüretan malzemelere göre daha hafif yapıdadır. Kısa süreli ve yürüyüşlerde ve yakın mesafelerde anahtar, cüzdan gibi eşyaların taşınmasını kolaylaştırır. Sabah sporlarınızı yaparken üzerinize hiçbir ağırlık hissetmeden aktivitenizi tamamlama imkanı sağlar. Kadın postacı çantası desen ve işlemeleriyle, canlı renk tonları ile erkek modellerinden ayrılır. Nakışlarla kumaşların renklendirildiği, özel işlemelerle tasarımların canlandırıldığı kadın çanta modelleri sokak stiline de uygunluk gösterir. Moda trendlerini yakından takip ederek en son tarzlara sahip olabilir, dilerseniz vintage tasarımlarıyla otantik stiller oluşturabilirsiniz. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilmenize imkan tanıyan modeller arasından zevkinize uygun olanlarla karşılaşmanız mümkündür.

Modern Görünümlü Postacı Çantası Avantajları

Çanta kullanmayı pek tercih etmeyen erkekler için özel modelleri olan erkek postacı çantası gün içerisinde yaşamı kolaylaştırır. Erkeklere özel yapılan üretimler ve onlar tarafından bu modellerin tercih edilmesi ürünün sağladığı avantajlar arasında gösterilebilir. Erkeklere kullanım imkanı tanıması ve onlara özel dış yüzeyinin tasarlanması, ürüne olan ilgiyi artırır. Pek çok farklı gözünün bulunması küçük aparatların taşınmasını ve kaybolmamasını sağlar. İç bölmelerinin bolluğu ve genişliği sayesinde her eşyanızı kolayca taşıyabilirsiniz. Omuza takılan askısı sayesinde gün içerisinden akşam saatlerine kadar rahatlıkla taşınabilir. Elde ve kolda taşınan modellerde yaşanabilecek herhangi bir güvenlik problemi, omuzda taşınan çok gözlü postacı çantası çeşitlerinde görülmez. Kendinizi daha güvenli bir şekilde hissederek varacağınız noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle toplu taşımalarda omuz askısı sayesinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Kalabalık seyahatler esnasında toplu taşıma içerisinde elinizde çanta tutmanız zorlaşabilir. Omuz askısı rahat bir kullanım sunarak eşyalarınızı beden üzerinde taşımanıza olanak tanır. Özellikle okul çıkışlarında kitap taşıyorsanız bir ağırlık hissedebilirsiniz. Omzunuzda yer verdiğiniz kitaplarınız sizi çok fazla yormadan gün boyu taşıma imkanı sağlar. İşe giderken özel evraklarınızı ve en önemlisi ağır bir hacme sahip laptoplarınızı taşıyabilirsiniz. Bu noktada doğru bir kumaş dokusuna sahip ürünlerden yararlanmanız yararınıza olur. Laptop gibi ağır hacme sahip ürünlerin yer verildiği çantalar ve kulaklık, cüzdan gibi özel eşyaların taşınmasını kolaylaştıran çantalar farklı boyutlardadır. Aynı zamanda farklı kumaş dokularından elde edilir. Ağır malzemeleri taşıyabilmeniz için omuz bölümünde sünger dokuların yer aldığı modellerden yararlanarak gün içerisindeki koşuşturmalarınızı en konforlu şekilde geçirebilirsiniz. Kullanışlılık özelliğinin yanı sıra şık ve modern görünümlere sahip olması da güzel kombinler oluşturabilmenize yardımcı olur.

Postacı Çantası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günlük hayatta özel eşyaları ve kitap, defter, evrak gibi önemli materyalleri taşımayı kolaylaştıran pek çok çanta modeli vardır. Bunlardan biri yandan omuz askısına sahip postacı çanta tasarımlarıdır. Her çantanın kendine özel üretim şekli olması pek çok taraftarı etrafında toplar. Alışkanlıklar aynı ürünlerin kullanım sıklığını artırır. Her vücut yapısının belirli bir rahat etme pozisyonu vardır. Bu pozisyonlarla uyum sağlayan postacı çantaları seçiminde şu hususlara dikkat edilmesi gerekir:

 • Laptop, tablet gibi elektronik aletlerin taşınması esnasında büyük postacı çantası tercih edebilirsiniz.
 • Kitap, defter gibi materyallerin taşınması için bunların boyutuna uygun modellerin kullanılması gerekir.
 • Fiziki yapınızı da dikkate alarak, kemik yapınıza zarar vermeyecek ergonomik tasarıma sahip modellerden yararlanabilirsiniz.
 • Özellikle kitap taşırken ağırlık daha fazla hissedileceği için omuz askısında sünger dokusunun olması önemlidir.
 • Askılarının ayarlanabilir olması her bireyin farklı boy ölçüsünde olması bakımından önemli bir ayrıntıdır. İstediğiniz yükseklikten ayarlama yaparak rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Gün içerisinde çok fazla ürüne ihtiyacınız oluyorsa çoklu bölmelerin yer aldığı tasarımlardan yararlanabilirsiniz.
 • Önemli malzemeleri ve küçük aparatları yanınızda taşıyorsanız fermuarlı iç gözler kullanışlıdır.
 • Kış dönemlerinde okula giderken kullanım sağlanacaksa su geçirmez özellikli olmasına dikkat edilebilir.
 • Kumaşlarının kaliteli olması ağır malzemeleri taşıma esnasında yırtılma gibi problemlerle karşılaşmanızı önler.
 • Zevkinize uygun renkler arasından seçim yapmanız sonraki dönemlerde ürünlerden memnun kalmanız açısından önemlidir.
 • Postacı çanta satın alırken kadın ve erkek modellerinin ayrılmış olmasına dikkat ederek tercihte bulunmanızda fayda vardır.
 • Ürünlerin kaliteli olmasına ve fiyatlarıyla eşdeğer olmasına dikkat ederek seçim yapmanız doğru olur.
 • Sporun herhangi bir dalı ile ilgileniyorsanız yararlanacağınız çantanın dış gözlerinin ve su şişesinin yerleştirilebilmesi için file kısımlarının mevcut olmasına dikkat edebilirsiniz.
Kaliteli Postacı Çantası Fiyatları

Günlük hayatı kolaylaştıran ve özel eşyaların pratik bir şekilde aynı ürün içerisinde bulunmasını sağlayan postacı çantası küçük, orta ve büyük ebatlarda hazırlanır. Kadın ve erkeklerin kullanımına uygun olarak dış tasarımı farklı dizaynlarda oluşturulur. Ürünlerin farklı cm ölçümlerinde hazırlanması ve kullanılan kumaşların farklılığı fiyat aralıklarının belirlenmesinde etkilidir. Kanvas malzeme sağlam bir yapıya sahip olmasından dolayı su geçirmez özelliklidir. Bir kalıp şeklinde durarak şekil bozukluğu problemi oluşturmaz. Birinci sınıf işçilikle hazırlanan kanvas ve normal kumaşlardan elde edilen ürünlerin aralarında fiyat farklılığı ortaya çıkar. Deriden imal edilenler diğer malzemelerle kıyaslandığında farklı fiyat seçenekleri oluşur. %100 deriden tasarlanan modeller ve sentetik dokuya sahip olan ürünler çeşitli fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkar. Kullanılan boyanın malzemesi ve akma gibi sorunlar yaşatmaması fiyatların belirlenmesinde rol oynayan etkenlerdendir. Organik malzemelerin kullanılması ve doğaya zarar vermeyen materyallerden elde edilmiş olması farklı fiyat seçenekleri sunar. Postacı çantası fiyatları araştırması yaparken ürünleri işlenen hammaddelerine göre kıyaslamanız, doğru değerlendirme yapmanız açısından önemlidir. Rahatlık ve şıklık sunması bakımından tüm modeller farklı özelliklerde hazırlanır. Markaların önemsediği ve dikkate aldığı durumlar dolayısıyla çeşitli fiyat seçenekleri ortaya çıkar. Çok sayıda göz bölümünün bulunması eşyalarınızın derli toplu bir şekilde taşınmasını kolaylaştırır. Aynı zamanda her bir bölümü kategorilendirerek özel eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Böylelikle elinizi çantanızın içerisine her attığınızda eşyalarınızı arayarak zaman kaybetmezsiniz. İçinde yer alan fermuar detayları ve özel bölümler küçük aparatların rahat bir şekilde taşınmasını sağlar. Kullanışlılık oranının artması ile beraber bu durum fiyatlara yansır. Özel teknoloji bölmelerinin yer alması ve bağlantı sistemleri ile eşleşme yapılabilen teknoloji özellikli modeller de mevcuttur. Her ürünün fiyat değerlendirilmesi kendi özellikleri ile yapıldığında doğru bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Deri yüzeyden elde edilen şık tasarımları ve keten kumaşların yer verildiği sportif modellere Hepsiburada üzerinden ulaşarak indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

En İyi Postacı Çantası Önerileri Nelerdir?

Kullanım amacına göre doğru ürünü seçmeniz öneriler arasındadır. Okul için postacı çantaları önerileri arıyorsanız kitapların ve defterlerin içine yerleştirilebilecek ebatta olmasına dikkat edebilirsiniz. Sadece kişisel eşyalarınızın yerleştirimini sağlayacaksanız küçük ölçülerde hazırlanan dikey modellerden yararlanabilirsiniz. Omuz askılarının ayarlanabilir aparatının bulunması çantaları iyi bir özelliğe sahip kılar.

Postacı Çantası Ne İşe Yarar?

Özel eşyaların bir arada istediğiniz her yere taşınmasını sağlayan postacı çantası çeşitli ebatlarda hazırlanır. Erkekler çok fazla çanta kullanımına yer vermez. Postacı çantası bu önyargıyı yıkarak pek çok işlevsellik sunar. Omuzdan askısı sayesinde araç kullanırken veya yolculuk esnasında güvenli bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Gün içerisinde eşyaların taşınmasında kolaylık sağlar.

Postacı Çantası Kullanım Tüyoları Nelerdir?

Gün içinde lazım olan tüm malzemeleri tek ürün içinde taşımayı sağlayan dikey postacı çantası, korunaklı bir aksesuardır. Şarj aleti, telefon, anahtar, kulaklık, kalem, not defteri, kişisel bakım eşyaları gibi özel malzemelerin elinizin altında bulunmasını kolaylaştırır. Laptop, tablet, önemli evrak, cüzdan, kartlık taşınması üzere çantanın kullanımını sağlayabilirsiniz.

Postacı Çantası Sağlıklı mı?

El ve bilek kasları omuzlara göre daha incedir. Omuzlar ağırlığı taşımaya daha müsait yerlerdir. Hafif ağırlıkları, beden üzerinde taşıyarak sağlıklı bir taşıma imkanından yararlanabilirsiniz. Postacı sırt çantası iki omuzla taşınabilme özelliğine sahip olduğu için sağlıklıdır. İçinde taşınılan yük iki tarafa eşit bir şekilde yayıldığı için vücut kemikleri korunur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Postacı Çantası

İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 3758 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001104/60003896/60003901